Місцеві SEO для HVAC компаній: Посібник для початківців

 1. Рейтинг двічі: рейтинги Карт Google у порівнянні з рейтингами Пошуку Google
 2. Списки Карт Google
 3. Чому потрібно добре класифікувати і в Картах, і в Пошуку
 4. Як збільшити рейтинг Google Maps
 5. 1. Майте на увазі, що “близькість” має значення
 6. 2. Оптимізуйте свою інформацію про компанію Google My Business
 7. Як оптимізувати дані Google My Business:
 8. 3. Процитуйте інші місцеві сайти
 9. Як збільшити рейтинг Google Search
 10. 2. Отримайте якомога більше зворотних посилань
 11. Потрібна допомога від досвідченої маркетингової компанії HVAC?

Це вже не для обговорення: щоб знайти в Інтернеті, вашій компанії HVAC потрібна міцна стратегія SEO .

На жаль, SEO є складним. І більшість керівників SEO там марні, тому що вони:

 • Використовуйте занадто багато жаргону
 • Не стосуються HVAC-індустрії

Отже, ми змінюємо це.

У цій статті ми написали просте, зрозуміле керівництво, яке показує вам, де саме ваша компанія HVAC повинна зосередити ваші зусилля у сфері SEO та чому.

Зокрема, ми розглянемо:

 • Рейтинг Google Карт у порівнянні з рейтингами Пошуку Google
 • Чому потрібно добре класифікувати і в Картах, і в Пошуку
 • Як покращити рейтинги Карт і Пошуку

Рейтинг двічі: рейтинги Карт Google у порівнянні з рейтингами Пошуку Google

Оскільки ваша компанія HVAC є місцевим бізнесом, вам насправді потрібно добре оцінювати два окремі місця в Google:

 1. Пошук Google (де всі компанії намагаються класифікувати)
 2. Карти Google (місцеві підприємства також повинні спробувати визначити рейтинг)

Тепер ось нижній рядок: якщо ви не займаєте посаду для обох , ваша компанія видно лише частину вашої цільової аудиторії. Інакше кажучи, якщо ви вказуєте в обох пошукових і картах, ви по суті ставитеся двічі за однакові ключові слова .

Давайте покажемо вам, що ми маємо на увазі:

Коли ми вводимо ключове слово " ремонт AC у Феніксі " в Google, результати виглядають так:

Джордж Бразилія по суті "двічі" для тієї ж ключової фрази. Це дає їм " збільшену нерухомість " на сторінці результатів Google. Іншими словами, ранжування на Картах і в Пошуку для одного і того ж ключового слова дає клієнтам два місця для переходу на ваш веб-сайт і інформацію.

Але чому Google надає два різні види результатів? Тому що вони орієнтовані на різних типів клієнтів (див. Нижче).

Списки Карт Google

 • Також називаються: "Місцеві списки", " Переліки локальних пакетів ", " Місцеві серіпи " або " Місцеві пакети 3 "
 • Хто його орієнтується: місцеві, близькі клієнти, які ближче до прийняття рішення про покупку.
 • Що він показує: "швидкий погляд" на сусідніх компаніях (інформація про контакт, години роботи, відгуки та фотографії, посилання на веб-сайт компанії тощо)

Результати пошуку Google

 • Також називається: " Органічні списки " або " Традиційні списки "
 • Хто його орієнтується: Клієнти, яким потрібно дізнатися більше інформації, що стосується їхнього запитання або фрази. Клієнти можуть знаходитися поблизу або вони можуть жити далі в віддалених містах.
 • Що він показує: сторінки, які мають якісний вміст і пов'язані з популярними веб-сайтами.

Ключова відмінність? Місцеві наміри. Коли люди включають у свої запити фрази, такі як «у Феніксі», Google хоче переконатися, що він піднімає близькі місцеві підприємства. Сподіваюся, ваш.

Чому потрібно добре класифікувати і в Картах, і в Пошуку

Орієнтуючись на рейтинг на Картах і в Пошуку ключових слів, пов’язаних з HVAC, ви зможете досягти набагато ширшої аудиторії:

 • Збільшення рейтингу веб-сайту "нерухомість" на одній сторінці результатів Google
 • Орієнтація на клієнтів, які проживають у сусідніх та віддалених містах
 • Орієнтація на клієнтів, які готові придбати послуги HVAC, а також клієнтів, які ще не готові до покупки (але пізніше - у дорозі)

Примітка: Орієнтація на домовласників, які ще не готові придбати послуги HVAC, не є марною тратою часу. Якщо ви надаєте їм надійну, достовірну інформацію, вони, швидше за все, запам'ятають вашу компанію, коли їм потрібні послуги HVAC.

Подумайте про це таким чином: у Google Maps ви допоможете перемогти клієнтів, які знаходяться ближче до вас, але рейтинг у пошуку Google може допомогти вам виграти тих, хто знаходиться далі.

Ось приклад:

На скріншоті нижче ви побачите, що наш клієнт не ранжується в Google Maps за ключовим словом " AC Repair in Peoria, AZ ", але вони займають позицію Google Search.

Так чому ж така перемога Джорджа Бразилії?

Тому що Peoria, AZ є над 20 милями з Джорджем Brazil''s адресою магазину. І це 20-мильна відстань робить його дуже важким для Джорджа Бразилії, щоб зарахувати в Картах, коли Пеорія домовласники шукають місцеві послуги HVAC. Пам'ятайте, що Google Maps надає перевагу компаніям, які знаходяться поруч із пошуком .

Але через те, що Google Search приваблює якісний вміст за місцем розташування , ми знали, що ми можемо орієнтуватися на домовласників Пеорії, створюючи вміст, орієнтований на ключове слово " Опалення та ремонт кондиціонерів Пеорія, Арізона ".

Тепер, коли ми показали вам, чому важливо оцінювати рейтинг на Картах і в Пошуку, давайте подивимося, як можна збільшити рейтинги Карт Google і Пошуку.

Як збільшити рейтинг Google Maps

 • Майте на увазі, що “близькість до шукача” має значення
 • Оптимізуйте свою інформацію про компанію Google My Business
 • Отримуйте посилання на інші місцеві сайти

Примітка: Наведені вище фактори є лише трьома факторами ранжирування карт. Ознайомтеся з цією статтею для повного списку факторів ранжирування Google Map.

1. Майте на увазі, що “близькість” має значення

Як ми вже обговорювали, Близькість до пошукача є першим фактором рейтингу для вашого списку Карт Google .

Підсумок тут? Ви не маєте контролю над цим фактором. Чим далі від клієнта є адреса вашого магазину, тим малоймовірніше, що ви будете з'являтися в результатах Карт Google, коли вони шукають послуги HVAC.

Так чому ж це знання корисне, якщо воно не під вашим контролем? Тому що знання про те, що близькість є найбільшим фактором, допоможе вам зосередити свої маркетингові зусилля у правильному напрямку .

Приклад? У вас є місто, яке знаходиться в зоні обслуговування вашої компанії, але це 10 миль від адреси вашого магазину. І це, ймовірно, занадто далеко для вас, щоб з'явитися в Картах, коли домовласники в цьому місті пошук послуг HVAC. Таким чином, ви орієнтуєтеся на орієнтацію на домовласників у цьому місті за допомогою органічного рейтингу пошуку НЕ рейтингу карт.

Але що ви повинні зробити, щоб переконатися, що ви з'явитеся в Картах Google для домовласників, які знаходяться поруч із вами? Орієнтуйтеся на оптимізацію даних у службі Google Мій бізнес і цитування в інших місцевих сайтах.

Давайте розглянемо ті два фактори.

2. Оптимізуйте свою інформацію про компанію Google My Business

По-перше, переконайтеся, що ви заявляєте власну інформацію про компанію Google My Business.

Як виглядає список Google My Business у компанії HVAC

Якщо ви ще не заявили про компанію Google My Business, виконайте наведені нижче дії інструкції щодо отримання претензій до вашого облікового запису .

Якщо ви володієте правом власності на свою компанію, зосередьтеся на оптимізації цього списку, щоб показати Google, що ви гідні позиції з трьох пакунків.

Як оптимізувати дані Google My Business:

1. Переконайтеся, що ваш “NAP” є 100% послідовним. Перевірте свій NAP (ім'я, адреса, номер телефону). Чи правильно написано та прописано все? Переконайтеся, що точне написання адреси (наприклад: "Rd", "Road" або "Ave", "Avenue") узгоджується з тим, як ваш NAP відображається на вашому веб-сайті та інших локальних сайтах. Це перешкоджає тому, щоб Google міркував, що лістинг з незначною варіацією у написанні - це зовсім інша компанія.

Це перешкоджає тому, щоб Google міркував, що лістинг з незначною варіацією у написанні - це зовсім інша компанія

Незначні відмінності між компанією Google My Business і веб-сайтом компанії Google можуть негативно вплинути на їх рейтинг.

2. Заповніть всю інформацію про вашу компанію. Чи відображається у вашому довіднику час роботи? Ви завантажували фотографії, які допомагають рекламувати вашу компанію клієнтам?

3. Виберіть правильну (але специфічну) категорію . Google My Business дозволяє вибрати основну категорію для опису ваших послуг. Будьте конкретними під час вибору основної категорії. Наприклад, замість “Підрядника” виберіть “Підрядник з HVAC” або навіть “Підрядник змінного струму” або “Підрядник опалення”.

Хоча Google My Business дозволяє демонструвати кілька категорій, майте на увазі, що Google пропонує використовувати "якомога менше категорій, щоб описати загальну основну діяльність".

4. Знайдіть і видаліть повторювані списки. Так, можливо, інша інформація про компанію Google My Business була створена для вашої компанії без вашого відома (це може бути зроблено компанією, яка займається маркетинговою діяльністю, або навіть самими клієнтами).

Щоб дізнатися, чи є у вашій компанії якісь повторювані списки, просто введіть "назва компанії + Google My Business". Якщо ви знайдете більше ніж один список під назвою вашої компанії, виконайте наступні дії інструкції щодо видалення повторюваних списків .

5. Будьте активними з відгуками. Попросіть лояльних, задоволених клієнтів розмістити відгук про вашу компанію. Ви також повинні стежити за відгуками, які надходять і завжди відповідати (професійно, щиро) на будь-які негативні відгуки, які можуть з'явитися.

3. Процитуйте інші місцеві сайти

Цитата в основному є онлайн-посиланням на NAP вашого бізнесу . І чим більше посилань має ваш бізнес, тим більше шансів з'явитися в Картах Google, коли найближчі клієнти шукають вас.

І чим більше посилань має ваш бізнес, тим більше шансів з'явитися в Картах Google, коли найближчі клієнти шукають вас

Приклад цитування, яке ми побудували для одного з наших клієнтів на Lacartes, веб-сайті, який надає місцевим каталогам послуг споживачам.

Гарною відправною точкою для створення цитат є створення та оптимізація списків для вашої компанії HVAC на таких сайтах, як:

 • Facebook
 • Yelp
 • Жовті сторінки
 • Foursquare
 • Домашній радник

Але, звичайно, не зупиняйтеся на цьому. Чим більше посилань у вас є, тим більша ймовірність того, що ви потрапите до трьох основних списків Карт Google. Фактично, ми рекомендуємо щомісяця створювати щонайменше 2-3 нові якісні цитати. Але перш за все, переконайтеся, що NAP вашого підприємства відповідає всім місцевим сайтам розміщення!

Як збільшити рейтинг Google Search

Навіть якщо у вас є найкращий веб-сайт, ви не відображатиметеся в результатах пошуку Google, якщо у вас немає якісного вмісту, написаного спеціально для ваших клієнтів.

Поради щодо достойного вмісту веб-сайту:

Позбудьтеся дубльованого вмісту

Google надає унікальний вміст. Ніколи не повторно використовуйте вміст, будь то вміст із чужого сайту або вміст з іншої сторінки на вашому сайті (тобто використовуючи той самий вміст на сторінці інсталяції змінного струму, як сторінку інсталяції теплового насоса).

Створіть спеціальні сторінки служби

Створюйте сторінки, спеціально присвячені найбільш популярним службам (якщо не всі ваші послуги).

Іншими словами, якщо ви пропонуєте ремонт, технічне обслуговування та встановлення змінного струму, ви повинні створити 3 окремі сторінки для:

 1. Установка змінного струму
 2. Ремонт змінного струму
 3. Обслуговування змінного струму

Чому? Ну, заливаючи 3 різні послуги на одну сторінку, Google ускладнює визначення того, на чому сторінка дійсно . І подумайте про це, чи дійсно будь-який з ваших клієнтів дійсно набирає " ремонт, встановлення та обслуговування змінного струму ", коли вони потребують ваших послуг?

Якщо у клієнта є зламаний кондиціонер, вони збираються ввести "Ремонт змінного струму в (місті)". І якщо у вашого конкурента є сторінка, спеціально призначена для ремонту змінного струму, Google, швидше за все, розширить цю сторінку вище, ніж ваша сторінка.

Приклади реальних прикладів виділених сторінок та невиділених сторінок :

Створюйте вміст веб-сайту, який відповідає на запитання ваших клієнтів

Вибір компанії HVAC є великим рішенням для домовласників. І ваші потенційні клієнти мають багато питань, на які вони потребують відповіді, перш ніж вибрати компанію.

Чим більше вміст вашого веб-сайту зосереджується на відповіді на ці великі питання, тим легше клієнти відчуватимуть себе у виборі вашої компанії, тобто до більш кваліфікованих потенційних клієнтів.

Перевірте, як ми відповідали на запитання клієнтів на сайті нашого клієнта:

Не впевнені, які запитання мають ваші клієнти? Перегляньте наш блог “ 5 питань найкращих відповідей HVAC сайти ”.

Використовуйте блоги для націлювання на ключові слова "довгий хвіст"

Ключові слова з довгим хвостом - це ті більш довгі фрази, які дуже специфічні для конкретних послуг HVAC. Якщо ваш веб-сайт має блог (він повинен), це найкраще місце для цільових ключових слів із довгим хвостом.

Блоги, націлені на ключові слова з довгим хвостом збільшити трафік на ваш сайт (що допомагає загальному рейтингу Вашого сайту для пошуку).

Деякі з кращих ключових слів із довгим хвостом мають форму:

Отже, як ви придумали ці довгі ключові слова? Визначивши, які фрази / запитання набирають користувачі в Google.

Такі інструменти, як Google Analytics або SEMrush, допоможуть вам знайти найпопулярніші ключові слова у вашому регіоні. Але якщо ви не маєте доступу до цих інструментів, подивіться на питання, які ваші клієнти просять через форму "Зверніться до нас" або запитайте техніків про поширені питання, які вони отримують від домовласників.

Після того, як ви знайдете список ключових слів із довгим хвостом, які є популярними у вашому регіоні, не забудьте включити "місцевий кут" навколо цієї теми / питання.

Приклади того, як ми локалізували довгострокові ключові слова для наших клієнтів, включають:

2. Отримайте якомога більше зворотних посилань

Зворотний зв'язок - це в основному будь-яке вхідне посилання на веб-сторінку . Так, наприклад, якщо ваша компанія HVAC проводить збір коштів, а місцевий канал новин почує про це, вони можуть написати статтю про подію. А якщо вони посилаються на ваш сайт у статті, то вуаля! У вас є зворотний зв'язок.

Ось ще один приклад зворотного посилання для компанії HVAC:

У цьому прикладі, наш клієнт спонсорує місцеву організацію малої ліги, яка принесла їм посилання на сторінку спонсора організації.

Так чому ж зворотні посилання так важливі? Що ж, вони показують Google, що ваш сайт популярний, надійний і авторитетний .

Але не всі зворотні посилання хороші для HVAC SEO. Посилання на ваш веб-сайт HVAC повинні надходити з сайтів, які є:

 • Довірена
 • Використовуючи найкращі практики SEO, ми вже обговорювали
 • Перерахуйте інші місцеві підприємства
 • Якщо це можливо, це стосується вашої галузі (посилання з індустрії, пов'язаної з HVAC ідеально, але сайти не повинні бути пов'язані з HVAC, щоб бути гарною зворотною посиланням.)

Тепер приходить важка частина: Насправді отримання зворотних посилань .

Для початку ми пропонуємо отримати зворотні посилання з:

 1. The Краще Бізнес Бюро
 2. Ваша торгова палата

Але не зупиняйтеся на цьому. Чим більше зворотних посилань має компанія HVAC, тим більше довіряє Google, що призводить до збільшення рейтингу пошуку. Отже, станьте творчим і подумайте про інші місцеві веб-сайти, які можуть бути готові надати посилання.

Ідеї, які можуть призвести до зворотного зв'язку з місцевими публікаціями новин, включають:

 • Хостинг події
 • Спонсорує місцеву спортивну команду середньої школи
 • Пропозиція стипендії

Потрібна допомога від досвідченої маркетингової компанії HVAC?

Потрібна допомога в реалізації стратегії HVAC SEO для вашого бізнесу?

Просто зв'яжіться з нами в Rocket Media. Вже більше 14 років ми спеціалізуємося на маркетингу HVAC і маємо досвід SEO, необхідний для розвитку Вашої компанії.

Але чому Google надає два різні види результатів?
Ключова відмінність?
Так чому ж така перемога Джорджа Бразилії?
Підсумок тут?
Так чому ж це знання корисне, якщо воно не під вашим контролем?
Приклад?
Але що ви повинні зробити, щоб переконатися, що ви з'явитеся в Картах Google для домовласників, які знаходяться поруч із вами?
Чи правильно написано та прописано все?
Чи відображається у вашому довіднику час роботи?
Ви завантажували фотографії, які допомагають рекламувати вашу компанію клієнтам?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения