Magento 2.0 SEO Guide: Основи та розширені налаштування

 1. Вступ Magento 2.0 був випущений в минулому році і вже вразив професіоналів електронної комерції своїми...
 2. Цей розділ: Що нового для SEO?
 3. Керівництво SEO
 4. Покращення від Magento 1.x
 5. Схема продукту / пропозиції
 6. Google AdWords / Менеджер тегів Google
 7. Теги соціального спільного доступу
 8. Покращено зменшення!
 9. Менше Junk Pages
 10. Набагато краще підтримка лаку
 11. Прототип JS пішов, привіт jQuery і requireJS
 12. Експерименти з вмістом Google
 13. Атрибути ARIA
 14. Що можна покращити?
 15. Розширена інтеграція Google Analytics
 16. Зменшити налаштування
 17. Масові оновлення на сторінці

Вступ

Magento 2.0 був випущений в минулому році і вже вразив професіоналів електронної комерції своїми новими функціями і вдосконаленнями.

Спільнота розвитку також дуже позитивно оцінила ці зміни; коментуючи, що він більш модульний і розширюваний - платформа більш потужна і легша для модифікації.

SEO міркування були важливою частиною розробки Magento 2.0 і обіцяє бути більш швидким і гнучким, ніж те, що ми бачили раніше.

Про керівництво

PushON провели деякий час, дивлячись на Magento 2 PushON провели деякий час, дивлячись на Magento 2.0, щоб оцінити його з чистої перспективи SEO.

Наша початкова оцінка показує, що;

 • Багато питань з Magento 1.9.x були перенесені, і багато хто з тих самих кроків, щоб виправити їх все одно буде необхідно.
 • Вперше доступні значні покращення існуючих функціональних можливостей (і нових функцій).

Як Партнери Magento Solution , PushON підготували наступне керівництво, щоб допомогти власникам сайтів, розробникам та SEO-користувачам отримати максимальну віддачу від Magento 2.0.

Ви можете прочитати посібник, натиснувши посилання на одну з розділів нижче.

Цей розділ: Що нового для SEO?

Нижче ми обговорюємо:

Керівництво SEO

Версія для друку: Завантажте копію PDF у нашому довіднику. Включає 6 бонусних порад для отримання максимальної користі від Google Analytics за допомогою Magento 1.9.x / 2.0

Ми задокументували деякі відмінності між Magento 1.x і Magento 2.0 для тих, хто хоче зробити перемикач. Якщо ви вже отримали налаштування магазину Magento 2.0, рекомендуємо перейти безпосередньо до першого розділу.

Покращення від Magento 1.x

Основними перевагами SEO Magento 2.0 будуть краща продуктивність і масштабованість - але в SEO присутні деякі нові можливості.

Схема продукту / пропозиції

Схема (також відома як семантична розмітка) - це теги або код, доданий до веб-сторінки, щоб допомогти Google зрозуміти, що текст (наприклад, адреса), огляд або продукт.

Це може бути реалізовано в Magento 1.9.x через розширення третьої сторони, такі як SEO плагін Creare - або з невеликою кількістю розробки - але він доступний з коробки Magento 2.0.x з використанням мікроданих, а не JSON + LD.

Дивіться тест, використовуючи наш демо-сайт Magento 2. \ t .

Немає жодних доказів того, що впровадження схеми продукту / пропозиції покращує рейтинг, але його головна перевага полягає в тому, що Google може використовувати інформацію в фрагменті пошуку.

Продукт , Огляд , Сукупнаоцінка , і Пропозиція Схема реалізована в ядрі Magento 2.0.x. Більш модульна конструкція Magento означає, що розробники повинні мати можливість зберегти цю функціональність, розширюючи ядро ​​для своїх власних шаблонів.

Google AdWords / Менеджер тегів Google

На щастя, відстеження переходів Google AdWords тепер інтегровано в Magento 2.0 - вам не доведеться залучати розробників до тегів на сторінці підтвердження замовлення.

У Google Analytics Universal Analytics - єдина опція, яка пропонується у виданні Community. Magento 1.9.1 був першим релізом, який перейшов з класичного Google Analytics (ga.js) до універсальної аналітики (analytics.js), тому може бути новим для тих, хто відстає від циклу оновлення. Реалізація пропонує стандартне відстеження, включаючи електронну комерцію, але ще не підтримує деякі з нових можливостей, доступних в UA.

Однак власники сайтів, які купують Magento 2.0 Enterprise Edition, знайдуть підтримку для багатьох більш просунутих функцій за допомогою менеджера тегів Google. Читайте розділ 4 на прогулянку!

Теги соціального спільного доступу

Тепер вони інтегровані в ядро ​​Magento! Сторінки продуктів тепер використовують теги OpenGraph для Facebook і Pinterest. Вони вказують текст, що з'являється, назву та зображення, які потрапляють до Facebook, коли URL-адреса з вашого сайту спільна.

Стандартний Twitter ("Twitter-карти") наразі не підтримується, але в даний час це не потрібно, оскільки Twitter повертається до тегів OpenGraph, коли його власні теги недоступні.

В даний час реалізація підтримує тип продукту og: який дозволяє переглядати інформацію про ціноутворення.

В даний час реалізація підтримує тип продукту og: який дозволяє переглядати інформацію про ціноутворення

Покращено зменшення!

Покращено функціональність зменшення в Magento 2.0.

Як і традиційні шахти, адміністратори отримують можливість;

 • Об'єднайте файли JS і CSS без зменшення
 • Зменшіть файли JS і CSS, зберігаючи їх окремо.

Така гнучкість - це поліпшення, оскільки дозволяє користувачам зменшувати свої файли JS / CSS, якщо їх об'єднання викликає проблеми.

Варто відзначити, що за замовчуванням тема Luma мінімізується - вона створює 3 файли CSS.

 • Один для мобільних пристроїв,
 • Той, що розширює мобільний CSS для настільних ПК / планшетів
 • І версія для друку.

Це хороша практика і ефективний фронтальний розвиток.

Однією з нових функцій є можливість зменшити HTML теж - раніше це потрібно розширення третьої сторони .

Менше Junk Pages

Однією з найгірших особливостей з перспективи SEO в Magento 1.x було те, як він обробляв відгуки, порівняння продуктів і списки бажань.

На типовому сайті Magento це може створити додаткові 10 000 сторінок тонкого вмісту - наприклад, окрему сторінку огляду для кожного продукту та окрему сторінку для кожного окремого огляду.

Magento 2.0.x, здається, займається цим набагато краще - огляди є частиною сторінки продукту і додають до списку побажань / порівняння продуктів, тепер AJAX засновані не-скановані URL-адреси.

Набагато краще підтримка лаку

Якщо вам пощастить використовувати Magento 2.0 EE, тут були деякі реальні поліпшення.

Налаштування Varnish і Magento може бути трудомістким процесом із значними конфігураціями, необхідними для запобігання виникненню проблем кешування, наприклад, кошика для покупок, який, очевидно, не оновлюється, або сторінки входу користувача, яка показує попередні дані про користувачів браузера.

Magento 2.0 EE допомагає цьому, створюючи конфігураційні файли VCL для лаку 3/4.

Прототип JS пішов, привіт jQuery і requireJS

Прототип - це альтернатива jQuery, яку мало хто використовував.

Найбільш відомо, як бібліотека, з якою Magento змушував вас завантажувати, що ніхто не використовував, оскільки замість нього використовувався jQuery. Прототип виявився менш популярним серед розробників - він іноді розбивав би ряд інших бібліотек і фреймворків JS. Magento 2.0 видаляє прототип і замінює його на jQuery. З практичної точки зору, ваші веб-сторінки тепер завантажуватимуться приблизно на 0,1 с.

Іншим новим доповненням є requireJS, файл Javascript і завантажувач модулів.

Хоча основною метою є безпечніше завантаження файлів Javascript (керуючи їхніми залежностями), сайти, які використовують його, можуть стверджувати, що вони рендеруються швидше, тому що завантажують файли JS, які він завантажує асинхронно (без блокування візуалізації сторінки).

Хоча основною метою є безпечніше завантаження файлів Javascript (керуючи їхніми залежностями), сайти, які використовують його, можуть стверджувати, що вони рендеруються швидше, тому що завантажують файли JS, які він завантажує асинхронно (без блокування візуалізації сторінки)

Джерело: https://developers.google.com/web/fundamentals/performance/critical-rendering-path/analyzing-crp

Правильно реалізований, використання requireJS буде прекрасним для більшості сайтів Magento - хоча деякі браузери, такі як Chrome, втрачають здатність попередньо завантажувати скрипти - є блог про плюси і мінуси в Hootsuite .

Експерименти з вмістом Google

Це досить добре приховано, але новий модуль "Оптимізатор Google" у Magento 2.0 дозволяє експериментувати з вмістом Google.

Експерименти з вмістом Google є відносно базовим інструментом розділення тестування - принаймні для створення варіацій - він дуже здатний знаходити виграшні варіації за допомогою використання алгоритми навчання, такі як багаторукий бандит .

Експерименти з вмістом Google є відносно базовим інструментом розділення тестування - принаймні для створення варіацій - він дуже здатний знаходити виграшні варіації за допомогою використання  алгоритми навчання, такі як багаторукий бандит

Варіанти, створені в Google Analytics, насамперед спрямовані на перенаправлення відсотків користувачів на альтернативну сторінку ("варіація") на сайті, але більш просунуті користувачі можуть використовувати Javascript для керування вмістом сторінки без переадресацій.

Magento 2.0 надає власникам сайту місце, де можна вставити код експерименту, не маючи потреби в такому рішенні третьої сторони, як Hotjar або Optimizely.

Атрибути ARIA

Це не поліпшення SEO, але приємно бачити - використовує тему Luma за замовчуванням ARIA зробити його більш доступним для читання з екрану та подібних пристроїв, особливо тих, які використовуються людьми, які є сліпими або частково незрячими. ARIA або доступні багаті Інтернет-програми;

… Визначає способи зробити веб-контент і веб-додатки (особливо ті, які розроблені з Ajax і JavaScript) більш доступними для людей з обмеженими можливостями. Наприклад, ARIA надає доступні орієнтири навігації, віджети JavaScript, підказки форми та повідомлення про помилки, оновлення вмісту в реальному часі та багато іншого.

ARIA - це набір спеціальних атрибутів доступності, які можна додати до будь-якої розмітки, але особливо підходить для HTML. Атрибут role визначає загальний тип об'єкта (наприклад, стаття, попередження або повзунок). Додаткові атрибути ARIA надають інші корисні властивості, такі як опис форми або поточне значення індикатора виконання.

Індивідуальним розробникам доводиться розширювати їх для власних сайтів, але більш доступним є те, що слід заохочувати. Цифри з AbilityNet говорять про це що електронна комерція втрачає 50 мільярдів фунтів стерлінгів щорічно у Великобританії, через низьку доступність .

Що можна покращити?

Magento 2.x все ще дуже рано у своєму життєвому циклі, і деякі з розширень, які допомагали поліпшити функціональність у версії 1, ще не були відтворені. Дивлячись на Magento 2.0 критично, ми обговорюємо деякі функції, які ми сподіваємося побачити найближчим часом.

Розширена інтеграція Google Analytics

Універсальна аналітична версія Google Analytics була запущена в жовтні 2012 року, але вона не була інтегрована в спільноту Magento до версії 1.9.1 у листопаді 2014 року.

 • Сеанси зшивання - можливість приєднуватися до різних сесій разом (навіть у різних браузерах і пристроях) у разі входу користувача на ваш сайт.
 • Покращене відстеження електронної комерції (ec.js) - модуль, який дає набагато більше відстеження поведінки, наприклад, додавання до відстеження кошиків, послідовності кошиків для покупок і продуктивності списку продуктів.
 • Спеціальні розміри та спеціальні показники - заміна старих користувацьких змінних. Вони дозволяють зберігати інформацію про перегляд сторінки, сеанс перегляду або користувача, який потім можна використовувати для сегментації даних у Google Analytics. Наприклад, передача "довічного значення" до спеціальної метрики (у "області користувача") дозволить сегментувати користувачів, які витратили більше (наприклад) 500 фунтів стерлінгів
 • Звіти про демографічні та процентні ставки - дозволяє сегментацію за віком і статтю. Також дозволяє створювати аудиторії ремаркетингу для Медійної мережі Google.

На жаль, в Magento 2.0 нічого подібного немає, не купуючи Enterprise Edition і використовуючи менеджер тегів Google. Власники сайтів Magento 1.x були змушені покладатися на непопулярне офіційне розширення або розширення третьої сторони, які піддавалися критиці як "маскування сайту повільно і передають [неправильні] дані".

Безсумнівно, розширення стануть доступними для додавання підтримки для цього для спільноти в Magento 2.x. Прочитайте розділ 4 для ознайомлення з одним із варіантів.

Зменшити налаштування

Незважаючи на деякі реальні покращення в цьому, розробники та SEO-компанії знатимуть, що будь-який автоматизований метод мінімізації та об'єднання файлів може викликати проблеми на веб-сторінках, на які вони впливають. Скрипти, що поєднують або виконуються в неправильному порядку, можуть викликати помилки.

Magento 2.0 нічим не відрізняється. Проблеми, пов'язані зі злиттям і зменшенням скриптів / стилів стилів, можна розробити за допомогою розробки та забезпечення виконання певних сценаріїв тільки тоді, коли сторінка повністю завантажена. Але це не повинно бути таким чином. Ці проблеми можна працювати в адмін-базі іншої платформи. WordPress!

PushON мають певну любов у нашому серці до WordPress CMS. Це низька пам'ять рішення для не-електронної комерції і має одну з найбільш настроюваних можливостей зменшити на передньому рівні, який ми коли-небудь бачили через W3 Total Cache плагін.

У загальному кеші W3 користувачі адміністратора можуть вибрати;

 • Файли замовлень об'єднані,
 • Де вони об'єднані (голова, після тіла, верхня частина тіла),
 • Їх тип вбудовування (неблокуючий за допомогою відкладання, блокування),
 • Вони взагалі об'єднані чи ні,

Правила для кожного типу сторінки, наприклад, сторінка категорії може мати різні правила для повідомлення в блозі. Це дає набагато більшу гнучкість і дозволяє мінімізувати питання, які необхідно виправити без подальшого розвитку.

Ця функціональність була б чудово мати у майбутніх випусках.

Масові оновлення на сторінці

Оптимізація заголовків сторінок, назв і мета-описів - це хліб і масло оптимізації на сторінці. Хоча ви завжди могли легко редагувати їх на основі однієї сторінки, Magento зробив масові оновлення більш болісними, ніж потрібно.

Magento 1.x і Magento 2.0.x пропонують метод експорту / імпорту продукту для масових оновлень продукту - але це має декілька проблем.

 • Категорії не можуть бути оновлені за допомогою цього методу. Для масового оновлення категорій необхідно використовувати API Magento.
 • Експорт великих наборів продуктів - це хіт і промах - він покладається на складний формат CSV (особливо з багаторядковими полями) і може досить легко завершити тайм-аут.
 • Оновлення продуктів встановлюються за допомогою SKU, ключа URL або ідентифікатора продукту, а не фактичного URL-адреси. Оновлення продукту також мають бути націлені на певний магазин.
 • Magento 1.x / 2.x не зберігає історію змін для продуктів без розширення третьої сторони (Тільки M1) - покладаючись на експортні звалища або резервні копії для подібних функціональних можливостей.

Ця функціональність також була б чудовою у наступних випусках.

Цей розділ: Що нового для SEO?
Цей розділ: Що нового для SEO?
Що можна покращити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения