Мета-теги Description, Title, Keywords - приклади як правильно заповнювати

 1. Мета-тег Title
 2. Мета-тег Keywords
 3. Як правильно заповнювати мета-тег Description

Оптимізація мета-тегів Title і Description переслідує дві мети: просунути сторінку за заданими ключовими словами, а також поліпшити сниппет сайту в пошукових системах. Тому оптимізації цих тегів необхідно приділити особливу увагу.

Дивіться відео з оптимізації мета-тега Title

Мета-тег Title

Яндекс показує в своїх результатах пошуку тільки 50 символів заголовка в сніпеті сайту , А Google 60-70 символів. При цьому пошукові системи самостійно вибирають, яку саме частину назви сторінки показати, а яку обрізати. У цій статті докладно розглянемо нюанси створення Title сторінки в розрізі SEO просування .

Розглянемо приклад однієї зі сторінок нашого тестового інтернет-магазину.

Розглянемо приклад однієї зі сторінок нашого тестового інтернет-магазину

Тег Title в даному випадку становить близько 90 символів, а це означає, що його потрібно скоротити. При цьому не забувайте про саму унікальність заголовка: воно повинно бути максимально уникализировать як для вашого сайту, так і для інтернету в цілому. І, звичайно, пошукові запити в назві повинні бути вписані гармонійно. Цю сторінку ми оптимізуємо під основний запит «вечірні сукні» і кілька інших з обраної групи:

Цю сторінку ми оптимізуємо під основний запит «вечірні сукні» і кілька інших з обраної групи:

Основний запит вписуємо в самий початок нашого тайтла: це впливає позитивно на SEO оптимізацію . Потім вивчаємо залишилася групу ключових слів: виділяємо з них унікальні, а далі складаємо з отриманого списку зрозумілий і привабливий тайтл (подальшу частину). Виглядати в кінцевому підсумку це буде наступним чином: «Вечірні сукні в Москві недорого купити». Як бачите, пропозиція одне, але воно включає в себе слова з усіх пошукових запитів групи вечірніх суконь, а також основний запит, що дуже важливо.

Зрозуміло, вам доведеться приділити увагу осмисленості фрази. Комбінація всіх слів з запитів семантичного ядра повинна адекватно читатися. У нашому навчальному прикладі ми цей етап пропустили.

Не вмикайте в тег Title різні назви, телефони, адреси і так далі. У вас є всього 50-70 символів і вам потрібно скласти привабливий для кліків заголовок і розмістити в ньому всі необхідні ключові слова.

Якщо ми повернемося в пошук, то як раз зауважимо обрані раніше слова з групи ключових запитів у конкурентів:

В платформі для магазинів Дігістр є автоматична генерація тайтлів товарних сторінок, що значно спрощує роботу з сайтом.

Мета-тег Keywords

Яндекс і Google офіційно оголошували, що мета-тег keywords не враховується в ранжируванні сайтів. Це пов'язано з тим, що багато зловживали тегом і намагалися маніпулювати пошуковими системами.

Проте, даний мета-тег потрібно заповнити. Просто вкажіть через кому 2-3 запиту з вашого семантичного ядра , Під які оптимізується сторінка.

Як правильно заповнювати мета-тег Description

Розглянемо докладно оптимізацію мета-тега Description для сторінок вашого інтернет-магазину. Для початку розберемо, чим є цей тег. Мета-тег Description пошукові системи використовують для визначення опису кожної конкретної сторінки сайту. У пошуковій видачі його вміст виглядає наступним чином:

Варто зауважити, що пошукова система сама вибирає, звідки їй взяти текст-опис: з мета-тега або з контенту на сторінці. Проте даний тег прописувати потрібно для SEO просування і робити це, з огляду на певні моменти.

 1. Довжина вашого тексту в мета-тега Description не повинна перевищувати 140 символів. Все, що більше, Яндекс і Google обріжуть і не покажуть користувачам.
 2. Текст опису повинен бути унікальним в рамках всього сайту та інтернету в цілому. Не копіюйте опису у конкурентів.
 3. Він повинен відповідати тайтла сторінки, описувати одне і теж, що і заголовок.
 4. Сам текст також необхідно оптимізації під ключові запити - це впливає на ранжування.

В даному випадку для прикладу покажемо оптимізацію сторінки тестового інтернет-магазину. Ця сторінка з вечірніми сукнями. Відповідно вибираємо групу пошукових фраз з семантичного ядра , Яка і відноситься до даної сторінки. Як видно на зображенні нижче, вона включає в себе три кластера запитів .

Всі слова, які входять до складу ключових запитів трьох кластерів, необхідно включити в текст опису. При цьому основний запит ми використовуємо на самому початку тексту (також, як і в створенні title).

Так як кількість символів для написання сильно обмежена, намагайтеся використовувати тільки ключові слова і те, що здатне привернути увагу користувача. Обидва моменту рівноцінно важливі: перший впливає на SEO результати, другий приводить відвідувачів на сайт.

Обидва моменту рівноцінно важливі: перший впливає на SEO результати, другий приводить відвідувачів на сайт

Червоним виділена та частина опису, яка містить в собі слова з груп пошукових запитів. Решта ж слова описують конкурентні переваги і в цілому привабливість пропозиції.

Так як пошукова система може проігнорувати інформацію з даного мета-тега, потрібно додати в безпосередньо текст сторінки наше опис. Додайте його в самий початок контента, але таким чином, щоб воно гармонійно поєднувалося з іншою його частиною.

Додайте його в самий початок контента, але таким чином, щоб воно гармонійно поєднувалося з іншою його частиною

Як тільки ваша сторінка буде проіндексована пошуковими системами, перевірте сниппет з описом. Якщо воно вдало попало, то все в порядку. В іншому випадку, просто змініть сам текст з адміністративної панелі, який пошукова система вирішила використовувати в якості опису до обраної сторінці.

регулярно перевіряйте сніппети з описами або змінюйте їх: опис разом з заголовком сторінки найбільше впливають на кликабельность вашого сайту в пошуку.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения