Менеджер продуктів - SEO та зростання

 1. Привіт!
 2. Про вас
 3. Речі, які ви могли б зробити
 4. Про компанію Zapier
 5. Повний пакет
 6. Як застосовувати

Тім Андерсон / 3 січня 2018 року

Тім Андерсон / 3 січня 2018 року

Привіт!

Ми шукаємо когось, хто б керував нашими зусиллями, спрямованими на зростання клієнта, завдяки ефективній стратегії SEO та зростання, яка також включає підтримку пов'язаних маркетингових каналів (зокрема, маркетинг контенту та редакційні, PR та соціальні, платні маркетинг). Зацікавлені в керівництві віддаленої команди, яка працює на місії, щоб допомогти людям у всьому світі бути більш продуктивними на роботі? Потім читайте ...

Ми знаємо, що подача заявки на нову роботу в будь-якій компанії вимагає стрибка віри. Ми хочемо, щоб ви відчували себе комфортно і раді, щоб подати заявку на Zapier. Щоб допомогти поділитися трохи більше про життя в Zapier, ось кілька ресурсів на додаток до посадової інструкції, які можуть дати вам внутрішній погляд на те, що життя, як у Zapier. Ми сподіваємося, що ви зробите стрибок віри і застосуєте.

Zapier пишається тим, що є робочим місцем рівних можливостей, призначеним для працевлаштування та найму різноманітних кадрів.

Незважаючи на те, що наша посадова інструкція може здатися, що ми шукаємо конкретного кандидата, ця роль неминуче закінчується з урахуванням особи, яка звертається і приєднується. Незалежно від того, наскільки добре ви відчуваєте, що відповідаєте нашому опису, ми рекомендуємо вам подати заяву, якщо ви відповідаєте цим критеріям:

Ви досвідчений практик SEO і можете поєднати свої навички аналізу, щоб допомогти сформувати дорожні карти і виконати стратегії, які допоможуть поліпшити рейтинг, посилання, показники відмов і багато іншого.

Про вас

У вас є досвід встановлення і виконання стратегії зростання SEO для сайтів з сотнями тисяч органічних сеансів на місяць. І ви можете повторити цей досвід через сайт, як Zapier.

Ви досвідчений спеціаліст з SEO та зростання. Ви настільки ж досвідчені в постановці SEO бачення продукту, як ви з технічної тактики і інструментів, необхідних для виконання проти цього бачення

Ви можете перевести аналіз у плани. Ви знаєте, як інтерпретувати дані, які ви бачите, перетворити їх на дорожні карти продукту та добре розроблені функції, а також допомогти командам виконувати ці дорожні карти.

Ви поважаєте користувача. Ви приймаєте методи білої капелюху, тому що ви знаєте, що коли користувачі взаємодіють з сайтом у позитивний спосіб, ви створюєте довгострокових лояльних клієнтів.

Ви досвідчений письмовий комунікатор. Zapier є 100% віддаленою командою, і написання є нашим основним засобом спілкування. Ви будете використовувати письмові резюме та звіти для передачі стратегії, планів, результатів і результатів маркетинговій і повній команді Zapier.

Ти є чемпіоном, щоб робити речі ефективно. У Zapier, робота, яку ви виконуєте, матиме непропорційний вплив на бізнес. Ми віримо в системи та процеси, які дозволяють збільшити наш вплив, щоб бути більшим, ніж ми самі.

Речі, які ви могли б зробити

Zapier - це невелика, швидкозростаюча і віддалена перша компанія, тому ви, швидше за все, отримаєте досвід у багатьох різних проектах по всій організації. Тим не менш, ось деякі речі, які ви, ймовірно, будете робити:

 • Встановіть і власні щомісячні трафік SEO і цілей придбання / перетворення клієнтів. Послідовно повідомляйте про ці плани та прогрес до команди.
 • Співпрацювати, щодня, з багатофункціональною командою дизайнерів, інженерів, маркетологів і маркетологів вмісту для виконання цілей пошуку
 • Удосконалюйте рейтинги пошуку в наших існуючих цілях ключових слів і аналізуйте можливості ключових слів, щоб допомогти нам знайти нові області для зростання
 • Підтримувати існуючі програми побудови посилань, а також визначати та будувати нові програми
 • Надайте підтримку продукту та UX для відповідних маркетингових каналів зростання - зокрема, зміст і редакційні, PR, соціальні та платні маркетингові зусилля
 • Служити в якості євангеліста SEO в компанії і допомогти побудувати його в одній з основних компетенцій компанії
 • Забезпечте належне виконання SEO та зміни сайту QA для потенційних впливів SEO
 • Підключіть отвори: Ви повинні бути впевненими у виконанні різноманітних завдань SEO або росту, щоб допомогти завершити роботу, коли команда не має виділених ресурсів, а аутсорсинг або найм не є можливим
 • Як частина нашої Підтримка всіх рук Ініціатива, щотижня допомагає клієнтам мати найкращий досвід роботи з Zapier

Співпрацювати, щодня, з багатофункціональною командою дизайнерів, інженерів, маркетологів і маркетологів вмісту для виконання цілей пошуку  Удосконалюйте рейтинги пошуку в наших існуючих цілях ключових слів і аналізуйте можливості ключових слів, щоб допомогти нам знайти нові області для зростання  Підтримувати існуючі програми побудови посилань, а також визначати та будувати нові програми  Надайте підтримку продукту та UX для відповідних маркетингових каналів зростання - зокрема, зміст і редакційні, PR, соціальні та платні маркетингові зусилля  Служити в якості євангеліста SEO в компанії і допомогти побудувати його в одній з основних компетенцій компанії  Забезпечте належне виконання SEO та зміни сайту QA для потенційних впливів SEO  Підключіть отвори: Ви повинні бути впевненими у виконанні різноманітних завдань SEO або росту, щоб допомогти завершити роботу, коли команда не має виділених ресурсів, а аутсорсинг або найм не є можливим  Як частина нашої  Підтримка всіх рук  Ініціатива, щотижня допомагає клієнтам мати найкращий досвід роботи з Zapier

Про компанію Zapier

За останні шість років Zapier допомагає людям в усьому світі автоматизувати нудні і нудні частини своєї роботи. Ми робимо це, допомагаючи всім підключати веб-програми, які вони вже використовують, і люблячи.

Ми вважаємо, що є робочі місця, які найкраще робити комп'ютер, і що робота є найкращою для людини. Ми хочемо надати діловим особам можливість створювати процеси та системи, які дозволяють комп'ютерам робити те, що найкраще робити, і дозволяти людям робити те, що найкраще робити.

Ми вважаємо, що з правильними інструментами ви можете мати великий вплив з меншими труднощами.

Ми віримо в невеликі команди. Невеликі команди швидкі і спритні. Малі команди означають меншу бюрократію, меншу кількість управління та більше завдань.

Ми віримо в безпечне, гостинне та інклюзивне середовище. Всі товариші по команді у Zapier згодні норми поведінки .

Повний пакет

Розташування: Планета Земля.

Якщо ви хочете працювати віддалено, це здорово. Якщо ви хочете працювати поруч з іншими, це теж здорово. Наша команда 100+ розповсюджується, оскільки вона дозволяє нам працювати з кращими людьми. Ви також не повинні знаходитися в США. Деякі члени команди живуть у Великобританії, Таїланді, Індії, Нігерії, Тайвані, Гватемалі, Новій Зеландії, Австралії та інших країнах! Вам просто потрібні навички і прагнення домогтися успіху в цій ролі і здатності працювати з будь-якого місця.

Компенсація:

 • Конкурентна заробітна плата (ми не використовуємо віддалене як привід платити менше)
 • Відмінне охорона здоров'я + стоматологічне + зорове покриття *
 • Пенсійний план з 4% відповідності компанії *
 • Участь у прибутках
 • 2 щорічні компанії відступають у дивовижні місця
 • 14 тижнів оплачуваного відпустки для нових батьків

Виберіть своє власне обладнання. Ми встановимо вас з будь-яким ноутбуком Apple + комбо монітора, який ви хочете, плюс будь-яке програмне забезпечення, яке вам потрібно.

Необмежена політика відпустки. Крім того, ми вимагаємо, щоб ви щонайменше 2 тижні від'їжджали. Ми бачимо, що більшість працівників займають 4-5 тижнів на рік. Це не розпливчаста політика, де необмежена відпустка означає відпустку.

Робота з дивовижними компаніями по всьому світу. Ми співпрацюємо з великими компаніями з програмного забезпечення по всьому світу, і ви постійно потрапляєте взаємодіяти з людьми з цих великих компаній .

* Хоча ми піклуємося про наших міжнародних людей, як ми можемо, в даний час, охорона здоров'я і пенсійні плани доступні тільки для працівників, що працюють в США.

Як застосовувати

Ми маємо нестандартний процес застосування. Щоб прискорити процес, ми задаємо кілька запитань, які ми зазвичай запитуємо на початку інтерв'ю. Це допомагає прискорити процес і дозволяє нам краще дізнатися вас трохи краще прямо з воріт. Будь ласка, відповідайте на кожне запитання.

Повне цієї форми з відповідями на питання нижче. Переконайтеся, що кожна відповідь стоїть самостійно, оскільки ми розглядаємо питання за запитом замість заявника.

 1. Розкажіть нам, чому ви добре підходите для цієї ролі.
 2. Враховуючи загальнодоступну інформацію про Zapier та цю посадову інструкцію, опишіть ваші перші 90 днів у Zapier.
 3. Розкажіть нам про найкращий проект, пов'язаний з пошуком, над яким ви працювали раніше. Поясніть свою роль і те, як ви допомагали збільшувати трафік і досягали пов'язаних бізнес-цілей завдяки вашій роботі.
 4. Йти до Airtable і пояснити, які можливості ви б переслідували, якщо ви володієте стратегією SEO / зростання.
 5. Який сайт або послугу слід шукати для натхнення, думаючи про нашу власну стратегію зростання SEO? Дайте нам кілька прикладів того, що вони роблять добре і чому він може працювати для нас?
 6. Діліться посиланнями на сайти, які демонструють вашу професійну роботу (GitHub, LinkedIn, Twitter, персональний сайт тощо), якщо у вас є деякі, які ви можете поділитися.
 7. Де ви дізналися про цю роль?
 8. У якому часовому поясі ви знаходитесь?
 9. Необов'язково: Надсилайте анонімно деякі демографічні дані про себе, щоб допомогти нам краще відстежувати тенденції, пов'язані з переліком кандидатів, зацікавлених у роботі Zapier, щоб створити команду, яка представлятиме користувачів у Zapier та більш широкому світі.

Нарешті, почекайте, поки ми відповімо! Ви збираєтеся почути від нас, навіть якщо нам не здається, що це добре. Насправді, протягом усього процесу ми прагнемо переконатися, що ви ніколи не підете більше ніж за сім днів, не почувши від нас.

Застосувати тут

Zapier є роботодавцем рівних можливостей. Ми раді працювати з талановитими та чуйними людьми незалежно від їхньої раси, кольору, статі, сексуальної орієнтації, релігії, національного походження, фізичної або психічної непрацездатності або віку. Наші норми поведінки надає маяк для типу компанії, якою ми прагнемо бути, і відзначаємо наші відмінності, оскільки ці відмінності дозволяють нам створювати продукт, який обслуговує глобальну базу користувачів.

Зацікавлені в керівництві віддаленої команди, яка працює на місії, щоб допомогти людям у всьому світі бути більш продуктивними на роботі?
Який сайт або послугу слід шукати для натхнення, думаючи про нашу власну стратегію зростання SEO?
Дайте нам кілька прикладів того, що вони роблять добре і чому він може працювати для нас?
Де ви дізналися про цю роль?
У якому часовому поясі ви знаходитесь?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения