Оптимізація продуктивності для багатомовних сайтів WordPress з WPML

 1. Кешування сторінки
 2. CDN, Minify, кешування об'єктів і APC
 3. Конкретна оптимізація для вашого сайту
 4. Використання WPML Better
 5. Функції перекладу рядків
 6. Автоматична настройка ідентифікатора
 7. Окремий вплив WPML

Кожен любить більш швидкі сайти. Швидкість важлива для відвідувачів, а також для пошукових систем, і, безумовно, варто витрачати час на оптимізацію. Нижче наведено кілька порад, які можуть зробити ваш багатомовний сайт швидшим.

Оптимізація швидкості та продуктивності - це нескінченний тунель. Незалежно від того, де ви знаходитесь, завжди є місце для вдосконалення. Є прості і тривіальні кроки оптимізації і більш просунуті. Результати, які ви отримаєте, дуже залежать від кількості зусиль, які ви готові вкласти.

По-перше, важливо зрозуміти основи.

Коли відвідувачі переходять на ваш сайт, вони повинні отримати відповідь у формі сторінки.

Кешування сторінки

Ваша перша лінія захисту - це кешування сторінок. Кешування сторінок поверне відповідь з диска або з пам'яті без запиту WordPress підготувати його. Очевидно, що використання кешування сторінок - це найважливіший крок до швидкого сайту.

На наших сайтах ми використовуємо WP Super Cache або W3TC .

 • WP Super Cache - легше налаштувати і важче піти не так . Ми використовуємо це на сайтах з низьким трафіком, де нам просто потрібно кешувати сторінки, щоб WordPress не обробляв кожен запит.
 • W3TC - повний пакет для оптимізації швидкості, що вимагає розумного розуміння того, що ви робите . При правильному використанні W3TC може виконувати всі можливі оптимізації для вашого сайту. Однак, ви повинні зрозуміти, що ви робите, і це може призвести до збою вашого сайту, коли ви цього не зробите. Ми використовуємо W3TC wpml.org і wp-types.com , які є відносно високим трафіком сайтів і швидкість є критичною. Ми використовуємо кожну функцію W3TC, щоб вичавити всі продукти, які ми можемо.

Якщо вас цікавлять деталі, ознайомтеся зі своїми старими, але все ще актуальними. повідомлення про WPML і W3TC .

CDN, Minify, кешування об'єктів і APC

Крім основного кешування сторінок, існує ряд методів для подальшого покращення продуктивності вашого сайту. Ось такі популярні:

CDN (мережева мережа): Ваші статичні файли розміщуються на інших серверах, ближче до відвідувачів. Замість того, щоб натиснути на сервер для отримання статичного вмісту, цей вміст буде надходити безпосередньо з CDN. Існують різні постачальники CDN, такі як MaxCDN і Amazon . На наших сайтах ми використовуємо Amazon S3 + CloudFront .

Зменшити : упакувати статичні файли CSS і Javascript у меншу кількість файлів. Таким чином, замість завантаження десятків файлів CSS і JS, відвідувачі завантажуватимуть менше файлів. Якщо ви також використовуєте CDN, це не впливає на ваш сервер, але може значно поліпшити досвід перегляду відвідувачів.

Кеш об'єкта : зберігає елементи даних, які тривалий час обчислюються. Докладніше про це можна прочитати в Кодекс WordPress .

PHP Opcode Cache : Попередньо компілює PHP код, так що він не повинен інтерпретуватися з нуля для кожного завантаження сторінки.

Є плагіни, які реалізують кожну з цих операцій. W3TC також реалізує їх.

Конкретна оптимізація для вашого сайту

Кешування сторінок, CDN та кешування об'єктів нададуть вашому сайту початковий приріст швидкості. Вони запобігають виконанню WordPress або виконуються з нуля для кожного запиту. Однак, навіть з усім кешуванням у світі, іноді WordPress потребує створення контенту. Потім, якщо для обчислення сторінки потрібно 40 секунд, це не полетить.

Щоб оптимізувати продуктивність візуалізації сторінок за допомогою WordPress, потрібно спочатку зрозуміти, де витрачається більша частина часу.

Рекомендую почати з називаного плагіна Налагодження запитів . Увімкніть його та подивіться на нижній колонтитул вашого сайту. Ви точно побачите, скільки часу займає обробка PHP і обробка баз даних. Ви також отримаєте розбивку окремих запитів, які складають кожну сторінку.

Ви також отримаєте розбивку окремих запитів, які складають кожну сторінку

Вивід налагоджувальних запитів

Я не можу стверджувати, наскільки важливим є це для вашого сайту. Не перевіряючи те, що робить ваш сайт зараз, немає ніякого способу сказати, де є відходи і що потрібно покращити.

Ви повинні шукати такі речі, як:

 • Один і той самий запит повторюється знову і знову.
 • Серія запитів завантажує окремі елементи замість одного запиту, завантажуючи весь масив
 • Приєднується до величезних таблиць, які потрібно довго виконувати
 • Запити, які здійснюють пошук за стовпцями, які не мають покажчика або текстових пошуків

Всі ці речі, безумовно, уповільнить ваш сайт і їх можна уникнути. Багато разів, ви побачите, що вони відбуваються разом, з єдиним рішенням, щоб виправити кілька проблем разом.

Часто для того, щоб дійсно виправити ці проблеми, комусь доведеться багато працювати над кодуванням сайту. В інших випадках різне використання віджетів або параметрів теми може значно зменшити навантаження на базу даних і збільшити швидкість сайту.

Використання WPML Better

WPML має кілька функцій, які допомагають керувати сайтом, але також вимагають запуску ресурсів бази даних.

Функції перекладу рядків

Модуль перекладу String WPML досить оптимізований і не повинен сповільнювати ваш сайт, до тих пір, поки ви знаєте, що вам це потрібно робити.

Він вже поставляється з механізмом кешування, який завантажує весь контекст в одному запиті. Коли плагін або ваша тема завантажує переклад за допомогою виклику GetText, або безпосередньо за допомогою функції icl_t WPML, WPML завантажить всі переклади для цього контексту. Це означає, що інші рядки, які належать до цього додатка або теми, вже знаходяться в пам'яті. Це схоже на спосіб роботи GNU GetText.

Модуль перекладу String містить декілька функцій, які допомагають знаходити та реєструвати рядки для перекладу. Для роботи їм потрібна база даних. Ці функції не призначені для звичайного використання виробництва та впливають лише на продуктивність для користувачів, що входять до системи.

Вони пояснюються в Поширені запитання щодо перекладу рядків .

Автоматична настройка ідентифікатора

WPML створює різні повідомлення для різних мов. Багато тем відносяться до конкретних повідомлень і хочуть завантажити їх з бази даних. Вони не знають, що ви використовуєте WPML, тому вони не бажають, щоб одна й та сама сторінка з'являлася на різних посадах для різних мов.

Щоб дозволити вам використовувати свої теми, без редагування PHP, WPML включає в себе зручну функцію, яка автоматично перетворює ідентифікатори на ті, що використовуються на поточній мові. Якщо ваша тема намагається завантажити сторінку англійською мовою, але сайт тепер відображається французькою мовою, WPML доставить французьку сторінку замість англійської.

Щоб покращити ефективність, потрібно ввімкнути цей параметр. Зробіть це, увімкнувши опцію Налаштувати ідентифікатори для багатомовної функціональності на сторінці WPML -> Мови .

Зробіть це, увімкнувши опцію Налаштувати ідентифікатори для багатомовної функціональності на сторінці WPML -> Мови

Автоматичне регулювання ідентифікатора

Окремий вплив WPML

Хоча існує багато речей, які можна оптимізувати, але не всі вони пов'язані з WPML, ми хочемо знати, що ми виконали свою роботу правильно.

Візьміть копію бази даних і запустіть його локально. Спробуйте з WPML і без нього .

Якщо ви помітили величезні зміни, коли ви включите WPML, ми хочемо знати про це. Я маю на увазі, що це може зайняти 70 запитів без WPML і 900 запитів з ним.

Ви можете опублікувати про свій досвід тут, або в нашому технічний форум (краще). Якщо нам потрібен дамп бази даних, щоб відтворити цю ситуацію, ми надішлемо вам електронний лист, щоб отримати його приватно.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения