Максимізуйте розміщення пошукової системи вашого сайту, використовуючи безкоштовний SEO Toolkit від Microsoft

 1. Вступ
 2. Встановлення SEO Toolkit і вивчення його параметрів
 3. Запуск нового аналізу сайту
 4. Докладніше ...
 5. Подальші читання:

Опубліковано: Середа, 21 липня 2010 року


До Скотт Мітчелл

Вступ


Пошукова оптимізація

або SEO - це практика поліпшення позиції веб-сайту в результатах пошукових систем за допомогою неоплачуваних методів. Двигун за SEO полягає в тому, що краща (вища) позиція в результатах пошуку, швидше за все, призведе до збільшення кількості кліків, збільшення видимості веб-сайту, аудиторії та прибутку. Попередня стаття тут на 4Guys, Покращення пошукової оптимізації в ASP.NET 4 , Досліджені деякі з нових функцій ASP.NET 4, розроблених для допомоги з SEO. Іншим корисним інструментом для SEO є Microsoft SEO Інструментарій , безкоштовний додаток IIS, який можна запустити з комп'ютера для перевірки місцевого або віддаленого веб-сайту та виявлення потенційних проблем, які можуть вплинути на його рейтинг в пошукових системах.

Використання SEO Інструментарій SEO є простим. Після встановлення запустіть його та вкажіть веб-сайт, який потрібно проаналізувати. SEO Toolkit може аналізувати як місцеві сайти, так і віддалені. Після того як ви вказали URL веб-сайту для аналізу, SEO Toolkit буде сканувати сайт, вивчаючи його сторінки та виявляючи потенційні проблеми, які можуть вплинути на рейтинги пошукових систем сайту і запропонувати пропозиції щодо їх усунення. Ця стаття проходить через початок роботи з SEO Інструментарій, показуючи, як його використовувати і як аналізувати його результати і реалізовувати його пропозиції, щоб допомогти поліпшити розміщення вашого сайту в пошукових системах. Читайте далі, щоб дізнатися більше!

Встановлення SEO Toolkit і вивчення його параметрів


SEO Інструментарій не є автономним настільним додатком; замість цього, це надбудова для IIS 7 (або за її межами) і використовується з Менеджера інформаційних служб Інтернету. Отже, щоб встановити SEO Toolkit ваш комп'ютер повинен мати IIS 7 (або за його межами) встановлений.

Щоб встановити SEO Toolkit, почніть з переходу до Домашня сторінка SEO Toolkit . Там ви знайдете зелену кнопку "Інсталювати зараз", яка при натисканні запустить Microsoft Інсталятор веб-платформи . (Якщо у вас ще немає інсталятора веб-платформи на вашому комп'ютері, він завантажуватиметься та встановлюватиметься першим.) Після запуску інсталятора веб-платформи натисніть кнопку "Встановити", щоб завантажити та встановити необхідні файли.

Після завершення інсталяції відкрийте диспетчер IIS. (Посилання на Менеджера інформаційних служб Інтернету має бути в розділі "Адміністративні інструменти" на панелі керування. Див Як: Відкрити диспетчер IIS для покрокових інструкцій.) Ви повинні побачити нову опцію в розділі "Керування пошуковою системою".

) Ви повинні побачити нову опцію в розділі Керування пошуковою системою

SEO Інструментарій пропонує три інструменти, які ви можете знайти, двічі клацнувши значок пошукової оптимізації в IIS Manager:

 • Аналіз сайту - аналізує місцевий або віддалений веб-сайт і робить пропозиції щодо оптимізації сайту для сканерів пошукових систем.
 • Sitemap та індекси Sitemap - один із способів індексування вашого сайту пошуковими системами - його сканування, що включає в себе індексацію початкової сторінки (наприклад, домашньої сторінки), а потім індексацію цих сторінок, на які посилаються домашні сторінки, і сторінки, на які посилаються сторінки, , і так далі. Пошукові системи також можуть використовувати файл мапи сайту , який є форматом у форматі XML, який явно повідомляє пошукову систему, які сторінки індексувати, як часто вони оновлюються, та іншу відповідну інформацію. (Файл sitemap для пошукової системи не те саме, що і Файл Sitemap ASP.NET , Web.sitemap.) Цей інструмент пропонує графічний інтерфейс для створення і керування файлами мапи сайту.
 • Виключення роботів - ви можете використовувати файл з ім'ям Robots.txt щоб вказати певні файли або каталоги, які пошукові системи не повинні індексувати. Цей інструмент пропонує графічний інтерфейс для створення та керування файлом Robots.txt.

Ця стаття присвячена використанню інструмента аналізу сайту.

Запуск нового аналізу сайту


Щоб розпочати аналіз сайту, відкрийте диспетчер IIS, двічі клацніть значок "Пошукова оптимізація" в розділі "Керування", а потім клацніть посилання "Створити новий аналіз" під заголовком "Аналіз сайту". У цьому вікні відобразиться діалогове вікно, у якому буде запропоновано назвати аналіз і вказати URL-адресу, з якої буде здійснюватися аналіз. Знову ж таки, ця URL-адреса може бути для місцевого веб-сайту, наприклад http: //localhost/Default.aspx, або для віддаленого веб-сайту, наприклад http://www.4guysfromrolla.com. Крім того, за потреби можна вказати максимальну кількість URL-адрес для сканування, максимальний розмір завантаження для кожної URL-адреси, інформацію про автентифікацію та інші параметри налаштування. Щоб розпочати аналіз сайту, відкрийте диспетчер IIS, двічі клацніть значок Пошукова оптимізація в розділі Керування, а потім клацніть посилання Створити новий аналіз під заголовком Аналіз сайту

Після того як ви вказали веб-сайт для аналізу, натисніть кнопку Гаразд, щоб розпочати аналіз. Протягом наступних декількох хвилин SEO Toolkit буде сканувати вказаний вами сайт, вказуючи, скільки URL-адрес було оброблено, загальна кількість знайдених посилань, скільки даних було завантажено, і загальний час, що минув.

Сканування будь-якого віддаленого сайту, незалежно від того, які веб-серверні повноваження Це, як я вже зазначав раніше, SEO Toolkit встановлюється як надбудова IIS, що означає, що ви повинні мати IIS 7 (або за його межами) на вашому комп'ютері, щоб встановити його. Однак для інструменту аналізу сайту немає таких вимог до веб-сервера. Інструмент аналізу сайту просто сканує веб-сайт, завантажує його вміст і вивчає заголовки HTTP, структуру каталогів, URL-адреси та HTML. Отже, ви можете скористатися інструментом аналізу сайту для аналізу веб-сайтів на основі IIS 6, IIS 5, Apache або будь-якого іншого веб-сервера.

Після завершення аналізу відображається вичерпний звіт, який включає:

 • Резюме аналізу.
 • Перелік порушень, виявлених під час аналізу. Це включає:
  • Записи інформації, наприклад, чи буде сторінка виключена з пошукової системи через правило Robots.txt,
  • Попередження, такі як відсутній тег <h1> або заголовок, який є занадто довгим, і
  • Помилки, такі як непрацюючі посилання або відсутня або порожня назва сторінки.
  Більше того, ці порушення розбиваються на категорії, такі як вміст, продуктивність, SEO та стандарти.
 • Розбивка вмісту, який сканувався. Є звіти, які показують дубльовані файли, резюме коду статусу, резюме типів вмісту тощо.
 • Розбивка продуктивності, яка показує повільне завантаження сторінок і середнє, мінімальне та максимальне час завантаження файлів за каталогом і за типом вмісту.
 • Детальний звіт про посилання, де ви можете побачити, які сторінки мають найбільшу кількість посилань, на які сторінки найбільш пов'язані, які посилання блокуються Robots.txt, і глибину посилання, серед інших даних.

Знімок екрана нижче показує звіт про аналіз сайту під час запуску проти 4GuysFromRolla.com. Знімок екрана нижче показує звіт про аналіз сайту під час запуску проти 4GuysFromRolla

На додаток до переліку порушень, з якими він зіткнувся, SEO Toolkit також надає рекомендовані дії. Щоб переглянути ці дані, просто двічі клацніть одне з порушень. Відкриється діалогове вікно з переліком деталей порушень і рекомендованих дій для його вирішення. Він також містить перелік усіх сторінок, які мають таке порушення. Це діалогове вікно також може показувати вміст сторінки з порушенням, вхідні та вихідні посилання та всі порушення, пов'язані з певною сторінкою.

Докладніше ...


SEO Toolkit є безкоштовним, простим у використанні інструментом для аналізу вашого сайту, щоб знайти проблеми, які можуть заважати позиції вашого сайту в рейтингах пошукових систем. Встановлення та запуск може тривати лише кілька хвилин, а також надаватиме безліч інформації та простих кроків, які можна зробити, щоб збільшити розміщення пошукової системи, що призведе до збільшення трафіку. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з Підручники SEO Toolkit на www.iis.net . Якщо у вас є певні питання або зіткнетеся з будь-якими каменями спотикання під час використання інструменту, перевірте Форум SEO Toolkit .

Щасливе програмування!

 • До Скотт Мітчелл

  Подальші читання:


 • Завантажити SEO Інструментарій SEO
 • Пошукова оптимізація (SEO) Інструментарій (коротка прогулянка по Скотт Гатрі )
 • SEO Інструментарій Підручники
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения