Накрутка груп Вконтакте

Накрутка груп Вконтакте - один з найбільш затребуваних способів просування в соціальних мережах. Не дивлячись на те що, за даний спосіб просування паблік, можна заробити бан спільноти, багато як і раніше використовують даний метод при розкрутці груп вконтакте . Але якщо підходити до питання розкрутки груп, паблік, сторінок з толком, то неприємних наслідків можна уникнути. Про те як накрутити групу Вконтакте найбільш безпечним, і що найважливіше, оптимально вигідним способом я вам сьогодні і розповім.

Я тривалий час користуюся сервісами по накрутці тих чи інших параметрів до постів і співтовариствам Вконтакте, накопичив невеликий багаж знань з даного питання, але перш ніж почати писати статтю, все ж, досконально вивчив дане питання. Перечитав статті інших авторів, ознайомився з новими сервісами. І цю статтю можна назвати вичавкою всього того що ви можете знайти по темі накрутки передплатників в групу вк в інтернеті.

Трохи історії ринку накрутки учасників в групи Вконтакте. Років 5 тому, я починав користуватися послугами "приватників" - хлопців які спеціальним софтом ( програми накрутки передплатників Вконтакте ), Через власні ботсеті фейковий акаунтів розсилали запрошення вступити в групу. Знаходив я цих хлопців на хакерських форумах, їх послугами був задоволений як слон. За порівняно невелику плату, можна було отримати хороший результат. До слова, в той час, я, та й багато, накручували групи просто заради того щоб було. Мало хто замислювався про монетизація паблік Вк , Точніше все знали що якийсь вихлоп з усього цього буде в майбутньому. Згодом, всі ці "приватники" стали розвиватися, створювати онлайн сервіси, через які можна було замовити учасників в групу. Варто сказати, розвивалися не тільки хлопці, соцмережі стали боротися з розсилаються спамом. Почався масовий бан спільнот, груп і сторінок. Але ринок вимагав все більше послуг даного роду. Тоді і стали з'являтися сервіси по накрутці груп Вконтакте, які актуальні і нині. Я говорю про букси.

Букси є, онлайн сервіси по накрутці лайків, репоста, учасників. Вони можуть відрізнятися функціоналом, вартістю робіт тощо. Але основним правилом залишається одне - на буксах люди виконають різні завдання, роблять репости, ставлять лайки і т.п. За свої дії люди отримують гроші / окуляри / сердечка, які потім можуть або вивести, або витратити на просування груп Вк . Частина сервісів, типу турболайкер, олайк тощо. Конкретно характеризують себе як сервіси накрутки груп Вконтакте безкоштовно. Воно і зрозуміло, учасники даних сервісів, насправді накручують свої групи за очки / сердечка тощо. Вигадані еквіваленти. Так, саме тому дані сервіси можна віднести до спосіб розкрутити групу Вконтакте безкоштовно . Але не все так райдужно для тих хто вирішив розкрутити групу даними способом. Адже якщо ви ставите питанням як розкрутити групу Вк , Ви в першу чергу сподіваєтеся на швидке зростання кількості учасників паблік, з мінімум витрат. А ці сервіси можуть тільки створити видимість простого і швидкого способу розкрутки груп Вконтакте. Адже для того щоб накрутити допустимо 1000 передплатників, вам так само належить вступити в 1000 груп. Начебто все просто, але є і свої підводні камені. У деяких сервісів варто денне обмеження на кількість лайків, репоста і вступів в групи. Зроблено це для того щоб вас не забанили. Так як занадто часте вступ, гіперактивну поведінку - починає викликати підозру у роботів вконтакте, що неминуче призводить до блокування облікового запису. Який вихід пропонують сервіси безкоштовної розкрутки? Вони пропонують купити "окуляри". Нижче наведено скрін вартості покупки цих самих окулярів, одного з безкоштовних сервісів.

Я не буду давати посилання на ці "безкоштовні" сервіси, так як сам ними не користуюся, та й вам не раді. Хоча, ви без праці і самі їх знайдете погуглити. Чому не рекомендую, тому що можу запропонувати вам одну хитру схемку, яка при тих же затратах, дасть результат куди вище ніж при використанні сервісів безкоштовної розкрутки. Мій спосіб, дозволить вам не тільки накрутити групу, а й здійснити монетизація сторінки Вконтакте . Як я і говорив раніше, безкоштовні сайти накрутки, дають за виконану роботу окуляри, але на мій погляд, простіше виконувати ту ж саму роботу за гроші, які потім можна пустити на покупку тих же самих учасників, або ж вивести і витратити на щось більш вартісне.

Крім того що на буксах ви можете заробити, так ще на різних сервісах накрутки учасників за гроші - різна вартість оплати робіт. Я користуюся двома сервісами це qcomment і vktarget . У чому сенс? А сенс в тому що qcomment - це біржа на якій ви можете заробити куди більше ніж на будь-якому іншому буксе, а vktarget - це найдешевша і проста в управлінні біржа для замовника. Для наочності - вартість робіт на qcomment.

Для наочності - вартість робіт на qcomment

З скрін видно, що можна заробляти не тільки на лайка, глобально, але і на коментаря. Хочу відразу сказати, що для того щоб почати заробляти на коментарях, необхідно скласти іспит. Іспит потрібен щоб відсіяти безграмотних користувачів. Замовники, хочуть бачити осмислені, змістовні коментарі, а не набір букв з п'ятьма помилками в слові їжачок. Завалюють іспит 50% всіх хто намагається його здати. Але навіть якщо не здати іспит, все одно можна продовжити заробляти на чорновій роботі з лайками, репоста, які до речі оплачуються куди вище ніж на інших буксах. Цю біржу коментарів можна сміливо назвати елітної, так як ті хто здають іспит і доходять до 5-го рангу, витрачаючи по пару годин в день можуть заробляти і по 6 тисяч рублів на місяць, чого на інших буксах домогтися практично не можливо. До речі, цю біржу можна теж віднести до реального заробітку у Вконтакте , Але це вже тема для іншої статті, теми як заробити в Вк . Все таки, давайте повернемося до нашої теми. Написавши 20 коментарів по 300 символом за пару годин, ми отримаємо 180 рублів. На ці гроші вже можна купити на vktarget - 180 учасників. Погодьтеся, куди простіше ніж вступити більш ніж в 200 спільнот на безкоштовних буксах дня за 4, при цьому не бути під загрозою бана за надто активну поведінку. Нижче наведено скрін з цінами vktarget.

Хочу відразу сказати, це ціна яку сплачує замовник, тобто ви при замовленні накрутки, а виконавець отримує набагато менше. Абсолютно всі сервіси по накрутці, залишають собі комісію. Так, за вступ до спільноти замовник заплатить 1 рубль, а виконавець отримає всього 36 копійок, так що вигода працювати в зв'язці з qcomment, в даному плані очевидна. Грубо кажучи, якщо працювати тільки на vktarget, вам доведеться вступити в три спільноти, щоб замовити одного нового учасника.

Отже, підсумую. Найоптимальніший спосіб "безкоштовної накрутки Вконтакте":

- Виконання завдань на самому високооплачуваною біржі Qcomment. (перейти на сайт)

- Купівля передплатників на біржі з найнижчими цінами Vktarget. (перейти на сайт)

- Ці два способи в зв'язці дають найвищий результат при накрутці, в порівнянні з будь-якими аналогами.

Звичайно, існують і інші способи просування груп. Але їх вже складно назвати накруткою, це цілком легальні методи smm просування груп , І про них, я все таки, в рамках даної статті, згадати зобов'язаний .. Яким саме способом захочете користуватися - вирішувати вам.

Як я вже описував раніше, якщо заробити на qcomment рублів 200, то їх можна витратити на що завгодно, в тому числі і на біржі вконтакте . На 200 рублів можна купити репост зі своєї групи в якомусь великому паблік з більш ніж 300К передплатників. Що це дасть? Великого стрибка кількості передплатників звичайно чекати не варто, але все залежить в першу чергу від того що саме ви посієте (який контент). Ось якщо чесно, по мені краще 1 зацікавлений передплатник, ніж 100 офферов з буксов яким моя група нахрен не здалася. Ну давайте по чесному, якщо ви в процесі накрутки, будете виконувати завдання, вступати в групи - вам будуть цікаві ці самі групи? Знаю напевно - коли вступаєш в 100 груп, то навіть назви їх не згадаєш до кінця дня. Так і назву вашої групи до кінця дня не пам'ятають 99,9% всіх хто вступив. Оффер з самшиту - це не ЦА. Але це вже вам вирішувати, потрібні "мертві душі", або зацікавлені користувачі. Ви в будь-якому випадку прийдете до того щоб почати працювати з біржею. Коли розкрутіть групу, зможете продавати рекламу, а поки у вас є можливість подивитися і зрозуміти скільки заробляють на паблік інші спільноти, і взагалі в принципі, як заробляють в Вк на прикладі розміщуються завдань. У загальних рисах зрозуміти принципи просування через соціальні мережі . Для цього вам краще перейти на біржу Вконтакте ( сюди ), Або прочитати мою статтю про роботу з біржею вконтакте - ( тут )

На цьому, закінчу цей текст. Якщо залишаться питання, задавайте їх у коментарях.

Якщо залишаться питання, задавайте їх у коментарях

Моя рекомендація.

Список перевірених і регулярно використовуваних мною інструментів:

Qcomment - біржа коментарів. Заробіток на кліках . На ній можна не тільки замовити накрутку, але самому по виконувати завдання. Якісний і найбільш високооплачуваний букс. Характеризує себе як біржа коментарів. Лайки, репости, вступу в групи по 1 руб. Написання коментарів, в залежності від рангу, до 80 руб. Тут можна без особливих зусиль заробити капітал на просування.

Vktarget - найпопулярніший букс. Зручний для рекламодавців. Є можливість вибрати параметри накрутки - країна, місто, вік, стать, кількість друзів, кількість виконавців в день, супровід групи. Автоматично, сам перевіряє виконання завдань. Лайки по 0,15 руб. Репост - 1 руб. Передплатник - 1 руб.

Sociate - біржа вконтакте. Купити / продати пости, репости в паблік, а так же контекстна реклама Вконтакте

Список всіх статей про просування і монетизації Вк з анотаціями.

Який вихід пропонують сервіси безкоштовної розкрутки?
У чому сенс?
Що це дасть?
Ну давайте по чесному, якщо ви в процесі накрутки, будете виконувати завдання, вступати в групи - вам будуть цікаві ці самі групи?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения