Новий відеокурс «Секрети практичного SEO» (2019). Автори: Євген Попов і Руслан Савченко.

 1. Звідки виникла ідея створення відеокурсу по розкрутці сайтів?
 2. ВСТУП ВІД АВТОРА К відеокурси «СЕКРЕТИ ПРАКТИЧНОГО SEO»:
 3. Де можна отримати ключ доступу до онлайн-кабінету курсу «Секрети практичного SEO» 2019 роки?
 4. Як отримати курс «Секрети практичного SEO» 2019 роки (платинову версію) зі знижкою 40% і деякі бонуси...
 5. Які безкоштовні бонуси отримають власники «старих версій» курсу?
 6. Чого чекати в нові оновлення курсу «Секрети практичного SEO» Platinum (платинова версія)?
 7. Індивідуальний покроковий план дій щодо поліпшення результатів вашого сайту
 8. Сервіс для створення ТЗ (технічного завдання) для написання ефективних в плані SEO-ефекту текстів (статей)...
 9. Новий формат уроків відеокурсу «Секрети практичного SEO» (версія «Platinum»)

Відеокурс «Секрети практичного SEO»

Хотів би представити вашій увазі новий онлайн-відеокурс під назвою «Секрети практичного SEO».

Зазначу, що зараз готується версія 2019 року, яка буде не просто корисною в плані інформативності та актуальності, а й вирішить багато проблем з просуванням ваших сайтів. Розповім про це трохи докладніше нижче.

Нижче представлені скріншоти онлайн-чату з відповідями на популярні питання по курсу «Секрети практичного SEO»:

Нижче представлені скріншоти онлайн-чату з відповідями на популярні питання по курсу «Секрети практичного SEO»:

Зміст і навігація:

Звідки виникла ідея створення відеокурсу по розкрутці сайтів?

Головним ідейним натхненником і продюсером відеокурсу «Секрети практичного SEO» став відомий інфобізнесмен і автор численних навчальних курсів Євген Попов. Я вже кілька років працюю в команді Євгена і займаюся просуванням його сайтів в пошукових системах.

Я вже кілька років працюю в команді Євгена і займаюся просуванням його сайтів в пошукових системах

Євген Попов (опис проектів і вітання)

Пару років назад у Євгена з'явилося бажання розкрутити новий сайт. Але завдання стояло не тільки вивести молодий і нерозкручений проект на перші місця Яндекса і Google, але і записати весь цей процес в форматі навчального практичного відео-кейса (або так званого реаліті-шоу). Щоб будь-яка людина зміг побачити всі кроки, які привели до успішного підсумкового результату, і йому залишалося тільки повторити їх на своєму сайті.

Робота над відеоуроками велася більше року і ми раді представити результат нашої праці вашій увазі. Всі власники Platinum версії курсу зможуть розраховувати на мою підтримку і отримають додаткові унікальні бонуси.

Всі власники Platinum версії курсу зможуть розраховувати на мою підтримку і отримають додаткові унікальні бонуси

Для кого створено відеокурс «Секрети практичного SEO»?

Зі свого боку, я постараюся, щоб уроки відеокурсу відповідали високому рівню і якості, якими славляться всі навчальні матеріали, випущені під брендом Євгенія Попова. Саме тому уроки курсу будуть підлягати періодичному оновленню і доповнюватися. Клієнти отримають безкоштовний доступ до нових і актуальних матеріалів по темі розкрутки сайтів в сучасних умовах .

ВСТУП ВІД АВТОРА К відеокурси «СЕКРЕТИ ПРАКТИЧНОГО SEO»:


Де можна отримати ключ доступу до онлайн-кабінету курсу «Секрети практичного SEO» 2019 роки?

Даю посилання на офіційний сайт, на якому представлений новий відеокурс «Секрети практичного SEO» .

Підкреслю, що кожен власник ліцензійного ключа отримає доступ до всіх останніх оновлень відеокурсу! У 2018 і 2019 роках в закритий онлайн-кабінет курсу будуть додані оновлення існуючих уроків і нові практичні відеокурси.

Також всі клієнти зможуть отримувати відповіді і професійну SEO-підтримку протягом 2-х років.

Як отримати курс «Секрети практичного SEO» 2019 роки (платинову версію) зі знижкою 40% і деякі бонуси безкоштовно?

Якщо ви хочете придбати доступ до онлайн-відеокурсу «Секрети практичного SEO» 2019 року зі знижкою 40%, а також безкоштовний подарунок у вигляді деяких нових бонусів, напишіть мені через форму зворотного зв'язку .

Які безкоштовні бонуси отримають власники «старих версій» курсу?

Цей комплект навчальних матеріалів представлений в унікальному форматі, який не має аналогів на сьогоднішній день. Суть в тому, що люди, які вже придбали доступ до даного курсу раніше (в 2016 або 2017 роках), нічого не втратять, а тільки придбають.

Нагадаю, що клієнти курсу купують не «коробочки» версію з «статичними» уроками, а доступ до спеціального онлайн-кабінету, в якому і знаходиться меню курсу і все уроки в захищеному форматі (через спеціальний онлайн-програвач). І вони періодично оновлюються і записуються в новому форматі, плюс додаються нові навчальні відео на цікаві та актуальні теми.

Після виходу всіх останніх оновлень і додавання нових дуже цінних бонусів, вартість доступу до курсу може зрости. Але клієнтів, які придбали Platinum версію «Секрети практичного SEO» раніше, підвищення ціни ніяк не торкнеться. Тим самим, купивши курс зараз, можна застрахувати себе від будь-яких підвищень цін в майбутньому. Варто відзначити, що абсолютно не важливо, скільки нових уроків або бонусів з'явиться в онлайн-кабінеті в майбутньому - старі власники курсу нічого доплачувати не будуть.

Так ось. У 2018 рік (у другій половині) будуть виходить нові оновлення для цього онлайн-курсу, в яких ми розглянемо корисні методики і підходи, які працюють саме зараз і приносять відмінні результати на реальних сайтах. Плюс буде діяти відмінний бонус - план індивідуальних рекомендацій для вашого сайту з гарантією повернення грошей, якщо вони не дадуть заявлений результат. Подати заявку на отримання даного бонусу зможуть всі власники доступу до курсу «Секрети практичного SEO» (платинова версія).

Підкреслю, що всі власники курсу будуть отримувати повідомлення на електронну пошту про вихід нових уроків і оновлень вже існуючих відео.

Чого чекати в нові оновлення курсу «Секрети практичного SEO» Platinum (платинова версія)?

В цілому актуальність курсу буде зберігатися в найближчі 2-3 роки точно, так як я переробляю деякі старі уроки в новому форматі.

Підтримка поки виявляється не дуже часто, так як у мене велика завантаженість. Але на всі питання, які задавали або поставлять клієнти, вони обов'язково отримають відповіді. У тому числі скоро з'явиться серія відповідей на питання клієнтів в форматі навчальних відео з прикладами реальних сайтів.

Якраз планую активно взятися за форум як почну викладати оновлення. на офіційному сайті зробимо коректування вже після додавання нових відео.

Індивідуальний покроковий план дій щодо поліпшення результатів вашого сайту

Крім запланованих оновлень, які будуть доступні всім власникам курсу, готую додатковий дуже цінний платний бонус: «Індивідуальний покроковий план дій щодо поліпшення результатів вашого сайту».

Діятиме гарантія повернення грошей за цей бонус, якщо рекомендації виявляться неефективними і не принесуть заявленого результату. Зокрема, власники бонусу отримають працюють фішки з конкретних тематик і напрямків сайтів.

Якщо у вас інтернет-магазин, то для нього один план дій, якщо інформаційний сайт, інший і т.д. І, найголовніше, це будуть не загальні рекомендації, які підходять для всіх, а саме покроковий план з прикладами на конкретному сайті клієнта, який замовить бонус.

Кожна тематика індивідуальна. Факторів, які важливі для успіху, в сучасному SEO багато.

Навчальні відео з курсу дозволяють навчитися основам. І дають відповідь на питання: «Як і навіщо щось робити? ». Але дуже часто, коли власники сайтів починають працювати над своїми сайтами, у них виникають дуже конкретні питання. Так, можливо, на них вже були дані відповіді в уроках курсу або на форумі. Але людина хоче отримати відповіді на такі важливі питання, як: «Що мені робити прямо зараз? З чого почати і що поліпшити саме на моєму сайті? Чому я зробив якийсь момент, як ви говорили в уроках, а результат поки не вражає і т.д.? ».

Ідея бонусу народилася ще й тому, що для багатьох власників сайтів SEO-аудит асоціюється c набором якихось загальних рекомендацій і банальним аналізом статистики їх сайту. Є велика кількість сервісів, які пропонують зробити SEO-аудит сайту за гроші і навіть безкоштовний технічний аудит. Але їх цінність, як правило, мінімальна. Так як отриманий звіт найчастіше один раз читається і успішно забувається, через відсутність розуміння як же правильно виправити всі зазначені недоліки.

А ось конкретний план дій, з контролем правильності виконання всіх етапів, плюс рекомендації щодо поліпшення конверсії сайту для комерційних сайтів - це вже зовсім інша історія.

Не варто забувати, що висока відвідуваність з пошукових систем без хороших продають здібностей сайту (високої конверсії) не надто цінна. Для інформаційних сайтів замість поліпшення конверсії будуть надані рекомендації щодо підвищення віддачі від реклами (грамотне розташування рекламних блоків і т.п.), а також будуть запропоновані додаткові безпечні та ефективні способи отримання прибутку з інформаційного сайту саме цієї тематики.

В останній рік працюю з сайтами самих різних тематик. І деякі підходи, які раніше використовував або збирався використовувати, набули нового практичний сенс. Варто розуміти той факт, що план дій, який відмінно працює в одній тематиці, не гарантує того, що він так само успішно спрацює в інший.

Буває, що навіть в одній і тій же тематиці існують стратегії, які не використовують конкуренти, а їх можна було б успішно застосувати і вийти в ТОП. Кілька таких реальних прикладів аналізував зовсім недавно. В одному з регіонів сайт буквально «окупував» пошукову видачу по більшості запитів, а власники сайтів цієї тематики в інших регіонах навіть не замислювалися про такий підхід.

Важливо розуміти, що алгоритми пошукових систем кожну тематику аналізують окремо, за своїми певними параметрами.

Тому я вивів працюють фішки, але не якісь заборонені схеми, а саме ефективні методики, які працювали, працюють і будуть працювати. Серед них навряд чи будуть відкриття для досвідчених SEO-фахівців, але для власників сайтів - це стане справжнім подарунком. Я в цьому абсолютно переконаний, так як багато людей, які замовляли у мене комплексні аудити їх сайтів, залишилися задоволені. Думаю, вони навіть трошки турбуватимуться, коли дізнаються, що могли купити даний курс і отримати «вичавлювання» найціннішого для свого сайту істотно дешевше. Але у них є додаткові безкоштовні консультації, тому всі залишаться задоволені.

В онлайн-кабінеті «для всіх власників курсу» цього не буде. В першу чергу з тієї причини, щоб не розкривати результати, статистику, практичні нюанси і «секрети» власників реальних сайтів. У тому числі комерційних, які ведуть непросту боротьбу в нішах з високою конкуренцією. Думаю, мало хто хотів би отримати корисні рекомендації, скористатися їхнім досвідом, досягти хорошого результату, а через час дізнатися, що їх конкуренти мають доступ до цієї досить цінної інформації.

Сервіс для створення ТЗ (технічного завдання) для написання ефективних в плані SEO-ефекту текстів (статей) для сайту

Кожному власнику онлайн-курсу «Секрети практичного SEO» (версія «Платинум») буде надано посилання на спеціальний сервіс, який генерує ТЗ (технічне завдання) для написання ефективних в плані SEO-ефекту текстів (статей) для сайту.

Сервіс аналізує конкурентів по вашій тематиці в ТОП 10 і розраховує необхідні відсотки входжень, наявність важливих тематичних слів (LSI) і т.д. У підсумкових технічних завданнях для копірайтерів представлені всі важливі вимоги з урахуванням сучасних реалій.

Цей сервіс є аналогом закритого відомого сервісу, до якого дають доступ після проходження онлайн-марафонів з навчання заробітку на інформаційних сайтах. Але щоб отримати доступ до такого сервісу, необхідно пройти онлайн-марафон. Вартість найдешевшого пакета становить від 15 900 руб. до 27 900 руб. (Ціна залежить від акцій і часу оформлення замовлення). У нашому ж випадку ніякої плати за доступ до сервісу проводити не потрібно.

Але мова зовсім про інше. Сервіс, з яким я буду вчити працювати клієнтів онлайн-курсу «Секрети практичного SEO» є навіть більш вдалим і становить більш точні SEO-ТЗ, після виконання яких спостерігаються високі результати сайтів. До речі це не тільки моя думка, проводилося незалежне порівняння кращих платних сервісів для створення SEO-ТЗ, і представлений ресурс показав кращі результати.

Найголовніше, що доступ до цього сервісу можуть мати абсолютно все, не потрібно купувати якісь платні курси або доступи до марафонам. Вартість складання одного ТЗ становить всього 0,6 рубля за 1 завдання. Думаю, що це адекватна ціна за збір необхідної статистики, а також за використання корисних інструментів і ресурсів сервісу.

Розповім і про безкоштовне аналогу, якщо для когось принципово не платити за хороші сервіси ні копійки.

Але головний бонус не в цьому. Ніхто не збирається «піарити» конкретний ресурс і говорити, що потрібно користуватися тільки їм. Якщо ви робите все вручну, використовуєте в своїй роботі будь-який інший сервіс, це ваш вибір.

Думаю, що досвідчені SEO-фахівці вже давно користуються якимись сервісами або програмами, які дозволяють заощадити величезну кількість часу і скоротити кількість помилок при написанні ТЗ. Навряд чи я відкрию щось принципово нове.

Посилання на сервіс багато хто може знайти і без мене (або вже знайшли). Але від себе зможу надати важливі рекомендації щодо складання SEO-ТЗ на копірайтинг конкретно для вашого інтернет-проекту.

Не секрет, що в кожній тематиці є свої особливості при просуванні. Своя специфіка оптимізації сторінок сайту, індивідуальні вимоги до текстів і т.д. І не один сервіс не зможе бути абсолютно універсальним для всіх сайтів, врахувати індивідуальні особливості і скласти абсолютно правильне ТЗ без рекомендацій досвідченого SEO-фахівця.

Нижче перерахую, що ви отримаєте разом з новим курсом безкоштовно:

  1) Кожен володар ліцензійного ключа доступу до онлайн-відеокурсу «Секрети практичного SEO» отримає (через особисті повідомлення в акаунті) адреса сервісу для автоматичного створення SEO-ТЗ на копірайтинг з докладною відео-інструкцією по його правильного використання.
  2) Кожен з вас зможе надіслати мені URL-адресу вашого сайту, і я зможу не тільки перевірити наскільки ви правильно створили семантичне ядро ​​для вашого проекту, але і надам індивідуальні консультації зі складання ефективних SEO-ТЗ саме для вашого проекту. З урахуванням тематики + на основі аналізу безпосередньо вашого інтернет-ресурсу і конкурентів в ТОП 1-3.

Упевнений, що завдяки моєму новому відеокурсу з професійного створення семантичного ядра (з'явиться у версії 2018 роки), ви зможете самостійно створювати якісні семантичні ядра і SEO-структуру сайту.

А завдяки моїм індивідуальним рекомендаціям, ви навчитеся не тільки збирати семантику, а й виконувати ефективну і правильну оптимізацію вашого сайту під зібрані цільові запити.

Новий формат уроків відеокурсу «Секрети практичного SEO» (версія «Platinum»)

Важливий момент, про який просили багато власників курсу. У нових відео більше не буде тривалих уроків більше 10 хвилин. Буду намагатися дотримуватися наступного формату.

Спочатку йде коротке відео (до 5 хвилин), де я розповідаю які етапи необхідно виконати. А за ними слідують окремі відео, кожне з яких розкриває той чи інший етап вже більш детально. За рахунок цього вже підготовлені люди зможуть пропускати ті теми, які вони вже знають.

Я погодився з критикою, що більш досвідченої людини дратує дивитися велике відео на 20 хвилин і більше.

Наприклад, ви вже знаєте, як збирати семантичне ядро. Чи вмієте користуватися програмою KeyCollector, розраховувати конкуренцію, виконувати угруповання запитів і т.п. Але, щоб дізнатися якусь корисну «фішку», побачити який підхід в своїй роботі використовую я, вам доводиться слухати багато інформації, яку ви вже знаєте, або перемотувати відео до цікавлять моментів. Цей недолік буде виключений.

Час - найцінніше в нашому житті, тому постараюся більше не забирати його у вас. У першій версії курсу від 2016 роки намагався робити уроки більш докладними і зрозумілим для всіх, але не врахував ці важливі аспекти. Висновки зроблені.

Хоча початківці власники сайтів і оптимізатори дуже люто захищали саме старі докладні відеоуроки. Для новачків «зайвої» інформації не буває. А додаткові подробиці дозволяють краще зрозуміти суть непідготовленій людині. Тому старі варіанти навчальних відео я про всяк випадок залишу в окремому розділі (видаляти не буду).

У той же час я впевнений, що всі, хто вже вивчив існуючі уроки курсу, будуть дуже раді новому формату навчальних відео. Так як всі вони вже знаходяться на приблизно одному рівні і довго розповідати «прописні істини» нікому не потрібна. Всі хочуть «м'яса», а не «води». Коротко і по справі. Думаю, що у мене це вийде реалізувати.

Звідки виникла ідея створення відеокурсу по розкрутці сайтів?
Які безкоштовні бонуси отримають власники «старих версій» курсу?
Чого чекати в нові оновлення курсу «Секрети практичного SEO» Platinum (платинова версія)?
Для кого створено відеокурс «Секрети практичного SEO»?
Як отримати курс «Секрети практичного SEO» 2019 роки (платинову версію) зі знижкою 40% і деякі бонуси безкоштовно?
Які безкоштовні бонуси отримають власники «старих версій» курсу?
Чого чекати в нові оновлення курсу «Секрети практичного SEO» Platinum (платинова версія)?
З чого почати і що поліпшити саме на моєму сайті?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения