Молитва на удачу на роботі

 1. В яких випадках допомагає молитва для роботи?
 2. Як правильно читати молитву для удачі на роботі?
 3. Молитва на удачу на складній роботі до святого Трифона
 4. Молитва ангела-хранителя і Господу перед поїздкою на вашу роботу
 5. Молитва для удачі в складній роботі після закінчення робочого дня
 6. Молитва на вдалу кар'єру
 7. Молитви для удачі і на гроші в роботі

Ви втомилися від того, що на роботі платять мізер, а вимагають багато чого? Набридло начальство, яке не бачить вашого потенціалу, змушує займатися дурницями? Православна молитва на удачу в роботі Господа, ангела-хранителя, святих угодників - це один з найефективніших способів допомогти собі просунутися по кар'єрних сходах (і не тільки).

В яких випадках допомагає молитва для роботи?

 • Ви хочете допомогти чоловікові, чоловіка необхідно «просунути» на більш високу посаду.
 • Вашого сина або дочку не хочуть брати на роботу, тому що вони тільки закінчили ВУЗ, нічого не розуміють в специфіці роботи.
 • Ви втомилися грати в сильну, сильна жінка, що живе в вас, вимагає зниження навантаження при збереженні приблизно такого ж рівня заробітної плати.
 • Ви читаєте молитву для роботи, щоб отримати від начальства прибавку до вашого окладу.
 • Ви мрієте про успіх, успіху, успішної, успішну, успіх. Ви хочете швидко пройти по кар'єрних сходах, відчуваєте, що «засиділися» на місці, що давно треба було рухатися вперед.
 • Ви вимовляєте одну за одною молитву на роботі, але нічого не змінюється. А вам хочеться піти у відпустку і відпочити від того навантаження, яку ви змушені кожен день відчувати.

Кому можна читати молитву на роботу?

Ви не знаєте, кому підноситься молитва? За роботу можна дякувати різних святих і покровителів (їх же і просити про кар'єру, успіх і просуванні). Зазвичай замовляння і молитву на удачу в роботі, на великі гроші, успіх у всіх справах читають:

 • Ангелу-хранителю.
 • Господу.
 • Георгія Побідоносця та іншим святим.

У цій статті ми наведемо тексти популярних і поширених молитов. Якщо ви шукали найсильнішу, сильна молитва вже знайшла вас. Ефективність її залежить тільки від того, з яким бажанням, з яким почуттям ви її читаєте, наскільки хочете досягти бажаного результату. Перевірено практикою: якщо ви читаєте молитву чоловікові, чоловіка швидко просунутий по кар'єрних сходах. Вся справа в тому, що ви просите щире, благає за іншу людину, що особливо цінно.

Як правильно читати молитву для удачі на роботі?

Не так важливо, зібралися ви читати заповітні слова Ангелу-хранителю, Георгія Побідоносця, Господу (або взагалі будете здійснювати обряди за «старими» звичаям) Не так важливо, зібралися ви читати заповітні слова Ангелу-хранителю, Георгія Побідоносця, Господу (або взагалі будете здійснювати обряди за «старими» звичаям). Важливим є те, з якими почуттями, з якою щирістю, з якими відчуттями в серці ви будете робити це. Тому існують прості правила, які покликані привернути у ваше життя гроші, кар'єру і успіх.

 1. Як читається молитва. На роботу ви моліться не просто так. Ви повинно чітко уявляти себе і своє становище на новому місці: як ви будете себе відчувати, що будете робити, який прибуток приносити компанії.
 1. Як ви будете працювати. Всі говорять про успіх, успіху, успішної, успішну, успіх стає одним з ключових ознак заможності людини. Але вашою головною метою повинні бути не гроші (хоча така мотивація має місце бути). Щоб успіх супроводжував в справах, ви повинні зробити ставку на служіння людям. Чим більше ви допомагаєте іншим, тим вище ваш успіх.
 2. Як ви моліться. Господу, Георгію, ангела-хранителя важливо бачити вашу щирість, готовність принести користь. Це не просто читання молитви на удачу. У роботі ви будете успішні рівно на стільки, як щиро ви молилися. Інших варіантів тут не дано.

Молитва на удачу на складній роботі до святого Трифона

«Трифон, помічник всіх християн, наш захисник і покровитель! Прошу тебе, святий Трифон, почуй мої прохання, допоможи мені отримати бажане, визволи від мук сильних, страждань жахливих. Я прошу тебе: почуй моє прохання так, як ти завжди чуєш своїх вірних, що шанують пам'ять твою, що шанують ім'я твоє. На смертному одрі це ти говорив, що кожен, хто до тебе з молитвою прийде, тобою почутий буде. Ти римського кесаря звільнив від демона, хвороба його вигнав, трон повернути допоміг. Так допоможи ж і мені отримати по кар'єрі підвищення, стань мені надійним помічником і захисником від проблем і неприємностей. Стань мені захисником від лукавих демонів. Молися за мене (вказуєте своє ім'я) Господу, щоб він почув благання і прохання мої, подав мені радість і благословення в роботі моєї. Нехай же так і буде! Нехай Господь мене на роботу благословить, в ділах моїх допоможе, щоб гроші до мене йшли, щоб я іншим людям міг допомогти, щоб трудився на славу його! Амінь! "

Молитва ангела-хранителя і Господу перед поїздкою на вашу роботу

У багатьох з нас складна робота: доводиться мати справу з не зовсім адекватними особистостями, страждати від колосальних стресів, боротися з підступами колективу і постійними нападками начальства. Звичайно, роботу можна змінити (або зовсім відкрити власну справу). Але у кого-то такої можливості немає, тому доводиться щодня прокидатися з думкою про те, що попереду черговий «пекло». Є проста молитва на удачу на вашій роботі, яка допоможе знайти дивовижну захист від вищих сил протягом усього дня. А це означає, що ви зможете працювати продуктивніше, відчувати себе впевненіше. Текст цей можна читати не тільки перед від'їздом на роботу з самого ранку, але і перед важливою зустріччю або угодою. Звучить він так:

«Господь Ісус Христос! Перебуваючи серед людей на землі, ти оповіді, що ми нічого зробити не зможемо без волі твоєї. В слова ці, Господі, я вірю всією душею, всім серцем моїм. І тепер я прошу щиро благословення на мою справу, на труд. Даруй же мені, Господи, шанс почати день на роботі без перешкод, а після цього благополучно завершити його. Амінь! ».

Багато знаходяться цілий день в пошуку. Про щоб говорити всім про успіх, успіху, успішної, успішну, успіх, правда, приходить тільки до гідних людей, які пропрацювали довго. Багато знаходяться цілий день в пошуку

Молитва для удачі в складній роботі після закінчення робочого дня

Вам не подобається робота? Чи вважаєте, що за неї треба платити великі гроші? Тоді просто згадайте про тих людей, які багато років в пошуку, у яких немає роботи і немає коштів на життя. Їм набагато гірше і набагато складніше, ніж вам. Тому ваша задача - подякувати Господу за те, що ви маєте. Почуття подяки вважається одним з найпотужніших і складних, воно надає вам сил. Так що після чергового запаморочливого робочого дня сядьте, заспокойтеся, наберіться сил. Після цього скажіть прості слова, які небеса точно почують:

"Мій день свій труд, наповнені твоїм благословенням і захистом твоєї, у Господі, дякую тобі! Дякую тобі від серця, тобі в жертву приношу хвалу свою. Моя душа, серце моє тебе славлять, Боже! Тобі, Боже мій, покладають надії, тобі присягають, тобі допомагають. Дякую тобі за проведений день. Амінь! ".

Ідеально, якщо таку молитву для удачі в складній роботі ви будете читати кожен день. Але якщо і пропустили день-два, то в цьому немає нічого страшного. Ідеально, якщо таку молитву для удачі в складній роботі ви будете читати кожен день

Молитва на вдалу кар'єру

Багато моляться про успіх, успіху, успішної, успішну, успіх, на гроші. Але не всі розуміють, що дуже часто необхідно звернутися до вищих сил, щоб отримати від них благословення і можливість займатися улюбленою справою далі. Представлена ​​молитва унікальна. Її секрет не тільки в тому, щоб приносити великі гроші (як це роблять інші молитви для удачі в будь-якій роботі). Ця молитва створена для того, щоб подарувати вашому житті гармонію, знайти можливості для професійного ривка і дивного зростання по кар'єрних сходах. Тому щиро читайте її з ранку і ввечері.

"Господи, стань моєю Віфлеємської зіркою, допоможи мені шлях наповнити світлом. Нехай моя робота приносить задоволення і гроші, гармонію в усі сфери життя. Маючи статус сина / дочки (тут вказуєте ваше ім'я), я прошу тебе, Господи! Доторкнися своїм святим долонею до лоба моєму, осені святими думками, допоможи знайти нові шляхи! Господи, якщо це буде в силах твоїх! Направ ноги мої, щоб вони правильним шляхом пішли, вибрали дорогу благополуччя і удачі. Господи, благослови мене своїм яскравим світлом, мудрістю своєю, допоможи заробити гроші великі працею праведним! Все це необхідно, щоб справжнє щастя знайти в справах, допомогти тобі в твоїх працях, іншим людям в їх справах! Амінь! ".

Молитви для удачі і на гроші в роботі

У вас була така ситуація: начебто добре все на роботі, але чомусь трохи не вистачає якогось везіння, удачі, щоб отримувати великі гроші У вас була така ситуація: начебто добре все на роботі, але чомусь трохи не вистачає якогось везіння, удачі, щоб отримувати великі гроші? Тому ви тупцюєте на одному місці, хочете рухатися вперед, але не знаєте, що робити, яким чином це робити. Ми пропонуємо просту молитву, яка допоможе вам отримати благословення Господа і то саме везіння, якого вам так не вистачало. Текст молитви звучить наступним чином:

«Господи Боже, наш батько небесний! Послухай прохання сина / дочки твого / твоєї! Тобі одному в усьому світі відомо, яким шляхом мені слідувати, що в цьому світі вибирати. Тому я смиренно прошу тебе, о Господи, підкажи мені, куди йти далі, як рухатися, що робити. Молю тебе, Господи, дай мені можливість швидко вчитися, працювати краще, іншим людям допомагати більше. Дай мені бажати всього того, чого бажаєш ти! Винагородити мене за труди праведні мудрістю, ясним розумом і розумінням твоєї волі. Дозволь мені зустріти на життєвому шляху людей, які проведуть мене до слави, багатства і кар'єрного росту. Навіть якщо це буде важкий шлях, не дай мені з нього зійти, а подаруй сили, щоб гідно його пройти! Хай буде так в ім'я волі твоїй, слави твоєї, доброго імені твого! Амінь! ».

Кожна з представлених молитов має свій таємний зміст і несе колосальну енергетику. Ваше завдання полягає в тому, щоб отримати відповідь від Господа, після чого розпочати активну роботу над реалізацією намірів його. Нехай не завжди буде просто. Нехай шлях до перемоги (великих грошей, кар'єрного росту) буде усіяний тернистими моментами. Це все створено на благо вам, вашим близьким.

comments powered by HyperComments

В яких випадках допомагає молитва для роботи?
Як правильно читати молитву для удачі на роботі?
Набридло начальство, яке не бачить вашого потенціалу, змушує займатися дурницями?
В яких випадках допомагає молитва для роботи?
Кому можна читати молитву на роботу?
Ви не знаєте, кому підноситься молитва?
Як правильно читати молитву для удачі на роботі?
Чи вважаєте, що за неї треба платити великі гроші?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения