Найкращі соціальні мережі для просування бізнесу в 2017-2018

 1. Кращі соціальні мережі для просування і розкрутки бізнесу
 2. № 1. Instagram
 3. № 2. Youtube
 4. № 3. Facebook
 5. № 4. ВКонтакте

Соціальні мережі - це новий феномен, на який активно підсіло не тільки молоде покоління, а й доросле. У соціальні мережі активно вливаються тисячі і навіть мільйони доларів, роблячи з них відмінні майданчики для пошуку клієнтів, просування бізнесу та бренду. Чи варто підприємцям відмовлятися від цього способу? Не варто, так як соціальні мережі ідеально підходять для використання в комерційних цілях. Згідно зі статистикою, сучасні користувачі по кілька разів на день заходять на свої сторінки в соціальних мережах, щоб поділитися новими фотографіями, постами, почитати новини про товари або послуги. Сайт alexander-belov.com добре знайомий з цією тенденцією, яка щороку буде активно посилюватися. Чи не хочете втрачати клієнтів? Значить, використовуйте найкращі соціальні мережі в 2017-2018 для просування бізнесу.

Не має особливого значення на якому бізнесі ви спеціалізуються. Це можуть весільні послуги, послуги в сфері краси (макіяж, нарощування нігтів, весільні зачіски), продаж товарів і багато іншого.

Кращі соціальні мережі для просування і розкрутки бізнесу

Кращі соціальні мережі для просування і розкрутки бізнесу

Головна проблема полягає у виборі? Яку соціальну мережу вибрати для конкретної послуги або товару? Facebook, Вконтакте, Інстаграм, YouTube? Безумовно, представництва в соціальних мережах не повинні виступати в якості основної торговельної площадки. Головне призначення полягає в створенні додаткового інструменту для залучення аудиторії. Питання вибору залежить від того, які послуги або продукцію ви збираєтеся просувати. Це мій особистий ТОП 4 соціальних мереж в 2017-2018, які здатні принести багато клієнтів.

Мінімальний набір для бізнесу повинен складатися з двох речей:

 • Сайту. Це головний маркетинговий інструмент в 2017-2018. Особа вашого бренду.
 • Соціальні мережі. Будь-який бізнес намагається створити повноцінну еко-систему. Її неможливо створити без використання соціальних мереж. Соціальні мережі - це ефективна еко-система для залучення на ваш сайт нових користувачів, які можуть стати постійними клієнтами.

№ 1. Instagram

Інстаграм ідеально підходить тим підприємцям, у яких основним контентом для просування є унікальні фотографії товарів і послуг. Особливо це стосується сфери краси. Instagram особливо затребуваний і популярний серед представниць прекрасної статі, які кожен день викладають фотографії. Не варто забувати, що інстаграм популярний серед користувачів будь-якої статі, тільки ось жіноча половина користується ним набагато частіше. Якщо бізнес пов'язаний зі сферою краси, то комерційний аккаунт в даній соціальній мережі буде доречний. На нашому сайті ви можете замовити послугу з розкручування і просування Інстаграм . Потенційні клієнти звертають увагу не тільки на сам товар або послугу, а й на кількість передплатників. З психологічної точки зору розкручена сторінка з великою кількістю передплатників відразу розташовує до довіри.

Особливості Інстаграм:

 • Підходить для будь-якого бізнесу, де можна презентувати послуги або товар у вигляді якісного візуального контенту (фотографії або відео).
 • Додаткова майданчик для залучення клієнтів і покупців. Рекомендуємо під кожним постом з товарами і послугами вказувати ціну, умови доставки і т.д. Багато користувачів не вважають за і відразу ж оформляють замовлення в коментарях під постом, а не заходять на сайт.
 • Продаж рукодільних товарів.

№ 2. Youtube

Ютуб теж можна назвати потужним маркетинговим інструментом для просування бізнесу, особливо це стосується розкрутки власного бренду. Сучасний користувач підходить більш ретельно до питання про покупку товарів або послуг. Йому важливо не тільки вивчити фотографії, але і подивитися видеобзор.

Особливості Youtube:

 • Майданчик для власників інтернет-магазинів. Наприклад, можна викладати відео з розпакуванням і оглядами товарів. Якщо користувачів зацікавить товар, то вони самі будуть писати в коментарях про те, де його можна буде придбати. Конверсія в цьому випадку буде високою.
 • Якість контенту. Користувачеві не надто цікаво дивитися огляди якихось звичайних речей. Наприклад, користувача можна зацікавити оглядами модних гаджетів. Посилання на сайт слід вказувати в описі до ролика.
 • Youtube. За допомогою Ютуб можна досить креативно презентувати будь-які послуги або товари в форматі відео.

№ 3. Facebook

Facebook можна назвати універсальною соціальною мережею. Що мається на увазі під словом «універсальність»? Дану соціальну мережу можна використовувати для розкрутки будь-якого бізнесу. Для цього створюється бізнес-сторінка, яка виступає в якості додаткового майданчика для залучення клієнтури на основний сайт. Залучати користувачів на сайт можна за допомогою публікацій матеріалів, цікавих оглядів, анонсів і експертної думки. Таким чином, всередині цієї соціальної мережі ви формуєте коло користувачів, які зацікавлені у ваших послугах, матеріалах і оглядах.

Кілька прикладів використання Facebook:

 • Будівництво будинків і котеджів під ключ.
 • Послуги інтер'єру будинків, ділянок і квартир.
 • Сторінка інфобізнесмена. На даній сторінці можна продавати відеокурси, семінари, тренінги і т.д.
 • Тематичну сторінку, яка має схожу тему з вашим бізнесом. Наприклад, якщо ви займаєтеся будівництвом будинків, то можна публікувати різні пізнавальні матеріали на цю тему. Такий підхід ще більше привертає користувачів.
 • Послуги. Наприклад, дружина мого друга займається послугами макіяжу. На свою власну сторінку Facebook вона публікує фотографії по темі «до нанесення макіяжу і після». Сторінка розкручена до 10 000 користувачів (виключно жіноча аудиторія). Практично кожен день зацікавлені дівчата звертаються до неї за послугами макіяжу.
 • Продаж товарів. Під цю категорію потрапляють не тільки інтернет-магазини, але і всі підприємці, які займаються продажем товарів. Розширити аудиторію можна шляхом створення представництва в соціальній мережі Facebook. Можна публікувати різні огляди товарів, висловлювати свою експертну думку, проводити акції, знижки і т.д.

№ 4. ВКонтакте

Вконтакте теж є універсальною соціальною мережею. Підходить для розкрутки абсолютно будь-якого бізнесу: сфера краси, косметологія, туризм, фріланс, заробіток в інтернеті, здавання нерухомості в оренду, дизайн, спорт, фотографії, будівництво, дитячі товари і т.д.

Особливо Вконтакте підходить для інтернет-магазинів. На основі соціальної мережі можна створити повноцінний магазин з цінами, фотографіями товарів, умовами доставки і т.д. Якщо ви продаєте будь-які товари, то обов'язково зареєструйте представництво Вконтакте.

Аудиторія Вконтакте все-таки більш молода в порівнянні з Facebook. Тому при просуванні товарів ставку необхідно робити на масові товари, цікаві конкурси, акції та опитування.

Чи варто підприємцям відмовлятися від цього способу?
Чи не хочете втрачати клієнтів?
Яку соціальну мережу вибрати для конкретної послуги або товару?
Facebook, Вконтакте, Інстаграм, YouTube?
Що мається на увазі під словом «універсальність»?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения