Moneymaker - Серфінг і автосерфінг

Назва (реєстрація)Мін.виплатаОпис

$ 0.00 Автосерфінг в програмі і браузері, серфінг, кліки, завдання, пошта, обмін посиланнями, банери (реклама). Підміна User-Agent і HTTP-referer. Тимчасової і геотаргетинг. Накрутка партнерок (кліки по рекламі). Біржа кредитів. Продаж кредитів системі. Рефсистема - 7%, 5%, 2%. Виплати - на Webmoney. Бонуси до $ 75!
Завантажуємо і запускаємо програму Webisida SecureSurf Browser для автосерфінгу. $ 0 E 0.75 Серфінг в програмі на PC і Android. Р 100.00 Автосерфінг в програмі. Підміна HTTP-referer. Бонуси за активність в системі: підвищується досвід, рівень, дохід з рефералів, кількість додаються сайтів, досвід і кредити за голосування в арбітражі, досвід і кредити за розміщення рефссилке на сайтах (до трьох сайтів в день). Через не активність все вищеперелічене знижується. Чим вище рівень, тим більше досвіду знімається через не активність. До чотирьох кредитів за перегляд сайту. Рефсистема - до 20% і 60 кредитів, до 10% і 30 кредитів, до 5% і 20 кредитів, до 4% і 10 кредитів, до 3% і 5 кредитів. Можна рекламувати до 100 сайтів. За реєстрацію реферала, який набрав 500 кредитів, платять 5 руб!
Завантажуємо і запускаємо програму LiveSurf для автосерфінгу. $ 0.10 Автосерфінг в програмі або браузері. Ручний серфінг, виконання завдань в програмі і соцмережах. Підміна HTTP-referer. Бонуси за активність в системі: підвищується досвід, рівень, дохід з рефералів, кількість додаються сайтів. Рефсистема - до 15%. Виплати на Webmoney.
Завантажуємо і запускаємо програму VipIP для автосерфінгу. $ 0.05

Серфінг в програмі або браузері: ручний, авто, веб, pop-up, iframe, task. Листи, банери (реклама). Накрутка партнерок (кліки по рекламі), режим презентації. Підміна User-Agent і HTTP-referer. Тимчасової і геотаргетинг. Показ сайту до 15 хвилин. Каталог сайтів. Бонуси за реєстрацію та активність. Заробіток $, кредитів. Біржа кредитів, рефералів. Реф. рівень від 5%: підвищується за активність або купується; кількість реф. рівнів не обмежена! Виплати - на Webmoney. Всі операції з кредитами і грошима потрібно активувати в налаштуваннях облікового запису!
Завантажуємо і запускаємо програму SafeSurf з налаштуванням на автоматичний серфінг. В трей не звертати!

Р 5.00 Партнерська програма від JetSwap. Призначена для розкрутки сайтів. Дає можливість заробити партнерам і реселерам. Знижки - до 75%. Заробіток - до 40% від витрат рефералів. Від 5.25 рублів за 1к відвідувачів. Підміна User-Agent і HTTP-referer. Тимчасової і геотаргетинг. Імітація поведінкових факторів. Накрутка партнерок. Розкрутка сайту в кредит. Показ сайту до 15 хвилин. Працює з Webmoney і Яндекс гроші. Hitleap Е 5.00 Автосерфінг в програмі. У базовому акаунті можна додати до трьох своїх сайтів. Додаткові місця можна купити окремо. Рефсистема - 20%. Обмін трафіком 2: 1. На преміум аккаунті можна підміняти реферера і дохід збільшується на 30%. Програма глушить всі звуки. Виведення коштів на PayPal протягом 7 днів.
Завантажуємо і запускаємо програму Hitleap для автосерфінгу. Р 5 немає Автосерфінг в програмі. Виконання завдань (в програмі). Підміна User-Agent і HTTP-referer. Накрутка партнерок. Біржа кредитів. Реферальная система - 10%.
Завантажуємо і запускаємо програму AdCrasher для автосерфінгу і AwardBird для виконання завдань. $ 0.00 Автосерфінг в програмі і браузері, кліки, пошта, обмін посиланнями. Підміна HTTP-referer. Бонус при реєстрації - 100 кредитів! Біржа кредитів, викуп для всіх користувачів. Рефсистема - 15%, 10%, 5%. Виплати - на Webmoney.
Завантажуємо і запускаємо програму FreeSap для автосерфінгу. $ 0.00 Автосерфінг в програмі, кліки, завдання, контекстна реклама, обмін посиланнями, банери (реклама). Підміна User-Agent і HTTP-referer. Тимчасової і геотаргетинг. Бонус при реєстрації 10 кредитів! Накрутка партнерок. Біржа кредитів. Рефсистема - 10%. Виплати - на Webmoney.
Завантажуємо і запускаємо програму під браузер Firefox для автосерфінгу. немає Автосерфінг в програмі. Тимчасової і геотаргетинг. Підміна USER_agent і HTTP_referer. Рефсистема - 15% -10% -5% -4% -3% і за залучення ви отримаєте по 20-10-5-2-1 кредитів відповідно.
Завантажуємо і запускаємо програму ProstoSurf для автосерфінгу. Simple-surfing.ru немає Автосерфінг в програмі. У програму вбудовані автопереходи по сторінках і рух миші. Також є налаштування, щоб, якщо є можливість, програма входила на сайт через різні сторінки. Тимчасової і геотаргетинг. Підміна USER_agent і HTTP_referer. Трирівнева Рефсистема - до 25% -15% -7% і 60-35-25 кредитів відповідно. Для отримання бонусу в 100 кредитів використовуйте промокод SLPPPP2. Кредити можна продавати через Plati.ru
Завантажуємо і запускаємо програму Simple-surfing для автосерфінгу. немає Автосерфінг в програмі. Підміна HTTP-referer. Бонуси (підсумовуються): +500 кредитів за кожні 800 переглянутих сайтів; + 3к кредитів за кожні 6000 переглянутих сайтів; + 7К кредитів за кожні 30к переглянутих сайтів; + 10к кредитів за кожних 10 активних рефералів; + 50к кредитів за участь в модерації сайтів - за кожні 10 сайтів. Рефсистема - до 25% і 50 кредитів, до 15% і 35 кредитів, до 10% і 25 кредитів, до 5% і 20 кредитів, до 4% і 10 кредитів. Можна рекламувати до 50 сайтів.
Завантажуємо і запускаємо програму RedSurf для автосерфінгу. немає Автосерфінг в програмі 3: 4. Підміна HTTP-referer - до 100 адрес. Бонус при реєстрації - 500 кредитів. Час показу сайту 30-300 секунд. 100 кредитів за реферала. + 25% за активного реферала. Біржа рефералів. Банерна реклама за кредити. Система статусів. Гра К-Н-Б. Реферальная система - 10%.
Завантажуємо і запускаємо програму Topor4ik для автосерфінгу. Р 0.20 Автосерфінг в програмі і браузері, кліки, бонуси, завдання. Біржа кредитів. Біржа рефералів. Рефсистема - 15%. Виплати - на Webmoney.
Завантажуємо і запускаємо програму SB Web Surfing для автосерфінгу. $ 3.00 Ручний серфінг (заробіток). Серфінг в браузері, банери, посилання (реклама). Тимчасової і геотаргетинг. $ 0.10 за залученого реферала, переглянув 100 сайтів. Рефсистема - 10%, 5%, 3%, 2%, 1%. Призи за перегляд кожних 25 сайтів у вигляді грошей (залежить від країни), кредитів, банерних і текстових показів, лотерейних квитків. Щодня в лотереї розігрується 3 призу за $ 1 і 3 призи по 500 кредитів. Виплати - на PayPal або Payza (AlertPay).
використовуйте TOR для безмежного серфінгу. € 2.00 Автосерфінг в браузері, листи. За реєстрацію 100 кредитів і 10 листів. Зароблені кредити можна покласти в банк під відсотки. Тимчасової і геотаргетинг. Рефсистема - 8%, 5%. Виплати - на Webmoney, Paypal, банківський переказ всередині ЄС. Так само продати або обміняти кредити можна тут (Менше мінімалка, миттєвий висновок на WebMoney).
Використовуйте eBesucher Restarter для безперебійного серфінгу. € 1.00 Автосерфінг в програмі і браузері, розіграш джекпоту, кліки по посиланнях і банерах (можна відкривати відразу кілька), пошта, обмін посиланнями. Ралі та гри на кредити. Обережно, трапляються банери, що захищають від Автокликер, які знімуть з вашого рахунку кредити. На них не натискати! Зароблені кредити можна покласти в банк під відсотки. Рефсистема - 10%, 5%, 4%, 3%. Виплати - на банк кредитів KlammLose - Klamm.de або на Webmoney (через сторонні сервіси). Щоб не чекати мінімалки, потрібно обміняти кредити на Lose Punkte або eBesucher Punkte (мінімум - 100к кредитів, які заробляються за 5 хвилин), їх можна продати тут .
Завантажуємо і запускаємо програму Surfmore Viewer для автосерфінгу. € 5.00 Автосерфінг в програмі і браузері, розіграш джекпоту, кліки по посиланнях і банерах (можна відкривати відразу кілька), пошта, обмін посиланнями. Ралі та гри на кредити. Зароблені кредити можна покласти в банк під відсотки. Обережно, трапляються банери, що захищають від Автокликер, які знімуть з вашого рахунку кредити. На них не натискати! Рефсистема - 8 рівнів. Виплати - на банк кредитів KlammLose - Klamm.de або на Webmoney (через сторонні сервіси). Щоб не чекати мінімалки, потрібно обміняти кредити на Lose Punkte або eBesucher Punkte (мінімум - 10к кредитів, які заробляються за 5 хвилин), їх можна продати тут .
Завантажуємо і запускаємо програму Beex-Viewer для автосерфінгу. K 1к.00 250 000 lose при реєстрації, 50 000 lose за реферала 1 рівня, 250 lose за вхід в аккаунт. Кліки з джекпотами, завдання, 8 видів конкурсів. Банк - до 40% в місяць на залишок балансу - нараховується щодня. Рефсистема - 6%, 3%, 1%. Виплати - на Klamm.de , Які можна продати тут . $ 0.00 Серфінг браузері. Перед реєстрацією необхідно переглянути 7 сайтів рекламодавців. Час перегляду сайту - 15 сек. Купивши пакет "Профі" (коштує всього $ 5), ви отримуєте такі бонуси: Рефсистема - 1 ур. - $ 1.50, 2-7 ур. - $ 0.50 і 1 кредит за перегляд; немає мінімалки на висновок; можливість конвертувати кредити в гроші - $ 1 за 1к кредитів; 2 кредити за перегляд сайту; можливість рекламувати до 10 сайтів; 500 бонусних показів сайтів; можливість рекламувати до 30 банерів; 5000 бонусних показів банерів; 15% знижка на покупку показів сайтів і банерів. Виплати - на Webmoney. $ 0.50 Серфінг і автосерфінг в браузері. Тимчасової і геотаргетинг. Підміна User-Agent і HTTP-referer. Рефсистема - 25%, 15%, 10% від доходу системи. Виплати - на Webmoney. немає Автосерфінг в програмі. Підміна User-Agent і HTTP-referer. Тимчасової і геотаргетинг. Рефсистема - 20%, 10%, 5%, 4%, 3%. Нараховується 40, 20, 15, 10, 5 кредитів за реєстрацію реферала відповідного рівня; 35 кредитів за розміщення рефссилке у себе на сайті; 0,7 кредиту за унікальний перехід по рефссилке.
Завантажуємо і запускаємо програму Websurf для автоматичного серфінгу. $ 0.35 Серфінг в програмі або браузері. ВИПЛАТИ для всіх користувачів: $ 0.65-1.40 за 1000 кредитів. Рефсистема - 7%, 4%, 1%. Каталог сайтів. Виплати на Webmoney. Р 5.10 Автосерфінг в браузері. Кліки. Система статусів: "Початківець" - дається після реєстрації, Рефсистема - 10%; "Стандартний" - 100 руб., 30 днів, бонус 2000 кредитів, Рефсистема - 50%; "Професіонал" - 300 руб., 90 днів, бонус 7000 кредитів, Рефсистема - 50%, 20%; "VIP Парнер" - 600 руб., 180 днів, бонус 15000 кредитів, Рефсистема - 50%, 25%, 10%, 5%. Виплати на Webmoney. Р 20.00 Автосерфінг в браузері. Підміна HTTP_referer і USER_agent. Тимчасової і геотаргетинг. Переходи по декількох сторінках сайту. Завдання. Рефсистема - до 10%. Реклама від 3х сайтів. Біржа кредитів і рефералів. Виплати - на Webmoney.
Встановлюємо плагін для браузера Firefox для автосерфінгу. $ 1.00 Автосерфінг в програмі і браузері. Кліки. Підміна HTTP-referer. 1к кредитів за реєстрацію. Рефсистема до трьох рівнів і 15%. Оплата за показ рефссилке і переходи по ній. Неактивні акаунти видаляються через 90 днів.
Завантажуємо і запускаємо програму NoClick для автосерфінгу. немає Автосерфінг в браузері. Можна відкривати необмежену кількість вікон. Система обміну відвідинами. Багато інших корисних сервісів для вебмайстрів та оптимізаторів. немає Серфінг і автосерфінг в програмі і браузері: ручний, авто, веб, pop-up, iframe. Листи, контекстна реклама, набір повідомлень. Підміна User-Agent і HTTP-referer. Тимчасової і геотаргетинг. До 99% з рефералів, від $ 0.02 за 1к відвідувачів. Накрутка партнерок. Режим презентації. Біржа кредитів, рефералів. Виплати - на Webmoney. Всі операції з кредитами і грошима потрібно активувати в налаштуваннях облікового запису!
Завантажуємо і запускаємо програму Rescripto з налаштуванням на автоматичний серфінг. $ 0.00 Після реєстрації на ваш баланс нараховується $ 0.50! Реклама сайтів: Pop-under, Click-under, Back-under, Серфінг, IFrame. Тимчасової і геотаргетинг. Тематика сайтів. Рефсистема - 10%. Щоденні виплати - на Webmoney. немає Автосерфінг в браузері. Можна додати необмежену кількість сайтів. Встановлення кількості показів і унікальності по IP-адресою. Випадкові бонуси кожну годину і кожен день. 50 кредитів за реєстрацію та залучення реферала. 35 кредитів щомісяця за розміщення у себе на сайті рефссилке або банера. 1 кредит за 3 переходи по рефссилке. Кредити за голосування.
Бонус виплачується за все реєстрації нижче в подібних серфінг в розмірі 2 руб. немає Приховування HTTP-referer. Аналог Surf24.ru. немає Аналог Onlysurf.ru. немає Аналог Surf24.ru. $ 0.10 Аналог Onlysurf.ru + cерфінг в браузері. Каталог сайтів. ВИПЛАТИ для всіх користувачів. Рефсистема - 10%, 5%, 3%. Виплати - на Webmoney. немає Аналог Surf24.ru. Р 5.00 Аналог Surf24.ru + шестирівневий вірусний маркетинг - збільшення відвідуваності до 1 млн. Рефсистема - 6 рівнів. Активація Рефсистема всього 3.95 WMR. Запросивши 7 осіб, які активують рефсістему, можна заробити 27457 WMR. Виплати - на Webmoney. Р 2.00 Аналог Surf24.ru + серфінг в браузері. Щоденні бонуси до 0.06 WMR. Завдання, кліки, ігри. Чат з оплатою за повідомлення. Рефсистема - 10%. Фінансова мережу: до 0.40 WMR за кожного реферала, до 11 WMR за кожного активованого реферала. Виплати - на Webmoney. немає Автосерфінг в браузері. 1к кредитів за реєстрацію і щомісяця. Від 1% за заробіток від реферала і його платежів. 200 кредитів за реєстрацію реферала. Довічна модернізація - $ 8, при цьому ви отримуєте бонус в розмірі 400К кредитів.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения