Налаштування All in One Seo Pack

 1. Оновлення 22.04.13г. і нові настройки All in One SEO Pack

Сьогодні я розповім, як робиться настройка All in One Seo Pack (SEO все в одному) Сьогодні я розповім, як робиться настройка All in One Seo Pack (SEO все в одному). Це один з SEO-плагінів для WordPress, який полегшить нашу працю по внутрішній оптимізації блогу, статей і сторінок для пошукових систем. Існує ще схожий плагін Platinum Seo Pack. Він має набагато більше можливостей і налаштувань, але все-таки менш знаменитий.

Я завжди поки використовував для WordPress тільки плагін All in One Seo Pack, тому про Platinum не можу нічого сказати ні поганого, ні хорошого. Знаю, що у багатьох були з ним проблеми. З іншого боку і "SEO все в одному" не у всіх працює гладко.

Тому висновок один - використовуйте той плагін, який буде нормально працювати у Вас. Скажу лише одне - один з цих плагінів обов'язково повинен бути встановлений на блозі з движком WordPress. Ну а я сьогодні покажу, як відбувається налаштування All in One Seo Pack.

Трохи теорії. Для чого взагалі потрібні ці SEO-плагіни? Якщо Ви хоч трохи цікавилися темою пошукової оптимізації, то повинні знати, що для отримання високого трафіку з пошукових систем дуже важливо провести грамотну внутрішню оптимізацію сайту. Одним з факторів, що впливають на високі позиції в пошуковій видачі, є правильне заповнення мета-тегів title, description і keywords, що дозволяє нам зробити плагін All in One Seo Pack.

Хоча кажуть, що вплив двох останніх мета-тегів на ранжирування сторінки у видачі зараз практично дорівнює нулю, але все одно все продовжують їх прописувати. Тим більше що текст з description часто використовується пошуковими системами для формування сниппета, ніж ми можемо скористатися, щоб зробити його більш привабливим, а значить більш клікабельним.

Щоб не бути голослівним, наведу приклад грамотного використання тегів title і description. Подивіться, як оригінально надійшов Антон Маркін, беручи участь в конкурсі від www.seocafe.info з призовим фондом 32 565 рублів. Ну невже Ви не буде цікаво клікнути по такій заяві, тим більше, що тут слова не розходяться з ділом.

Його стаття " SEOCAFEінфошность або легкі гроші "Знаходиться то на 1, то на 2 місці у видачі Google.ru. Сподіваюся, коли результати видачі стабілізуються, це буде ТОП1. Бажаю Антону перемоги!

Бажаю Антону перемоги

Крім, прописування title, description і keywords, настройки WordPress плагіна All in One Seo Pack дозволяють правильно формувати структуру title для різних сторінок і розділів сайту і боротися з дублюванням контенту, що допоможе убезпечити наш блог від пессимізації з боку пошукових систем. Зокрема, дубльований контент, одна з головних причин потрапляння під АГС фільтр Яндекса. Тепер від теорії переходимо до практики.

Встановлюємо плагін "SEO все в одному" на блог Вордпресс будь-яким зручним для Вас способом. Я це роблю з адмінки блогу, використовуючи пошук за назвою.

Можна зробити установку, використовуючи FTP-з'єднання з хостингом за допомогою будь-якого FTP-менеджера, наприклад FileZilla. Для цього треба попередньо завантажити архів з плагіном, розпакувати його і закачати на сервер в папку сайту з плагінами WordPress за такою адресою / wp-content / plugins /.

Завантажити плагін All in One Seo Pack можна за цим посиланням http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack/. Як користуватися програмою Файлзілла я писав тут , а тут можна почитати про налаштування FileZilla.

Тепер знаходимо наш плагін в списку встановлених, натискаємо кнопку "Активувати" і бачимо таку картину маслом:

Тепер знаходимо наш плагін в списку встановлених, натискаємо кнопку Активувати і бачимо таку картину маслом:

Не лякайтеся, ця неприємна червона смуга всього лише повідомляє нам, що плагін All in One Seo Pack необхідно включити і налаштувати. Для цього в меню "Параметри" вибираємо пункт "Всі в одному SEO" і потрапляємо на сторінку "All in One SEO Plugin Options".

На малюнку я пронумерує всі пункти, а нижче постараюся докладно їх описати. Можливо, стаття буде занадто довгою і нудною, але, повірте, від правильних налаштувань All in One Seo Pack, багато в чому буде залежати успішне просування сайту в пошукових системах.

До речі, при кліці на будь-який напис, відкриється її докладний опис. Можна перевести все на російську мову, використовуючи, наприклад, браузер Google Chrome, але я покажу, як налаштувати плагін All in One Seo Pack мовою оригіналу.

Можна перевести все на російську мову, використовуючи, наприклад, браузер Google Chrome, але я покажу, як налаштувати плагін All in One Seo Pack мовою оригіналу

 • 1. I enjoy this plugin and have made a donation - тут розробники просять віддячити їм і зробити пожертвування. Природно ми поки до цього не готові.
 • 2. Plugin Status - ставимо галочку в пункті "Enabled", тим самим, включивши плагін. Кожен раз при зміні налаштувань, перевіряйте, щоб цей пункт був відзначений.
 • 3. Home Title - заголовок головної сторінки (тег title). Тут пишемо назву блогу і основні ключі (бажано включити ВЧ запити), по яких просувається головна сторінка сайту, відокремлюючи їх один від одного символом "|", але не більше 70 знаків. Якщо залишити це поле порожнім, то WordPress пропише в ньому назву, зазначену в налаштуваннях блогу.
 • 4. Home Description - короткий опис (тег description) для головної сторінки сайту, що складається з основних пошукових запитів (включаємо СЧ запити). Кількість символів обмежена числом 160. Не нехтуйте цим мета-тегом (пам'ятаємо про сниппет).
 • 5. Home Keywords - пишемо сюди через кому ключові слова, по яких просувається головна сторінка, починаючи з найважливіших. Щоб там не казали, краще все ж заповнити цей мета-тег, хоча б скопіювавши ключові з опису і трохи доповнивши їх.
 • 6. Canonical URLs - обов'язково відзначаємо цей пункт, що дозволить уникнути дубльованого контенту. Не секрет, що одна і та ж сторінка сайту може відкриватися за різними адресами. Це, в свою чергу, веде до створення дублів сторінок і, як наслідок, до потрапляння під фільтри пошукових систем. Тег rel = "canonical" дозволяє вказати пошуковій системі для індексації канонічний URL, на який посилаються всі дублікати. Таким чином можна прибрати дублі сторінок сайту.
 • 7. Rewrite Titles - якщо включити цей пункт в настройках All in One Seo Pack, то можна вказати порядок написання мета-тегів title для різних типів сторінок в дев'яти полях нижче. За замовчуванням WordPress прописує неправильні, з точки зору SEO, заголовки типу "Категорія-Назва блогу-Назва поста", враховуючи, що головна увага приділяється завжди початку заголовка. Увімкніть Rewrite Titles і можете змінювати формат назви на свій розсуд. Треба сказати, що параметри, зазначені за замовчуванням, цілком оптимальні і можна нічого не міняти.
 • 8-16. Поля з шаблонами, за якими формуються заголовки різних типів веб-сторінок.
 • 17-18. SEO for Custom Post Types і Custom Post Types for SEO Column Support - ці пункти дають можливість використовувати додаткові поля для мета-тегів. Нам це ні до чого, тому не відзначаємо.
 • 19. Google Analytics ID - введіть ідентифікатор Google Analytics для відстеження вашого сайту за допомогою Google Analytics.

Google Analytics ID - введіть ідентифікатор Google Analytics для відстеження вашого сайту за допомогою Google Analytics

 • 20-21. Use Categories for META keywords і Use Tags for META keywords - дозволяють автоматично додавати, відповідно, назви категорії і тегів (міток) в мета-тег keywords для даного поста. Думаю, це нам не потрібні. Загалом, галочки не ставимо.
 • 22. Dynamically Generate Keywords for Posts Page - відзначивши цей пункт, Вордпресс буде динамічно генерувати всі ключові слова постів. Вважаю, це абсолютно зайвим і рекомендую прописувати ключові слова для окремих сторінок вручну.
 • 23-25. Use noindex for Categories, for Archives, for Tag Archives - відзначивши галочками ці пункти, ми заборонимо до індексації пошуковим машинам сторінки архівів категорій, тимчасових архівів і тегів. Це ще один інструмент боротьби з дубльованим контентом.

Зазвичай радять відзначати всі три пункти. Але я, наприклад, на цьому блозі залишив відкритими до індексації сторінки категорій. Справа в тому, що я публікую на головній сторінці тільки дуже короткі анонси постів, які і потрапляють на сторінки категорій і дублювання в цьому випадку зовсім незначно. А деякі анонси взагалі пишу за допомогою поля "Цитата", що повністю виключає повтори. Зате сторінки категорій часто потрапляють в пошук за ключовими словами і призводять відвідувачів. Те ж саме може стосуватися і тегів, адже, по суті, вони і є пошуковими запитами і теж можуть давати трафік з пошуку. Але з цим я поки не експериментував.

Зауважу, що якщо теги закриті від індексації, то логічно буде не використовувати посилання на них на сайті, так як такі посилання все одно не передають статичну вагу на інші сторінки, але віднімають його. Саме тому небажано використовувати хмара тегів і списки тегів під постами, хоча це, можливо, і зручно для відвідувачів.

За замовчуванням при заборону індексації Рубрик, архівів і Меток в коді сторінок прописується мета-тег robots зі значенням noindex, follow:

Це означає, що роботу не можна індексувати текст сторінки, але можна ходити по посиланнях. Якщо треба заборонити боту індексувати посилання, то слід прописати noindex, nofollow. Щоб це зробити, редагуємо і оновлюємо файл aioseop.class.php, який знаходиться в папці з плагіном.

 • 26. Autogenerate Descriptions - відзначивши цей пункт, генерація мета-тега description відбуватиметься автоматично, за умови, що Ви не вказали його вручну при написанні статті. Будуть використані перші 160 символів початку статті або слова з поля "Цитата". Раджу цю галочку не ставити, але не забувати вручну заповнювати поле "Descriptions" при написанні кожної статті.
 • 27. Capitalize Category Titles - ця опція налаштувань плагіна All in One Seo Pack дозволяє робити першу букву кожного слова в заголовку заголовної. Для пошукачів верхній або нижній регістр при написанні значення не має. Так що тут немає ніякої різниці. Робіть, як Вам більше подобається. Я цей пункт не відзначаю.
 • 28. Exclude Pages - сторінки, зазначені в цьому полі, не будуть оброблятися SEO плагіном. Це може бути корисно, якщо деякі сторінки сайту генерується не WordPress, а, наприклад, сторонніми плагінами. Раджу не морочитися і нічого тут не писати.
 • 29-31. Additional Post Headers, Page Headers, Home Headers - текст, вказаний в цих трьох полях буде дослівно скопійований в заголовок поста, сторінки або головної сторінки відповідно. Можливо, для когось це буде корисно. Я з цим не експериментував і Вам не раджу.
 • 32. Log important events - якщо поставити галочку, то всі важливі події і помилки при роботі плагіна будуть записуватися в лог-файл в папку з плагіном, якщо до неї відкритий доступ. Чи не відзначаємо.

Ну от і все. Тепер найголовніше не забути натиснути кнопку "Update options", щоб зберегти всі налаштування. Після цього червона смуга зникне, а плагін для SEO оптимізації сайту All in One Seo Pack буде повністю налаштований.

Така настройка All in One Seo Pack для оптимізації головної сторінки і всього сайту в цілому проводиться всього один раз. Але робота з SEO-плагіном на цьому не закінчується. З його допомогою ми будемо прописувати теги title, description і keywords при написанні кожного окремого поста або сторінки, що дозволить нам максимально оптимізувати статті під потрібні пошукові запити. Це дуже важливо з точки зору SEO просування сайту в пошукових системах. Але про це в наступній статті .

Можливо, багато хто ще не знайомі з цим чудовим SEO плагіном для WordPress, тому буду вдячний, якщо ретвітніте і заплюсуете цю статтю.

Оновлення 22.04.13г. і нові настройки All in One SEO Pack

Вчора (22 квітня) вийшло чергове, на цей раз глобальне, оновлення плагіна SEO Все в Одному. Тепер настройки проводяться в трьох розділах меню:

 • Загальні настойки;
 • продуктивність;
 • Функції диспетчера.

Після поновлення плагіна, обов'язково перевірте всі налаштування, так як з'явилося кілька нових пунктів. Також загляньте в вихідний код сторінки (Ctrl + U) і перевірте чи правильно відображаються всі мета-теги. Особисто мені стара версія більше подобалася. Було все просто і зрозуміло, а тут, мабуть, багато зайвого. Хоча, може бути просто ще не звик.

А ось нові настройки All in One SEO Pack для окремих посад порадували. Тепер є можливість прямо в редакторі побачити, як буде виглядати на сторінці видачі ваш Title і сниппет. І найцікавіше, можна заборонити індексацію окремої сторінки, прописавши для неї Robots Meta NOINDEX і NOFOLLOW.

Для чого взагалі потрібні ці SEO-плагіни?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения