Написання Поради для SEO Оптимізований Стаття SEO Написання керівництва

 1. Alt текст для зображень
 2. Взаємозв'язок
 3. Використання заголовка у вмісті
 4. Якість вмісту

Розміщення нових статей та оновлення старого вмісту є корисним для залучення трафіку. Якщо ваш сайт не настільки популярний, пошукова система - це найкращий спосіб залучити більше користувачів. Тепер важливо, як з'явитися в рейтингу пошуку, докладніше про SEO оптимізовану статтю нижче.

В основному SEO відповідає за пошуковий трафік. Ви можете скористатися перевагами пошукового трафіку, написавши хороший контент і оптимізуючи пост SEO. Кожна веб-сторінка оптимізована для певного ключового слова для пошукової системи. При написанні статей SEO , кілька речей, які ви повинні мати на увазі, Ви повинні слідувати правильний спосіб зробити хорошу статтю.

Напишіть назву обережно

Перш за все, ви повинні знати про назву, кожна стаття має два титули як назва посади та мета-назва. Проте обидва вони мають свою власну важливість, читач побачити заголовок посади на верхній частині сторінки, тоді як мета заголовок призначений для цілей SEO, він з'являється в результатах пошуку.

За відсутності мета-назви, назва посади працює як мета-назва. Це буде добре, якщо ви пишете хорошу назву, яка також включає ключове слово.

Кожна пошукова система має свої власні критерії довжини мета-заголовка, намагайтеся зберегти назву менше 66 символів.

Детальніше - Як захистити ваш сайт від хакерів

Опис

Якщо ваш сайт знаходиться на WordPress, ви можете встановити плагін SEO, який дозволить вам додати мета-опис до повідомлення. Мета опису з'являється в пошуковій системі, тому я маю величезне значення в пошуку.

Google дозволяє додати 156 символів до опису (ви можете писати більше, але лише 156 символів будуть видимими), тому створіть короткий опис з ключовими словами для своєї статті.

Маючи мета-опис дуже добре, щоб збільшити видимість пошуку та трафік. Якщо ви не написали мета-опис у попередньому повідомленні, зайдіть зараз.

Alt текст для зображень

Google та інші пошукові системи не читають зображення, проте вони розпізнають зображення з використанням альтернативного (alt) тексту. Для того, щоб правильно подавати зображення до пошукової системи, слід використовувати належні назви зображень.

Детальніше - Важливість SEO для бізнесу

Під час написання зображення alt, майте на увазі, що текст повинен відповідати самому зображенню. Це буде краще, якщо ви використовуєте ключове слово на зображенні alt.

Це буде краще, якщо ви використовуєте ключове слово на зображенні alt

Написання порад для SEO оптимізованої статті

Взаємозв'язок

Взаємозв'язок або створення посилання на старі повідомлення є одним із найкращих способів збільшення показу сторінки на відвідувача. Для кращого користування користувачем можна пов’язати відповідні статті.

Ви повинні використовувати метод прив'язки тексту для взаємодії статті. Взаємозв'язок збільшує навігацію сайту, а також знижує показник відмов. Посилання має мати відповідний заголовок і текст прив'язки до сторінки призначення.

Постійне посилання

Кожна веб-сторінка має унікальний URL, який також відомий як постійне посилання. WordPress та інші популярні платформи генерують автоматичну постійну посилання. Переконайтеся, що постійне посилання не містить жодного стоп-слова. Користувачі WordPress можуть вимкнути стоп-слово в Parmalink для SEO оптимізованої статті.

Використання заголовка у вмісті

Заголовок має власне значення у форматуванні контенту і одній з найважливіших частин на сторінці SEO. Відповідно до рекомендацій щодо пошукової системи ви повинні використовувати заголовок H1 - H6, але це добре, якщо ви використовуєте заголовки H1, H2 і H3.

Якість вмісту

У світі SEO "Content is King" інші речі - це просто підтримка контенту. якщо ви робите все, але не підтримуєте якість контенту, ваші послуги є майже відходами. Google та інші пошукові системи віддають перевагу якісним веб-сторінкам у пошуковому індексі.

Перш ніж публікувати публікацію, переконайтеся, що ваша стаття має достатню якість для надання інформації. Якщо ви не є експертом або не зацікавлені в темі, яку ви пишете, будь ласка, не робіть цього. Завжди пишіть те, що ви любите, оскільки відсутність знань може знизити якість вмісту SEO оптимізована стаття.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения