Огляд ринку Samurai - більше, ніж просто інструмент пошуку ключових слів -

 1. Що може робити ринок самураїв?
 2. Ринок самураїв
 3. Генерування ключових слів
 4. Оцініть ключові слова
 5. Проаналізуйте конкурс
 6. Ціноутворення
 7. Висновок і рекомендації

Довго Ринок самураїв широко вважається найкращим інструментом дослідження ключових слів . Однак з моменту прибуття Росії Довгий хвіст Pro (LTP), думка була розділена щодо того, який з цих двох продуктів є найкращим варіантом для пошуку прибуткових ключових слів, які також легко ранжують ваш сайт.

У нашому нещодавно опублікованому Огляд довгого хвоста Pro , Я заявив, що це програмне забезпечення є моїм інструментом вибору, коли мова йде про те, які ключові слова шукають люди, в якому обсязі, і як важко було б отримати ваш сайт в списку в пошукових системах для цих конкретних ключових слів. Однак моя думка з цього питання не є універсальною, і для кожного фаната LTP ви знайдете щасливого користувача Market Samurai, який продовжує вибирати це програмне забезпечення над своїм суперником.

Щоб допомогти вам вирішити, який найкращий інструмент для вас, або якщо є які-небудь особливості, знайдені в тому, що не в іншому, що зробить корисним володіти обома, цей огляд Market Samurai повинен сказати вам все, що потрібно знати про це популярний шматок програмного забезпечення від Noble Samurai.

Що може робити ринок самураїв?

Перш за все, Market Samurai є інструментом дослідження ключових слів. Якщо ви не зовсім знайомі з цим типом досліджень і не знаєте, чому ви повинні проводити дослідження ключових слів, наш огляд Long Tail Pro більш детально .

Тим не менш, це програмне забезпечення має кілька інших пов'язаних функцій, які прагнуть зробити його все в одному дослідний інструмент для інтернет-маркетологів і онлайн-видавців. Нижче наведено опис функцій або модулів, до яких ви отримуєте доступ під час придбання Market Samurai:

 • Дослідження ключових слів - Створення ключових слів
 • SEO Конкуренція - Подивіться, як конкурентоспроможні 10 кращих сайтів, що посідають за ключовим словом
 • Rank Tracker - Дізнайтеся і відстежуйте, де ваш сайт знаходиться в пошукових системах
 • Інструмент перевірки домену - пошук доступних доменів для вибраних ключових слів
 • Методи монетизації - пошук відповідних продуктів у ClickBank, Amazon тощо.
 • Знайти вміст - пошук відповідного вмісту зі статей Ezine, YouTube, Вікіпедії тощо.
 • Опублікувати вміст - завантажувати вміст на свій сайт WordPress
 • Акція - пошук можливостей зворотного зв'язку з ряду джерел, таких як Web 2.0, форуми та блоги

Хоча тут багато модулів, найбільш цікавими та корисними є дослідження ключових слів і модулі конкуренції SEO.

Ринок самураїв

Ринок самураїв працює на проектній основі. Ви можете мати багато проектів, і кожен з них може мати кілька наборів ключових слів. Хороший спосіб використовувати проекти - організувати дослідження за темами та пов'язаними з ними темами.

Якщо ви проводили дослідження для того, щоб з'ясувати, які ключові слова шукають люди, шукаючи теми WordPress, ви можете створити проект під назвою Теми WordPress, щоб об'єднати всі ці дані разом.

Під час запуску програмного забезпечення можна відкрити існуючий проект або створити новий. При створенні нового проекту можна ввести ключове слово seed , а потім дати назву проекту, а також вибрати регіон.

Ви можете повернутися до цих налаштувань у будь-який час, так що якщо ви хочете налаштувати їх після початку роботи, це не є проблемою.

Генерування ключових слів

Оскільки це програмне забезпечення є насамперед інструментом дослідження ключових слів , давайте спочатку подивимося на цей модуль. Коли ми вводили ключове слово при створенні проекту, натискання кнопки "Дослідження ключових слів" використовуватиме це ключове слово і розпочати процес створення списку інших відповідних пошукових термінів на основі цього ключового слова.

Першим кроком у цьому процесі є встановлення мінімальної та максимальної довжини фрази. Це кількість слів, які містять створені ключові слова. Фрази поза цим діапазоном будуть відфільтровані. Це зручна функція, щоб використовувати, якщо ви шукаєте більше ключових слів хвоста, які можуть мати менше конкуренції і, отже, легше ранжувати ваш сайт для.

Це зручна функція, щоб використовувати, якщо ви шукаєте більше ключових слів хвоста, які можуть мати менше конкуренції і, отже, легше ранжувати ваш сайт для

У цьому прикладі ми використовуємо 'WordPress Themes' як ключове слово для насіння, тому встановлення мінімум трьох слів дає хороші шанси розкрити деякі довгі фрази на основі цього ключового слова. Після цього натисніть кнопку "Створити ключові слова" Ринок самураїв приступити до роботи та розпочати запит до інструменту планування ключових слів Google, щоб створити список ключових слів.

Після завершення запиту вам буде надано список ключових слів. З цього розділу екрана можна додати більше ключових слів, які ви хотіли б включити до списку, який не було створено програмним забезпеченням. Ви також можете встановити позитивні ключові слова, які повинні бути включені у фрази у списку, а також встановити мінус-слова, які не повинні бути включені у фрази у списку. Це дозволяє фільтрувати результати, перш ніж перейти до наступного кроку. Також можна виключити будь-які окремі ключові слова, натиснувши на значок X.

Після швидкого перегляду списку, а потім відфільтрування будь-яких ключових слів, якщо необхідно, можна натиснути кнопку "Аналіз ключових слів", щоб дозволити Market Samurai оцінити ці ключові слова.

Оцініть ключові слова

Ринок Samurai має можливість використовувати багато критеріїв для аналізу ключових слів. Це дозволяє краще оцінити ці ключові слова та визначити, наскільки вони підходять для вашого проекту. Кожен з різних варіантів можна ввімкнути або вимкнути окремо, щоб запобігти завантаженню даних, які ви не плануєте використовувати.

Ці абревіатури можуть виглядати заплутаним, але Market Samurai містить інформацію довідки для кожної опції. Це активується, переміщаючи курсор миші над словом, яке потім виявляє корисне пояснення.

Щоб отримати уявлення про те, як можна проаналізувати ключові слова, нижче наведено кілька варіантів.

 • Локальні пошуки в місяць - як часто виконується пошук цього ключового слова
 • SEO Трафік - Скільки трафіку ви могли б отримати, якщо б ви посіли номер 1
 • Назва Конкурс - Кількість сторінок в Величний SEO індекс, що включає ключове слово
 • Конкурс SEO - Кількість сторінок у Bing's індекс, що включає ключове слово
 • SEO Значення - щомісячне значення трафіку, який сайт зайняв номер 1 і монетизується з AdSense потенційно може досягти

Це лише деякі з варіантів, але вони в основному зосереджені на даних з індексів Majestic SEO і Bing. Ринок Samurai використовував дані від Google, але перейшов на Bing деякий час назад .

Це досить великий недолік у цьому програмному забезпеченні, оскільки Bing не є Google. Аргументом є те, що ви можете зробити подібні висновки для Google, використовуючи дані Bing. Однак я не впевнений, що з цим згоден.

Також багато ринків, які використовує ринок самураїв, наприклад, скільки сайтів згадують конкретне ключове слово в назві або вміст сторінки, досить марні, навіть якщо вони використовують дані з індексу Google.

Аналізуючи конкурентоспроможність ключового слова , нас цікавлять тільки сайти, що потрапили в першу десятку, і наскільки важко їх перевершити. Якщо є 1 000 000 сайтів, на яких згадується ключове слово, яке ви бажаєте ранжувати, це не говорить вам багато, оскільки більшість з них може бути не дуже добре оптимізовані для цього ключового слова, або, можливо, більшість з них. У будь-якому випадку це лише перші 10 сайтів, які вас цікавлять.

За допомогою Platinum версії Long Tail Pro ви отримаєте загальний рейтинг конкурентоспроможності ключових слів, який показує вам, наскільки конкурентоспроможні 10 найкращих сайтів для кожного ключового слова. Оскільки вашою метою є потрапити до цієї першої десятки, це набагато корисніше число .

З Market Samurai, ви отримуєте багато даних про ключові слова. Це допоможе вам створити загальну картину того, наскільки конкурентоспроможним є ключове слово, і чи варто витрачати час на його оцінку. Тим не менш, він не може бити загальний рахунок ви отримуєте з Платина довгого хвоста .

Це не кінець процесу дослідження ключових слів. На екрані результатів ключових слів тепер можна використовувати ці дані для фільтрування ключових слів відповідно до того, наскільки вони конкурентоспроможні, скільки разів вони шукаються та інші доступні дані.

З результатів можна вибрати окремі ключові слова, які мають потенціал, а потім аналізувати їх окремо , щоб переглядати сайти, які вже входять до десятки кращих для кожного ключового слова.

Проаналізуйте конкурс

Вибрані ключові слова можна відкрити в новій вкладці Market Samurai, дозволяючи використовувати інші модулі програмного забезпечення з ними. Наступним кроком у процесі є використання модуля SEO Competition для окремих ключових слів, які вас цікавлять.

У цьому модулі ви отримуєте доступ до набагато більш корисних даних про сайти, перелічені в топ-10 Google для конкретного ключового слова. Це включає такі дані, як кількість зворотних посилань, вік домену, кількість індексованих сторінок сайту та багато іншого.

Це включає такі дані, як кількість зворотних посилань, вік домену, кількість індексованих сторінок сайту та багато іншого

Після встановлення даних, які ви хочете побачити для сайтів у топ-10 Google для цього конкретного ключового слова, натискання кнопки "Створити результати" відобразить ці результати.

Після встановлення даних, які ви хочете побачити для сайтів у топ-10 Google для цього конкретного ключового слова, натискання кнопки Створити результати відобразить ці результати

В ідеалі ви хочете побачити багато зелених клітин тут. У наведеному вище прикладі ви могли б мати хороші шанси потрапити в топ-10 для "WordPress теми для малого бізнесу". Хоча це буде залежати від того, які клітинки зелені, і чи можна конкурувати на цьому конкретному показнику чи ні, наприклад, вік сайту або кількість зворотних посилань домену.

У двох словах, чим більше зелених клітин, тим менш конкурентоспроможним є ключове слово і тим більше шансів у вас буде перемогти ці сайти зеленими клітинами. Тим не менш, ви все ще повинні враховувати, які клітини є зеленими або червоними.

Це стосується основних можливостей дослідження Market Samurai. У програмному забезпеченні є й інші модулі. Вони дозволяють знаходити домени, які відповідають ключовим словам, якщо ви починаєте новий сайт; знайти продукти, пов’язані з ключовими словами; і відстежувати ранг вашого сайту в пошукових системах; а також ще кілька інструментів, згаданих раніше.

Ціноутворення

Ринок Samurai доступний за одноразову плату в розмірі $ 149. Це включає в себе доступ до всіх доступних модулів. Існує також безкоштовне випробування доступний для Market Samurai, щоб ви могли спробувати його і порівняти, як він формується проти Long Tail Pro, який також має безкоштовну пробну версію.

Висновок і рекомендації

Ринок самураїв має багато особливостей, особливо в порівнянні з його головним суперником, Довгий хвіст Pro . Тим не менш, основними модулями, що представляють інтерес для більшості користувачів, будуть дослідження ключових слів і модулі конкуренції SEO, які також знаходяться в LTP.

Ці функції дозволяють вам знайти інші ключові слова, пов'язані з вашим початковим ключовим словом насіння, а потім проаналізувати, як важко проникнути до 10 кращих сайтів, перерахованих у Google для кожного ключового слова.

Якщо ваші основні вимоги від частини програмного забезпечення, таке як це, щоб мати можливість проводити ефективне дослідження ключових слів , то інші функції та модулі, ймовірно, не будуть представляти для вас великий інтерес.

З інших модулів, трекер ранжування , мабуть, є найбільш корисним. Хоча варто зазначити, що при покупці Market Samurai, ви отримуєте тільки можливість відстежувати 10 ключових слів, при цьому дані рейтингу оновлюються щотижня. Проте ви можете придбати додаткові кредити, щоб відстежити більше ключових слів, починаючи з $ 20 на місяць.

Коли справа доходить до вибору інструменту дослідження ключових слів, головне рішення для більшості людей зводиться до Market Samurai проти Long Tail Pro . З досить порівнянними цінами, судячи про інструменти для їхньої здатності виконувати дослідження ключових слів, і аналіз конкуренції, я вважаю за краще Long Tail Pro.

Це пов'язано з тим, що його основна увага приділяється виключно цим завданням, простоті використання та більш корисним даним, що відображається про ключові слова та їх конкуренцію. Всі ці фактори роблять його більш ефективним у своїй основній меті.

Якщо взяти до уваги Platinum версію Long Tail Pro, і ви готові платити щомісячну абонентську плату в розмірі $ 17 на місяць, то LTP виграє руки вниз . Щомісячна плата дозволяє переглядати середній показник конкурентоспроможності ключових слів для кожного ключового слова, завдяки чому весь процес пошуку ключових слів, які можна легко класифікувати, які люди насправді шукають, набагато швидше та ефективніше.

Однак, якщо ви не готові заплатити 17 доларів за Platinum версію LTP, а деякі додаткові можливості Market Samurai звертаються до вас, то Market Samurai все ще залишається популярним інструментом, який багато інтернет-маркетологів і видавців вмісту використовують для У цей день.

Але не вірте моєму слову, є пробні версії обох доступних інструментів, тому, безумовно, варто перевірити їх і побачити, який з них найкраще підходить вашим потребам і вимогам.

Спробуйте ринок Самурай сьогодні

Дякуємо за читання,
Джо

Пов'язані

Що може робити ринок самураїв?
Що може робити ринок самураїв?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения