Маркетинговий бюджет - складові і приклад розрахунку для компанії

 1. зміст
 2. Маркетингові витрати для нових компаній і роздрібної торгівлі
 3. Загальні маркетингові витрати
 4. розвиток бренду
 5. Пошукова оптимізація
 6. Маркетинг в соціальних мережах
 7. контекстна реклама
 8. Контент-маркетинг
 9. Email-маркетинг
 10. Фрілансери і співробітники
 11. Як створити маркетинговий бюджет

Ця стаття призначена для всіх, хто думає про своє маркетинговому бюджеті на наступний рік. Незалежно від того, чи доводиться робити це вперше, або більш досвідчені підприємці шукають поради щодо типових торгових витрат і як визначити, які з них варто зберегти, збільшити або зменшити.

Тут розповідається про те, як скласти грунтовний маркетинговий бюджет, який допоможе створити маркетинговий план і упевнитися, що всі вкладені гроші приносять результати.

зміст

 • Маркетингові витрати для нових компаній і роздрібної торгівлі (при створення інтернет-магазину )
 • Загальні маркетингові витрати
  • розвиток бренду
  • Пошукова оптимізація
  • Маркетинг в соціальних мережах
  • контекстна реклама
  • Контент-маркетинг
  • Email-маркетинг
 • Фрілансери і співробітники
 • Як створити маркетинговий бюджет

Маркетингові витрати для нових компаній і роздрібної торгівлі

Маркетингові витрати в різних типах бізнесу можуть істотно відрізнятися. Використовуйте наступні рекомендації і статистику для стартапів і рітейлерів, скільки з фактичного або планованого валового доходу варто виділити для маркетингу.

 • Підприємства малого бізнесу з річним доходом менше 5 мільйонів рублів повинні виділяти 10-15%.
 • Стартапи в більшості галузей зазвичай використовують 15-20% для маркетингу.
 • Рітейлери, що створюють свій бренд, витрачають до 20% своєї виручки від продажів на маркетингові витрати.

Щоб домогтися успіху в просуванні, потрібно виділяти певний бюджет для маркетингу, а не використовувати гроші, що залишилися після оплати інших витрат. Також потрібно сфокусуватися на створенні надійної маркетингової стратегії, яка включає в себе аналітику, щоб визначити, які маркетингові стратегії генерують кращий дохід від інвестицій ( ROI ) Так, щоб вкладення в маркетинг використовувалися ефективно.

Загальні маркетингові витрати

Тепер пора перейти до докладного розбору найбільш поширених маркетингових витрат, які, як правило, присутні в бюджеті всіх, від підприємств малого бізнесу до великих компаній.

розвиток бренду

У стартапів і нових бізнесів перші торгові витрати будуть пов'язані з встановленням свого ділового бренду.

 • Домен. Вартість власного адреси в мережі (vashadres.ru) буде зазвичай починатися з 500 рублів в рік, в залежності від обраного розширення. Доступне .ru обійдеться в 14 $ на рік, тоді як спеціалізовані розширення (vashadres.camera, vashadres.glass, vashadres.kitchen, vashadres.shoes, і т.д.) будуть коштувати до 3000 на рік. Варто відзначити, що якщо бажаний домен недоступний, його можна викупити за сотні або навіть тисячі доларів.
  Дивіться також Як вибрати домен для сайту - реєструємо хороший домен правильно
 • Сайт - Ті, хто вибрали Дігістр в якості платформи для свого інтернет-магазину , Можуть очікувати витрат в діапазоні 300-3000 на місяць в залежності від функцій, присутніх на сайті.
 • Дизайн логотипу - Перша річ, яку потребує більшість стартапів - логотип, так як він буде включений в майже всі активи офлайн і онлайн-маркетингу. На щастя, його розробка може бути цілком доступною.

Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація (SEO) - безперервний процес, життєво важливий для будь-якого бізнесу, який хоче досягати клієнтів в органічному (неоплачений) пошуку Яндекса, Google і інших пошукових системах. Пошукову оптимізацію можна звести до трьох основних тактик: внутрішня оптимізація, зовнішня оптимізація та моніторинг.

дивіться керівництво по SEO-просуванню сайту

Внутрішня SEO-оптимізація означає, що кожна сторінка на сайті оптимізована для ранжирування за певним ключовим словом. Зовнішня оптимізація гарантує, що пошукові системи (і користувачі) можуть виявити посилання на сайт з інших високоякісних, релевантних сайтів. Моніторинг потрібен для гарантії того, що сайт продовжує підтримувати або отримувати видимість в пошукових системах без проблем (відсутні сторінки, штрафи пошукової системи, і т.д.).

Головне в будь-якої тактики пошукової оптимізації - її якість. З цієї причини багато представників малого бізнесу доручають роботу професіоналам по SEO. Вартість послуг SEO варіюється. У Дігістре можна використовувати превью в нижній частині кожної сторінки продукту, щоб заповнити оптимізований заголовок і мета-опис .

Маркетинг в соціальних мережах

Одна з кращих речей в маркетингу в соціальних мережах - то, їх можна використовувати безкоштовно, якщо тільки не запускати рекламу. Приділений час буде найбільшою інвестицією, які можна зробити. Маркетингові дії включають в себе створення соціальних профілів, публікація нового контенту, створення аудиторії і регулярне взаємодія з нею.

Як створити бізнес сторінку в Фейсбук - повне керівництво

З огляду на це, вкладення часу можуть бути істотними, так як більшість компаній підтримують активну присутність в головних соціальних мережах. Само собою зрозуміло, стратегія маркетингу в соціальних мережах теж буде безперервною. На щастя, можна використовувати спеціальні програми, щоб полегшити управління та оновлення своїх облікових записів в соціальних мережах.

Дивіться також керівництво по таргетингу Вконтакте

Реклама в Інстаграм. Як налаштувати і запустити рекламу в Інстаграм через Фейсбук

Ретаргетінг Facebook - посібник з настроювання ретаргетінга в Фейсбук

Один з витрат, в основному пов'язаних з маркетингом в соціальних мережах - інструмент управління, який допомагає робити публікації і відстежувати активність в кожній соціальній мережі в одному місці. Для автоматизації цих процесів можна використовувати такий інструмент як Buffer. Для новачків у них є безкоштовний план, що дозволяє опублікувати до 10 постів за один раз.

Інструменти аналітики соціальних мереж також популярні серед провідних фахівців з маркетингу. Кращим вибором для малого бізнесу з обмеженим маркетинговим бюджетом буде вбудована аналітика для бізнес-профілів і сторінок в кожній з головних соціальних мереж. Щоб отримати найкращі результати, потрібно вкладати більше часу в створення якісного контенту і залучення своєї аудиторії.

контекстна реклама

І пошукові системи, і соціальні мережі пропонують PPC (оплата за клік) рекламні опції. PPC дозволяє охопити нових клієнтів, сплачуючи за простір на сторінках результатів пошукової системи, в новинних стрічках соціальних мереж, і на сайтах і в додатках, які є частиною їх рекламної системи. PPC добре підходить для компаній, які хочуть знайти нових клієнтів в той час, як вони піднімають свій ранг в органічному пошуку за допомогою оптимізації, і органічно знаходять аудиторію в соціальних мережах.

Витрати на PPC будуть залежати від кількості нових користувачів, яких потрібно охопити, як їх потрібно охопити, і наскільки добре рекламні кампанії оптимізовані для конверсій. Наприклад, якщо бізнес не цікавлять оголошення в пошуковій системі, але хоче охопити аудиторію в соціальних мережах, він можете оплатити рекламу в Facebook (яка також включає Instagram) і Pinterest. У всіх цих мереж є рекламні опції, які дозволять звернутися до нових клієнтів безпосередньо через їх новинну стрічку.

Дивіться також Як налаштувати Яндекс.Директ

Щоб отримати все можливе від свого бюджету PPC в будь-якій мережі, потрібно зробити наступне.

 • Визначити свою цільову аудиторію ( портрет ідеальних клієнтів ) Якомога більш точніше.
 • Використовувати певну цільову сторінку для цільової аудиторії і продукту, для якого створюється оголошення.
 • Створити текст, зображення і відео (якщо можливо) для свого оголошення, які сфокусовані на тому, щоб змусити певну цільову аудиторію перейти на цільову сторінки за певним продуктом або послугою. Також потрібно впевнитися, що текст, зображення і відео гармонійно поєднуються з цільовою сторінкою.
 • Вимірювати результати кожної кампанії PPC, порівнювати з іншими кампаніями PPC і знаходити, які з них приносять найкращі результати (більше продажів), а потім сфокусувати свій бюджет на виграшних кампаніях і мережах.

Контент-маркетинг

Контент-маркетинг - безперервна стратегія, яка полягає у створенні нового контенту для залучення нових клієнтів. Більшість компаній починають з текстових повідомлень в блогах, але можна також створювати електронні книги, інфографіку, презентації, підкасти і відео як частина діяльності контент-маркетингу.

Ідеї ​​для постів: 14 універсальних ідей для постів в групу в Фейсбуці

Основні способи, якими компанія охоплює нових клієнтів за допомогою контенту - органічний пошук, шери в соціальних мережах і ретаргетінг трафіку блога з рекламою PPC. В ідеалі, кожна одиниця контенту повинна бути оптимізована для ключових слів, які шукають ідеальні клієнти, щоб отримати більше видимості в пошуку. Також можна залучити нових клієнтів завдяки тому, що контентом діляться в соціальних мережах.

Сторітеллінг приклади: 30 кращих ідей для бізнес-сторітеллінга

Залежно від типу створюваного контенту, маркетингові витрати можуть варіюватися. Деякі компанії створюють контент самі, в той час як інші наймають фрілансерів і агентства, щоб створювати і просувати новий контент.

Можна витратити більше на PPC, якщо вирішити просувати свій контент новим клієнтам за допомогою реклами в пошукових системах і соціальних мережах. Можна монетизувати контент блогу завдяки оголошенням ретаргетінга для користувачів, які відвідували блог. Після відвідин блога клієнти будуть бачити оголошення продукту в Facebook або Google, в залежності від вибору рекламної платформи. Якщо контент і продукти відносяться до специфічної ніші, можна генерувати продажу від кваліфікованого трафіку.

Email-маркетинг

Email-маркетинг - безпомилковий спосіб охопити нинішніх і потенційних клієнтів, які поділилися своєю адресою електронної пошти при покупці або підписці на оновлення сайту. Це дозволяє нагадувати новим клієнтам про свій вибір продуктів, і повторним клієнтам, щоб вони повернулися і подивилися на оновлений інвентар.

9 рад як швидко збільшити список передплатників e-mail розсилки

Одна з головних витрат на підтримку кампанії email-маркетингу - служба, яка містить список розсилки і допомагає регулярно відправляти листи людям з цього списку.

Деякі з найбільш надійних, доступних і гнучких служб email-маркетингу включають наступні.

 • Mailchimp - Безкоштовне використання до 2000 передплатників і 12000 листів в місяць. Для більшої кількості передплатників, листів і функцій, плани починаються від 10 $ на місяць.
 • Aweber - Плани починаються від 19 $ на місяць максимум для 500 передплатників з необмеженою кількістю листів.
 • Constant Contact - Від 20 $ в місяць максимум для 500 передплатників.

E-mail маркетинг для магазину: інструкція по налаштуванню розсилок в MailChimp

Так як більшість служб email-маркетингу пропонує безкоштовну демо-версію, можна випробувати їх все і вибрати ту, яка сподобається найбільше. Зокрема, потрібно дивитися на те, чи легко там створювати листи для своїх передплатників.

Фрілансери і співробітники

Є два способи знайти експертів, які допоможуть з маркетингом
Є два способи знайти експертів, які допоможуть з маркетингом. Можете найняти фрілансерів для тимчасової роботи або в міру необхідності, або ж найняти співробітників на постійну роботу. Для початківців бізнесменів кращим варіантом будуть послуги фрілансерів.

Якщо компанія вирішує взяти співробітника на постійну роботу, йому потрібно буде платити зарплату на основі освіти, спеціалізації та досвіду. Ось кілька маркетингових посад, описів і зарплат, які можуть відповідати внутрішнім маркетинговим потребам компанії.

 • Координатор з маркетингу - середня зарплата складає 150 000 в місяць. Вони відповідають за розробку і виконання маркетингових і рекламних кампаній для продуктів і послуг, відстежування продажів, створення рекламних матеріалів, планування заходів, підтримку баз даних діючих і потенційних клієнтів, і створення звітів.
 • Спеціаліст з маркетингу в цифровому середовищі - середня зарплата - 30-100 000 в місяць. Вони відповідальні за одну або кілька маркетингових стратегій, включаючи пошукову оптимізацію, маркетинг в соціальних мережах, PPC-рекламу, дисплейну рекламу та інші цифрові маркетингові задачі.
 • Менеджер з маркетингу - середня зарплата - 20-50 000 в місяць. Вони відповідають за розробку і виконання маркетингових стратегій для бізнесу.

Як створити маркетинговий бюджет

Тепер, маючи уявлення про типах витрат, які необхідно включити в маркетинговий бюджет, можна приступити до його безпосереднього створення. Найпростіший спосіб для представників малого бізнесу - використовувати електронну таблицю Google Sheets або Microsoft Excel.

Бюджети різняться для різних брендів і ніш. Один підприємець може додати безкоштовні додатки Дігістра, тоді як інший магазин вкладе гроші в платні додатки. Інвестування грошей в другій бізнес буде зазвичай приводити до різного бюджету, ніж у першого магазину.

Може виявитися, що після включення всіх необхідних маркетингових витрат, можна додати додаткові витрати. Експериментуючи з витратами, пов'язаними з потенційним новим співробітником або фрілансером, інструментом для соціальних мереж, службою email-маркетингу, можна скласти уявлення про те, яким буде загальний маркетинговий бюджет буде, щомісячний і щорічний.

Можна також зменшити витрати, вклавши капітал в наявні програми Дігістра замість того, щоб наймати фрілансера.

Створення маркетингового бюджету також допоможе дотримуватися свого маркетингового плану, або дозволить коректувати свій бюджет, щоб отримати кращі результатами. Наприклад, якщо реклама в одному інструменті набагато ефективніше, ніж в інших системах, можна спрямувати суми з інших мереж в більш прибутковий напрямок маркетингу.

Було корисно? Оцініть, будь ласка, і поділіться з друзями!

Маркетинговий бюджет - складові і приклад розрахунку для компанії

5 (100%) - 1 оцінок

Було корисно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения