On-line курс SEO: Як розкрутити сайт самостійно в пошукових системах Яндекс і Google. Як правильно розкручувати і просувати сайт самому безкоштовно в ПС. Курси сео-просування онлайн в Москві, Києві, Харкові, Мінську, Санкт-Петербурзі, відгуки, ціна

 1. Теоретична частина online-курсу SEO як просунути сайт самостійно
 2. Модуль 1. Що потрібно знати, щоб навчитися просувати сайт самому
 3. Модуль 4. Зовнішня оптимізація сайту.
 4. Практична частина online-курсу SEO як просунути сайт самому
 5. Відеоуроки online-курсу SEO просування сайту самостійно
 6. Відгуки про курс SEO просування сайтів в Інтернет самому
 7. Для кого призначені online СЕО курси?
 8. Чому Вас навчить online SEO-курс?
 9. Що дасть Вам проходження online-курсу по розкрутці сайтів?
 10. Хто автор даного online курсу і чи є приклади успішного просування сайтів у автора seo-курсів?
 11. Коли планується проведення online-курсів сео?

Вашій увазі пропонується унікальний на сьогоднішній день курс seo по розкрутці сайтів в пошукових системах, який розрахований як на початківця, так і на просунутого користувача. Розробником курсу є досвідчений Seo -оптімізатор Дмитро Андрущенко, який має досвід розкрутки сайтів більше 7 років (з 2007 року) і прийняв участь в розкручуванні більш ніж в 50 великих і середніх проектів.

Термін навчання: 1,5 місяці.

Курс seo містить: 6 модулів, 6 практик, 12 відеоуроків.

Підтримка викладача: В залежності від обраного тарифного плану, Ви отримуєте щоденну підтримку по електронній пошті і до 2 годин підтримки по скайпу в тиждень.

Вміст online курсу по пошукової розкручуванні сайтів SEO самому

Теоретична частина online-курсу SEO як просунути сайт самостійно

Теоретична частина курсу SEO включає 6 базових модулів, вивчивши які, Ви дізнаєтеся як просунути сайт самостійно.

Модуль 1. Що потрібно знати, щоб навчитися просувати сайт самому

Модуль 2. Складання семантичного ядра сайту.

Модуль 3. Внутрішня оптимізація сайту.

Внутрішня оптимізація сайту

Приклад лекції, внутрішня оптимізація сайту

Модуль 4. Зовнішня оптимізація сайту.

Модуль 5. Оцінка ефективності розкрутки сайту за допомогою Веб-аналітики.

Модуль 6. Фільтри пошукових систем.

 • 6.1 Що таке фільтри пошукових систем і які вони бувають?
 • 6.2 Як не потрапити під фільтри пошукових систем?
 • 6.3 Як вийти з під фільтра, якщо туди потрапили?
 • 6.4 Як не купити посилання з сайту під фільтром?
 • 6.5 Як швидко провести технічний аудит сайту?
 • 6.6 Просування по позиціях і по трафіку.

Практична частина online-курсу SEO як просунути сайт самому

Практикум 1. Аналіз сайтів-конкурентів. Вибір ключових слів .

Практикум 2. Складання семантичного ядра сайту .

Практикум 3. Внутрішня оптимізація сайту .

Практикум 4. Купівля посилань в Miralinks і Rotapost .

Купівля посилань в Miralinks і Rotapost

Приклад практикуму, зовнішня оптимізація сайту, покупка посилань в Miralinks

Практикум 5. Аналіз позицій сайту .

Практикум 6. Аналіз сайту за допомогою Google Analytics .

Відеоуроки online-курсу SEO просування сайту самостійно

1 відео-урок. Початок просування свого сайту. Аналіз сайтів конкурентів. Вибір ключових слів для сайту.

2 відео-урок. Складання семантичного ядра сайту.

3 відео-урок. Як розподілити ключові слова по сторінках сайту для успішного просування?

4 відео-урок. Як внутрішня оптимізація сайту впливає на відвідуваність з пошукових систем?

5 відео-урок. Внутрішня оптимізація власного сайту.

6 відео-урок. Де брати контент для сайту?

7 відео-урок. Звідки беруться платні посилання в Інтернеті?

8 відео-урок. Розміщення статей в Біржі Miralinks.

9 відео-урок. Розміщення статей в Біржі Rotapost.

10 відео-урок. Закупівля посилань в соціальних мережах і блогах.

11 відео-урок. Веб-аналітика. Аналіз сайту за допомогою Google Analytics.


Фрагмент відео-уроку "Аналіз сайту за допомогою Google Analytics", 12 хв з 22 хв

12-ої відео-урок - Закупівля посилань в біржі sape.

Детальніше про курс SEO

Безкоштовний курс SEO. Ви можете пройти цей курс абсолютно безкоштовно, вся інформація, представлена ​​в публічному доступі придатна для самостійного вивчення. Прочитавши всі надані у відкритому доступі матеріали, Ви дізнаєтеся абсолютно безкоштовно, як просувати сайт самостійно. Однак, ми не несемо відповідальність за результат, отриманий Вами. При виникненні труднощів в розумінні матеріалу або практичних питань, Ви можете задавати відповідні питання нам по email, ми відповідаємо на них у міру можливостей, однак не можемо гарантувати швидкість відповідей.

Базовий курс SEO. У базовий курс сео входить зручний електронний конспект лекцій, який добре допомагає в процесі навчання. У базовому курсі SEO в процесі навчання Ви навчитеся просувати сайти самостійно. Для того, щоб виконувати практичні завдання було простіше, Вам будуть надані 12 відеоуроків, в яких на реальних прикладах показано, як виконувати запропоновані завдання в процесі просування сайту самостійно. Так само як і в разі безкоштовного курсу, Ви можете задавати з'явилися питання по email. На такі питання ми відповідаємо швидше, оскільки вони більш пріоритетні в черзі питань. Крім того на ті питання, на які по email відповісти важко, викладач дасть відповіді по скайпу (в певний заздалегідь день, 1 раз на тиждень), щоб Ваше самостійне навчання було простіше і ефективніше.

Оптимальний курс SEO. В оптимальний курс пошукової оптимізації сайту, окрім зручного конспекту лекцій, входить підтримка учнів фахівців по скайпу (1 година на тиждень). Викладач сам задасть Вам необхідні питання, щоб зрозуміти Ваші слабкі сторони і зможе проконсультувати з приводу розкручування сайту. Це дуже сильно може допомогти в процесі навчання. Так само як і в разі базового курсу, на питання, що задаються по електронній пошті, ми відповідаємо швидше.

Просунутий курс SEO. У просунутому курсі розкрутки сайту, Ви працюєте з конкретним сайтом, який виберете самі на результат. Так само як і у випадку оптимального курсу, Ви отримуєте підтримку по скайпу 1 годину в тиждень. Однак, ми приділяємо особливу увагу аналізу Вашого проекту і перевірці того всього що Ви робите. Це дозволяє Вам не допустити помилок при навчанні SEO, на виявлення і виправлення яких, може знадобитися додатковий час. Щотижня ми будемо проводити аудит Вашого сайту, і звертати увагу на його слабкі сторони з точки зору SEO оптимізації. Ви будете самостійно виправляти всі помилки пошукової оптимізації та тим самим Ваше навчання SEO-розкрутці буде ефективним, а просування Вашого сайту швидким.

Професійний курс SEO. Вам буде надано персональний менеджер, який буде зможе консультувати Вас персонально кожен робочий день з 9-00 ранку до 18-00 по скайпу. Якщо у Вас щось не буде виходити, персональний менеджер покаже Вам наочно на прикладах що і як потрібно робити.

Порівняння online курсів по розкрутці сайтів SEO самостійно

Для того, щоб було добре зрозуміло, чим відрізняються різні курси SEO між собою, пропонуємо скористатися порівняльною таблицею.

Що входить в даний курс SEO самостійної розкрутки і просування сайтів в пошукових системах Яндекс і Google?

Даний online курс пошукової оптимізації складається з 6 теоретичних модулів, 6 практичних завдань і 12 відеоуроків загальною тривалістю 160 хвилин. Також, SEO курс включає зручний електронний конспект лекцій. Передбачається вивчення одного модуля, 2-ух відеоуроків і виконання одного практичного завдання протягом тижня. Таким чином, на проходження всього курсу потрібно 1,5 місяця. Починаючи з оптимального SEO курсу, викладачем повністю контролюється виконання практичних завдань. А починаючи з просунутого курсу SEO, проводитися щотижневий безкоштовний аудит Вашого сайту, що просувається і аналіз помилок на сайті. Якщо Ви хочете отримати персонального менеджера, який зможе консультувати Вас в будь-який робочий час, виберіть курс SEO Професійний.

Вартість курсу SEO

Відгуки про курс SEO просування сайтів в Інтернет самому

Олексій Туманов (студент). Шукав курси по SEO в Інтернеті і знайшов цей сайт. Хотів отримати базові знання з SEO оптимізації і практичний досвід. Пройшов Просунутий курс SEO. Сподобалось все. Теоретичний матеріал і практичний завдання подано у зручній та зрозумілій формі. Відповіді на питання отримував регулярно. Мені вказали на кілька значних помилок, які я зробив при виконанні домашніх завдань. В результаті проходження курсу почав добре розуміти принципи роботи пошукових систем і знаю, як просувати сайти самостійно. Тепер шукаю роботу SEO-оптимізатором в офісі на гідну зарплату!

Марина Саганова (студентка). Я вже досить багато прочитала про SEO і мала теоретичні знання, проте у мене залишалася маса питань і було не зрозуміло, що робити обов'язково для того, щоб просунути свій сайт, а що можна не робити. Пройшла просунутий курс SEO і залишилася дуже задоволена! Дуже сподобалися і надані матеріали, і можливість отримання відповідей на мої питання в будь-який час. Крім того, відео-уроки виявилися дуже корисні. Мені вдалося за 1,5 місяці дізнатися і зробити більше, ніж за останні 2 роки з тих пір, як я почала цікавитися цією темою. Тепер шукаю реальні замовлення на біржах фріланса.

Сергій Федоряк (PHP програміст). Мені скинув посилання на дані сайт мій хороший друг. Ми разом працюємо в невеликій компанії і займаємося аутсорсингом. В основному створюємо великі Інтернет-магазини на базі безкоштовних движків drupal і opencart. Клієнти у нас часто запитують з приводу SEO розкрутки для розроблених сайтів. Раніше нам доводилося відмовляти клієнтам з приводу таких послуг. Після проходження професійного курсу SEO, я під строгим контролем викладача зміг самостійно розкрутити сайт клієнта вивести його в ТОП-10 за низкою запитів. Тепер збираємо невеликий штат і будемо всім клієнтам пропонувати розкрутку сайтів в пошукових системах.

Станіслав (фотограф). Я весільний фотограф і маю свій власний сайт, за допомогою якого рекламую свої послуги. Сайт мені зробив мій хороший друг, проте ніхто ніколи не займався його просуванням. Незважаючи на те, що я вклав багато часу і сил в наповнення хорошою інформацією мого сайту, відвідуваність на ньому була дуже низька. Я зацікавився просуванням сайту, проте ціни у професіоналів просто шалені! Я вирішив сам розібратися як просувати сайти самостійно в пошукових системах і був дуже здивований такою низькою вартістю базового курсу SEO. Я замовив цей курс довго не роздумуючи і залишився дуже задоволений. Матеріал подано у зручній формі, на всі питання, які у мене виникали, я дуже швидко отримував відповіді. За 3 місяці мені вдалося практично безкоштовно самостійно просунути сайт в пошукових системах і підняти трафік в 4 рази! Тепер з клієнтами у мене проблем немає, іноді навіть доводиться їм відмовляти через брак часу!

Для кого призначені online СЕО курси?

Даний online курс по розкрутити сайтів добре підійде як для початківців сеошників, які хочуть навчитися розкручувати сайти самостійно, так і для користувачів, у яких вже є досвід самостійного просування сайтів в Інтернет.

Для успішного проходження курсу SEO самостійного просування сайту та виконання всіх практичних завдань Вам необхідно мати лише знаннями рядового Інтернет-користувача, а так само мати можливість виділяти час 8-15 годин на тиждень і не затягувати з виконанням завдань. Якщо все встигати вчасно, то через 1,5 місяці ви отримаєте перші плоди своєї праці у вигляді трафіку на Вашому сайті, а через 6 місяців зможете самостійно розкрутити сайт безкоштовно вивести в ТОП-10 велику кількість пошукових запитів. Подальша самостійна робота зі своїми сайтами дозволить Вам стати професіоналом в даній області і заробляти гроші власним розумом!

Чому Вас навчить online SEO-курс?

Після проходження online SEO-курсу Ви дізнаєтеся, як самостійно просувати сайти: зрозумієте з чого починати просування свого сайту, зможете правильно підбирати ключові слова для свого сайту і скласти семантичне ядро. Ви навчитеся аналізувати своїх конкурентів і використовувати в своїх інтересах результати аналізу. Так само Ви будете добре розуміти, як влаштовані пошукові системи. А це дасть можливість впливати на свій сайт так, щоб позиції Вашого сайту в пошуковій видачі пошукових систем були вище. Крім-того, Ви навчитеся працювати з внутрішніми і зовнішніми факторами оптимізації сайту, а так само освоїте основи веб-аналітики і зможете аналізувати результати своєї праці, які з'являться вже зовсім скоро.

Крім-того, Ви навчитеся працювати з внутрішніми і зовнішніми факторами оптимізації сайту, а так само освоїте основи веб-аналітики і зможете аналізувати результати своєї праці, які з'являться вже зовсім скоро

Зростання відвідуваності сайту в процесі самостійної безкоштовної розкрутки

Що дасть Вам проходження online-курсу по розкрутці сайтів?

Пройшовши даний online seo-курс, Ви зможете розкручувати сайти самостійно з мінімальними ризиками отримання санкцій від пошукових систем.

Хто автор даного online курсу і чи є приклади успішного просування сайтів у автора seo-курсів?

Автор даного курсу - Дмитро Андрущенко. Досвід роботи в сфері побудови та розкрутки сайтів - з 2007 р по сей день.

У автора є величезна кількість успішно виведених в ТОП популярних запитів. Автор курсу брав активну участь і вів самостійно роботу над створенням і просуванням близько 50 різних ресурсів. Ось приклади успішного просування:

"Курс и SEO в Запоріжжі", пошукова система Google, сайт os.zp.ua, регіон: Запоріжжя, 1 місце.

ua, регіон: Запоріжжя, 1 місце

Приклад виведення сайту в ТОП за запитом «Курси SEO в Запоріжжі»

"Наметове містечко в Криму", пошукова система Google, сайт po-ua.com, 1 місце.

"Наметовий табір в Криму", пошукова система Google, сайт po-ua.com, 1 місце.

com, 1 місце

Приклад виведення сайту в ТОП за запитом «Наметовий табір в Криму»

"Фото природи", пошукова система Яндекс, сайт nature-photographing.com (авторський сайт Дмитра Андрущенко, присвячений художньої фотографії), 3 місце.

Приклад виведення сайту в ТОП за запитом «фото природи»

Коли планується проведення online-курсів сео?

Проведення курсів планується c першого числа кожного місяця. Для участі в online курсі, необхідно подати заявку на участь та здійснити оплату до початку проведення курсів. Чим раніше Ви оплатите участь, тим більшу знижку Ви отримаєте. На питання відповідаємо в будні дні з 9 до 18 по мск. За скайпу 2 дні на тиждень (попередньо у вівторок і в четвер).

тривалість курсу SEO - 1,5 місяця.

Вартість курсу SEO

Чому Вас навчить online SEO-курс?
Що дасть Вам проходження online-курсу по розкрутці сайтів?
Хто автор даного online курсу і чи є приклади успішного просування сайтів у автора seo-курсів?
Коли планується проведення online-курсів сео?
Що таке фільтри пошукових систем і які вони бувають?
Як не потрапити під фільтри пошукових систем?
Як вийти з під фільтра, якщо туди потрапили?
Як не купити посилання з сайту під фільтром?
Як швидко провести технічний аудит сайту?
Як розподілити ключові слова по сторінках сайту для успішного просування?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения