Медведчук і Порошенко - одна команда

У України буде інший Президент. Майбутню зміну конфігурації сил в українській політиці фіксують соціологічні опитування.
Ще чотири роки тому нинішній Президент Петро Порошенко отримав на виборах довіру 55% ​​українців, зараз його рейтинг «валиться» на очах. Як повідомляють соціологи, Порошенко зі своїми 8,3% не пройшов би навіть до другого туру. Його перегнали Гриценко (10,7%), Бойко (8,9%) і Ляшко (8,5%). При цьому, безперечним лідером рейтингу залишається Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 17,7% українців.
Глава української держави поки не готовий миритися з результатами електоральних настроїв українців і віддавати пригріти президентське крісло. Згідно з інформацією депутата з БПП Сергія Лещенка, Президент дав старт брудних технологій з загашників Російської Федерації. Зокрема, Адміністрація Президента підняла запорошені темники російських політтехнологів 1996 року. Їх суть полягає в відтискуванні найбільш небезпечного конкурента на периферію передвиборної боротьби і виведенні до другого туру більш зручного спаринг-партнера.
Цю технологію застосовував російський Президент Борис Єльцин. Своїм «улюбленим» конкурентом він вибрав лідера КПРФ Геннадія Зюганова, на якого можна було повісити «червоний терор» комуністів, репресії кінця 1930-х років і т. П.
В Україні аналогічний сценарій повторили на виборах 1999 року. Виборців змусили визначатися між двома кандидатами - Петром Симоненком і Леонідом Кучмою. Як і в Росії, Кучмі вдалося зіграти на страху українців щодо реваншу комуністів.
Хто ж може стати зручним спаринг-партнером для Порошенка? Вибір вже зроблено. За словами того ж Сергія Лещенка, це - одіозний Віктор Медведчук, кум Путіна, екс-глава Адміністрації Президента, екс-глава партії СДПУ (о), а нині - лідер «Українського вибору».
Ні для кого не секрет, що Медведчук - одна з найбільш демонізованих фігур в українській політиці. Своєю проросійською позицією і близькими стосунками з Володимиром Путіним він викликає огиду у більшості жителів країни. На це зробив ставку Президент Порошенко. Президент використав Медведчука в своїх передвиборних цілях, а саме, для відтискування найбільш сильного конкурента Тимошенко. Зокрема, нещодавно лідер «Українського вибору» в спробі послабити позиції лідера «Батьківщини» назвав її «сфокусованим» і «добре підготовленим» кандидатом в Президенти України. Надалі за розкрутку теми взялися піарники Президента. У мережу посипалися рекламні банери з компліментами Медведчука на адресу Юлії Тимошенко. На антирекламу лідера «Батьківщини» з Банковій направили сотні тисяч доларів. Розрахунок технології простий - спробувати приєднати конкурента до «абсолютного зла». Таким чином, знову відновлений союз «Порошенко-Медведчук» вирішив зіграти на непопулярності проросійського політика в свою користь.
Як бачимо, повернення Медведчука у велику політику - чітко прорахована технологія. Саме такої думки дотримується народний депутат, відомий антикорупційний журналіст Сергій Лещенко.
За його словами, до останнього часу Петру Порошенко не вистачало політика, який своєю одіозністю і негативом міг би не тільки викликати огиду і страх, а й представляв би собою реальну силу. До цього на Банковій розглядали кандидатуру лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка, однак йому не вистачило такого високого «подразника» в суспільстві в порівнянні з проросійським соратником. А Віктор Медведчук давно закріпився в поданні українців як «рупор Кремля» і один з генераторів української кризи.
«Медведчук, який є членом сім'ї Володимира Путіна, дійсно здатний викликати у частини громадян відчуття непідробної тривоги за входження в політику агента явного проросійського впливу. І тепер Порошенко і Медведчук цинічно користуються ситуацією для створення штучної конфронтації, отримувати політичну вигоду від якої будуть обидва політики », - повідомив Сергій Лещенко.
Варто нагадати, що Порошенко і Медведчук не вперше об'єдналися для спільної мети. За великим рахунком, Порошенко зобов'язаний куму Путіна своєю політичною кар'єрою.
Історія дружніх відносин політиків почалася ще в 90-х, коли Петро Порошенко вступив в партію СДПУ (о). Мандат народного депутата нинішній Президент отримав по мажоритарці також як висуванець від партії Медведчука. Пізніше політики разом співпрацювали із збіглим Януковичем. А в 2014 році, як тільки Порошенко став президентом, Медведчук став його частим гостем в Адміністрації. За даними журналістів, політики разом писали «Мирний план Порошенко» і «Мінські угоди». Тоді ж Петро Олексійович призначив Медведчука представляти Україну на Мінських переговорах і навіть назвав його «найефективнішим».
Але не політикою єдиною пов'язані Президент України Петро Порошенко і кум Путіна Віктор Медведчук.
Нещодавно суспільство було шоковане новиною про те, що пов'язана з Медведчуком компанія отримала контроль над ринком зрідженого газу України за допомогою Петра Порошенка і СБУ. Підприємство прокремлівського політика - Proton Energy Group - на сьогодні імпортує в Україну близько 40% скрапленого газу, які вдалося наростити завдяки зачистці ринку силами СБУ. При цьому, Proton Energy Group отримала ексклюзивні умови в Росії: «Роснефть» видала тільки їй права на експорт зрідженого газу в Україну.
Українські журналісти наполягають на тому, що Петро Порошенко не міг не знати про ситуацію на ринку ситуації. Більш того, він не тільки сприяв Медведчуку в розвитку бізнесу, а й сам імпортував скраплений газ з РФ через компанії корпорації Roshen.
Ще одне велике розслідування, в якому фігурують прізвища Порошенко і лідера проросійського крила в Україні, зробило видання Financial Times. На думку журналістів, Медведчук фактично може бути посередником при скупці української промисловості російським урядом. Провертати такі великі тіньові афери за спиною глави держави неможливо. Отже, Порошенко в курсі угод, влаштованих на гроші Кремля.
Зараз Порошенко і Медведчук - знову одна команда, як в бізнесі, так і в політиці. Вони знову ділять Україну на «громадян різного ґатунку». При цьому від даного союзу виграють обидва політики: Порошенко задовольнить президентські амбіції, Медведчук отримає протекцію на повернення втраченого впливу Росії на Україну. Адже не дарма серед політичних експертів існує думка про майбутнє призначення Віктора Медведчука віце-прем'єром України. Чи зможуть українці проковтнути чергову наживку «старої гвардії»?


Хто ж може стати зручним спаринг-партнером для Порошенка?
Чи зможуть українці проковтнути чергову наживку «старої гвардії»?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения