Написання SEO текстів: 7 порад та основ

 1. Основний №1: Ключове слово - король!
 2. Основний аналіз №2: WDF * IDF
 3. Основний № 3: Структура, нам потрібна структура!
 4. Базовий № 4: Ще більше структури через списки
 5. Основний №5: виділіть ключові слова
 6. Основний номер 6: налаштування корисних посилань
 7. Основний №7: Оцінюючи читача людини
 8. Кілька останніх натяків ...

Пошукова оптимізація більше не є інсайдерським наконечником для зміцнення вашої присутності в Інтернеті та залучення потенційних клієнтів. Особливо примітним серед SEO заходів є створення якісних текстів, які забезпечують невеликі боти пошукових систем необхідною інформацією. Кілька порад, як основа для створення пошукових оптимізованих текстів, можна знайти тут від птахів з найпотаємніших. Але зверніть увагу: список далеко не завершений!

Для тих, хто не стільки в тему Пошукова оптимізація Ось невелике пояснення: кожен день Google, Bing and Co. розсилають багато маленьких помічників, які вивчають Інтернет, аналізують нові та старі сайти та збирають інформацію, яку вони там знаходять. З цієї інформації пошукова система створює рейтинг, в якому веб-сайти з найкращим і найвищим якістю змінюються вперед.

Такий помічник, який також називається Bot або Spider, не бачить веб-сайт, як людина-користувач, але читає вихідний код сторінки. Там, серед іншого, він знаходить інформацію про те, який вміст відображається на сайті. Наприклад, зображення відображаються в цій формі:

<img class = "site-logo ie_png" src = "https://www.seo-nest.ch/wp-content/uploads/2014/07/logo-final.png" alt = "SEO-NEST" />

Отже, чи можна побачити людину, дерево або чорну крапку в цій картині, пошукова система навіть не може виявити погано. Те ж саме стосується відео, інфографіки тощо.

Найбільш читабельний вміст - це текст, оскільки він доставляє інформацію на срібло. Від грубої ідеї до маленької деталі, все тут можна пояснити структурованим, зрозумілим і узгодженим способом - і ось що роблять пошукові системи, тому що і тут (людський) користувач може прочитати все, якщо хоче. А для пошукових систем першочергові потреби користувачів!

Основний №1: Ключове слово - король!

Найважливіше з усіх основ, коли ви хочете націлити текст на пошукові системи: не просто записуйте його, а шукайте відповідні ключові слова та синоніми ключових слів, використовуючи всеосяжний Ключове слово досліджень ! Як це зробити можна прочитати у пов'язаній статті. Переконайтеся, що ви не використовуєте більше трьох ключових слів для текстової або цільової сторінки, оскільки кожне з цих "ключових слів" займає заднє місце.

Основний аналіз №2: WDF * IDF

Що звучить як поганий брат R2D2, це в основному інструмент для створення пошукових оптимізованих текстів . Він обчислює, які терміни та терміни, у яких число повинно з'являтися у вашому тексті, крім певного ключового слова.

Перш за все, давайте уточнимо загадкове ім'я:

 • WDF означає "Внутрішньодокументальну частоту" і описує відносну появу даного слова щодо відносної появи всіх інших слів.
 • Враховуючи значення IDF, "зворотну частоту документів", аналіз також враховує, що нові тексти (відповідно, веб-сайти) важко виділятися серед існуючих результатів пошукових систем, тим більше.
 • Ці дві величини множаться разом, що релятивізує кінцевий результат ще раз - і робить аналіз WDF * IDF дуже корисним у копірайтингу SEO. Тим не менш, тут думки багатьох оптимізаторів розходяться.

Звичайно, має сенс користуватися здоровим глуздом: не просто дозволяйте машині працювати, а думати про те, який текст хочете написати про що і перш за все для яких користувачів. Якщо терміни випадають з аналізу WDF * IDF, то це саме так. Але найкращий спосіб зробити це - власний досвід!

Безкоштовні інструменти SEO Наприклад, це онлайн WDFIDF інструмент або onpage.org яка дозволяє аналізувати та оптимізувати ваш сайт для багатьох різних аспектів.

Основний № 3: Структура, нам потрібна структура!

Чи подобається вам читання тисяч слів у довгому тексті в інтернеті? Звичайно ні, тому що тоді ви також можете взяти книгу на тему під рукою!

Так само, як і інші читачі і боти: структурований текст не тільки виглядає краще, але й набагато простіше сканувати, читати і читати. Він дає приблизний огляд, ви можете переходити вперед і назад, якщо потрібно, або читати весь текст без втрати треку.

Хорошим способом структурування текстів є використання підзаголовків. Для пошукових систем це найкраще розбивати, використовуючи коди <h1> як найважливішого та унікального заголовка, <h2> як наступний найважливіший заголовок (и), <h3> як третій найважливіший заголовок (и) і так далі до <h6> als Заголовок (и) з найменшим значенням. У заголовку <h1> слід використовувати головне ключове слово, а заголовки <h2> і <h3> можуть містити синоніми ключового слова.

Потім - залежно від довжини тексту - виглядатиме так:

Базовий № 4: Ще більше структури через списки

Списки та перерахування також позитивно впливають на структуру тексту. Коротко кажучи, важливі деталі можуть бути зібрані в невеликих контрольних списках або приклади можуть бути перелічені. Візуально вони послаблюють текст і допомагають читачеві зрозуміти його структуру. Ключові слова та синоніми ключових слів також повинні відображатися в списках.

Щоб пошукова система також міг захопити списки як такі, правильне кодування має велике значення знову:

 • <Ul> кодує "невпорядковані списки", тобто ті, в яких порядок елементів списку не є (обов'язково) важливим. Як куля, то зазвичай з'являються тире, крапки або трикутники.
 • Для перерахувань або інструкцій, в яких окремі елементи повинні бути позначені порядковими номерами 1, 2, 3 тощо, використовуйте <ol>. Це означає "упорядкований список".

У більшості випадків вам не потрібно вводити ці налаштування вручну, але ви можете використовувати готові кнопки в текстовому редакторі. Вони виглядають так:

Основний №5: виділіть ключові слова

Текстова структура, яку ви вже розробили за допомогою заголовків і списків. може додатково підтримуватися жирним шрифтом окремих слів або термінів. Однак тут слід звернути увагу на HTML-кодування знову, оскільки існують два способи позначити слова як "bold". Для читача, як правило, тут немає різниці, тільки пошукова система її розпізнає.

Якщо ключове слово позначено <b> ("напівжирним"), то акцент вважається менш релевантним, ніж якщо він закодований <strong>. Це розуміння також є спірним, і різні оптимізатори будуть мати дуже різні думки. Тим не менш, я б рекомендував, якщо це можливо, завжди <strong> кодування, щоб вибрати.

Ключове слово, синоніми ключових слів та інші важливі терміни повинні бути виділені. Необхідно уникати <strong> кодування цілих речень або абзаців.

Основний номер 6: налаштування корисних посилань

Внутрішні посилання , тобто посилання на підсторінки вашого власного веб-сайту, допомагають користувачам залишатися в курсі, коли це необхідно. Звичайно, на сайті завжди є тематичне перекриття, і не завжди легко відрізнити його від того, коли тема має відбуватися на додатковій цільовій сторінці чи ні.

Тому, як описано в Basic # 1, важливо ретельно продумати, про що повинен бути текст. Потім пов'язане все, що є додатковою інформацією.

Якір посилання (= слово, з яким пов'язано) зазвичай виділяється кольором і / або підкреслений в тексті. Це слово або фраза повинні відповідати ключовому слову сторінки, на яку ви посилаєтеся. Це збільшує її релевантність до відповідної цільової сторінки.

Не варто ухилятися від зовнішніх посилань! Незважаючи на те, що багато оптимізаторів ризикують витіснити важливі посилання та відсканувати користувачів, зовнішні посилання матимуть сенс, якщо ви знайдете пов'язаний вміст дійсно доречним і придатним для вашого сайту. Для користувача він пропонує в кожному випадку додаткову вартість! Не надто багато, стратегічно розміщених і з <nofollow> закодованих зовнішніх посилань, як правило, синонімом для пошукової оптимізації не є проблемою.

Основний №7: Оцінюючи читача людини

Цей аспект є найважливішим для запам'ятовування під час написання текстів SEO Цей аспект є найважливішим для запам'ятовування під час написання текстів SEO. І з основної ідеї, це також цілком логічно: пошукові системи мають великий інтерес у наданні своїм користувачам найкращих результатів. Тому вони адаптують свій алгоритм, що робить рейтинг сайтів, все більше і більше потребами людини-читача.

Якщо кілька років тому було б достатньо назвати ключове слово в кожному іншому реченні, його сьогодні покарають як спам. Пошукові системи все більше і більше наголошують на високоякісному та детальному змісті . Таким чином, рекомендується використовувати довжину тексту не менше 350 слів, оскільки в менш словах відповідна інформація та зв'язки навряд чи можуть бути враховані.

Якщо ви створюєте вміст для своєї аудиторії, і, можливо, беручи до уваги кілька наведених вище порад, перші кроки можуть бути в OnPage Оптимізація але не проблема для вас!

Кілька останніх натяків ...

... для яких не залишилося місця, ви знайдете тут. Копірайтинг - це не 5-хвилинний роман - краще витрачати час на навчання, тренування і навчання з кожним текстом і краще і краще.

На жаль, більшість компаній не мають ні ресурсів, ні необхідного, всеосяжного ноу-хау для створення оптимізованих для пошукових систем текстів. Це одна з причин, чому вона є другою SEO агентство дає - ми беремо на себе компанії, частково вже багато років SEO Консалтинг та підтримка SEO, включаючи створення пошукових оптимізованих текстів. Оскільки щоденний бізнес може процвітати і до цих пір ваша присутність в Інтернеті регулярно і професійно шанується і підтримується. Seonest рада допомогти вам з усіма питаннями SEO!

Чи подобається вам читання тисяч слів у довгому тексті в інтернеті?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения