Новий продукт. Висновок нового продукту на ринок.

 1. Вступ.
 2. Що вважати новим продуктом?
 3. Революційно новий продукт.
 4. Продукт, новий для виробника.
 5. Продукт, новий для певного регіону.
 6. Продукт, який розширює лінійку вже існуючих товарів.
 7. Модернізований продукт.
 8. Продукт наступного покоління.
 9. Новий продукт - для чого необхідно виводити на ринок?
 10. Висновок.

Новий продукт - без нього не існує ні один бізнес Новий продукт - без нього не існує ні один бізнес. І в цій статті продовжимо розмову на тему маркетингу в малому бізнесі. І торкнемося одну з головних тем в маркетингу - висновок нового продукту або послуги на ринок. Процес виведення нового продукту на ринок неминучий для будь-якого бізнесу, який хоче зберегтися на ринку. Без уявлення споживачам нових продуктів практично будь-який бізнес з'їдається конкурентами.

Вступ.

Як показує статистика, близько 10% ринку припадає на частку нових продуктів і послуг. Новий продукт і його виведення на ринок, навіть для відбувся і успішного бізнесу, проблема не проста. А для щойно створених бізнесів - основне завдання. Багато бізнесів явно недооцінюють важливість виведення продукту на ринок, пускають цей процес на самоплив - «авось випливе». Однак в умовах тісноти і жорсткої конкуренції на ринку, це «авось» спрацьовує дуже рідко.

Тому якісна і продуктивна стратегія щодо виведення і просування нового продукту на ринок є обов'язковим компонентом успіху.

Що вважати новим продуктом?

Здається, все дуже просто. Для кожної людини новий продукт - це той продукт, який був йому раніше невідомий. Але давайте трохи розширимо ці поняття. Перш за все новизна продукту може бути різна для виробника і споживача. Новий продукт для виробника зовсім не обов'язково буде новинкою для споживача і навпаки, новий продукт для споживача може вже тривалий час проводитися. Які ж бувають нові продукти.

Революційно новий продукт.

Новий продукт і для виробника і для споживача. Як правило це інноваційний, ніким раніше не вироблявся, який найчастіше дає новий напрямок або сегмент ринку. Наприклад, персональний комп'ютер, мобільний телефон, перший автомобіль. Безумовно, таких прикладів тисячі і тисячі. І не думайте, що такі продукти - доля тільки великих компаній. Подивіться, наприклад, статтю, статтю, статтю і ви побачите, що малий бізнес грає в інноваціях чималу роль.

Продукт, новий для виробника.

Прикладів можна не наводити, тому що їх сотні тисяч. За деякими статистикам, таких продуктів до 90% на ринку. Це продукти і послуги, що виводяться на ринок як відповідь на інновації першопрохідців, це продукти і послуги нових створюються бізнесів. Нерідко такі продукти перевершують за якістю своїх попередників і успішно з ними конкурують, відбираючи у них значні частки ринку.

Варто зазначити, що прибутковість таких нових продуктів значно нижче, ніж у оригіналів і знижується з подальшим поповненням ринку такими продуктами.

Продукт, новий для певного регіону.

Це може бути продукт, новий для країни. Недарма побутує термін «імпортозаміщення», що став особливо модним останнім часом в Росії. Але і в багатьох інших країнах часто буває вигідніше виробляти ряд продуктів, ніж ввозити здалеку. Ось і використовують виробники цей фактор.

Але і в межах країн практично будь-який відомий продукт або послугу можна випускати в межах певної місцевості, куди він раніше завозився. Адже перевезення зазвичай обходяться досить дорого.

Продукт, який розширює лінійку вже існуючих товарів.

На основі вже відомого на ринку продукту, споживачеві пропонують нові його типорозміри, нову комплектацію або, навіть, нові варіанти розфасовки. Наприклад, одна і та ж книга може бути видана з твердим і м'яким палітуркою, а так само в дорогому подарунковому варіанті. Одні і ті ж варіанти вентиляторів можуть відрізнятися потужністю, продуктивністю, варіантами кріплення. Одна і та ж модель автомобіля найчастіше відрізняється комплектацією і, відповідно, ціною. Духи, як, правило, мають кілька варіантів упаковки різної ємності.

Модернізований продукт.

Іноді незначні зміни продукту представляють його в новій якості. До речі, не всі модернізації покращують якість продукту, і залучають споживачів тільки його новизною. Часто в продукті змінюють тільки дизайн, зовнішній вигляд, але він сприймається як новий.

Навіть нова упаковка може змусити сприймати старий продукт як новий. Особливо часто це використовується у виробництві харчових продуктів. Поява продукту в новій упаковці на полицях супермаркетів для більшості споживачів асоціюється з появою нового продукту, який потрібно спробувати.

Продукт наступного покоління.

Як правило, всі революційні продукти постійно розвиваються, поліпшуються. Причому навіть досить складні продукти змінюються з такою швидкістю, що тільки фахівці і великі любителі цих продуктів можуть встежити за змінами. Нові продукти не оригінальні, але володіє істотними відмінностями від прототипів.

Наприклад, цифрові фотокамери, мобільні телефони, комп'ютери тощо і т.д. За їх змінами просто не встигаєш стежити. А адже лише зо два десятки років пройшло з тих пір, коли вони були революційними продуктами.

Новий продукт - для чого необхідно виводити на ринок?

Навіщо бізнесам необхідно виводити новий продукт на ринок? Навіщо бізнесам розширювати асортимент пропонованих товарів? Чи не правда - дивні питання? Ну, для не дуже стійких бізнесів зрозуміло. Вони шукають свою нішу, свій більш вигідний і привабливий для споживача продукт. Ну а для успішних бізнесів, які виробляють затребувану ринком продукцію, навіщо? Здавалося б виробляй, що справляєш, задовольняй споживачів, отримуй свій прибуток. Живи собі спокійно. Навіщо потрібні нові турботи?

Виявляється, потрібні. Бізнес, як і будь-який живий організм, має постійно розвиватися. Застій, відсутність розвитку призводять все живе до неминучої загибелі. Та й живе бізнес не в ізольованому середовищі, а на постійно мінливому ринку. А випуск нової продукції і є фактором розвитку бізнесу. Що ж конкретно змушує бізнес постійно займатися випуском нової продукції на ринок.

Що ж конкретно змушує бізнес постійно займатися випуском нової продукції на ринок

1) Постійно зростаюча конкуренція на ринку . Конкуренти не сидять склавши руки. Постійно з'являються нові активні учасники ринку, які залучають клієнтів цінами і якістю своєї продукції, своїми новими продуктами. Відстати від конкурентів - значить знищити свій бізнес. Тому виробники прагнуть весь час відслідковувати всі новинки на ринку і постійно виходити на ринок зі своїми новинками, випереджаючи конкурентів.

2) Постійно мінливі потреби ринку. Переваги, смаки, мода, інтереси, матеріальні можливості споживачів змінюються постійно. Тому необхідно весь час стежити за настроями споживачів і будувати свою стратегію задоволення їх попиту. В першу чергу модернізуючи старі і виводячи нові продукти на ринок.

3) Економічна нестабільність ринку. Дуже часто стає причиною зміни асортименту бізнесом продуктів. Економічний спад або криза змушують налагоджувати випуск більш дешевої продукції (хоча не завжди і не для всіх бізнесів).

4) Випуск нової продукції до сезону або до будь-якого заходу. Відноситься, в основному, до бізнесам, що спеціалізуються у виробництві одягу, взуття, деяких продуктів харчування, сувенірної продукції. Часто просто відновлюється випуск старої продукції, але після деякої перерви. Недарма кажуть, що «нове - це добре забуте старе».

Висновок.

Жоден бізнес, особливо малий бізнес, не може бути успішним протягом тривалого періоду часу, не роблячи дій щодо розвитку і вдосконалення своєї продукції. По-перше, кожен продукт застаріває, має свій життєвий цикл. По-друге, потреби споживачів постійно змінюються. По-третє, зовнішні фактори, (конкуренція, кризи), постійно підштовхують бізнес до виробництва і виведення на ринок нових товарів.

Питання це дуже важливий. І в найближчих статтях ми продовжимо розмову на цю тему. Слідкуйте за оновленнями сайту.

Що вважати новим продуктом?
Новий продукт - для чого необхідно виводити на ринок?
Що вважати новим продуктом?
Новий продукт - для чого необхідно виводити на ринок?
Навіщо бізнесам необхідно виводити новий продукт на ринок?
Чи не правда - дивні питання?
Ну а для успішних бізнесів, які виробляють затребувану ринком продукцію, навіщо?
Навіщо потрібні нові турботи?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения