Налаштування віртуального VPS VDS сервера Windows

Ви, напевно, помітили, що останнім часом стало популярно переносити сервера компанії в віртуальне середовище і в даному відео пропоную розглянути такий варіант віртуалізації як VPS і VDS віртуальний сервер.

Насправді, VDS (Virtual Dedicated Server) і VPS (Virtual Private Server) це одне й те саме поняття і позначає віртуальний виділений сервер.

Принцип створення віртуального сервера наступний.

Принцип створення віртуального сервера наступний

На фізичному сервері запускається операційна система, яка допомагає створювати ці самі віртуальні сервера, яка називається гіпервізор. Він дозволяє повністю ізолювати віртуальні сервера один від одного. Таким чином, робота одного VPS не може вплинути на роботу інших серверів, вони не можуть отримати доступ до файлів або мережевим пакетам і вмісту оперативної пам'яті один одного. В результаті, на одній фізичній машині можна створити будь-яку кількість віртуальних серверів, наскільки це дозволяє обладнання. Кожен такий сервер буде мати власну операційну систему і налаштування. Таким чином, буде складатися враження, що ви працюєте на фізичному сервері, але підключаєтеся до нього віддалено.

Дану систему віртуалізації ви можете продати чи на своєму фізичному сервері, або використовуючи хмарний сервіс.

Переваги переходу в хмару:

- Оптимізація витрат. Не треба витрачати гроші на покупку і розміщення дорогого обладнання. Так як оренда VPS дозволяє уникнути великих одноразових витрат.

- Економія на ресурсах. Згідно зі статистикою, ресурси власного обладнання рідко використовується більш ніж на 50%. У той же час, віртуальний сервер можна створювати точно з тими параметрами, які необхідні саме сьогодні. Можна налаштовувати кількість ядер, ємність диска і оперативної пам'яті, так, щоб не платити за надмірну конфігурацію.

- Оперативна організація роботи. На те щоб купити і встановити свій сервер ви витратите від тижня до місяця. Вибір обладнання, оплата, доставка, підключення, настройка - на це все йде багато часу. При створенні віртуального сервера вам достатньо 5 хвилин і VPS, з потрібною конфігурацією, вже готовий до роботи.

- Просте масштабування ресурсів - можна збільшити або зменшити параметри VPS буквально за пару хвилин. Ви платите тільки за ті ресурси, що потрібні тут і зараз.

- Надійне зберігання інформації. Так як дані зберігаються в дзеркальному Raid масиві, то інформація дублюється на двох незалежних носіях і при виході з ладу одного з них, ваші дані не пропадуть.

- ROOT доступ. Вам надаються повні адміністратора для управління вашим VPS. Ви можете встановлювати будь-яке програмне забезпечення, операційні системи і змінювати будь-які налаштування.

недоліки:

- Необхідність в постійному стабільному інтернет з'єднанні, так як при відключенні мережі інтернет, вся робота буде паралізована.

- Абонентська плата - щомісяця доведеться вносити абонентську плату за оренду обладнання. Але, тут вже Вам вирішувати, це більше гідність чи недолік, так як конфігурації можуть бути різні, а отже і вартість абонентського обслуговування.

В рамках даного відео ми якраз будемо створювати віртуальний сервер через хмарний сервіс www.neoserver.ru

Як ви бачите, на головній сторінці сервісу відразу ж надається можливість вказати потрібні Вам характеристики сервера, через конфігуратор. Завдяки цьому, ви відразу можете побачити, скільки буде коштувати оренда цього сервера в місяць або на добу.

Можна так само протестувати роботу віртуального сервера безкоштовно, для цього достатньо залишити заявку на підключення тестового віртуального сервера. Як ви бачите, термін тесту досить короткий, для фізичних осіб 1 день, для юридичних 3 дня. Однак розробники пішли мені на зустріч і готові для моїх передплатників надати 5 днів безкоштовного тестування. Для цього вам достатньо повідомити менеджеру, який вам передзвонить після відправки заявки, що ви є передплатником «Центру Навчання IT»

Ну, а тепер давайте подивимося, як все це працює.

Входимо на сайт під своїми реєстраційними даними. У верхній частині сайту можна побачити, скільки грошей у вас на рахунку. Якщо ви працюєте в тестовому режимі, то вам буде надано сервер з певними настройками, я ж буду розглядати не тестовий, а роботу сервісу в повноцінному режимі.

Конфігурація віртуального виділеного сервера VPS (VDS).

В особистому кабінеті переходимо в розділ Віртуальні сервери \ Створити новий \ Ім'я сервера \ Сервер FTP.

Шаблони - мене цікавить Windows Server 2016 R2. Далі ми вибираємо потрібну конфігурацію заліза, варто зауважити, що для різних конфігурацій вартість оренди буде змінюватися, так що виберіть для себе оптимальний варіант з урахуванням продуктивності і вартості оренди.

Число ядер, об'єм ОЗУ, простір на HDD і обладнання, з цим все зрозуміло.

Далі потрібно вибрати швидкість інтернет з'єднання (Інтернет канал):

- Загальний (не гарантований) 100 Мб \ с - тут надається максимальна швидкість інтернет каналу 100 Мб \ с, але вона буде розподілятися між декількома серверами, тому, якщо інтернет канал буде завантажений, то чи не гарантовано що ви отримаєте швидкість 100Мб \ с.

- Виділений 10, 50, 100 Мб \ с гарантує, що ви будете отримувати цю швидкість інтернет з'єднання, так як для вас буде створено виділений інтернет канал.

Резервне копіювання - щоденне резервне копіювання даних сервера

Додатковий IP - якщо ви хочете підключити додаткову мережну карту з зовнішнім IP адресою.

Приватна локальна мережа - дозволяє організувати мережу між серверами без виходу в Інтернет, за внутрішніми IP адресами. При цьому трафік повністю ізольований від інших користувачів.

Розширений SLA - Розширена гарантія. NeoServer не тільки обіцяє доступність віртуального сервера 99,99%, а й оплачує простою в 10 кратному розмірі.

У будь-якому випадку, в процесі роботи, ми зможемо змінювати дані налаштування, якщо з'явиться така необхідність.

Далі тиснемо кнопку «Покупка». Не дивлячись на те, що у мене менше грошей на рахунку, ніж вартість зібраного мною сервера, я все одно можу його купити, так як ця вартість за місяць. У процесі роботи з віртуальним сервером, вартість його оренди буде зніматися не раз на місяць, а кожен день, тобто загальна вартість сервера поділене на 30, це і буде ціна оренди за кожен день використання. А так як у мене достатньо коштів, щоб оплатити один день оренди сервера, то я можу його купити J

Пішов процес створення віртуального виділеного сервера.

Після створення VPS у нас з'являються установки сервера, через веб-консоль або через RDP віддалений робочий стіл.

Слід зазначити, що наявність web консолі - це дуже важливий фактор при виборі VPS. Вона дозволить вам підключитися до сервера через особистий кабінет, навіть якщо ОС зависла або якщо через невірні параметри мережі VPS став недоступний.

Так само є функція знімка стану ( «Snapshot»). Знімок стану рекомендується створювати, перед тим, як вносити якісь значні зміни на сервері. Щоб у разі негативних наслідків, можна було повернутися до моменту створення знімка.

Підключаємося до віртуального сервера і бачимо, що він нічим не відрізняється від реальної фізичної машини, з тими ж характеристиками, які ми вказали на етапі створення віртуального сервера.

Мене не дуже влаштовує пригальмовування сервера, тому я додам ще один гігобайт оперативної пам'яті, щоб більш комфортно продемонструвати практичну частину настройки сервера (Вимикаємо VPS сервер \ Оперативна пам'ять 2 Гб \ Зберегти \ Включити VPS).

Тепер давайте налаштуємо наш сервер в ролі FTP сервера, щоб побачити, як можна використовувати віртуальний сервер в реальній ситуації.

Я не буду вдаватися в подробиці самої технології FTP, так як планую на цю тему зробити окреме відео, тому все буду налаштовувати максимально швидко (Диспетчер серверів \ Управління \ Додати ролі і компоненти \ Далі \ Установка ролей і компонентів \ Вибираємо наш сервер \ Далі \ веб-сервер IIS \ Далі \ Далі \ FTP-сервер \ Далі \ Встановити \ Закрити).

Створимо користувача, щоб отримати доступ до FTP-сервера (Засоби \ Управління комп'ютером \ Локальні користувачі \ Користувачі \ ПКМ \ Останній зареєстрований учасник \ User12345)

Створимо папку для FTP доступу (C: \ inetpub \ ftproot \ TestFTP)

Налаштовуємо доступ до FTP (Диспетчер сервера \ Засоби \ Диспетчер служб IIS \ Сайти \ Додати FTP сайт \ Ім'я \ Шлях \ Без SSL \ Далі \ Перевірка справжності \ Звичайна \ Зазначені користувачі \ User12345 \ Читання \ Готово)

Підключаємося (Провідник \ ftp: // адреса сервера \ Вводимо логін і пароль)

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения