Огляд програми Allsubmitter (download)

пропонує вашій увазі огляд програми Allsubmitter. Це, мабуть, один з найстаріших продуктів, який був створений для російських фахівців в області SEO для спрощення реєстрації сайту в каталогах. Минулого разу нами проводився аналіз програмного продукту Smile: SEO Tools ( http : //Www.seonews.ru/article/.review/183/).

За більш докладною інформацією про продукт можна буде звернутися на сайт виробника або на його англомовну версію . Тут можна:

 • скачати демо-версію програми;
 • купити останню версію (ринкова вартість 59 $);
 • задати будь-яке питання щодо програми.

Короткий опис програми:

 • напівавтоматична реєстрація сайту в каталогах, дошках оголошень, систем обміну посиланнями з допомогою вбудованого браузера і авто заповнення полів з можливістю їх коригування користувачем ;
 • автоматична реєстрація з можливістю відсіювання тих каталогів, реєстрація в яких пройшла невдало, для того, щоб не проходити по ним заново при наступних реєстраціях;
 • можливість імпорту та експорту баз каталогів, в яких проводиться реєстрація (.txt, .xml, імпорт з IE);
 • програма дозволяє проводити аналіз посилального ранжирування конкурентів.

Слід зазначити, огляд програми проводиться по демо-версії програми. Серед її обмежень:

 • обмеження демонстраційній версії 20 символів в описі полів;
 • немає автоматичної реєстрації;
 • максимум 10 листів в DirectMail.

Отже, роботу програми як завжди слід почати з того, щоб створити новий проект. З цим, думається, впораються все "Проекти - Новий проект".

Далі вже просто в режимі редагування, відбувається заповнення тих полів, які можуть знадобитися при реєстрації (рис.1).

Рис.1 Заповнення полів, необхідних при реєстрації.

Існує можливість створення власних полів для подальшого заповнення інформацією з них полів в каталогах. В принципі, в цьому відношенні програма повторює принципи роботи автоформ. Таким чином, можна передбачити дуже велика кількість варіантів полів, які будуть заповнюватися при реєстрації.

Якщо ви хочете різноманітності в варіантах опису і назви вашого проекту, то слід просто натиснути на кнопки "Додати" - "Підбір". Програма запропонує вам різні варіанти поєднання введених Вами виразів.

Далі слід перейти до роботи з базами даних каталогів. Програма дозволяє створювати власні бази каталогів, імпортувати і експортувати інформацію за допомогою відповідних підпунктів в пункті меню "База даних". Експортувати та імпортувати можна в (.txt, .xml, імпорт з IE), можливий також імпорт / експорт каталогів в чорний список.

Після того, як підготовка завершена, починається процес напівавтоматичного реєстрації, коли користувач проходить по всім каталогам самостійно, заповнюючи поля при реєстрації інформацією, яка визначена раніше (рис.1). Якщо в каталозі знаходяться поля, під які користувач не визначив інформацію, він може вручну їх заповнити, то ж саме стосується поля "код захисту".

Рис.2 Напівавтоматична реєстрація.

Після того, як сайт зареєстрований, користувач натискає кнопку Після того, як сайт зареєстрований, користувач натискає кнопку  і переходить до форми, де програма просить його оцінити, як пройшла реєстрація сайту і переходить до форми, де програма просить його оцінити, як пройшла реєстрація сайту.

За допомогою даної форми можна буде:

 • видалити каталог, оскільки він вас не задовольняє з тих чи інших причин;
 • перемістити каталог в іншу базу, так як тематика каталогу може не збігатися з бажаної, але збігатися з тематикою інших реєстрованих користувачем сайтів;
 • розбити каталоги по класах: "погано" (сайт, в якому не вдалося зареєструватися), "пізніше" (бажаєте зареєструватися, але в майбутньому), "успішно" (реєстрація пройшла спішно).

Allsubmitter дозволяє підготувати звіт про реєстрацію сайту; для цього потрібно перейти на вкладку "Звіт" (рис.1) і за допомогою кнопки переглянути Allsubmitter дозволяє підготувати звіт про реєстрацію сайту; для цього потрібно перейти на вкладку Звіт (рис звіт про реєстрацію.

Серед корисних допоміжних функцій програми слід також зазначити функцію синхронізації, яка дозволяє перекинути інформацію про каталогах, реєстрація в яких пройшла вдало, в базу каталогів іншого реєстрованого сайту (Проект-Синхронизировать). Таким чином, одного разу успішно зареєструвавши сайт в тому чи іншому каталозі, людина може зі 100% упевненістю реєструвати в ньому інші сайти, особливо схожі за тематикою.

Що стосується, мабуть, найважливішого моменту при реєстрації, який полягає в пошуку каталогів, то тут, як було вже згадано вище, програма пропонує таку функцію, як імпорт з IE, це дозволяє користувачеві знаходити ті сайти, які посилаються на вас і заносити ці каталоги в власну базу. Однак користувачу тут доведеться потрудитися, розбираючи велика кількість непотрібних йому посилаються.

При реєстрації сайту можна також застосовувати систему фільтрів. Властивості для фільтрів можна задавати самостійно. Таким чином, заздалегідь можна захистити себе від реєстрації в влаштовували вас каталогах (рис.3).

Рис.3 Система фільтрів для реєстрації.

На жаль, демо-версія програми не підтримує утиліти "Автоматична реєстрація", тому доведеться повністю довіритися творцям продукту, які стверджують про те, що їм повністю вдалося автоматизувати процес реєстрації в однотипних каталогах, також відкидати каталоги реєстрація в яких пройшла невдало.

Ну і, нарешті, корисна утиліта, яка заслуговує того, щоб на неї звернули увагу - розсилка Direct Mail . Дозволяє автоматизувати процес прийому / відправлення листів, створювати власну базу адресатів, редагувати її, формувати чорний список e-mail і т.д. Все досить шаблонно.

Підводячи підсумок

Отже, проведені огляди двох продуктів, які можуть вважатися одними з найпопулярніших в області реєстрації сайтів в каталогах: Smile: SEO Tools і Allsubmitter. Резюмуючи загальний вміст двох оглядів можна сказати: програма Smile: SEO Tools в цьому порівнянні виявляється безсумнівним лідером, оскільки функціонал її набагато ширше продукту Allsubmitter.

Вона надає різноманітну статистику, що стосується популярності сайту, його позицій ... Allsubmitter в цьому випадку виглядає набагато більш вузькоспеціалізованим продуктом, орієнтованим виключно на реєстрацію сайту.

Це, звичайно, суб'єктивна думка, але інтерфейс у Smile: SEO Tools більш зручний і прозорий, те ж саме можна сказати про систему звітів.

Що стосується роботи з базами каталогів, то тут працювати і з Smile: SEO Tools і з Allsubmitter зручно.

Разом з тим, Allsubmitter - це продукт, який більш пристосований до напівавтоматичного реєстрації, у програми є можливість створювати власні поля, які заповнюються при реєстрації, користувач може сам правити дані, якщо йому щось не подобається.

Іншими словами, якщо цікавить продукт з великою кількістю функцій і можливостей, то слід використовувати Smile: SEO Tools, якщо цікава тільки реєстрація, то потрібно використовувати Allsubmitter.

Посилання по темі

Файли для завантаження

В каталозі Download Ви можете знайти інші корисні матеріали - утиліти, програми, документацію, вихідні коди, електронні книги. Якщо Ви виявили непрацюючу посилання, будь ласка, допоможіть іншим відвідувачам та адміністратору каталогу Download - повідомте про це редактору .


Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения