Опис товару в інтернет-магазині: 6 рад для підвищення продажів

 1. Найголовніше
 2. Детально опишіть характеристики
 3. Продавайте не товар, а емоції і рішення проблем
 4. додаткові фішки
 5. Зверніться до покупця, розкажіть історію
 6. Додайте фото і відео
 7. Покажіть відгуки покупців
 8. Загальні правила для тексту

Клієнту інтернет-магазину легше зважитися на покупку, якщо він може відразу отримати всю інформацію про товар, а не випитувати подробиці в листуванні з продавцем або шукати їх по всьому сайту.

Тому вам необхідно передбачити питання покупця і зробити докладний опис товару. Як правильно його скласти і яких помилок уникати, розповімо в статті.

Найголовніше

Обміркуйте назву товару

Перше, що бачить покупець на вітрині магазину - фото товару і назва. Від них залежить, чи захоче клієнт дізнатися про товар докладніше і купити. Ось кілька порад, як зробити привабливі назви:

 1. Пишіть коротко і ясно, обмежтеся кількома словами
  Не треба вставляти в назву все характеристики і властивості товару, вийде як на Aliexpress: Клієнту інтернет-магазину легше зважитися на покупку, якщо він може відразу отримати всю інформацію про товар, а не випитувати подробиці в листуванні з продавцем або шукати їх по всьому сайту

  Не робіть засмічені заголовки, вийде як на Aliexpress

  Це перебільшено (тут назва - автоматичний переклад з англійської), але суть передає. Такий заголовок зроблений швидше для SEO, а не для людей, яким важко схопити важливу інформацію.

  Тому робіть назву стислою, а для пошукового просування пропишіть мета-теги: заголовок (title) і опис сторінки (description). У Еквід-магазині редагувати мета-теги можна в картці товару .

 2. Вкажіть тільки найважливіші характеристики
  Для кожного виду товарів вони свої, тут потрібно мислити логічно. Уявіть, що купуєте власні речі. Що хочеться знати в першу чергу?

  Наприклад, для одягу можуть бути важливі: тип тканини, наявність підкладки, можливо, матеріал фурнітури і якесь якість, яке не видно на фото. Наприклад, в магазині ustakustam.ru в назвах товарів зазначений матеріал:
  Наприклад, для одягу можуть бути важливі: тип тканини, наявність підкладки, можливо, матеріал фурнітури і якесь якість, яке не видно на фото

  Виняток із правил, коли має сенс розміщувати в назві багато характеристик товару - великий асортимент або оптові продажі, як в магазині pokupkiru.ru :
  Виняток із правил, коли має сенс розміщувати в назві багато характеристик товару - великий асортимент або оптові продажі, як в магазині  pokupkiru

 3. Спробуйте оригінальну назву
  Креативна назва спрацює, якщо якісні характеристики товару - не головне і покупка пов'язана з емоціями. Наприклад, в разі букетів або весільних суконь незвичайні заголовки додадуть шарму.

  Назви товарів в магазині квітів in-the-air.ru цікаво навіть просто читати. А вже купити «Небо-літаки» набагато приємніше, ніж звичайні тюльпани.
  Назви товарів в магазині квітів  in-the-air

  Але перш вирішите, чи зможете ви постійно тримати марку і придумувати оригінальні назви?

 4. Робіть заголовки однотипними
  Виробіть єдиний шаблон, щоб покупцеві було легко порівнювати і орієнтуватися в асортименті. Наприклад, як в магазині kokosina.com :

  Можна взяти за основу такий алгоритм: назва товару + назва моделі (якщо є) + колір або матеріал + важливі характеристики, яких не видно на фото + габарити або кількість.

Детально опишіть характеристики

Інформація в описі повинна бути настільки повною, щоб у клієнта не залишилося питань. У одних товарів може бути всього пара характеристик (наприклад, кружка), інші доведеться описувати детально (наприклад, сумка або дитяча коляска). Ми склали приблизний список того, що може знадобитися в описі. Вибирайте потрібні пункти і створюйте структуру під свої речі.

Розміри і зовнішній вигляд:

 • Таблиця розмірів;
 • як зняти мірки;
 • в яких кольорах є виріб;
 • додаткові опції по дизайну (наприклад, вишивка).

Матеріали і якість:

 • виробник;
 • з чого зроблено;
 • властивості матеріалів;
 • спосіб вироблення або обробки і його унікальність;
 • догляд.

додатково:

 • термін виготовлення;
 • інформація про упаковку.

Хороший приклад докладного опису в магазині twinswood.ru :
Хороший приклад докладного опису в магазині  twinswood

У Еквід-магазині зручно робити опису для великої кількості товарів за допомогою типів і атрибутів товарів .

Якщо виникли труднощі з основними характеристиками, згадайте, яким властивостями товару цікавляться покупці, про що постійно запитують. Можете навіть влаштувати опитування на цю тему в соцмережах.

Продавайте не товар, а емоції і рішення проблем

Щоб виріб стало ще привабливішим, нагадайте клієнту, яку проблему воно вирішує або якими перевагами володіє.

Наприклад, розкажіть не тільки про розміри світильника, а й про затишок, який він принесе в будинок: «Тепер тут буде ще приємніше зібратися з друзями або почитати книжку в похмуру погоду».

Описуючи матеріал, з якого зроблена спортивна куртка, згадайте, що тепер нарешті можна з комфортом бігати навіть під дощем.

Складіть невеличке послання в описі і постарайтеся акцентувати увагу на емоціях. Подумайте про комфорт, зовнішній вигляд, запах, смак, про те, як покупець буде відчувати себе з вашою річчю, що дасть йому покупка.

В описі товару в магазині Fine Cribs є і емоції, і користь:
В описі товару в магазині Fine Cribs є і емоції, і користь:

додаткові фішки

Опис можна доповнити приємними дрібницями, вони допоможуть клієнту побачити особистість автора, відчути турботу, легше схилитися до покупки і отримати від неї більше емоцій.

Зверніться до покупця, розкажіть історію

Найприємніша, творча частина опису товару - невелике звернення до клієнтів. Тут можна розповісти:

 • чому ви вирішили зробити такий товар;
 • що він означає;
 • яку ідею несе;
 • як ви прийшли до ідеї.

Пам'ятайте, що опис має ще більше розташовувати до покупки і бути корисним. Будьте привітними, але не переходьте на графоманію та довгі розповіді про життя. Наприклад, в магазині belolap.ru зробили те, що потрібно:
Пам'ятайте, що опис має ще більше розташовувати до покупки і бути корисним

Читайте також: Сторітеллінг в бізнесі (як легенда товару допоможе продавати)

Додайте фото і відео

Щоб показати товар наочніше, вставте в опис відео з оглядом (так робить piterprof.com ) Або серію гифок.

Покажіть з їх допомогою, як правильно користуватися вашим товаром, якщо це не очевидно, висвітліть процес виробництва, зробіть перевірку на якість або порівняльну характеристику. Користуйтеся фото і відео тільки коли вам дійсно є, що показати. А щоб хороший контент швидше з'явився, скористайтеся підказками з статей:

В опис товару в Еквід-магазині можна вставити і фото, і відео. Читайте докладніше про його можливостях . В опис товару в Еквід-магазині можна вставити і фото, і відео

Покажіть відгуки покупців

Позитивний відгук іншого клієнта - ще один привід купити товар. Використовуйте реальні відгуки, не бійтеся, якщо вони трохи нескладні або не дуже хвалебні. Головне - чесність, а фальшиві емоції видадуть вас і зашкодять репутації.

Читайте, як збирати відгуки покупців .

Додаткова інформація про товар може як допомогти, так і нашкодити. Якщо у вас є цікавий контент - сміливо діліться. Якщо поки нічого сказати або не впевнені, що знімете або напишете добре, обмежтеся повним і якісним описом властивостей - цього теж достатньо, щоб клієнту було комфортно.

Загальні правила для тексту

Важливо не тільки що ви пишете, але і якою мовою. Тому перш ніж приступити до опису товарів, переконайтеся, що не збираєтеся зробити одну з цих помилок:

 1. Не беріть тексти і картинки з інших сайтів, це погано впливає на позицію в пошуку і на ваш імідж. Якщо не впевнені в своїх силах, скористайтеся сервісами, які допоможуть «причесати текст» (наприклад, Главред ), Або як мінімум зробіть рерайт тексту, який вам подобається.
 2. Перевірте текст на орфографічні та пунктуаційні помилки, якщо грамотний клієнт помітить помилку, ваш рейтинг в його очах може постраждати. Трохи полегшить завдання сервіс Орфографія Лебедєва .
 3. Не пишіть простирадла тексту. Будь то опис, інструкція, розповідь про товар, постарайтеся бути короткими, адже всі ми цінуємо чужий час (і розуміємо, що люди не люблять читати занадто багато).
 4. Подумайте про стиль написання, він повинен підходити вашій аудиторії. Наприклад, якщо ви продаєте молодим мамам, які люблять сидіти в інтернеті і розглядати дитячі товари - жартуєте, використовуйте смайлики, але якщо працюєте з бізнесменами, які цінують час, краще говорити коротко і по справі.
 5. Не нехтуйте версткою. У Еквід-редакторі є всі базові можливості для редагування тексту. Використовуйте заголовки, ділите текст на абзаци, виділяйте важливе. Але пам'ятайте: занадто багато підкреслення, виділень, заголовків можуть зробити текст нечитабельним, всьому потрібна міра.

***

Опис товару - ваша турбота про клієнтів. Погляньте на свій магазин їх очима і додайте все, що може стати в нагоді і ще трохи більше над це, щоб покупцям точно сподобалося. Тільки вам вирішувати, будуть ваші опису строгими або творчими, але завжди пам'ятайте про користь.

про автора

Юлія Оболенська - журналіст і рекламіст. Пише статті, розширює кругозір і ділиться корисними знахідками з читачами. Любить класичний рок, Стівена Кінга і фотографію.

Що хочеться знати в першу чергу?
Але перш вирішите, чи зможете ви постійно тримати марку і придумувати оригінальні назви?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения