Накрутка лайків Вконтакте

 1. букси
 2. Особливості роботи.
 3. Ресурси для обміну лайками.
 4. Накрутка через ботсеті.
 5. Софт для автоматизації накрутки.

Накрутка лайків Вконтакте живими людьми, за найнижчими цінами. Про те як розкрутити групу і набрати передплатників різними способами я написав не мало статей, всю підбірку ви можете подивитися тут . Сьогодні я хотів би зробити "вичавлювання" за способами накрутки у Вконтакте.

тут

Зміст:

букси

Букси, це сайти в інтернеті працюють за принципом біржі. Одна частина користувачів є замовниками, інша виконавцями. Простіше кажучи одні замовляють накрутку допустимо тисячі лайків, інша тисяча чоловік виконує це завдання і отримує за це фіксовану плату. В рамках цієї статті я розберу роботу букса на прикладі одного з ресурсів яким сам регулярно користуюся - це vktargets.ru

Особливості роботи.

Як і будь-який інструмент для накурткі лайків Вконтакте, передплатників, перегляду відео та ін. Послуг в соцмережах, даний букс намагається виділиться на загальному тлі, впроваджуючи і розвиваючи безліч інновацій які підвищують зручність роботи як для замовників так і для виконавців. Розповім про деякі, які особисто мені сподобалися.

Автоматична перевірка завдань.

Це одна з ключових причин чому я вважаю за краще працювати саме з цією біржею. Досить оформити замовлення, вказати параметри і система сама підбере виконавців, а так само сама автоматично перевірить наявність лайка / репост / вступу в групу. Запустив кампанію і забув, просто спостерігаєш за зростанням лайків і репоста. Це дуже зручно як і для виконавців, так і для замовників. У виконавців немає необхідності чекати поки замовник перевірить коректність виконаної роботи, після автоматичної перевірки оплата відразу зараховується на внутрішній рахунок. А у замовників відпадає нудна завдання перевіряти кожну роботу окремо. Що дуже радує при замовленні допустимо 1000 лайків. До слова, накрутка 1000 лайків Вконтакте обійдеться тут всього в 150 рублів.

Орієнтування.

біржа vktarget і в цьому плані випередила багатьох конкурентів. У вас є можливість вибрати параметри виконавців, такі як стать, вік, країна, місто, кількість друзів. А це безумовний плюс при регіональному просуванні, не тільки груп, але і сайтів. Особисто моє спостереження-замовив лайки до посту який вів на запис в моєму блозі, не вказав країну виконавців, в результаті через переважаючого числа виконавців з України, запис стала вище ранжуватися в гео видачі України (Яндекс) в порівнянні з Російською. Ліміт числа виконавців, як втім і в будь-який інший соціальної мережі - відсутня, головне щоб він був більше нуля. В ідеалі, можна навіть купити 1 лайк за 15 копійок. Але тут є недолік. Кількість виконавців може виявитися трохи більше ніж ви замовляли і баланс незначно може піти в мінус на 1-2 рубля.

Супровід груп.

Безумовний плюс при розкручуванні. Це найзручніший інструмент який тільки можна було придумати серед всіх сервісів дозволяють накручувати лайки Вконтакте. В чому суть. Вам достатньо створити кампанію, вказати параметри націлювання для виконавців, встановити ліміт на число виконавців, поповнити баланс і забути про кампанію. Тепер кожен раз коли ви будете заливати новий пост в групу, він автоматично буде репоста виконавцями по заданих вами параметрам. Тим самим буде накручуватися статистика, і охоплення.

Конкурентна ціна.

Для виконавців це навряд чи можна назвати плюсом, але все таки, ціни тут присутні ринкові. Десь з півроку тому було підвищення, тарифів, але мене, як і багатьох замовників, подібне не відлякало. Та й у порівнянні з іншими аналогічними сервісами, ціни стоять досить демократичні. Якщо мені потрібно привернути увагу великої кількості користувачів буксов, у мене є можливість купити лайки, які стоять незрівнянно менше ніж репости. Як уже говорив вартість накрутки лайків Вконтакте тут обійдеться всього в 0,15 руб. за штуку. За 150 рублів я зможу привернути увагу тисячі чоловік. Кожен з цієї тисячі, зайде в мою групу, побачить пост. І якщо мій пост зацікавить - перейде по посиланню. Про те наскільки зручно і надійно працювати з даним сервісом, а так же обсяги виконання завдань можна відстежити за статистикою виконаних робіт за останні 24 години.

Про те наскільки зручно і надійно працювати з даним сервісом, а так же обсяги виконання завдань можна відстежити за статистикою виконаних робіт за останні 24 години

Мінуси ресурсу.

Основним мінусом можу назвати заточенность виключно під соцмережі. Так, в соцмережах накручувати лайки, репости просто і дешево, але я в першу чергу веб-майстер, тому відчуваю необхідність накрутки статичної ваги для просування в пошукових системах за рахунок репоста в соцмережі через планку "поділитися" на сторінці сайту. Даний букс, не дозволяє цього зробити, так як вимагає тільки офіційні віджети від Вконтакта, Фейсбуку - мій віджет "поділитися в соціальних мережах", він наполегливо накручувати не збирається. Тому доводиться купувати дорожче на іншому буксе, де немає автоматичної перевірки, але при цьому є можливість безпосередньо вказувати виконавцям чого саме ви від них хочете. Зараз не буду розповідати про другий своєму улюбленому ресурсі, кому цікаво можете прочитати мій детальний огляд про біржі коментарів . Так, на тому буксе є можливість накрутити і коментарі і ще багато чого цікавого.

Другий мінус букса vktargets.ru випливає з його автоматичної перевірки завдань. Є певна ушлая категорія громадян яка виконавши репост запису, вступивши в групу і після автоматичної перевірки отримавши винагороду, просто видаляє репост або виходь з групи. Це значення в районі 1%, але все одно неприємно.

Я багато розповідав у своїх попередніх статтях про способи як накрутити лайки Вконтакте, тощо. Способах просування в соціальних мережах, але про цей інструмент, яким користуюся в 85% випадків, з якоїсь іронії, забув згадати. Зареєструватися і ознайомитися з функціоналом букса ви можете тут .

Ресурси для обміну лайками.

Існує безліч ресурсів в інтернет які пропоную вам безкоштовно накрутити лайки Вконатке. І суть всіх цих ресурсів зводиться до одного - ви ставите лайки, вступаєте в групи, додають в друзі, за це вам нараховуються бали, окуляри, поінти, сердечка (у кожного сервісу свою назву однієї і тієї ж заходи). Накопичивши певний обсяг внутрішньої валюти, ви можете витратити цю саму валюту на накуртку лайків / передплатників і ін. Для своєї групи, сторінки, поста, фотографії. Ось лише невеликий список ресурсів які пропонують подібні послуги:

astfreelikes.com

turboliker.ru

likest.ru

like-up.net

gloz.org

vkstorm.ru

bosslke.ru

Частина з цих ресурсів пропонує взаємний піар абсолютно безкоштовно, а решту частина в доважок до безкоштовного обміну пропонує купити лайки. Як правило, ті ресурси які дають можливість купувати лайки зараховує вашу роботу не на 100%. Для прикладу, поставивши 100 лайків ви отримуєте можливість придбати не 100, а допустимо 85 лайків, що залишилися 15 лайків сервіс і продає, тим кому лінь набирати очки.

Крім онлайн ресурсів накрутки лайків Вконтакте, так само існують і додатки для смартфонів що працюють за принципом описаного вище. Хотів було навести приклади і дати посилання на сервіси, але рекомендувати то чим я особисто не користувався не хочу, та й не знайшов жодного додатка ні під android, ні під ios з більш-менш адекватними відгуками.

За ресурсами пропонує накрутку на основі обміну, можу сказати наступне - я б особисто не став ними користуватися з кількох причин.

1) Абсолютно всі ці сайти вимагають доступ до ваших акаунтів в соцмережах, а зайвий раз передавати невідомо кому ці дані немає особливого бажання. Знаючи інтернет, і будучи людиною який створив жоден сайт, і як наслідок вже одного разу пережив злам сайту , Не впевнений у збереженні даних які які зберігаються на сторонніх ресурсах.

2) Мало приваблює можливість накручувати вигадану валюту, яку потім не можливо вивести якщо потреба накручувати лайки у мене раптом пропаде.

3) Мені не посміхається можливість заробити бан аккаунта Вконтакте за неприродне поведінку.

Але це особисто моя думка, вибір в будь-якому випадку залишається за вами.

Накрутка через ботсеті.

Як вже зрозуміло з назви, в такий спосіб накрутки лайків, передплатників Вконтакте є накрутка через ботсеті. Це найперший і найстаріший спосіб збільшити кількість передплатників, лайків та ін. Багато груп мільйонники існуючі нині, починали саме з цього методу, а люди пропонують накрутку даними способом, створили свої власні сітки спільнот майже у всіх соцмережах. Маленьке отступленіе- раніше, коли тільки прийшов в інтернет і у мене не було сайту, я не був зареєстрований у Вконтакте і єдиною соцмережею якої я користувався були Однокласники. І ось, в один прекрасний день я створив групу в цій соцмережі. Але створити групу і постити цікаву інформацію цього мало, потрібні читачі. Де їх було взяти? Найпростішим способом було запрошувати всіх підряд. У Однокласників тоді існував ліміт на запрошення в день, точніше якщо ти запрошуєш більше за певну кількість людей, тобі починала виводитися капча після кожної дії, перезавантаження сторінки, що вельми стомлювало. Я почав шукати способи автоматизації цього процесу. І так я вийшов на популярний форум де пропонувалися всілякі накрутки (форум діє і понині). У ті часи в новинах гриміло то що репер Сява набрав цілих 300 тисяч переглядів на YouTube, це були великі цифри. Адже навіть спільноти популярних зірок досягали 40 тисяч передплатників. На цій хвилі накрутивши свою групу на однокласниках через Іллю (Volshebnik) до 5 тисяч, я був невимовно радий. І ось, через пару років мені надійшло запрошення вступити в групу про кулінарію на однокласниках, в якій вже був мільйон учасників. Пропозиція мені надійшло через зламаний акаунт мого знайомого прапорщика, ну а адміном цієї спільноти як не дивно виявився Volshebnik.

Не знаю наскільки зараз все це дієво, але хлопці які робили накрутки, стали не тільки створювати свої співтовариства мільйонники, а й ресурси пропонують послуги накруток (раніше кожне замовлення наголошував безпосередньо через Аську). Джерела лайків, класів, які почали так само можна було вибрати. Це могли бути і фейк, і живі і ламані акаунти. У тонкощі я не вдавався - мені був потрібен якісний результат. Як я сказав, хлопці і зараз працюють, так що ви можете почитати свіжі відгуки, порівняти послуги, або навіть прикупити сітку акаунтів на forum.antichat.ru

Метод існує, і про нього я мав згадати, а й у вас зараз є можливість не користуватися чиїмись послугами, а створити свою власну ботмережа для просування. Про те як це зробити мова піде нижче.

Софт для автоматизації накрутки.

Якщо незважаючи на всі мої застереження, ви твердо вирішили накручувати лайки обміном, або на худий кінець через букс попередньо зібравши капітал там лайка і репоста все підряд, то відмовляти далі я вас не стану. Але можу дати кілька рекомендацій які спростять вашу роботу в даній сфері.

Почну з того що у вас є можливість автоматизувати процес обміну, виконання завдань і інших одноманітних дій, незалежно від того на якій платформі ви вирішили працювати, будь то vktargets.ru з виконанням завдань за гроші, або ж один з сервісів з обміну лайками. Порившись в інтернеті, я знайшов цікаву програму під назвою Автокликер. Завантажити її ви можете за адресою http://www.autoclickextreme.com/ru/download.htm

Існує як 32-х, так і 64-х бітна версія. Користуватися програмою можна безкоштовно в урізаному варіанті, або придбати повну версія. Повна версія доступна відразу після скачування на протязі 20 днів для ознайомлення. Думаю вам цього часу виявиться достатньо для виконання поставлених завдань.

Нижче, представлено відео по роботі з цією програмою. Автор розповідає про роботу на прикладі обміну лайками в додатку Вконатке. Але зауважу, що додатки для Вконтакте на прикладі якого автор показує роботу Автокликер вже давно не існує, хоча це і не важливо, адже існують безліч ресурсів де можна застосувати Автокликер, про багатьох з яких я вам вже сьогодні розповів.

Сподіваюся переглянувши вигляді ви уловите суть роботи з Автокликер, і програма вам допоможе в роботі при просуванні в соціальних мережах.

Наостанок хотілося б розповісти про ще одному інструменті автоматизації роботи з ВКонтакте - це ViKing Botovod. Дана програма дозволяє вам:
Працювати з безліччю акаунтів ботсеті одночасно, налаштує автоматичний вступ в групи, оцінку постів та інші дії в соціальній мережі Вконтакте, що вельми зручно для ведення сітки спамерських пошукових роботів. Але зараз я не буду розповідати про можливості ViKing Botovod, його достоїнства недоліки, так як вже давно писав огляд на цю програму, яку ви можете прочитати тут .

На цьому мабуть все, дуже сподіваюся що допоміг вам зрозуміти принципи, способи і методи накрутки лайків ВКонакте.

Моя рекомендація.

Список перевірених і регулярно використовуваних мною інструментів:

Qcomment - біржа коментарів. Заробіток на кліках . На ній можна не тільки замовити накрутку, але самому по виконувати завдання. Якісний і найбільш високооплачуваний букс. Характеризує себе як біржа коментарів. Лайки, репости, вступу в групи по 1 руб. Написання коментарів, в залежності від рангу, до 80 руб. Тут можна без особливих зусиль заробити капітал на просування.

Vktarget - найпопулярніший букс. Зручний для рекламодавців. Є можливість вибрати параметри накрутки - країна, місто, вік, стать, кількість друзів, кількість виконавців в день, супровід групи. Автоматично, сам перевіряє виконання завдань. Лайки по 0,15 руб. Репост - 1 руб. Передплатник - 1 руб.

Sociate - біржа вконтакте. Купити / продати пости, репости в паблік, а так же контекстна реклама Вконтакте

Де їх було взяти?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения