Огляд SEO PowerSuite за 2019: SEO PowerSuite проти MOZ

 1. Що таке SEO PowerSuite?
 2. Особливості SEO PowerSuite
 3. SEO PowerSuite Vs. MOZ (раніше, SEOmoz)
 4. # 1 Дослідження ключових слів
 5. Ідеї ​​пошуку ключових слів
 6. # 1. Аналіз ключових слів
 7. # 2. Відстеження рейтингу
 8. Подібності:
 9. # 3. Аудит на сторінці
 10. # 4. Оптимізація вмісту для кожної веб-сторінки
 11. # 5. Створення посилань і дослідження Backlink
 12. Висновок

Якщо ви вирішили взяти свій бізнес в Інтернеті і створити цінність бренду; Безумовно, першим кроком, який потрібно зробити, є налаштування веб-сайту.

Після завершення налаштування вашого веб-сайту і готових до демонстрації вашого продукту або роботи, наступна річ, яку вам потрібно, це "Аудиторія". Отже, як ви отримаєте свою аудиторію?

Тут виникає потреба в пошуковій оптимізації (SEO) . Органічні SEO є те, що диски цільової аудиторії на ваш сайт і допомогти вам розвивати свій бізнес в Інтернеті.

Якщо ви вже перебуваєте на цифровому ринку, SEO не є новим терміном для вас, і якщо ви знаєте, що таке SEO, ви повинні знати про його технічні особливості.

Ви коли-небудь замислювалися, наскільки добре було б, якщо б SEO було трохи легше і менше часу?

Правда, якщо у вас є правильні інструменти, використання SEO правильно може бути майже без зусиль . Нещодавно ми використовували SEO PowerSuite для нашого сайту, і те, що ми виявили, було узагальнене в цій статті.

Що таке SEO PowerSuite?

Що таке SEO PowerSuite

SEO PowerSuite, як випливає з назви, є потужним інструментом пошукової оптимізації, який допоможе вам з усіма вашими SEO технічними можливостями легко і за доступною ціною. Це компіляція найбільш корисного програмного забезпечення за допомогою Помічника посилань , як аудитор веб-сайтів, Track Tracker, Link Assistant і SEO Spyglass .

Особливості SEO PowerSuite

Особливості SEO PowerSuite

Крім того, легко доступні, SEO PowerSuite допомагає вам Jumpstart вашої загальної програми SEO . Є кілька інструментів, включених в цю потужну програмне забезпечення, яке дозволяє керувати основними аспектами SEO.

Ця програма включає інструмент пропозиції ключових слів, який фокусується на наданні відповідних пропозицій щодо ключових слів і компілюванні даних за допомогою AdWords, Google Trends та інших інтегрованих інструментів дослідження ключових слів.

SEO PowerSuite не обмежує пошук за ключовими словами до 50-100 ключових слів. Таким чином, у вас є необмежений доступ до ключових слів і ключових фраз, які відповідають вашим веб-сайтам і потребам бізнесу.

Крім того, до цього програмного забезпечення додано додаткові інструменти, які допомагають оцінити користувача генерація трафіку веб-сайту на основі вибраних ключових слів та їх рейтингу.

З інструментом SEO PowerSuite SpyGlass, ви можете подивитися в глибину конкурентів зворотних посилань, і отримати відповідні і надійні посилання на ваш сайт.

Асистент посилань може знайти сотні можливостей побудови посилання. Це програмне забезпечення дозволяє користувачеві створювати і відслідковувати необмежені зворотні посилання щоб забезпечити зростання вашої онлайн-кампанії.

Він сканує і збирає всі вхідні зворотні посилання , упорядковує їх і оцінює кожну з них, щоб надати вам максимальну користь.

Іншим корисним інструментом, включеним у SEO PowerSuite, є програмне забезпечення SEO Reporting, яке допоможе вам зі всіма необхідними функціями підтримки, необхідними для професійного виконання SEO.

Однак це програмне забезпечення не дає вам зручності чату на своєму сайті як блогу або форуму. Ви отримуєте спеціальну сторінку FAQ для ваших проблем, але у разі виникнення будь-яких проблем з білінгом або відновленням програмного забезпечення, у вас немає іншого варіанту, окрім того, щоб надіслати поштову підтримку клієнтам SEO PowerSuite і чекати їхнього повернення.

SEO PowerSuite Vs. MOZ (раніше, SEOmoz)

Має бути багато інших відгуків про SEO PowerSuite в Інтернеті , але поки ви не зрівняєтеся з продуктами самостійно, ви не можете бути впевнені, що вибрали правильний продукт. Тут ми розглянули два найпопулярніші для вас ПО для SEO, щоб зробити ваш вибір простішим.

[ninja_tables id = 7067]

Порівняння, яке ви прочитаєте тут, засноване на професійній версії програмного забезпечення SEO.

Починаючи з ціни, як згадувалося вище, версія SEO PowerSuite Professional доступна за $ 299 одноразового платежу, тоді як Moz PRO буде коштувати вам $ 99 в місяць. Деякі інші параметри для порівняння:

# 1 Дослідження ключових слів

# 1 Дослідження ключових слів

Правильне дослідження ключових слів - корінь успішної кампанії SEO. Він починається з пошуку найбільш прибуткових ключових слів на основі різних показників.

Обидва SEOmoz і SEO PowerSuite включає в себе різні функції дослідження ключових слів. SEO PowerSuite робить це зі своїм інструментом Rank Tracker , в той час як Moz надає вам два різних інструменти, Rank Tracker і інструмент складності ключових слів для дослідження ключових слів.

Давайте зрозуміємо це дещо детально:

Ідеї ​​пошуку ключових слів

SEO PowerSuite пропонує вам 17 різних методів для створення пропозицій ключових слів. За допомогою цих методів ви можете швидко отримати ключові слова або ключові фрази в одному слові і використовувати їх для отримання тисяч вигідних пропозицій щодо ключових слів.

Потім можна почати оптимізувати свій сайт за допомогою таких пропозицій щодо ключових слів і пошукових термінів. Інструмент SEO PowerSuite також виключає всі дубльовані ключові слова автоматично, а це означає, що вам не доведеться більше турбуватися про будь-яке дублювання з різних джерел.

З іншого боку, Moz не включає функцію пропозиції ключових слів і притягує найбільш очевидні 20 ключових слів або фраз приблизно. Потім вам доведеться сидіти і вирішувати самі, які будуть для вас найкращим вибором, що теж без особливих даних або фактів.

# 1. Аналіз ключових слів

Після того як ви закінчите з дослідженням ключових слів, і ви готові зі списком ключових слів і ключових фраз, настав час проаналізувати свій пошук.

Функції аналізу ключових слів SEO PowerSuite дозволяють перевіряти ранжування для кожного вибраного ключового слова. Цей інструмент допоможе вам перевірити діапазон оцінок відвідувань відповідно до рейтингу ключових слів.

Крім того, цей інструмент покаже середні щомісячні пошуки, які кожне ключове слово отримує від пошукової системи Google у всьому світі. Крім основних функцій SEO PowerSuite, Rank Tracker перевіряє індекс ефективності ключових слів, діапазон трафіку веб-сайту і оцінюється щомісячна вартість PPC.

У Moz ви обмежені лише перевіркою складності ключових слів, обсягом пошуку Bing і аналізом SERP . Тут вам доведеться перевірити всі ключові слова один за одним через аналіз SERP і зробити висновок, що вимагає багато часу.

# 2. Відстеження рейтингу

Відстеження рейтингу

Важливо зрозуміти, як ваш сайт реагуватиме на вибрані вами ключові слова. Чи буде це місце в пошукових системах за ключовими словами за вашим вибором чи ні, важко з'ясувати.

Після того як ви почали застосовувати стратегії SEO до вашого сайту, вам потрібно відстежувати рейтинг вашого сайту для кожного ключового слова безперервно, а відстеження рейтингу стає важливою діяльністю вашої кампанії SEO. Таким чином, як SEO PowerSuite, так і Moz надають інструменти для відстеження рейтингу.

Подібності:

 • І програмне забезпечення дасть вам ваш сайт рейтингу для цільових ключових слів.
 • Вони показують точні URL-адреси результатів пошуку.
 • Ви отримаєте доступ до треку рейтингу Universal Search.
 • Ви можете створювати власні графіки прогресу і записувати всю історію рейтингу.
 • Обидва вони надають персональні рейтингові звіти.

# 3. Аудит на сторінці

На сторінці SEO починається з сканування вашого сайту і перевірки існуючих помилок в його коді, так що ці невидимі помилки не перешкоджають рейтингу пошукових систем вашого сайту.

Хоча, як Moz і SEO PowerSuite надає інструменти аудиту веб-сайту, існують певні подібності та відмінності в їхніх функціях, на які ми повинні зосередитися. Інструмент аудиту Moz, відомий як інструмент сканування тестування, і SEO PowerSuite пропонує інструмент веб-аудитора.

Обидва інструменти допоможуть вам перевірити код стану вашого сервера на відгуки сервера та пошкоджені посилання для кращої продуктивності.

Ви також можете використовувати ці інструменти для перевірки загальної кількості посилань на вашому сайті зі списком дубльованого вмісту або порожніх елементів HTML. Він також надає короткий огляд переспрямувань та канонізації сторінок сайту.

Однак, Moz також встановив деякі обмеження для вас. Інструмент тестування сканування Moz може сканувати максимум 3000 сторінок на субдомен і дозволяє запускати лише два сканування за день. Тоді як SEO PowerSuite не має таких обмежень.

Крім того, Moz не розглядає питання SEO, пов'язані з мобільною видимістю та оптимізацією. Пам'ятайте, згідно з новими правилами та правилами Google, для вашого сайту необхідно, щоб ваш мобільний телефон був сумісним з високим рейтингом у пошукових системах.

SEO PowerSuite також допомагає вам регулярно генерувати Sitemap і robots.txt, яких Moz, на жаль, не вистачає. Це означає, що за допомогою SEO PowerSuite ви можете виконати належний технічний аудит сайту, який важко виконати в Moz.

# 4. Оптимізація вмісту для кожної веб-сторінки

Оптимізація вмісту для кожної веб-сторінки

Інструмент Moz, що дозволяє оптимізувати вміст сторінки, називається Moz On-Page Tool. Цей пристрій може обчислювати SEO і клас читаності для всіх ваших веб-сторінок, з аналізом вмісту кожної сторінки (по одному ключовому слову за раз). Moz також надає ваші пропозиції для усунення незначних проблем на вашому сайті, на основі загальних правил SEO.

З іншого боку, веб-сайт Auditor Tool від SEO PowerSuite дозволяє користувачеві перевіряти повну швидкість оптимізації всіх сторінок вашого сайту. Цей інструмент також пропонує на сторінці оптимізації швидкості, вигравши звіт про щільність ключових слів, звіт про оптимізацію сторінки та звіт про перегляд пошукової системи. Усі пропозиції, надані аудитором веб-сайту, базуються на аналізі конкуренції в реальному часі.

Крім того, Moz надає поради для оптимізації контенту на основі власних досліджень та стандартів, тоді як SEO PowerSuite надає поради на основі Google та інших стандартів пошукових систем. Це означає, що за допомогою SEO PowerSuite ви отримуєте дослідження на основі конкуренції на основі ніші.

# 5. Створення посилань і дослідження Backlink

Для дивовижних результатів пошукової системи, ви повинні інвестувати свій час у діяльність зі створення посилань з відповідними веб-сайтами. Програмне забезпечення автоматизації SEO допоможе вам знайти відповідні сайти, які можуть допомогти вам визначити місце в пошукових системах.

Якщо ви професійний абонент з Moz, він дозволяє вам отримати доступ до служби Open Site Explorer, щоб витягти базу даних зворотних посилань. Ця база даних може допомогти вам перевірити деякі живі зворотні посилання, пов'язуючи назву сторінки і URL, якірні текстові посилання, орієнтовні позначення і зв'язуючи DA і PA на сайті.

Проте, за допомогою Moz ви можете використовувати лише 10 000 посилань на макс.

З іншого боку, SEO PowerSuite SEO SpyGlass використовує зворотні посилання з декількох ніш, щоб дати вам розумний результат. Він використовує численні ресурси для збору найбільш конкурентних зворотних посилань, таких як база даних SEO SpyGlass, WebMeUp Backlink Tool, 161 баз даних пошукових систем і Google Analytics.

Деякі інші SEO метрики SEO PowerSuite - це:

 • 613 мільярдів посилань сторінок
 • Окремі статистику зв'язування доменів
 • До п'яти сайтів порівняння побудови посилань
 • Повний список зворотних посилань, що визначають веб-сайт з кожного домену
 • Соціальні медіа перевіряють для кожного пов'язаного сайту

Висновок

Після перевірки як програмного інструментарію, не було б неправильно сказати, що Moz має обмежену кількість ресурсів в порівнянні з SEO PowerSuite. Будь то гнучкість, особливості, обмеження або ціна, SEO PowerSuite в будь-який час кращий вибір, ніж інший інструмент SEO на ринку.

Отже, якщо ви плануєте створити онлайн-присутність для вас і вашого бренду, SEO PowerSuite може стати гарною допомогою.

Отримати інструмент

Огляд SEO PowerSuite за 2019: SEO PowerSuite проти MOZ

5 (100%) 1 голос

Що таке SEO PowerSuite?
Отже, як ви отримаєте свою аудиторію?
Ви коли-небудь замислювалися, наскільки добре було б, якщо б SEO було трохи легше і менше часу?
Що таке SEO PowerSuite?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения