Найкращі юридичні довідники | Адвокат SEO Остаточний список цитат

Ці провідні каталоги є прекрасною можливістю покращити місцеві присутності SEO і з'являтися частіше в картах для локальних пошуків.

Ці провідні каталоги є прекрасною можливістю покращити місцеві присутності SEO і з'являтися частіше в картах для локальних пошуків

Google посилається на каталоги як "цитати" і сканує веб-сторінки для узгодженості вашого імені, адреси та номера телефону (NAP).

Я особливо люблю цю тактику SEO, тому що багато хто з ваших конкурентів будуть лише на великих відомих каталогах, таких як Google My Business, Yelp, AVVO, FindLaw і Lawyers.com.

Якщо ви берете додатковий час, щоб перерахувати свій бізнес на каталоги в цій статті, ви будете мати ногу на місцевих конкурентів.
Каталоги мають низький рівень вивішування та надають такі переваги:

• Покращення місцевих рейтингів SEO
• Створіть свій профіль посилання та допоможіть підняти владу домену
• Надіслати трафік від користувачів, що використовує каталог для пошуку адвоката
• Допоможіть керувати своєю репутацією в каталогах, які дозволяють переглядати
Off Page SEO для каталогів, які дозволяють використовувати ключові слова та описи Вашої юридичної фірми

Лістинг вашого бізнесу на юридичних каталогах може бути трудомістким завданням. Важливо, що каталоги, які ви обираєте, є якісними з розумною адміністрацією домену. Уникайте спам-каталогів з низьким рівнем DA, які не надають значення кінцевому користувачеві.

Команда Rocket Pilots переглянула більшість юридичних довідників в Інтернеті і обрала каталоги, які вам потрібні для проведення.

Під час перегляду кожного посилання ми розглянули такі змінні:

• Адміністрація домену
• Рейтинг URL-адрес та рейтинг домену
• Досвід користувача
• Ціна

Нижче наведено список, оскільки ми зустрічаємося з новими, ми будемо оновлювати нові каталоги:

 • Корнельський університет - Дані живиться від Justia і дозволяє користувачеві переглядати за практичними напрямами або державою. Каталог є безкоштовним для адвокатів, і ви можете зареєструватися тут . Вони також надають користувачам можливість перевірити, чи довірена довірена особа.
 • FindLaw - є дані, які допомагають людям, які стикаються з юридичною проблемою, дізнатися більше про закон. Для отримання допомоги наймати адвоката або дізнатися про певні сфери права, ви можете отримати цитату тут . Вони також пропонують інформацію про державні закони.
 • Avvo - Користувачі можуть переглядати за практикою, містом, державою, назвою або правовою темою. Зареєструйтеся для безкоштовного перегляду тут. Вони також перераховують громадська дисципліна у профілях адвокатів.
 • Justia - Список безкоштовно, коли ви реєструєтеся тут на Юсті і отримувати оновлення щодо правової точки зору на поточні питання з Сьогодні на вердикт. Вони надають інформацію про громадські інтереси та проекти Pro Bono. Користувачі можуть шукати адвоката за юридичним питанням або ім'ям юриста у своєму місті чи штаті.
 • Martindale - З 150-річним досвідом, Martindale-Hubbell є одним з найстаріших юридичних каталогів в Інтернеті. Користувачі можуть здійснювати пошук адвокатів за сферами практики та популярних місць. Їх списки шукають більше 15 мільйонів споживачів щомісяця. Ціни за цитата .
 • Nolo - їхні онлайн-публікації допомагають інформувати та просвіщати споживачів про закон. Вони заохочують читачів звертатися за професійною юридичною допомогою до адвоката, замість того, щоб підходити до самого себе. Користувачі переглядають адвоката на практиці та поштовому індексі. Лістинг коштує $ 750 / рік для сімейних адвокатів. Зверніться до експерта тут .
 • Lawyers.com - Вони пропонують 95% всіх юристів у більш ніж 1000 областях практики. Вони поєднують відгуки клієнтів з 150-річною історією Martindale-Hubbell®, щоб надати користувачам оцінку здібностей юриста та етичної поведінки. Отримати цитату і зареєструватися перерахувати вашу практику і отримати доступ до 15 мільйонів відвідувачів щомісяця.
 • Найкращі юристи - вони використовують процес чистої експертної оцінки, щоб забезпечити користувачів списками найвідоміших талантів у світі. Пошук користувачів за назвою, фірмою, місцем або практикою. Список адвокатів безкоштовно тут .
 • org - Користувачі шукають адвокатів, шукаючи юридичну фірму, за місцем розташування або за сферами права. Вони розширюють свої юридичні послуги, пропонуючи список експертів, щоб залучити більше користувачів. Список адвокатів тут за $ 195 за / рік, і вони також пропонують знижку на посередника.
 • Lawinfo - Користувачі переглядають адвоката відповідно до їх юридичної проблеми. Особисті травми розбиваються на області спеціальності, такі як Автомобільні нещасні випадки та Медична непрацездатність. Зареєструйтеся тут перерахувати за $ 40 за / місяць.
 • com - Вводячи свій поштовий індекс, користувачі знаходять перелік провідних юристів у своїй області, в тому числі чи вони знаходяться в доброму стані. Вони відповідають найкращому адвокату на потреби користувача, отримуючи опис свого випадку. Ви можете перерахувати з ними тут за $ 99 за / місяць.
 • Головний консультант - Ця служба дозволяє користувачам шукати адвоката по імені, щоб отримати поточний рейтинг керівника. Ви можете покласти свої повноваження на користь, коли ви зареєструйтесь для отримання рейтингу Безкоштовно.
 • Jurist - Дані забезпечуються основною командою добровольців у співпраці з Університетом Піттсбурга. Вони похвалилися, що вони є єдиною юридичною школою, що базується на всеосяжній юридичній новині та дослідницькій службі у світі, і вона повністю відкрита і доступна. Ваше життя Реєстрація $ 100.
 • LAWGURU - послуги включають отримання безкоштовних юридичних питань, на які відповідають адвокати, та пошук адвоката. Вони мають мережу з більш ніж 8 800 спеціалізованих адвокатів. Ти можеш приєднатися безкоштовно.
 • PublicLegal® - вони є продуктом Групи Internet Legal Research (ILRG). Користувачі мають доступ до категорізованого індексу вибраних веб-сайтів, тисяч правових форм і документів, а також довідника юристів. Ви можете перерахувати безкоштовно тут .
 • Lawyer Central ™ - єдиною метою цього сайту є підключення користувачів з правом адвоката для їхніх потреб. Вони зручні для користувача і дозволяють переглядати по практиці, прокурору, регіону або будь-якій комбінації з трьох. Додайте свій профіль безкоштовно тут .
 • Just Great Lawyers - Цей ресурс допомагає користувачам знаходити право Місцеві адвокати для своїх потреб. Лістинг коштує $ 199 за рік, і це допоможе вам залучити більше місцевих клієнтів до вашого юридичного бізнесу. Перерахуйте тут .
 • com - Користувачі знаходять місцевих юристів швидко і легко, вибираючи юридичну категорію і вводячи поштовий індекс та / або місто в панель пошуку. Це допомагає місцевим клієнтам знайти вас, а потім зв'язатися з клієнтом. Збільште місцевий бізнес, коли ви перераховуєте безкоштовно .
 • Знайти кримінального прокурора - Цей сайт допомагає людям, які стикаються з кримінальним обвинуваченням знайти адвоката у своїй місцевості. Користувачі мають можливість знайти адвокатів або скористатися функцією "Знайти мене", щоб дізнатися, хто знаходиться в їхньому регіоні. Вони беруть $ 32.95 за / місяць додайте свою інформацію про компанію .
 • NAPIL - Національна асоціація адвокатів, що надають особисті травми, допомагає людям з травмами знайти кращих юристів для своїх потреб у своїй місцевості. Вони сприяють створенню атмосфери спілкування та заохочують обмін ідеями для підвищення їхніх знань. Ви можете зв'язатися з ними за цитати і зареєструватися тут .
 • Більше закону - Користувачі шукають адвоката по державі та місту. Вони є одним з юридичних довідників, які також надають перелік свідків-експертів. Вони містять перелік останніх вердиктів та суджень, які є прикладами для відвідувачів сайту. Ви можете зареєструватися для безкоштовного лістингу тут .
 • Знайти особистого прокурора - Користувачі, які втратили кохану людину і хтось інший, можуть отримати інформацію про претензії та адвокати. Вони також можуть переглядати їх за місцем розташування, щоб знайти кращого прокурора у своєму місці. Зареєструйте свою фірму тут за $ 49.95 за / місяць.
 • Право палива - Користувачі з усього світу можуть знайти правильний юридичний сервіс для своїх потреб. Найпопулярніші оголошення та останні оголошення дають Вашій фірмі більше уваги. Зареєструйтеся тут безкоштовно
 • Закон посилання - Підключення і поділитися з адвокатами по всьому світу. Зареєструватися можна безкоштовно тут .
 • com - Вони надають користувачам доступ до більш ніж 330 тисяч юристів по всій території Сполучених Штатів. Список тут і платити $ 50 / місяць для просування своєї практики. Отримайте своє ім'я в Інтернеті, де більше людей шукають адвокатів щодня.
 • MyAttorneyHome - Швидка допомога для людей з правовими проблемами, які потребують кваліфікованої допомоги в поспіху. На відміну від більшості юридичних довідників, вони також пропонують безкоштовну та безпечну онлайн-юридичну оцінку для клієнтів, щоб дізнатися, чи є у них справа. Приєднатися можуть адвокати тут безкоштовно
 • Юрист Легіон - Вони мають послуги з пошуку юристів, юридичних асоціацій, сертифікатів спеціальності, а також інформації про закон і конституцію. Налаштуйте свій профіль тут і звертають увагу клієнти, які шукають широкий спектр юридичних послуг. Реєстрація безкоштовна.
 • NAJ - Національна академія юриспруденції перераховує меншість адвокатів у США Найменування NAJ Premier 100 . Ви можете призначити прокурора або зареєструватися і сплатити внески тут . Тарифи становлять $ 150 / рік або $ 350 / рік залежно від вашої ніші.
 • Розлучення штаб - Розлучення штаб-квартири є ресурсом для всіх потреб розлучення, включаючи адвокатів, посередників, безкоштовний калькулятор підтримки дитини, і багато іншого. Вони пропонують практичні поради, у тому числі, як найняти приватного детектива та переваги посередництва. Плата за адвокатів і посередників становить від $ 69 до $ 149, коли ви зареєструйтесь .
 • Знайти DUI Attorney - Бути звинуваченим з DUI є страшний досвід, який може висадки правопорушників у в'язниці, отримати їх ліцензію призупинено, і підняти їх ставки авто страхування. Користувачі можуть знайти адвоката DUI у своїй області, щоб допомогти захистити свої права. Додайте свою інформацію про компанію тут на суму $ 29.95 / на місяць.
 • com - Користувачі шукають адвоката у своєму місці за містом або поштовим індексом. Вони мають можливість порівняти адвокатів, яких вони знайшли, і зв'язатися з тими, хто їм подобається. Членство - $ 199 / рік для Basic, $ 999.99 / рік для Premium, і $ 499.99 / рік для Featured. Зареєструйтеся тут .
 • com - Користувачі можуть підписатися на безкоштовну первинну консультацію або дізнатися більше про Закон про особисті травми. Ваша реклама включає логотип, профіль та додаткову інформацію. Оплатити $ 50 / місяць перерахуйте свою юридичну фірму і залучити більше клієнтів у вашому штаті.
 • Judged - Сайт присвячений наданню нефільтрованих розвідувальних даних про юридичні фірми по всьому світу. Вони забезпечують місце зустрічі адвокатів, студентів юридичних факультетів та юристів для обговорення та оцінювання юридичних фірм. Ви можете зареєструватися тут безкоштовно.
 • org - Цей сайт пропонує рейтинги та відгуки про сотні тисяч юристів. Цей сайт відрізняється від інших каталогів, пов'язуючи кожну юридичну фірму з її адвокатами, і з кожним адвокатом фірми. Надішліть основний профіль безкоштовно тут і збільшити експозицію.
 • Legal Reach - Ця потужна платформа допомагає користувачам знайти потрібного адвоката в океані професіоналів у галузі права. Приєднатися тут за $ 40 / рік і отримати більше впливу і призводить. Розміщуйте свою інформацію, публікуйте статті і спілкуйтеся безпосередньо з провідниками, щоб допомогти вам виділитися з натовпу.
 • Legal Pointer ™ - Пошук користувачів для адвокатів за державою та партнерами. Основна увага приділяється особистим травмам і медичним неправомірним адвокатам. Отримайте безкоштовне оголошення тут і покласти його на вершину свого стану.
 • Допомога Адвокат - Клієнти, які шукають адвокатів, служб юристів або свідків експертів, знаходять все необхідне на одному веб-сайті. Вони є юридичним маркетинговим пакетом, який об'єднує все для швидких легких результатів. Зареєструйтеся як сольний юрист або юридичну фірму тут безкоштовно.
 • Юридичні довідники - юридичні новини, статті та юридичний дизайн веб-сайтів - це деякі пропозиції, які приваблюють нових клієнтів. Вони пропонують пошук державою, щоб користувачі могли знайти потрібного адвоката для своїх потреб у своїй місцевості. Приєднатися тут безкоштовно або перейти на членство Premium або Premium Plus.
 • org - Каталог Halt Lawyer дозволяє користувачам шукати адвоката за ключовим словом, місцем розташування або спеціальністю. Вони дозволяють переглядати правові категорії, щоб знайти потрібну область права для своїх потреб. Реєстрація тут безкоштовно або перейти до $ 25 Premium рахунку.
 • BESTESQ - Користувачі заповнюють просту контактну форму, а права адвокатів на їхні потреби контактують з ними протягом 24-48 годин. Приєднуйтесь до більш ніж 200 000 існуючих адвокатів, коли ви претендуєте на лістинг своєї практики тут . Ви платите $ 4.99 / month для основних, $ 9.99 / month для означених, або $ 49.99 / рік для ознаками і отримати 30-денну безкоштовну пробну версію.
 • org - Мережа охоплює більшість великих міст метро в усьому світі. Користувачі з будь-якого місця можуть знайти юридичну фірму за місцем розташування або практикою для будь-яких юридичних питань. Зареєструйтеся тут щоб отримати один з тільки п'яти списків у вашій області та платять $ 199 / рік.
 • Enjuris ™ - жертви автомобільних катастроф стикаються з багатьма юридичними питаннями під час одного з найбільш заплутаних часів свого життя. Тут вони отримують швидкі, точні відповіді, щоб допомогти їм зробити наступний крок у судовому процесі у своєму штаті. Приєднатися тут за $ 100 / рік і почати займатися з потерпілими в їхньому світі.
 • com - Користувачі можуть переглядати списки адвокатів за місцем розташування або великою різноманітністю юридичних областей. Приєднання до каталогу є безкоштовним для адвокатів у всіх сферах, включаючи особисту травму. Ви обираєте, як ви хочете, щоб потенційні нові клієнти зв'язувалися з вами під час реєстрації.
 • tv - Цей сайт дозволяє користувачам знайти кращі адвокати особистої травми у своєму місті. Вони можуть переглядати державу за допомогою після велосипедного, автомобільного, мотоциклетного, пішохідного, ковзного або падіння або нещасного випадку на вантажівці. Почніть створювати більше правильних з'єднань, додаючи свою інформацію про компанію тут безкоштовно.

Ви не можете очікувати професійного рівня SEO від компанії, яка не розуміє конкретних потреб юридичного бізнесу. Вам потрібна компанія, яка має свою технічне ноу-хау і глибоке розуміння того, що клієнти шукають у своєму юридичному представництві.

Реєстрація на найвищих юридичних довідниках, таких як перераховані тут, є життєво важливим для розвитку вашого юридичного бізнесу. Це один з найбільш ефективних способів встановлення зв'язків з потенційними клієнтами, які хочуть саме те, що ви можете запропонувати. Ви не повинні робити це самостійно. Зв'яжіться з нами сьогодні для безкоштовної консультації. Ми можемо допомогти вам підвищити вашу присутність в Інтернеті і побудувати свою практику через кращі практики SEO.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения