Налаштування плагіна All in One SEO Pack

Доброго времени суток друзі Доброго времени суток друзі! Налаштування All in One SEO Pack плагіна досить проста.

Саме цим ми з вами і займемося в цій статті. Але спочатку почну, мабуть, з невеликого вступу.

SEO плагін для WordPress під назвою All in One SEO Pack написаний одним американцем Майклом Торбертом, і є на сьогоднішній день найпопулярнішим вордпрессовскім плагіном, який завантажений вже близько дев'яти мільйонів разів.

До цього плагіну написано пару тисяч додаткових плагінів, але я сподіваюся, що ви не сильно заперечуватимете, якщо я про них розповідати не стану?

Розповім лише про сам плагін на прикладі його русифікованої версії (скачати русифікована версія плагіна All in One SEO Pack можна тут).

Перекладів взагалі чимало в Мережі, я взяв найбільш свіжий і найбільш повний (на момент написання цієї статті), хоча і не без дивних помилок.

Після установки (до речі, про установку плагінів WordPress можете прочитати тут) і активації плагіна в групі команд адмін-панелі під назвою «Параметри» з'явиться у вас новий рядок - «Все SEO в одному», на яку і треба буде насамперед навідатися.

І звичайно, включити плагін (відразу після активації він може залишитися вимкнений) - поставити кулька в перемикачі «Статус плагіна» в рядок «Включено».

Плагін All in One SEO Pack оновлюється досить часто. А після поновлення може знову опинитися вимкнений. По крайней мере, так частенько вели себе колишні версії плагіна. Не забувайте перевіряти!

Що ж тут для нас важливо? Перш за все заголовок, опис головної сторінки і ключові слова (розділені комами). Тут все це і вводимо дотримуючись простих правил про які я розповім нижче.

1. У рядку «Тема головної сторінки» необхідно вказати ВЧ ключові слова (як підібрати ключові слова для сайту, читайте тут ) По вашій тематики (ніші), але не більше 70 символів і щоб заголовок виглядав привабливо, а не тупо перерахування ключових слів.

Наприклад, «Заробіток в інтернеті або робота в мережі | Блог Новачка! »- ну, щось на зразок цього. Все на ваш розсуд.

2. У рядку «Опис головної сторінки» потрібно скласти акуратне і привабливе опис не більше, ніж на 200 символів з додаванням від 5 - 10 СЧ ключових фраз по тематики вашого блогу чи сайту (привабливу опис добре позначиться на тому, якщо ви плануєте просувати головну сторінку).

Наприклад, «На моєму блозі ви дізнаєтеся про всі способи заробітку в інтернеті, про заробіток в інтернеті без вкладень, про те, який найкращий заробіток в інтернеті, і який найбільш реальний заробіток в інтернеті є на сьогоднішній день.»

3. У рядку «Ключові слова головної сторінки» вкажіть ВЧ ключові слова з заголовка і 5 - 7 СЧ ключових фраз.

Наприклад, «заробіток в інтернеті, робота в мережі, робота в мережі інтернет, реальний заробіток в інтернеті, способи заробітку в інтернеті, заробіток в інтернеті без вкладень«.

Ось, саме так і відбувається настройка плагіна All in One SEO Pack. А тепер, давайте подивимося, що у нас вийшло на скріншоті нижче.

Також ще необхідно провести кілька важливих налаштувань. Для виключення з пошуку дублікатів сторінок і записів ставимо галочку в рядку «Канонічні URL" (Canonical URLs).

У код веб-сторінок, які можуть здатися пошуковику копіями, вставляється тег link (посилання), в якому прописується істинний, єдиний і неподільний першоджерело даного матеріалу, приблизно в такій формі:

<link rel = "canonical» href = "адрес_сайта" /> - для головної сторінки;

<link rel = "canonical" href = "адрес_сайта / рубрика / ярлик_запісі (сторінки) /" /> - для сторінок і записів.

Побачивши таку «канонічну посилання», пошукач не буде окремо індексувати кожен з варіантів, обмежившись лише вихідної сторінкою.

Також обов'язково поставте галочки, як показано на скріншоті (думаю, вам пояснювати не потрібно, там і так все зрозуміло).

Залишиться тільки перегорнути сторінку налаштувань до кінця і клацнути по синій кнопці «Відновити настройки».

Схожі записи

До цього плагіну написано пару тисяч додаткових плагінів, але я сподіваюся, що ви не сильно заперечуватимете, якщо я про них розповідати не стану?
Що ж тут для нас важливо?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения