Налаштування СЕО плагіна WordPress SEO by Yoast

 1. Опис плагіна WordPress SEO by Yoast
 2. Покрокова настройка WordPress SEO by Yoast
 3. Опис налаштувань wordpress seo by yoast
 4. СЕО плагін WordPress SEO by Yoast на багатомовних сайтах
 5. Чи не працює WordPress SEO by Yoast. пропали заголовки

Добрий день, дорогі читачі блогу. Кілька місяців тому я робив огляд кращі SEO плагіни для WordPress і тепер настав час поговорити про налаштування WordPress SEO by Yoast, - на мій погляд лідера серед всіх представлених плагінів.

Навігація по сторінці:

Поточна версія плагіна wordpress seo by yoast 2.3.4 - він пережив так сказати маленьку реінкарнацію, але його функціонал залишився як і раніше багатий.

Опис плагіна WordPress SEO by Yoast і офіційна статистика (станом на 14.09.2015) Завантажити плагін за посиланням Отримати посилання на (Yoast SEO) Офіційний рейтинг 4.5 Активних сайтів з цим плагіном більше 1 мільйону Поточна версія 2.3.4

Опис плагіна WordPress SEO by Yoast

до меню Як я описував раніше, це один з найперспективніших плагінів для СЕО оптимізації сайту. Він дозволяє:

 1. Задавати заголовок (title) окремо від заголовка поста.
 2. Вказувати заголовки для архівів таксономій, призначених для користувача типів.
 3. Задавати мета опис description.
 4. Створювати XML карту сайту.
 5. Будувати і виводити хлібні крихти.
 6. Створювати мікророзмітки для соціальних мереж.
 7. Дозволяє видалити "category" з URL категорії і GET змінні з постів "? Replytocom".
 8. Додати слеш "/" в кінець посилання.
 9. Очистити від сміттєвих посилань блок <head>.
 10. Перевірити щільність ключових слів.

В плагіні є безліч налаштувань для соціальних мереж, а також підказки щодо оптимізації поста.

Плагін wordpress seo by yoast ідеально підійде для початківців СЕО оптимізаторів і людей які взагалі не знайомі з СЕО. Для творчих сеошників, він може здатися трохи мудрі, адже у нього немає єдиної сторінки для правок заголовків і описів, а також він робить обрізання заголовків і описів під пошукову систему гугл. Взагалі, напевно варто повториться, плагін WordPress SEO by Yoast заточений під всі примочки пошукової системи Google, хоча ніби й непогано підходить під Яндекс, з певною часткою коректіровкі.

WordPress SEO by Yoast має хороший російський переклад, тому не доставити незручностей для людей з поганим знанням англійської мови. Всі підказки та налаштування також переведені російською мовою.

Покрокова настройка WordPress SEO by Yoast

до меню Плагін Yoast SEO, він же WordPress SEO by Yoast досить не погано оптимізований під сеошників, з цього з його установкою не повинно виникнути проблем навіть у новачків.

1. Встановлюємо плагін SEO by Yoast на свій сайт. Для цього потрібно зайти у вкладку "Додатки" - "Додати новий" 1 і в пошуковий рядок справа в верху ввести ось такий текст: "Yoast SEO":

ну і натиснути Enter.

2. В результаті у нас з'явиться наш плагін і поруч з ним кнопка встановити, на яку потрібно натиснути: 2

3. Після установки потрібно активувати плагін, він сам вам це запропонувати (всі клікабельні картинки відкриються поверх тексту): 3

4. Після активації плагін WordPress seo by yoast створить в низу ось такий значок з настройками: 4
5. Можна нічого не чіпати і відразу піти міняти заголовки та описи для пошукових систем, а можна для початку налаштувати плагін. Я звичайно опишу кожен з пунктів, і так:

Опис налаштувань wordpress seo by yoast

до меню 5.1 "Загальні" - тут можна скинути настройки за замовчуванням: до меню  5 або ж перейти у внутрішню вкладку "Інструменти веб-майстра" і підтвердити там права на сайт в різних пошукових системах, якщо звичайно вам це потрібно.

Розгорнути повний опис налаштувань

5.2 "Заголовки і метадані" - тут ми можемо вибрати роздільник для заголовків створених за допомогою wordpress seo by yoast, а також вказати шаблони заголовків і description для головної сторінки, таксономій, архівів, записів і так далі. Найцікавішою, в цьому меню є вкладка "Інше", де можна зробити глобальні настройки для мета тегів: 5

5.3 "Соціальні мережі" - якщо ваш сайт зареєстрований в соціальних мережах, тут ви можете вказати їх ідентифікатори, це буде корисно для розкрутки сайту. Налаштувань досить багато, думаю не варто зупинятися на кожній з них.

5.4 "XML карта сайту" - тут можна включити або виключити створення карти сайту. Я для цієї справи використовую інший плагін, так як wordpress seo by yoast записує рекламу в ХМЛ карту, з цього ставимо чекбокс відключити ХМЛ.

5.5 "Додатково" - тут ми можемо включити хлібні крихти на нашому сайті 5 , Для їх виведення в потрібному місці на сайті використовуйте ось такий код:

<? Php if (function_exists ( 'yoast_breadcrumb'))
{Yoast_breadcrumb ( '<p id = "breadcrumbs">', '</ p>');}?>

У другій вкладці: У другій вкладці:  ми можемо прибрати / category / з посилання WP, гет змінні ми можемо прибрати / category / з посилання WP, гет змінні "? replytocom", а також сховати сміттєві URL з тега <head>

5.6 "Інструменти" - тут професійні СЕО оптимізатори можуть скористатися блоком групових дій над сторінками, який їм так не вистачало 5 , А також модулі для переходу з інших сео плагінів на цей.

5.7 "Консоль пошуку" зв'язок аккаунта гугл з вашим сайтом.

5.8 "Розширення" - можливість придбати додаткові плагіни для wordpress seo by yoast. Тут представлений список платних плагінів.

[Згорнути]

6. Міняємо заголовки і опис description для сторінок і записів. Для цього нам потрібно зайти в запис і опуститися в низ, там буде ось такий блок Yoast SEO

Для цього нам потрібно зайти в запис і опуститися в низ, там буде ось такий блок Yoast SEO

де ми зможемо ввести заголовок / title поста і опис, як на прикладі вище. Блок "Фокусна ключове слово" я залишив порожнім, про нього розповім далі.

Коли ви вводите СЕО заголовок і опис в форму введення плагін WordPress SEO by Yoast автоматично показує як буде виглядати ваш сайт у вікні пошуку гугла.

Якщо вам потрібно зробити групові дії над title або description ви можете це зробити за посиланням: вашсайт / wp-admin / admin.php? Page = wpseo_tools & tool = bulk-editor, дивіться вкладку "SEO" - "Інструменти". Більш детально я описував в пункті 5.6

7. Встановлюємо фокусна ключове слово в плагіні wordpress seo by yoast, для цього в поле введення записуємо слово або кілька слів. Я наприклад напишу туди "SEO", ось що з цього вийшло: 7 У нас з'явився випадає блок, який інформує про кількість входжень нашого ключового слова.

Потрібно обов'язково натиснути "Зберегти" або "Оновити" пост, щоб плагін оновив інші вкладки налаштувань.

8. Після поновлення поста, ми можемо переглянути вкладку "Аналіз сторінки", "Додатково" і "Соціальні мережі", там начебто більш менш зрозуміло як ними користуватися.

до меню На цьому начебто все, настройка СЕО плагіна WordPress SEO by Yoast завершена, до нових зустрічей.

СЕО плагін WordPress SEO by Yoast на багатомовних сайтах

Як бонус, плагін WordPress SEO by Yoast має додатковий плагін, який називається WordPress SEO & qTranslate-X і який служить для зв'язки СЕО плагіна з багатомовним плагіном. Простіше кажучи, для того, щоб задати SEO заголовок і опис для кожного з мов, вам буде досить переключиться на потрібну мову і записати текст. Більш докладно я описав роботу з цим плагіном в цій статті:

Чи не працює WordPress SEO by Yoast. пропали заголовки

до меню Розробники плагіна трошки намутили в новій версії плагіна 3.0.3 і тепер пошукові запити просто Кеша текстом:

 • не працює WordPress SEO by Yoast;
 • як правити заголовки;
 • змінити опис;
 • пропало опис description і SEO Title.

Насправді ніяких проблем немає. Просто розробники плагіна дуже по розумному вирішили створити механізм правки мета полів і заголовків.

Для тих, хто не зміг розібратися самостійно показую скріншот, як правильно правити заголовки і опис: Для тих, хто не зміг розібратися самостійно показую скріншот, як правильно правити заголовки і опис:  Наводимо на уявлення заголовка і у нас з'являється редактор, можемо сміливо редагувати Наводимо на уявлення заголовка і у нас з'являється редактор, можемо сміливо редагувати.

Чи не лякаємося, коли клікнути на значок редактора, текст як ніби пропадає, але коштувати ввести хоч один символ, все стає на свої місця.

25.12.15

Версія плагіна Yoast SEO 3.0.7

Трабли з плагіном тривають. Таке враження що його розробники роблять все, щоб від нього народ почав відмовлятися.

Редагувати СЕО заголовок і опис одне задоволення 🙂

Блок редагування не влазить у відведене місце Блок редагування не влазить у відведене місце. На обличчя, факт викладання нових версій плагіна без ретельного тестування.

19.05.16

У версії 3.2.5

Трабли з додаванням СЕО даних були частково вирішені. Як мінімум з'явилася кнопка "Edit snippet", натиснувши на яку з'являється можливість зміни СЕО заголовків і мета description.

Буду вдячний за поширення цього поста в соціальних мережах:

Ще з розділу СЕО WordPress вам буде цікаво почитати:

 1. чпу wordpress
 2. Помилка htaccess 404
 3. як зробити 301 редирект

Коментарі до запису «Налаштування СЕО плагіна WordPress SEO by Yoast»:

Дозволяє видалити "category" з URL категорії і GET змінні з постів "?
Php?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения