Майнінг на відеокарті nVidia - настройки, оптимізація, драйвера, прошивка, яку валюту вигідніше добувати

 1. Які криптовалюта краще Майні на NVIDIA
 2. Перелік карт NVIDIA для Майнінг
 3. Як налаштувати Майнінг на відеокарті
 4. Оптимізація відеокарти NVIDIA для ефективного Майнінг

Вимоги до видобутку біткоіни такі, що їх Майнінг на відеокарті NVIDIA нерентабельний Вимоги до видобутку біткоіни такі, що їх Майнінг на відеокарті NVIDIA нерентабельний. Це пов'язано з тим, що в алгоритмі SHA-256 швидкість підбору хешу залежить лише від швидкості роботи процесора. Тому обсяг і швидкості роботи ОЗУ не впливає на хешрейт. Однак використовувати карти NVIDIA для Майнінг цілком реально. Потрібно лише вибрати криптовалюта з алгоритмом, в якому для підбору хешів потрібен великий обсяг швидкодіючої оперативної пам'яті. У цьому випадку використання ASIC з безліччю процесорів і малим об'ємом ОЗУ не дає високої продуктивності.

Майнінг на відкритих фірми NVIDIA дозволяє отримати хороший дохід за умови вибору відповідної криптовалюта і правильного налаштування програмного забезпечення. Про це ми і розповімо в даній статті.

Які криптовалюта краще Майні на NVIDIA

Перше, що варто зробити після покупки відеокарти для Майнінг від NVIDIA - визначитися з цільовою криптовалюта. З урахуванням поточного курсу і трудомісткості видобутку, найбільш підходящими для Майнінг є такі монети:

 • Ethereum (алгоритм DaggerHashimoto);
 • Ethereum Classic (алгоритм DaggerHashimoto);
 • ZCash (алгоритм Equihash);
 • Hush (алгоритм Equihash);
 • Expanse (алгоритм DaggerHashimoto);
 • Zencash (алгоритм Equihash);
 • Sibcoin (X11Gost).

Це далеко не повний список монет, видобуток яких вигідна на карті NVIDIA. Крім того, регулярно запускаються нові перспективні проекти, які нерідко приносять великий прибуток. ніж «старожили» ринку. Тому з тим, яку криптовалюта Майні, краще визначитися незадовго до запуску ферми. Для цього можна використовувати онлайн калькулятори, які, виходячи з наявного обладнання та ринкової ситуації, показують, видобуток яких цифрових монет найбільш «профітних».

Перелік карт NVIDIA для Майнінг

Зовсім недавно відеокарти «НВІДІА» сильно поступалися по прибутковості конкурентам з «АМД». Пов'язано це було з конструктивними особливостями GPU, які забезпечували велику швидкість обчислень при аналогічній ціні і енергоспоживанні. З виходом останнього покоління карт NVIDIA розрив зменшився і топові моделі від цієї фірми стали дуже популярні серед Майнер.

З виходом останнього покоління карт NVIDIA розрив зменшився і топові моделі від цієї фірми стали дуже популярні серед Майнер

GTX 1080.

Найбільш ефективні моделі GTX 1060, 1070 і 1080 (Ti). При їх високою ціною термін окупності складає менше півроку, що сьогодні можна вважати найефективнішим видом інвестицій. Таблиця відеокарт NVIDIA 2018, ранжируваних по продуктивності, не збігається з даними по окупності. «Молодша» модель, популярна завдяки невисокій ціні і енергоспоживанню, окупається набагато швидше, ніж топова.

GTX 1060.

Орієнтуючись на підвищений попит, NVIDIA готує до випуску новітні спеціалізовані GPU, які відрізняються меншою ціною (при порівнянній продуктивності) і відсутністю відеовиходу. Однак для таких пристроїв планується обмежений гарантійний термін. Продати їх на вторинному ринку важко, тому такі вкладення більш ризиковані.

Як налаштувати Майнінг на відеокарті

Ефективно Майні вийде на комп'ютері зі встановленою 64-бітної ОС і мінімум 4 гігабайтами оперативної пам'яті. Вимоги до материнської плати і процесора - предмет окремої розмови. Єдине, що варто відзначити в розмові про відеокарти - потужність блоку живлення повинна бути достатня для енергопостачання системного блоку і GPU. Ферми з декількох відеокарт можуть мати кілька блоків живлення.

Після підключення відеокарти необхідно завантажити та встановити останні версії драйверів з офіційного сайту NVIDIA.

Налаштування ферми для Майнінг схожа для всіх типів криптовалюта. Тому розглянемо, як Майні Ethereum на NVIDIA.

Увійдіть на відповідному пулі (наприклад, Coinotron) і дізнайтеся порти для Майнінг у вкладці «Help-Mining Port». Ви повинні мати ефіріум-гаманець. Якщо такого немає, потрібно скачати програму і провести реєстрацію.

Тут же на пулі можна знайти посилання на програму-майнер, відповідну його протоколу. Як варіант, можна скачати Ethminer або інше відповідне вимогам пулу ПО безпосередньо з сайту розробників.

В налаштуваннях Майнера необхідно вказати порт, ім'я Воркер і вибрати гаманець ефіріума, на який будуть надходити кошти.

Особливість графічного адаптера від NVIDIA в наявності вбудованих функцій для збільшення швидкодії за рахунок збільшення частоти пам'яті. Також можна прошити відеокарту, що дає можливість збільшити її хешрейт на 30%. Однак якщо таким чином розігнати відеокарту, гарантія від виробника буде втрачена.

Є інший, більш витратний, але простий і безпечний спосіб збільшити прибутковість ферми - встановити другу картку NVIDIA. У цьому випадку продуктивність відразу зросте вдвічі. Для настройки Майнінг на декількох відкритих досить просто вказати їх кількість в налаштуваннях Майнера. Для Ethminer потрібно просто вказати параметр командного рядка «-t N», де замість «N» прописати кількість задіяних відеокарт. При цьому можна підключити як на різні, так і однакові відеокарти NVIDIA.

Оптимізація відеокарти NVIDIA для ефективного Майнінг

Для прискорення видобутку кріптомонет, потрібно підкоригувати налаштування роботи GPU, які можуть впливати на хешрейт. Існує два варіанти розгону: через спеціальні програми або шляхом перепрошивки чіпа. Перший спосіб менш ефективний, зате дозволяє зберегти гарантію і напевно не призведе до поломки обладнання.

Щоб оптимізувати видобуток, необхідно завантажити три програми:

 • MSI Afterburner - програма, призначена для розгону відеокарти;
 • GPU-Z - ПО для контролю поточних параметрів роботи графічного процесора;
 • Бенчмарк - будь-яку програму для тестування працездатності і продуктивності ПК в умовах стресових навантажень.

Після того, як ви скачаєте і інсталюєте ці програми, можна оптимізувати Майнінг. Почати роботу слід з запуску MSI Afterburner.

Збільшити хешрейт можна за рахунок зростання тактової частоти роботи ядра і пам'яті відеокарти. Перед розгоном слід збільшити споживану потужність GPU, змістивши повзунок «Power Limit». Після установки необхідного значення (115% цілком достатньо), потрібно натиснути кнопку «Apply». Після цього можна починати розгін. Це робиться крок за кроком. Частоту потрібно піднімати не більше ніж на 50 мегагерц, після чого потрібно за допомогою бенчмарка протестувати роботу відеокарти при змінених параметрах. Якщо проблем не виникає, можна збільшити частоту ще 50 мегагерц.

Інтерфейс програми MSI Afterburner.

Стрес-тест програмою-бенчмарком потрібно проводити протягом 10-15 хвилин. Тільки за такий час GPU встигне добре прогрітися. Якщо на цьому етапі ви перевищите допустиму частоту роботи, відеокарта просто скине її значення до базового. Якщо це трапиться, потрібно повернутися до останнього значенням частоти, при якій чіп працював стабільно, і додати не 50, а 20-30 мегагерц. Якщо після цього бенчмарк не виявить неполадок, можна трохи збільшити частоту, інакше - виставити трохи меншу. Сенс настройки в тому, щоб виявити максимально допустиму частоту роботи чіпа.
Далі аналогічним чином потрібно встановити максимальну частоту шини пам'яті.

Під час налаштувань можна контролювати частоти і температуру чіпа за допомогою програми GPU-Z. Якщо відеокарта перегрівається, слід збільшити швидкість вентилятора тією ж програмою MSI Afterburner. Вона дозволяє змінити властивості автоматичного управління вентилятором, встановивши більшу частоту обертання.

Ще один спосіб підвищення продуктивності відеокарти без її перепрошивки - збільшення таймінгу за допомогою стандартної програми Nvidia System Management Interface. Ця утиліта дозволяє встановити вищий пріоритет P0 замість встановленого стандартного P2.

Щоб перевірити поточний стан пріоритету GPU слід запустити програму з командного рядка з ключами «-g -d perfomance».

Слід звернути увагу, що пріоритет змінюється автоматично, в залежності від навантаження. Тому перевіряти його стан необхідно при запущеній Майнінг-програмою.

Ключ «supported_clock» дає можливість дізнатися максимальні частоти, з якими підтримує відеокарта. Після запуску утиліти з цим ключем на екран буде виведено список частот пам'яті і чіпа, вгорі якого стоятимуть максимальні значення. Ці знання варто використовувати при оверклокінгу.

Ці частоти можна примусово задати самої утилітою. Так, ключ «-ac 3500 1400» змусить шину пам'яті працювати на частоті 3500 мегагерц, а графічний процесор - на 1400 мегагерц.

Важливо: дана команда змінить настройки всіх GPU, підключених до ПК. Якщо ваш ріг зібраний з різних відеокарт, необхідно налаштовувати кожну окремо, використовуючи параметр «-N», де N - порядковий номер підключеного GPU.

Перевірити, наскільки настройки вплинули на хешрейт, можна після запуску програми-Майнер.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения