Методи і способи просування сайтів | особливості та стратегії по розкрутці сайту в пошукових системах

 1. Методи просування інтернет-ресурсів
 2. Схеми просування сайтів
 3. Способи просування інтернет порталів
 4. Стратегії пошукового просування

за запитами

Розкрутка по трафіку

збільшення відвідуваності

Просування в Yandex

Розкрутка на Google

Інтернет магазина


Cайт візитка

Корпоративний сайт

Інтернет магазин


контекстна реклама

Медійна реклама

аудит сайту

Технічна

адміністративна

Хостинг сайту

за запитами  Розкрутка по трафіку  збільшення відвідуваності  Просування в Yandex  Розкрутка на Google  Інтернет магазина  Cайт візитка  Корпоративний сайт  Інтернет магазин  контекстна реклама  Медійна реклама  аудит сайту  Технічна  адміністративна  Хостинг сайту  Найбільш просте визначення поняття «інтернет маркетинг» - це комплекс дій, спрямований на поліпшення стану сайту, залучення на нього цільової аудиторії з метою підвищення рівня продажів

Найбільш просте визначення поняття «інтернет маркетинг» - це комплекс дій, спрямований на поліпшення стану сайту, залучення на нього цільової аудиторії з метою підвищення рівня продажів.

Найбільш просте визначення поняття «інтернет маркетинг» - це комплекс дій, спрямований на поліпшення стану сайту, залучення на нього цільової аудиторії з метою підвищення рівня продажів

Сьогодні розкрутка мережевих ресурсів - це ціла наука зі своєю методологією, напрямками, відгалуженнями, протиріччями і численними суперечками між фахівцями щодо правильності тієї чи іншої стратегії просування.

У даній статті представлений експрес-огляд методичного арсеналу і сучасних підходів до мережевого маркетингу, застосовуваних сьогодні SEO-конторами і рядовими користувачами при просуванні інтернет-порталів на перші сторінки пошукових систем.

Методи просування інтернет-ресурсів

Для того, щоб інтернет-ресурс потрапив на перші сторінки пошукових систем, над ним необхідно зробити цілий комплекс процедур (методів). Так склалося, що далеко не всі прийоми підвищення популярності сайту є коректними і допустимими. Виходячи з цього методи просування були умовно розділені на 3 групи: «чорні», «сірі» та «білі».

Різновид методуПроцедуриНаслідки і витрати

Чорні

 1. • Використання невидимого тексту
 2. • Використання шрифту дуже маленького розміру
 3. • Створення «липових» сайтів з двох-трьох сторінок з автоматичним переходом
 4. • «Клоакинг» - видача роботу і користувачеві текстів різного змісту
 5. • «Спам» ключевиками
 6. • Використання програм автоматичного обміну посиланнями
 7. • Накрутка лічильників
 8. • Спам по електронній пошті

Застосування заборонених методів, незалежно від обсягів, загрожує потрапляння сайту в «бан» і виключення з усіх видів запитів в пошукових системах

сірі

 1. • Невиправдане використання тегів, що дозволяють підняти рейтинг
 2. • Обмін посиланнями різної тематики
 3. • Купівля посилань на інших ресурсах
 4. • Користування послугами сервісів автоматичного обміну статтями
 5. • Експлуатація платних лінкаторов
 6. • Обмін статтями різної тематики
 7. • Використання посилань з неіснуючих сторінок
 8. • Викуп місця під статті на інших сайтах

Ризик потрапляння сайту в «бан» трохи нижче. Далеко не кожен з цих методів легко відстежується пошуковими системами, а тому існує певна ймовірність успішного просування ресурсу з їх допомогою. Правда, в разі виявлення подібних порушень санкції неминучі.

білі

 1. • Публікація на своєму сайті унікального контенту
 2. • Використання контекстної реклами
 3. • Прохання про безоплатне розміщенні сайту на авторитетному ресурсі
 4. • Створення своєї розсилки

Використовуючи легальні методи просування сайту, можна поступально і методично просуватися вгору по пошуковим системам без найменшого ризику виключення з них. Це вимагає великих затрат часу, але, найчастіше, себе виправдовує.


Використання «чорних» і «сірих» методів при довгостроковій стратегії просування загрожує зведенням нанівець всіх зусиль інтернет-маркетологів. Найбільш професійний підхід передбачає використання переважно «білих» методів в поєднанні з деякими «сірими» прийомами, які найбільш важко піддаються контролю з боку пошукових систем. Така стратегія використання потенціалу прийомів розкручування виглядає переконливою і в довгостроковій перспективі.

Схеми просування сайтів

Залежно від величини цільової аудиторії інтернет-ресурсу, інформаційних обсягів, якими він оперує, кількості потенційних пошукових запитів і потреб клієнта виділяють 3 найбільш популярні схеми просування сайтів: «по трафіку», «по позиціях» і «гібридну».

Схема просуванняКороткий описПеревагиНедоліки

За трафіку

Сайт просувається по великому списку потенційних запитів, які зачіпають всю цільову аудиторію, в результаті чого формується великий трафік. Актуальна для ресурсів з великою кількістю найменувань товарів різної спрямованості.

 1. • Прозора і зрозуміла споживачеві система ціноутворення
 2. • Приплив на сайт саме цільових відвідувачів
 3. • Динамічний розвиток ресурсу за рахунок нового контенту
 4. • Оплата за результат за фактом
 1. • Великі витрати на контент
 2. • Складність прогнозування величини трафіку
 3. • Неможливість спрогнозувати точний бюджет

по позиціях

Сайт просувається по заздалегідь обумовленим позиціях і пошуковим запитам. Звітність за наявністю ресурсу в ТОП-10 (ТОП-50). Даний вид пропозиції хороший для невеликих порталів, сайтів, що функціонують давно, а також ресурсів з тематиками, які розкриваються через мале число запитів.

 1. • Стабільність просування і більш передбачуваний результат
 2. • Стабільний щомісячний бюджет, що дозволяє краще планувати витрати на рекламу
 1. • Просування не завжди працює на цільову аудиторію
 2. • Непередбачувано впливає зміна алгоритмів ранжирування на пошуковику
 3. • Непередбачуваний ККД просування

гібридний варіант

Сайт просувається і по позиціях і по трафіку. Вибираються запити, які плавно піднімаються в ТОП за рахунок перекупки посилань і лінкування. По більшості низькочастотних запитів будуть написані статті з контентом.

 1. • Найвищий ККД
 2. • Незалежність від зміни алгоритмів
 3. • Стабільно високий цільовий трафік і стабільні продажі
 1. • Високі витрати на просування

Ефективність тієї чи іншої схеми для кожної конкретної кампанії просування визначається індивідуально.

Невеликі фірми, які мають скромними засобами на інтернет-маркетинг, можуть просуватися «по позиціях». Інтернет-магазини з солідним каталогом з сотень найменувань різнопланового товару доцільно виводити в ТОП «по трафіку». «Гібридний» же варіант підійде для процвітаючих компаній, що приділяють пріоритетну увагу SEO.

Способи просування інтернет порталів

Досягати поставленої мети просування можна п'ятьма різними способами, застосовуючи їх поодинці і в різних конфігураціях, залежно від матеріального благополуччя і потреб клієнта

 1. SEO-просування - один з найбільш популярних способів. Полягає в проведенні комплексу процедур по поліпшення позицій ресурсу в усіх пошукових системах по конкретних запитів, найбільш популярним у клієнтів. При «білій» і сумлінній праці і хорошому бюджеті замовника сайт по окремих позиціях виводиться в ТОП за 3-4 місяці зі збереженням потенціалу по закінченню рекламної компанії
 2. Контекстна реклама. Невеликі текстові оголошення, схожі з тематикою запиту клієнта. Спосіб ефективний на ранніх етапах розкрутки. Призначений для залучення максимальної кількості цільової аудиторії. Як правило, оплата відбувається за результатами переходу за посиланням.
 3. Розкрутка в соціальних мережах. Заходи, призначені для встановлення безпосереднього контакту фірми з користувачами соціальних мереж. Найбільш дешевий і, на перший погляд, прогресивний спосіб, ефективність якого вельми важко піддається оцінці, з огляду на специфіку контингенту подібних ресурсів.
 4. Медійна реклама. Частина бренд-маркетингу. Призначена для збільшення впізнаваності бренду компанії, попутно інформуючи про конкурентні переваги, ціни. При вдалому розміщенні і компетентної роботі дизайнерів приносить результати за рахунок широкого охоплення цільової аудиторії і швидкої фінансової віддачі.
 5. Партнерські програми дозволяють при низькому бюджеті кампанії отримати зовнішні посилання, підвищуючи індекси цитування сайту. Застосування методу доцільно для потенційно широкої аудиторії користувачів.

Кожен із запропонованих способів довів свою ефективність на прикладі сотень великих і малих компаній, що просуваються в мережі.

Стратегії пошукового просування

Визначення стратегії просування інтернет-ресурсу в пошукових системах залежить від безлічі факторів, однак чільну роль грає тематика сайту і конкурентність запитів, за якими його належить оптимізувати і виводити в ТОП.

Якщо товари і послуги користуються високим споживчим попитом, то просувати їх на високі позиції рейтингу досить складно і дорого.

Куди простіше і дешевше залучати клієнтів на ресурси низькоконкурентних тематик.

Слід зазначити, що ніякого однаковості в цьому питанні у фірм, що займаються інтернет-маркетингом немає. Кожна поважаюча себе SEO-компанія має індивідуальний підхід до стратегії просування і пропонує клієнту відповідно до його потреб.

Коротко етапи стратегії можна розписати наступним чином:

 1. Підбір «ключових слів» - акцент робиться на «продають», які спонукають, а не загальні фрази, які цікаві, в першу чергу цільової аудиторії.
 2. Оптимізація контенту - відбувається за планом, що включає в себе внутрішню і зовнішню складову.
 3. Налаштування індексації - на цьому етапі просування сайтів важливо, щоб пошукові машини сканували і індексували тільки сторінки з інформацією для цільових клієнтів, а не файли технічної підтримки сайту.
 4. Приведення адрес сторінок в більш-менш прийнятний і читається вигляд - важлива складова просування. «Человекопонятний урли» з більшою ймовірністю повернуть цільового клієнта на сайт, ніж клинописні ірраціональні кодування.
 5. Поширення посилань - продаж, покупка і взаємовигідний обмін - цими операціями інтернет-маркетолог повинен маніпулювати, в законних рамках, не гірше біржового гравця.

Ефективність тієї чи іншої стратегії просування сайту - питання дискусійне, що не має однозначної відповіді, і перевіряти виключно на практиці.

резюме

SEO-маркетинг - відносно молодий бізнес, який продовжує свій бурхливий розвиток разом з поширенням мережі Інтернет по всьому світу. Різноманіття методів, стратегій і схем просування, у міру зміни мережевих реалій і схеми роботи пошукових систем, буде поповнюватися новими прийомами, які поповнять цей перелік.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения