Нагородами маркетингової фірми, що інтегрує бренд | Електронний бізнес | SEO | Соціальні медіа - для надання результатів | Фірма з цифрового маркетингу допомагає брендам збільшувати частку ринку шляхом завоювання сердець та розумів Один клієнт за один раз!

 1. Щоб конкурувати і вигравати в сучасній цифровій, соціальній економіці, бренд повинен завоювати серця...
 2. Етичні.
 3. Результати.
 4. 400% Збільшення
 5. Досягнення позиції 1, 2 і 3 в органічному пошуку
 6. Зниження КПП на 50% - Збільшення CTR, органічного рангу і продажів Експоненціально
 7. Подвійний потенціал доходів
 8. Досвід, якому можна довіряти
 9. Ми Blaze Trail Інші слідують
 10. Змагаються і виграють у сучасній соціальній, цифровій економіці
 11. Керовані результатами
 12. Цілісна стратегія інтегрованого зростання
 13. Ваш віртуальний маркетинговий партнер !
 14. Bottom Line… Ми доставляємо РЕЗУЛЬТАТИ!

Щоб конкурувати і вигравати в сучасній цифровій, соціальній економіці, бренд повинен завоювати серця і розуми
- один клієнт, один клік за раз.

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти нашим клієнтам використовувати нові тенденції для зростання частки ринку, завойовуючи серця і розуми - один клієнт, один клік за раз!

Час летить, коли ви робите те, що любите!

З 2001 року Karner Blue Marketing допомагає підприємствам і брендам у Північній Америці відрізнятися від конкурентів і збільшувати частку ринку, допомагаючи клієнтам, медіа, партнерам, інвесторам і співробітникам закохуватися в них.

Ми захоплені тим, що ми робимо, і це показує, які результати ми надаємо нашим клієнтам.
Ми вміло інтегруємо стратегію бренду, електронний бізнес, SEO, соціальні медіа, електронну пошту, традиційний маркетинг, PR, рекламні кампанії, консалтинг, послуги та навчання, щоб допомогти нашим клієнтам стати більш прибутковими та успішними.

Етичні.

Партнер, якому можна довіряти

Karner Blue Marketing співпрацює з керівниками C-Level, VP та управлінськими командами, щоб визначити дієві стратегії, які реалізують корпоративний маркетинг, ІТ, PR та продаж, агентства та зовнішні постачальники.

Як «віртуальний партнер» наших клієнтів, ми підходимо до кожного виклику і рішення з місця власності - як якщо б це був наш бізнес.

Ми використовуємо дані, найкращі практики та нові тенденції, щоб покращити видимість в Інтернеті, поінформованість про бренд, збільшити частку ринку, підвищити ефективність кліків і конверсій. Ми розробляємо кампанії, які проходять через безладдя та інтегрують активи, такі як веб-сайти, магазини електронної комерції, продажі та маркетинг, соціальні медіа та PR для підвищення обізнаності бренду, збільшення частки ринку та позитивного впливу на дохід.

Наша унікальна цінність полягає в тому, що ми визначаємо стратегію і результати вимірювань з даними - не просто інтуїцією або інстинктами.

Результати.

Ми впливаємо на нижню лінію

Огляд реальних результатів:

 • 400% Збільшення

  Стратегічне планування, оптимізація сайту від концепції та дизайну до завершення, SEO, інтеграція маркетингових активів і заклики до дій призвели до збільшення на 400% унікальних відвідувачів та переглядів сторінок для клієнта високої юридичної фірми.

 • Досягнення позиції 1, 2 і 3 в органічному пошуку

  Покращена видимість багатонаціонального споживчого бренду в результатах пошуку з позицій 150, 200 і нижче - до позицій 1,2 і 3 на сотнях комбінацій ключових слів на Google, Bing і Yahoo. Крім того, збільшилися щорічні унікальні відвідувачі сайту більш ніж на 100% + в перший рік, підтримуючи найвищий рейтинг на 5 років протягом багатьох років.

 • Зниження КПП на 50% - Збільшення CTR, органічного рангу і продажів Експоненціально

  Стратегічно оптимізований сайт програмного забезпечення компанії і знизив КПП на 50% - в результаті чого перші позиції в органічному пошуку (позиції 1, 2 і 3) і 55% збільшення унікальних відвідувачів. Оптимізація способу представлення цифрових активів веде відвідувачів на шляху конверсії. Демо-заявки збільшилися на 65% - з яких продажі мали перевірений 89% -ний рівень перекладу для ліцензованих клієнтів.

 • Подвійний потенціал доходів

  Перенесення основної уваги бренду на друковане видання на «цифрову першу» модель, яка дозволить бренду будувати відносини з аудиторією, подвоїти потенціал доходів через рекламодавців та спонсорів у перший рік, додавши масштабованість, щоб сприяти значним доходам від року до року зростання.

Можливості унікальні для кожної організації. Який потенціал чекає на вашу організацію?
Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше.

Досвід, якому можна довіряти

Марка і маркетингова стратегія - 28 років

Планування електронного бізнесу - 19 років

Планування та оптимізація сайту - 16 років

Цифрова стратегія - 19 років

Пошукова оптимізація - 16 років

SEO Навчання - 12 років

Маркетинг в пошукових системах - 13 років

Індивідуальний сайт та розробка додатків - 10 років

Маркетинг та оптимізація соціальних медіа - 9 років

Соціальне навчання медіа - 9 років

PR - 28 років

Досвід професійного навчання - 19 років

Ми Blaze Trail Інші слідують

На відміну від багатьох фірм, агентств і фірм, які працюють у сфері цифрових технологій, Karner Blue Marketing завжди наближався до всіх розширень бренду, включаючи маркетингові та збутові активи, соціальні медіа, електронний бізнес, веб-сайт і White Hat SEO як функції маркетингу - підходити до цього Google перевіряє в пошуках створення якісних веб-сайтів які нагороджені алгоритмом Google.

Маркетинг Karner Blue лідирує у галузі інновацій та застосування. Ми постійно перевіряємо, адаптуємо та вдосконалюємо етичні методи, які ніколи не ставлять наших клієнтів під загрозу. Наші методи SEO перетворили бізнес, піднявши їх на вершину пошукових систем - навіть серед агресивних оновлень алгоритму Google; Кофеїн, панда і пінгвін, які часто карають веб-сайти брендів - лише одна з тем, що висвітлюються в книзі Мільйон доларів сайтів: побудувати кращий сайт за допомогою кращих практик веб-еліти в E-Business, дизайн, SEO, юзабіліті, соціальні, мобільні та конверсії \ t Автор - генеральний директор Karner BLue, Ребекка Муртаг.

Простіше кажучи, ми просвічуємо слід, який інші наслідують, часто через кілька років.
Чому це має значення для вашого бренду? Ми допомагаємо брендам використовувати нові можливості та перевірені методи, щоб бути лідерами ринку та досягти вимірюваних результатів.

Змагаються і виграють у сучасній соціальній, цифровій економіці

Ваш бізнес або бренд діє в цифровій, соціальній економіці - з вашим залученням чи без. Ми є майстрами, які повністю використовують відносини між власними, заробленими та платними ЗМІ для оптимальної видимості, кліків та конверсії - саме це робить нас унікальними в порівнянні з іншими фірмами, що пропонують подібні послуги.
Ми допомагаємо клієнтам освоїти конкурентний ландшафт, в якому вони працюють, і очолити заряд, допомагаючи їм охоплювати та використовувати можливості, які більшість інших фірм не помічають.

Керовані результатами

На відміну від організацій, керованих славою, оплаченими годинами, нагородами або безліччю глибокої самореклами, маркетинг Karner Blue обумовлений вимірними результатами. Хоча агенції та компанії продають з рекламою і гудінням слова, ми старанно допомагаємо клієнтам використовувати цифровий та соціальний ландшафт, який вони конкурують щодня. Керує міжнародно визнаним експертом, автором і виконавчим директором, Ребекка Муртаг Маркетинг Karner Blue є найкращим вибором для організацій, які серйозно ставляться до конкурентної боротьби та створення стійких брендів.

Цілісна стратегія інтегрованого зростання

На відміну від фірм, які висять на одній функції (SEO, Дизайн веб-сайтів, соціальні медіа), ми відомі тим, що допомагають брендам (або створювати) переконливу історію бренду, щоб майстерно використовувати ринок, що постійно змінюється, для побудови аудиторії, підвищення обізнаності про бренд, видимості , кліки та перетворення, які збільшують частку ринку та стабільність.

Ваш віртуальний маркетинговий партнер !

Ми розуміємо цифровий простір, в якому найбільше зараз взаємодіє бренд , краще, ніж більшість постачальників послуг, саме тому ми працюємо безпосередньо з керівництвом, власними командами, а також фірми, агентства, програмісти та веб-майстри, які вони наймають розробляти стратегії, які відрізняють бренд від конкурентів і повністю використовують всі активи бренду для виконання місії. І, на відміну від фірм, які висувають свої цілі доходів перед своїми клієнтами, ми служимо віртуальним розширенням внутрішньої команди нашого клієнта, допомагаючи їм досягти оптимальних результатів та рентабельності інвестицій. .

Bottom Line… Ми доставляємо РЕЗУЛЬТАТИ!

Як ми можемо вам допомогти?

Який потенціал чекає на вашу організацію?
Чому це має значення для вашого бренду?
Як ми можемо вам допомогти?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения