Onpage SEO для початківців - Основи пошукової оптимізації

  1. Важливим для SEO є хороший контент, неуедущ зміст.
  2. Іншим важливим елементом є SEO ваших фотографій.
  3. Структуруйте свій текст осмислено і використовуйте заголовки H1, H2, H3.
  4. Внутрішні зв'язки також вітаються і можуть позитивно вплинути на ваш рейтинг.
  5. Що стосується довжини тексту: Учені сперечаються про це.

Сьогодні я поясню основи SEO, які важливі для вашого сайту та / або блогу. Це не так складно, як здається. Тому що незалежно від того, чи використовуєте ви розміщені WordPress, Typo3 або одну з інших відомих систем управління контентом (CMS): Без SEO немає розумного рейтингу і меншої видимості.

Простіше кажучи, термін onpage SEO відноситься до частини, яка стосується змісту вашого сайту. Найважливіший аспект: ключові слова! Сама тема заповнює нескінченну кількість сторінок, тому я, як правило, є коротким.

Існує кілька (зазвичай платних) інструментів, які допомагають знайти відповідні ключові слова . Досить часто досить мислення ;-) Найважливішим питанням завжди є: Який ваш улюблений клієнт шукає, ваш улюблений читач? Відмінний інструмент, який допоможе вам отримати на правильному шляху, безкоштовно https://answerthepublic.com/ , Він надає запитання, які шукачі в Google або Bing ввели для певного ключового слова.

При цьому ви також більше входите в поле пошуку мови. Все більше і більше користувачів більше не вводять пошуковий термін, а задають питання все частіше за допомогою голосового пошуку / голосового пошуку.

Поставте себе на позицію тієї, до якої ви хочете звернутися.

Ось невеликий приклад: коли я шукаю поради для дитячого відпочинку, я дам дітям розслаблення, а не прогресуюче розслаблення м'язів для дітей . Коли ви шукаєте голос, я можу сказати: "Гаразд Google, які поради для дітей?"

Тому використовуйте слова, які вибиратимуть ваші клієнти, а не технічні терміни або спеціальні вирази. Майте на увазі, що більшість людей мають відносно мало часу і часто шукають щось на своїх смартфонах. Зробіть якомога простішим для вас розуміння вашої пропозиції або тексту.

Ключове слово належить у будь-якому випадку до тексту веб-сайту. Але не роблять помилки і пишуть їх у кожному другому чи третьому реченні. Це те, що ви раніше робили, часи закінчилися на щастя.

Важливим для SEO є хороший контент, неуедущ зміст.

Як писати ефективні тексти для вашого сайту, ви можете тут читати. Пошукові системи оцінюють не тільки ключові слова, але й терміни, пов'язані з даною темою.

Тепер це продовжується з дуже відчутними елементами, для яких правильне ключове слово є суттєвим , так що ви знайдете і перераховані в результатах пошуку не тільки на сторінці 10. Найкращий спосіб пояснити це за допомогою цього знімка екрана:

Тут я шукав типові помилки соціальних мереж - терміни, які б, можливо, увійшли до того, хто хоче уникнути помилок новобранець Тут я шукав типові помилки соціальних мереж - терміни, які б, можливо, увійшли до того, хто хоче уникнути помилок новобранець. Три дуже центральні елементи SEO, які я маю на малюнку з моїм фрагментом (це те, що окремі результати пошуку) позначені стрілками.

  1. Простір назв

Він повинен сказати, як чіткий заголовок, про що йдеться. Дуже важливо: ключове слово має відображатися в заголовку. До речі, це також називається "Заголовок сторінки" або "Тег заголовка" залежно від системи управління контентом (CMS).

  1. Meta Description

Ось ще кілька персонажів, щоб переконати шукача натиснути на ваше посилання. Англійська назва - це мета-опис, і вона повинна завжди знаходитися в діапазоні від 135 до 160 символів, так що вміст все ще може бути відображено в результатах пошуку. Google збільшив доступний простір до 320 символів, а тепер скоротився до старого (станом на травень 2018).

  1. Посилання на сторінку

Постійне посилання має містити ключове слово. Звідси випливає, що - як у моєму прикладі - має бути текст. Якщо ваш сайт вириває такі речі, як http://www.yoursite.com/?page_id=12345, ви повинні виправити це.

Таємний тег називається рядком запиту і може бути прочитаний пошуковими системами, але не вважається позитивним у рейтингу. Що Google і Co хочуть - це зручні результати пошуку. Це також включає чітко чітке посилання.

Іншим важливим елементом є SEO ваших фотографій.

Пошукові системи не можуть робити нічого з зображеннями, тому що вони не надають вмісту - якщо ви не переконаєтеся, що вони можуть. Для цього потрібно ввести пояснювальний короткий текст у поле для атрибута ALT у описі зображень вашої CMS. Іноді це називається тегом ALT або текстом ALT.

Знову ж таки, ви повинні знову використовувати ключове слово, яке ви вже використовували в назві сторінки та описі. Я також рекомендую завжди зберігати кожне зображення, щоб ключове слово вже було включено до імені. Пошукові системи також визнають це. З малюнка я переходжу назад до тексту.

Структуруйте свій текст осмислено і використовуйте заголовки H1, H2, H3.

Кожен текст повинен мати рівно один H1, зазвичай в основному заголовку. Потім виконайте інші формати, де ви повинні час від часу посипати ключове слово. Крім того, списки, елементи типу "клік-твіт" або цитати розкладають текст.

Що робить це з SEO, ви можете задатися питанням. Досить багато, тому що пошукові системи розпізнають структуру тексту і винагороджують вас за те, що вам легше читати. Низький рівень відмов або тривалий час перебування, які ви досягаєте за допомогою зручної структури, покращують ваш рейтинг.

Внутрішні зв'язки також вітаються і можуть позитивно вплинути на ваш рейтинг.

Отже, якщо ви регулярно ведете блог про свою область знань, деякі посади, безумовно, пов'язані один з одним. Ви з'єднуєте їх у тексті за допомогою посилання і робите щось для вашого читача і для вашої позиції в результатах пошуку.

Що стосується довжини тексту: Учені сперечаються про це.

Yoast SEO рекомендує мінімальну довжину 300 слів, тому що там, де немає контенту, Google навряд чи щось цінує. Якщо тема коротка і солодка, вам не доведеться спазмути 1000 слів або більше. Ваші читачі будуть вам вдячні. Будьте детальні, якщо це має сенс.

І оскільки цей текст був дуже довгим, я підсумовую окремі аспекти, які є важливими для SEO вашого веб-сайту:

  • досліджувати відповідне ключове слово або фразу ключового слова на сторінці,
  • писати заголовок чітких сторінок - з ключовим словом,
  • пояснювальний мета-опис - з ключовим словом і, при необхідності, закликом до дії,
  • Встановіть постійну посилання зі значним текстом,
  • Позначення зображень з атрибутом ALT, що містить ключове слово, а також налаштування імені файлу,
  • структурувати текст, зручно читати
  • Пов’язати сторінки внутрішньо,
  • Тексти не штучно роздуваються.

Сподіваюся, пояснення допомогли вам краще зрозуміти тему пошукових систем. Задайте мені питання в коментарях, якщо щось неясне.

Moin Moin! Я Симоне Маадер і справжнє північне сяйво. Я люблю писати тексти про те, що має значення для моїх клієнтів: їх бренд, їх послуги, їхні ідеї та їхні цінності.

Оскільки зміст потребує рамки, я також створюю стратегії змісту та редакційні плани / плани змісту . Ви можете дізнатися більше про це на моєму веб-сайті www.maader.de ,

de   ,

Досить часто досить мислення ;-) Найважливішим питанням завжди є: Який ваш улюблений клієнт шукає, ваш улюблений читач?
Коли ви шукаєте голос, я можу сказати: "Гаразд Google, які поради для дітей?
Com/?
Меню сайта
Мини-профиль
  • Регистрация Напомнить пароль?

    Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
    Опросы
    Топ новости
    Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


    Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


    Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
    Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

    Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
    Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

    Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
    При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

    Как почистить клавиатуру компьютера
    С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

    Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
    Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

    4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
    Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

    Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
    При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

    Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
    При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения