Накрутка лайків (сердечок) ВКонтакте :: Ефективний і швидкий метод накрутки лайків ВКонтакте

 1. Ефективний і досить швидкий метод накрутки лайків ВКонтакте
 2. Причини необхідності збільшення лайків
 3. Яку користь приносить накрутка лайків ВКонтакте
 4. ViKing ботовод - одне з основних рішень для накрутки лайків ВК
 5. Що може ботовод
 6. Накрутка сердечок ВКонтакте за допомогою онлайн сервісів

Ефективний і досить швидкий метод накрутки лайків ВКонтакте  Збільшити число сердечок під будь-яким необхідним Вам фото, відео, аудіо або текстової публікацією в соцмережі Вконтакте не представляє особливої ​​складності

Ефективний і досить швидкий метод накрутки лайків ВКонтакте

Збільшити число сердечок під будь-яким необхідним Вам фото, відео, аудіо або текстової публікацією в соцмережі Вконтакте не представляє особливої ​​складності. І тут навіть можна не бути суперкласні програмістом, в цілому не знадобляться і певні спеціалізовані знання. Головне - це знати, до кого звернутися за порадою, допомогою або розуміти, ніж скористатися, тобто можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням або онлайн ресурсами. Це два основних способи накруток сердечок ВКонтакте.

Накрутка лайків ВКонтакте може стати основою вашого успіху в просуванні Vkontakte без будь-яких складнощів.

Причини необхідності збільшення лайків

 1. Жага популярності. Наприклад, у вас є бажання підняти рейтинг матеріалу, фотографії, зробити її популярнішою і цікавіше для інших. Яким чином? Простіше кажучи, більше число лайків, виглядає по-справжньому круто. Це дозволяє тішити почуття власної важливості, а також стимулює інших теж поставити сердечко.
 2. Реклама послуги або товару. Якщо інформація про сервіс або продукції отримує безліч лайків, то їхня цільова аудиторія буде ставитися до них більш лояльно. Простіше кажучи, товар, який був відзначений парою тисяч сердечок, буде куплений набагато швидше, ніж такий же аналог з декількома десятками або сотнями лайків.

Що таке накрутка сердечок ВКонтакте

Накрутка лайків представляє потужний інструмент, призначений для просування громадських груп або сторінок ВКонтакте. Принцип її дії досить простий: у момент, коли користувач бачить досить велике число лайків під певним матеріалом спільноти, він цікавиться і тим, що там ще цікавого може перебувати. В результаті людина заходить в співтовариство або групу, де розміщений контент.

У разі якщо воно його влаштовує, то підписується на нього, читає статті і новини, дивиться фото, відео, залишає коменти і спілкується - в загальному, стає живим і активним учасником. Саме подібних користувачів можна знайомити з основним сайтом, мотивувати на покупку послуг або товарів.

Яку користь приносить накрутка лайків ВКонтакте

З ростом учасників групи почне підвищуватися і трафік з соцмережі ВКонтакте, а це стане наслідком збільшення продажів. А все починається з простеньких «Мені подобається». Але в той же час в них прихований особливий посил: лайки - це індикатор думки відвідувачів, а у випадку з послугою або товаром - замовників. Якщо під пропозицією безліч сердечок, то люди довіряють якості сервісу або продукції, люди вибрали саме його, і воно їм подобається. В результаті інші користувачі бачать, що даний товар або послуга - дійсно щось хороше, а не кіт в мішку.

Підтверджено, що при покупці в соц. мережі ВКонтакте, понад 83% замовників звертає велику увагу на число лайків.

Висновок тут простий: велика кількість лайків - ознака схвалення користувачів, а також запорука позиціонування в найвигіднішому світлі товару або послуги.

ViKing ботовод - одне з основних рішень для накрутки лайків ВК

Даний SEO софт (  Вікінг ботовод  ) Дозволить не тільки збільшити число сердечок, а й залучити до товариства увагу користувачів, візуально збільшити кількість друзів, отримати нових передплатників Даний SEO софт ( Вікінг ботовод ) Дозволить не тільки збільшити число сердечок, а й залучити до товариства увагу користувачів, візуально збільшити кількість друзів, отримати нових передплатників.

Зручність ботовод і в тому, що творці не завершують процес створення ПЗ, постійно покращуючи, оновлюючи і збагачуючи свій продукт.

Програму можна навіть скачати безкоштовно - є демо-версія, що іменується Viking Botovod Lite. Вона має досить широкі повноваження і для загального ознайомлення і для вирішення деяких реальних завдань. Повна версія Viking Botovod Pro доступна лише при покупці. Однак продукт недорогий, всього лише близько 2 тисяч рублів. Але в той же час користь від неї величезна, її покупка доцільна.

Що може ботовод

За допомогою ботовод можна з легкістю виконати накрутку лайків, при цьому виконання всіх дій займе лише кілька хвилин. Працювати з програмою одне задоволення - інтерфейс сприяє цьому.

Вам потрібно лише відкрити ботовод, ввести реєстраційні дані, поставити позначку «включити обмін лайками», встановить посилання на те фото, відео, сторінку або інший матеріал, що потребує розкрутки, і задати потрібну кількість сердечок.

Природно, що в роботі ботовод існують деякі нюанси. Слід врахувати, що ботовод ставитиме сердечка лише на вказаний матеріал, а не на інші близькі за рівнем. У той же час кількість лайків буде рости не відразу - не потрібно лякатися відсутності миттєвого результату.

Для старту накрутки слід клікнути на кнопочку «застосувати для інших акаунтів». Тоді всі облікові записи будуть брати участь в обміні, і необхідні сердечка ви отримаєте раніше. Для збільшення числа учасників спільноти, слід виділити «включити обмін друзями».

Накрутка сердечок ВКонтакте за допомогою онлайн сервісів

У разі якщо у вас відсутнє бажання розбиратися в механізмі роботи софта, встановлювати його, використовувати його, залишати комп'ютер включеним щодня і багатогодинна, даний спосіб підійде більше. Для цього слід звернутися до можливостей онлайн сервісів, накручуючи лайки за допомогою лише інтернет-інструментів.

Наприклад, на vLiker.ru можна легко збільшити кількість сердечок. Робота сервісу побудована за принципом обміну: визначившись з числом лайків, Ви ставите таке ж число сердечок під матеріалами інших користувачів проекту. В результаті заповітні сердечка Ви отримаєте від інших користувачів.

Даний онлайн сервіс досить популярний. Він повністю безпечний і на ньому тусуються тисячі користувачів Вконтакте. Однак у сервісу є і недоліки: часті глюки і необхідність витрачати час, якщо потрібна велика кількість сердечок.

Існують і інші онлайн сервіси, де замовити лайки можна за невелику суму. Накрутка сердечок ВКонтакте - це легко і просто, варто лише застосувати один із зазначених способів.

Яким чином?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения