Налаштування оновленого All in One SEO Pack - функціональний SEO плагін для Wordpress

 1. Що таке внутрішня оптимізація
 2. Можливості модуля «Інструменти SEO»
 3. Установка плагіна All in One Seo Pack
 4. Як налаштувати SEO плагін для WordPress
 5. 1. Загальні настройки
 6. Блок «Основні»
 7. Блок «Налаштування головної сторінки»
 8. Блок «Налаштування ключів»
 9. Блок «Налаштування заголовків»
 10. Блок «Налаштування для довільних типів записів»
 11. Блок «Налаштування зовнішнього вигляду»
 12. Блок «Налаштування для вебмастера»
 13. Блок «Налаштування сервісів Google»
 14. Блок «Налаштування індексування»
 15. Блок «Додаткові настройки»
 16. 2. Налаштування сторінок і записів
 17. 3. Карта сайту sitemap.xml за допомогою All in One Seo Pack
 18. Блок «Додаткові сторінки»
 19. Блок «Виключені об'єкти»
 20. Блоки «Пріоритет» і «Частота»
 21. 4. Редагування файлів Robots.txt і htaccess

Вітаю друзі. Без зайвої скромності можу сказати, що оновлений SEO плагін для wordpress All in One Seo Pack є потрібним і корисним серед всіх інших плагінів. Він дозволяє оптимізувати кожен закуток сайту зробленого на WordPress (особливо в останніх версіях). Крім усунення проблем з канонічними URL'амі, були додані ще й мегакорисних функції.

Крім усунення проблем з канонічними URL'амі, були додані ще й мегакорисних функції

зміст:

 1. Що таке внутрішня оптимізація
 2. Можливості модуля «Інструменти SEO»
 3. Установка плагіна All in One Seo Pack
 4. Як налаштувати SEO плагін для wordpress

Без грамотної внутрішньої оптимізації сайту пробитися на високі місця в пошуковій видачі по хорошим запитам шансів практично немає. Тому, перше, що нам необхідно робити - це готувати якісний контент, а другим кроком необхідно оптимізувати сторінку, на якій цей контент розміщується.

Що таке внутрішня оптимізація

До внутрішньої оптимізації сайту відноситься безліч елементів і кожен з них має неабияке значення. Не потрібно думати, що установка плагіна дозволить вирішити всі ваші проблеми. All in One Seo Pack впорається тільки з тією частиною, яка від нього залежить.

Внутрішня оптимізація складається з наступних елементів:

 1. Видима частина - для людей. Це контент і його оформлення. Сюди входить все оформлення, включаючи унікальні картинки, підзаголовки, розбивка по абзацах і т.д. Тут я докладно писав про те, як правильно писати оптимізовані статті .
 2. Службові дані - для пошукових систем. За файлів htaccess і robots.txt Яндекс і Google вирішують - які розділи повинні потрапляти в пошук, а які ні. За метаданих title, description і keywords визначається тематика сайту в цілому і окремих його статей. За цю невидиму частину і відповідає плагін All in one seo pack.
 3. Внутрішня перелінковка сторінок між собою дозволяє підказати пошуковикам, які сторінки, по яких запитах мають більше значення і, відповідно, повинні знаходитися вище у видачі. Внутрішню перелинковку допомагають зробити інші плагіни, зокрема WordPress Related Posts.

Про те, як правильно робити внутрішню перелинковку я напишу окремо.

Можливості модуля «Інструменти SEO»

Як я вже сказав вище - цей плагін дозволяє оптимізувати всі, що не бачить око простого користувача, але що вкрай важливо для правильної індексації та ранжирування ресурсу.

All in One Seo Pack постійно розвивається, в нього додаються нові функції для seo оптимізації wordpress, деякі з них з'явилися тільки в останніх версіях. Зараз плагін вміє наступне:

 1. Дозволяє заповнювати метатеги title, description, keywords для головної сторінки і окремих записів. Це дає пошуковикам однозначну інформацію про ніші сайту і відповідно кожної окремо взятої сторінки конкретному ключовому запиту.
 2. Встановлює канонічні адреси. В процесі роботи wordpress здатний створювати безліч сторінок, ідентичних один одному. Наприклад, при великій кількості коментарів з'являються сторінки коментарів 1, 2 і т.д., основний контент для них однаковий. Плагін додає спеціальний тег, який підказує роботам, який з URL'ов вважати головним і показувати в результатах пошуку.
 3. Дозволяє закривати від індексації окремі розділи, такі як архіви та рубрики, що позбавляє ресурс від непотрібних дублів. Можна закрити від індексації конкретну сторінку.
 4. Автоматично генерує карту сайту, з якої працюють пошукові системи Яндекс і Google - sitemape.xml. Раніше я її робив за допомогою плагіна Google XML Sitemaps, але з тих пір, як ця функція з'явилася в All in one Seo Pack, необхідність в ньому відпала.
 5. Дозволяє створювати або редагувати існуючий файл Robots.txt прямо з адмінки wordpress, без входу на хостинг.
 6. Аналогічним чином редагується файл .htaccess

Як бачите, частина можливостей просто спрощують роботу, а деякі функції замінити неможливо.

Установка плагіна All in One Seo Pack

Цей SEO плагін для wordpress дуже популярний і знаходиться в загальній базі всіх доповнень цього движка, що робить його установку дуже простий. Немає необхідності в його скачуванні до себе на комп'ютер, і подальшої заливки на хостинг, досить увійти в панель управління wordpress і знайти через пошук плагінів "all in one seo pack".

Як встановлювати плагіни я показав в цій статті .

Знаходьте, встановлюєте, активуєте, на цьому все - можна переходити до роботи.

Як налаштувати SEO плагін для WordPress

Налаштування складається з декількох елементів, і я буду показувати кожен з цих елементів окремо.

1. Загальні настройки

Після установки плагіна All in One Seo Pack, в меню блогу з'являється закладка «інструменти SEO» зі значком у вигляді щита. Можна натиснути прямо на цю закладку, або вибрати пункт «Основні» в випадаючому списку, що спливає при наведенні курсору.

Відкриється кілька розділів, давайте розглянемо їх окремо.

Блок «Основні»

Тут поставте галочку «канонічні URL'и», щоб пошуковим системам повідомлялася інформація про те, яка посилання є основною (додасться тег canonical). Також поставте галочку, що забороняє пагінацію для канонічних URL'ов. Якщо її не буде, то для багатосторінкових сторінок (вибачте за тавтологію) буде створюватися кілька канонічних посилань.

І ще момент, мікророзмітки schema.org тут не функціонує належним чином (спасибі за підказку коментатору Єгору). Краще її відключити і зробити все вручну.

Краще її відключити і зробити все вручну

Останнє я залишив за замовчуванням, нічого не змінюючи.

До речі, перед кожним пунктом стоїть значок зі знаком питання, при натисканні на нього відкривається підказка. У поточній версії вона англійською, але можна скористатися перекладачем, щоб її зрозуміти.

Блок «Налаштування головної сторінки»

Тут прописуєте заголовок головної сторінки (title), її опис (description) і ключові слова (keywords).

Якщо в якості головної на вашому блозі буде використовуватися статична сторінка, то потрібно буде включити використання її метаданих (title, description і keywords) в пункті «Use static front page instead».

Блок «Налаштування ключів»

За замовчуванням використання ключів включено і стоїть галочка - «переводити мітки в ключі». Міняти нічого не потрібно.

Якщо у вас є бажання, то ви можете додати автоматичний переклад в ключі назв рубрик, а також автоматичну генерацію ключів. Я цього не робив, так як оптимізацію краще робити руками - так ефективніше.

Блок «Налаштування заголовків»

Галочка «Включити» дозволяє використовувати тег title відрізняється за змістом від заголовка, написаного для людей. Якщо його відключити, то title завжди буде збігатися з назвою статті.

Також в цьому розділі варто поставити галочки навпроти пунктів про заголовках з великої, щоб плагін автоматично змінював малу літеру на прописну, якщо ви раптом цього не зробили під час написання.

Для кожного типу сторінок встановлюється своя індивідуальної структура title. У себе я зробив так, щоб після заданого заголовка ставилося адреса блогу BiznesSystem.ru.

Можна змінити англійський текст на російську в «Формат для сторінки 404» і «Формат для навігації», так як «Нічого не знайдено по ...» виглядає краще, ніж «Nothing found for ...».

Блок «Налаштування для довільних типів записів»

У цьому розділі встановлюються ті типи записів, для яких буде можливо індивідуальне написання метаданих.

«SEO для довільних типів записів» включаємо, а в наступному пункті ставимо галочки навпроти записів і сторінок (мультимедійні дані не потрібні). Додаткові опції я не включав.

Додаткові опції я не включав

Блок «Налаштування зовнішнього вигляду»

У пункті «Показувати налаштування SEO для типів записів» вибираємо ті ж самі «Записи» і «Сторінки».

Наступних два пункти включають або вимикають показ посилання на інструменти SEO в верхній частині панелі адміністратора зліва і в верхньому меню - все це для швидкого доступу.

Наступних два пункти включають або вимикають показ посилання на інструменти SEO в верхній частині панелі адміністратора зліва і в верхньому меню - все це для швидкого доступу

Блок «Налаштування для вебмастера»

Цей блок служить для підтвердження прав володіння вашим сайтом при додаванні його в інструменти для веб-майстрів від Google і ін.

Мій блог був доданий туди давно і підтверджував я права внесенням даних прямо в шаблон сайту, тому необхідності в даному розділі не було. Якщо ви ще не додавалися в ці сервіси, то відповідне поле допоможе підтвердити права.

Блок «Налаштування сервісів Google»

Ця частина відповідає за злиття вашого сайту з акаунтами Google+ і Google Analytics.

Аналітику я підключав плагіном Google Analyticator, тому, дана функція тут була для мене не актуальна, і її роботу я не перевірив, можливо, в майбутньому спробую використовувати і її.

Для злиття з Google+, необхідно соц. мережі прописати адресу вашого сайту, а в це поле додати посилання на вашу сторінку Google+. Раніше така зв'язка показувала фотографію профілю в гугл плюс поруч з сайтом в пошуковій видачі, але зараз це не працює, так що користі особливої ​​немає.

Блок «Налаштування індексування»

Тут ми закриваємо від індексування певні розділи сайту, захищаючи його від появи дублів. Навпаки виключаються розділів необхідно поставити галочку, після чого вони будуть укладені в тег <noindex>.

Закривати чи ні рубрики, вирішуйте самі, на своєму блозі я їх залишив, а от наступні 5 пунктів я вибрав. В результаті, у мене не індексуються архіви за день, архіви авторів, архіви міток, сторінки з результатами пошуку і сторінки з помилкою 404.

Також, щоб уникнути випадкового появи дублів, можете закрити в noindex і nofollow сторінки з пагінацією.

Це не обов'язково, майте на увазі, що якщо у вас відкриті для індексації рубрики, то при оцінці 3 і 4 пунктів з кінця залишаться відкритими тільки головні сторінки рубрик, а друга і наступні сторінки в категорії, як ця https://biznessystem.ru/category/privlechenie-kandidatov-reklama/page/2/ , Індексуватися перестануть.

ru/category/privlechenie-kandidatov-reklama/page/2/  , Індексуватися перестануть

Блок «Додаткові настройки»

Я залишив без змін - нічого в ньому не вибрано і не вказано.

Після того як ви заповните всі описані в цьому пункті поля, необхідно натиснути внизу кнопку «Параметри оновлення для", щоб зміни були збережені.

2. Налаштування сторінок і записів

Плагін All in one Seo pack дозволяє забезпечити кожну сторінку сайту власними настройками. Ми можемо оптимізувати як нові, так і вже існуючі пости.

І для тих і для інших форма для введення даних розміщена в нижній частині редактора (потрібно перейти на сторінку для редагування).

За аналогією з настройками головною ця форма має 3 поля для метаданих (title, description, keywords) - їх варто заповнювати завжди.

Наступне поле дозволяє вручну змінити канонічний адресу конкретної записи, якщо вас не влаштовує автоматичний.

Наступне поле дозволяє вручну змінити канонічний адресу конкретної записи, якщо вас не влаштовує автоматичний

Далі можна зробити наступне:

 • Закрити вікно від індексації - галочка noindex
 • Додати nofollow до всіх посилань в статті
 • Noodp і Noydir я не знаю для чого
 • Виключити дану сторінку з карти сайту
 • Відключити СЕО для даної сторінки

У нормальному режимі всі перераховані прапорці повинні бути зняті.

3. Карта сайту sitemap.xml за допомогою All in One Seo Pack

Якщо ви до цього використовували інший плагін, який виконує ту ж функцію - вимкніть його, щоб не було конфлікту.

До речі, карта сайту, створена плагіном All in one Seo pack не містить посилань на інші сайти, як це було у випадку з Google XML Sitemaps.

Для створення карти кайта за допомогою All in one Seo pack, необхідно підключити додатковий модуль, неактивний за замовчуванням. Модулі підключаються в розділі плагіна з однойменною назвою.

Натискаємо кнопку «Activate» в модулі карта сайту, після чого в випадаючому списку меню плагіна з'явиться посилання XML карта сайту. У верхній частині цієї сторінки буде кнопка «Поновити карту сайту», але, перш ніж її натиснути, опустіться вниз і зробіть деякі настройки.

Поставте галочку «Повідомляти Google» - дана функція буде оповіщати пошуковик про оновлення інформації і, можливо, дозволить прискорити індексацію нових сторінок .

З типів записів, які розміщені в карту, виключіть «Медіа / Вкладення» - індексувати посилання на картинки вам ні до чого.

В таксономії залиште тільки ті розділи, які дозволено індексувати пошуковим системам. У моєму випадку це рубрики.

Поставте посилання на карту з файлу Robots.txt - це підказка пошуковим системам.

Використовуйте динамічну карту, для того, щоб неї автоматично потрапляли все нові статті. В цьому випадку карта буде формуватися кожен раз, коли до неї йде запит - це гарантує актуальність даних.

В цьому випадку карта буде формуватися кожен раз, коли до неї йде запит - це гарантує актуальність даних

Блок «Додаткові сторінки»

Цей блок дозволяє додати ті URL'и, які сформовані не wordpress. Наприклад, на моєму блозі є Лендінзі, створені в html редакторі, і плагін сам їх знайти не може, відповідно, не може і помістити в карту.

Вписуємо посилання, виставляємо пріоритет (я поставив 0.2), частоту оновлення, дату останньої зміни і тиснемо «Додати URL» - адреса потрапить в карту.

2), частоту оновлення, дату останньої зміни і тиснемо «Додати URL» - адреса потрапить в карту

Блок «Виключені об'єкти»

Ви можете виключити з карти окремі сторінки і цілі рубрики сайту. Поставте для цього галочки або внесіть через кому адреси.

Блоки «Пріоритет» і «Частота»

У пріоритеті встановлює рівень значущості для різних категорій сторінок. У реальності мало на що впливає. Я ставлю 1 (максимум) для головної, 0.8 для таксономій, 0.5 для записів.

На частоті вказується періодичність, з якою оновлюються відповідні сторінки. Для пошукачів ця інформація носить лише рекомендаційний характер, і вони все одно будуть приходити на сайт за своїм графіком.

Вкажіть приблизну періодичність, з якою оновлюються дані вашого сайту.

Клікайте на кнопку «Оновити карту сайту» і вона буде створена. Подивитися, як вона виглядає, ви зможете за посиланням http: //вашсайт.ru/sitemap.xml

4. Редагування файлів Robots.txt і htaccess

Робота з цими файлами також є додатковою функцією плагіна All in One Seo Pack і її потрібно підключити - вона називається «File Editor».

Після підключення з'явиться однойменна закладка, і перехід по ній буде відкривати для редагування потрібні нам файли.

Вгорі дві закладки - robots.txt і htaccess, кожна відкриває свій елемент. Тут читайте, яким повинен бути правильний файл Robots.txt для WordPress за рекомендаціями пошукових систем, а про htaccess я зроблю статтю пізніше.

Всі зміни вносяться як в звичайному блокноті - в текстовому режимі. Після внесення поправок все зберігається кнопкою під редактором.

Якщо файлу Robots на вашому ресурсі до цього не було, то його потрібно створити за допомогою іншого модуля, він так і називається Robots.txt. Активуєте модуль,

створюєте файл,

і в подальшому керуєте його через File Editor.

Тепер немає необхідності заходити до себе на хостинг, все, що потрібно ви можете правити прямо з панелі адміністратора.

Сьогоднішній урок закінчений. Залишилися питання - форма коментарів вам на допомогу, постараюся відповісти на всі.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения