NoFollow Links - ризиковані чи неважливі?

 1. Обговорення та аргументи щодо ефекту та ризику NoFollow Links
 2. Які наслідки посилання NoFollow на рейтинг пошуку та як оцінюється вартість Google?
 3. Ви ризикуєте заборонити веб-сайт через багато поганих посилань без посилання?
 4. Чи потрібно відхиляти посилання NoFollow?
 5. Чи треба навіть мати справу з посиланнями NoFollow або вони абсолютно безглузді?
 6. Заяви від Google про NoFollow
 7. Висловлювання команди спаму Google про 4649 зразків спам-посилань
 8. Справжній намір Google?
 9. Як ми обробляємо NoFollow посилання в LinkResearchTools (LRT)

Тег NoFollow можна використовувати веб-майстрами, щоб повідомити пошуковим системам, що вони не повинні слідувати за сторінкою чи посиланням Тег NoFollow можна використовувати веб-майстрами, щоб повідомити пошуковим системам, що вони не повинні "слідувати" за сторінкою чи посиланням. Зв'язок може мати одну або більше атрибутів rel, де rel означає співвідношення. Такі атрибути допомагають визначити взаємозв'язок посилання на пов'язану сторінку.

Посилання NoFollow виглядає наступним чином:

<a href=" http://www.example.com/"rel="nofollow"> текст посилання </a>

NoFollow посилання часто використовуються в коментарях до блогу або форумах, щоб надати автоматизованим спамерам посилання не стимул для розміщення посилання. Цікаво, що це навряд чи призводить до відмови від спам-коментарів. Чому?

Обговорення та аргументи щодо ефекту та ризику NoFollow Links

Дискусії про NoFollow часто стосуються наступних питань:

Які наслідки посилання NoFollow на рейтинг пошуку та як оцінюється вартість Google?

Давайте подивимося на практичний приклад: посилання з Вікіпедії, безумовно, важливо для трафіку і, отже, для SEO, навіть якщо він позначений як NoFollow. Вона виступає теорією в просторі, яку NoFollow може успадкувати від Left Trust. Це також може означати, що негативна довіра успадковується у сенсі сигналу спаму.

Ви ризикуєте заборонити веб-сайт через багато поганих посилань без посилання?

Після покарання з боку Google слід більше говорити про Кауфлінків та інших про Google приклади спаму фокус. Але що, якщо Google навіть називає NoFollow Links поганим, маніпулювати посиланнями?

Чи потрібно відхиляти посилання NoFollow?

Багато оптимізаторів та консультантів вважають, що відмова від посилання робить посилання просто простим посиланням NoFollow. Отже, відмова від посилання NoFollow не має сенсу. Але що, якщо посилання, позначені як NoFollow самі представляють проблему. Твердження, що дезавуйовані посилання "тільки" стають посиланнями NoFollow, колись було в декларації інструменту Disavow від Google, але означало б, що посилання NoFollow, якщо вони шкідливі, ніколи не можуть стати неефективними Disavowen.

Чи треба навіть мати справу з посиланнями NoFollow або вони абсолютно безглузді?

З вищевикладених припущень можна зробити висновок, що не треба мати справу з посиланнями NoFollow, оскільки вони неефективні і безризикові, а Disavow Tool більше не впливає на посилання NoFollow. З іншого боку, якщо припустити, що пояснення Google є спрощеними та непослідовними, варто витрачати більше часу на аналіз і фіксацію безканальних посилань.

Заяви від Google про NoFollow

Як правило, ми не дотримуємося цього. Це означає, що Google не надаватиме жодного PageRank або прив'язаного тексту через ці посилання. При використанні nofollow цільові посилання не розглядатимуться для нашої загальної презентації в Інтернеті.

Однак ці цільові сторінки можуть бути включені до нашого індексу, якщо інші сайти без nofollow посилаються на ці сторінки, або якщо URL-адреси надсилаються Google у вигляді карти сайту. Також зверніть увагу, що nofollow не може розглядатися однаково іншими пошуковими системами.

джерело: Підтримка Google

9 вересня 2013 року Метт Каттс сказав що NoFollow "зазвичай" не може завдати шкоди посиланням вашого сайту.

Ослаблення «зазвичай» могло вказувати на те, що він може прийти до нього у виняткових випадках.

Висловлювання команди спаму Google про 4649 зразків спам-посилань

Це стає ще більш захоплюючим при оцінці відповідей команди спаму Google. З 2013 року компанія Google надала приклади посилань на спам у відповідях на запити на повторний розгляд.

З 16 серпня 2013 року по 2 липня 2014 року було зібрано 4 649 посилань на спам-зразок для 854 різних доменів. Ці конкретні посилання, про які повідомляв Google, були з Інструмент перевірки посилання (LCT) розглянув LinkResearchTools, щоб визначити стан цих посилань станом на 2 липня 2014 року.

Поширення статусу посилання на посилання, надані Google як спам-посилання.

Результат показує, що принаймні 27% посилань було видалено, і 10% посилань тепер згадуються (тобто не пов'язане доменне ім'я). 3% спам-посилань Google були посиланнями NoFollow, деякі з яких існували на сторінках каталогів статей або прес-порталів, що існували протягом багатьох років.

Нижче наведено два приклади посилань, наданих Google. Перше посилання - це каталог статей, взятой в автономному режимі. Друге посилання йде на відносно відомий портал прес-релізу PRNewswire.com.

com

Типова відмова від Google

Підготовлений SEO-eye бачить в "прес-релізі", як показано, фрагмент тексту, обклеєний посиланнями на ключові слова Money , які були цілком очевидно створені лише для цілей SEO. Зрештою, інтернет-преса портали просувають SEO цінності своїх публікацій протягом багатьох років, і домен PRNEWSWIRE.COM все ще є відносно великим - інші провайдери, наприклад, не мали жодних перешкод щодо упаковки тисяч статей на день у відносно непридатні доменні статті. Звичайно, за хороші гроші. На «порталах вільної преси» це, звичайно, було навіть грубим. Підготовлений SEO-eye бачить в прес-релізі, як показано, фрагмент тексту, обклеєний посиланнями на ключові слова Money , які були цілком очевидно створені лише для цілей SEO

SEO прес-реліз з ключовим словом набивання на гроші ключові слова, як це було звичайно протягом багатьох років

Тепер цей приклад також є особливо цікавим, оскільки посилання було спочатку нормальним наступним посиланням і було змінено в липні 2013 року, від PRNEWSWIRE до NoFollow, після того, як Google послався на спам через посилання в прес-порталах у липні 2013 року як невідповідний. PRNewswire було відносно швидким, багато інших провайдерів з тих пір чи не набагато пізніше реагували на конверсію.

Подальший аналіз таких випадків очікується, але очевидно, що фактичний стан існуючого посилання не обов'язково говорить про його вплив на покарання Google.

Справжній намір Google?

Google хоче попередити веб-майстрів про свої "спроби" маніпулювати та покарати процедури, а не посилання. Це не обов'язково означає, що посилання позначені як Наступні. Схоже, що це не має значення, принаймні в деяких випадках, що посилання, які масово поширювалися на спам, пізніше будуть переключені на NoFollow.

У липні 2014 року у нас є один опитування громадськості Серед іншого, постало питання про те, чи вважають учасники, що посилання NoFollow можуть становити ризик для рейтингу веб-сайту.

Трохи більше половини з 182 учасників вважали, що NoFollow Links можуть негативно вплинути на їхні результати в Google.

Оцінка 182 учасників, чи може NoFollow Links бути ризикованим чи ні.

Як ми обробляємо NoFollow посилання в LinkResearchTools (LRT)

З 2014 року LinkResearchTools (LRT) пропонує два варіанти аналізу посилань NoFollow.

Багато користувачів звернулися до нас за думкою щодо режиму оцінки, і ми завжди і досі робимо, вважаємо, що дуже важливо включити посилання NoFollow в аналіз. У своїх відповідях на запити на повторний розгляд Google наводить посилання NoFollow як приклади спаму.

Рейтинг NoFollow тепер автоматично ввімкнено Link Detox (DTOX) preset, але, звичайно, ви завжди можете переключитися на "Ignore NoFollow Links повністю". Ця функція також доступна для перерахунку звіту.

Ця функція також доступна для перерахунку звіту

NoFollow Посилання рейтинг режиму в Link Detox

Різниця між звітом Link Detox з рейтингом NoFollow Links включений, і той, хто ігнорує посилання NoFollow, може бути дуже великим. Нижче ви можете побачити яскравий приклад звіту Link Detox, який колись оцінює посилання NoFollow і один раз не оцінюється.

Link Detox Risk для домену з ігнорованими посиланнями NoFollow

Link Detox Risk для домену з ігнорованими посиланнями NoFollow

Link Detox Risk для домену з рейтингом NoFollow

Ризик, що стосується домену, набагато вищий, якщо ми дозволимо NoFollow оцінювати посилання. Ви повинні видалити або відхилити всі посилання, які виглядають як спам, і мають високий ризик для вашого профілю зворотного зв'язку. Вони впливають на загальну якість вашого профілю зворотного зв'язку. Просто тому, що вони є посиланнями NoFollow, вони не ризикують.

Ви ризикуєте заборонити веб-сайт через багато поганих посилань без посилання?
Чи потрібно відхиляти посилання NoFollow?
Чи треба навіть мати справу з посиланнями NoFollow або вони абсолютно безглузді?
Чому?
Ви ризикуєте заборонити веб-сайт через багато поганих посилань без посилання?
Але що, якщо Google навіть називає NoFollow Links поганим, маніпулювати посиланнями?
Чи потрібно відхиляти посилання NoFollow?
Чи треба навіть мати справу з посиланнями NoFollow або вони абсолютно безглузді?
Справжній намір Google?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения