Нішевий приклад - Заключний звіт

 1. SERPS
 2. Google Analytics
 3. Витрачений час
 4. Розбивка витрат
 5. Резюме закриття

Це буде мій заключний звіт на моєму Нішеве дослідження на сайті . Приблизно в червні мій домен закінчиться, і я не на 100%.

Це дослідження почалося з найкращих намірів створення сайту на стороні, написання декількох статей тут і там і сподівання на прогрес. Проблема в тому, що я просто не мав достатньо часу, щоб присвятити його. Мій головний пріоритет - це блог, і я люблю писати на ньому, тому після написання деяких статей для мого нішевого сайту я часто не хотів писати на моєму головному блозі.

Таким чином, ніша на сайті, безумовно, відчувала себе більш перешкодою, ніж крутий науковий експеримент.

Назад у останньому доповіді, я згадав я збирався приклеїтися у це- та я протягом місяця але повільно моя мотивація для це dwindled знов до пункту де я ледве перевірив місце. Я все ще маю деякі статті, написані, які я також не розмістив на сайті.

Це не означає, що я не дізнався багато чого з цього прикладу. Я до сих пір рекомендую будь-кого, хто займається SEO, щоб практикувати це, тому що ви дізнаєтеся, що існує багато різних методів ведення блогів, про які ви ніколи не знали. Я б витрачав години і години на дослідження різних областей і побачивши, що працювало, а що ні.

Я міг би продовжувати робити цю нішу сайту. Сайт починає отримувати трохи органічного трафіку (близько 1-4 хітів на день), а DA сайту збільшився до 11. Але я вважаю, що я віддаю перевагу працювати лише на одному блозі - цьому - і будувати на тому. Такі ж методи та проблеми все ще присутні на цьому блозі. Я все ще повинен придумати цікавий контент, будувати посилання та всі ці речі.

Однією з найважчих частин нішевого сайту було створення зворотних посилань. Досить легко розмістити на форумах і коментарях у блогах, але гостьове розміщення було дуже важким. Я відчував, що я писав все це хороший контент для інших сайтів, і посилання було витрачено на мій нішу сайту.

Я, можливо, також переоцінив свою нішу з точки зору складності ключових слів. Я вибрав мою тему, тому що це було досить неясним, але після проведення деяких досліджень ключових слів, багато сайтів, що охоплюють його, були дуже високими повноваженнями і щоб зробити будь-який вплив зробили б набагато більші зусилля.

Давайте подивимося на остаточну статистику сайту.

SERPS

SERPS

Мені вдалося отримати на першій сторінці одну з моїх ключових слів. Це дуже довге ключове слово, так що, напевно, не було конкуренції. Решта моїх цільових рейтингів не змінилася протягом останніх кількох місяців.

Я спробував зробити зворотні посилання для деяких з цих ключових слів. Я розмістив на форумах, зробив гостьові повідомлення та коментарі до блогу, всі з використанням варіацій прив'язки тексту. Але в деяких випадках видачі документів знизилися, і більшість з них не рухалися.

Я відчуваю, якщо б я присвятив свій час цьому, то я б напевно поліпшив результати пошуку більше. Роботи на годину або близько того на цей проект не вистачає часу. З програмуванням, продуктами, підтримкою клієнтів і написанням для цього блогу, я точно не міг знайти більше місця для стиснення в цьому проекті.

Якщо ви хочете перевірити свої власні SERP для ключових слів, перевірте SerpLab . Це безкоштовне використання, і ви можете оновити, якщо потрібно шукати більше ключових слів.

Google Analytics

Google Analytics

Мій останній звіт був у грудні, тому я вирішив показати трафік за останні чотири місяці. Ви можете побачити сайт отримує деякі хіти, і це повільно збільшився до цього місяця. Переглядаючи мою сторінку придбання, більша частина мого трафіку надходить від рефералів. Органічний пошуковий трафік є третім у списку, тому я фактично не отримую багато від пошуку Google.

Витрачений час

Загалом, я не приділяв достатньо часу цьому дослідженню. Я думаю, що хороші 10 годин на тиждень або більше зробили б цей приклад більш цікавим. У мене була ідея, що я можу зробити одну-дві години на день, але навіть це було важко зробити через всі інші побічні проекти, над якими я працював. Мені довелося б пожертвувати своїм соціальним часом (час, який я витрачаю поза комп'ютером), щоб зробити це дослідження, і оскільки ці речі можуть тривати місяцями і місяцями, це не було якимсь завданням.

Я думаю, що якщо б у мене не було цього блогу, я міг би зробити цей проект краще. Я витрачаю близько 10 годин на тиждень на цьому блозі (можливо, більше, якщо чесно). І я не думаю, що це дослідження було б марною тратою часу - я дізнався багато цінних уроків і познайомився з новим розділом інструментів для SEO.

Розбивка витрат

Я не зробив жодних грошей з цього сайту. Я отримав близько 7 кліків на моїх партнерських посилань Amazon, і жоден з них не перетворився на продаж.

Я був і витрачаю $ 5 на місяць на веб-хостинг, і я також витратив $ 10 на домен. З її появою, я повинен вирішити, чи хочу я зберегти цей сайт. Він все ще може використовувати його для мене, і я, можливо, захочу просто оновити його зараз і тоді без тиску, оскільки це тема, яку я зацікавив.

З моменту останнього повідомлення загальна вартість склала 34,84 доларів США, і з тих пір минуло чотири місяці, загальна вартість цього проекту зараз становить $ 54,84.

Вебхост, який я використовував, був DigitalOcean .

Резюме закриття

Це був великий досвід. Я безумовно рекомендую кожному, хто зацікавлений в філіях Amazon, дослідження ключових слів або SEO в цілому, щоб дати йому йти. Це не коштує багато, щоб почати роботу, і вона спирається на вашу здатність бути хитрими, писати хороший контент і будувати посилання.

Можливо, одного разу я дам цьому кращому пострілу. Якби я знову це зробив, я шукав би набагато меншу нішу з більшим потенціалом. Можливо, було б непогано витрачати гроші на наймання письменників, щоб зберегти вміст на сайті. Але тоді ваші витрати йдуть вгору, і якщо ви опинитеся в ситуації, коли ви втратите мотивацію, перш ніж робити які-небудь гроші, ви ризикуєте втратити набагато більше, ніж я.

Нарешті, я хотів би вказати вам у напрямку інших тематичних досліджень на сайті. Я любила читати їх на інших блогах, і це те, що надихнуло мене спробувати себе. Тому перевірте ці, якщо ви все ще зацікавлені:

Чи сподобалося це? Перевірте ці повідомлення

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения