Оптимізує роботу планшета ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ ANDROID ASSISTANT

Будь-який мобільний пристрій, як правило, містить у своїй пам'яті багато програм - призначених для користувача, системних і вшитих виробником. Кожне з них в тій чи іншій мірі вимагає увагу процесора і деякий обсяг пам'яті для роботи і для зберігання своєї інформації. Укупі це все, як ви розумієте, зовсім не продовжує життя батареї і не прискорює роботу пристрою.

Утримати в руках всю цю різноликості купу можна за допомогою спеціальних програм. Вони можуть називатися по-різному, але, як правило, їх функція аналогічна знайомому багатьом диспетчеру задач.

Додаток Android Assistant, у порівнянні з такими програмами, володіє більш серйозними функціональними можливостями. Крім контролю над поведінкою додатків, з його допомогою можна обмежити споживання заряду батареї мережами і екраном, видаляти програми цілими групами, управляти бекапіть пристрої і виконувати багато, багато іншого.

Найприємнішим є те, що звільнити ресурси системи і оптимізувати роботу вашого Android-пристрої ви зможете одним лише натисненням.

Програма практично повністю русифікована. Вона також дуже проста у використанні, не дивлячись на всю серйозність здійснюваних нею функцій. Інтерфейс програми Android Assistant дозволить навіть починаючому користувачеві без особливої ​​головного болю управляти системними ресурсами і процесами, зробивши свій мобільний пристрій більш швидким і потужним.

Набір віджетів робить взаємодію з програмою ще більш зручним. За допомогою віджета можна скористатися потрібною функцією прямо з робочого столу пристрої, не відкриваючи повнорозмірне вікно додатка Android Assistant.

Інтерфейс програми включає в себе три розділи: Моніторинг, Процес і Інструменти. У кожному розділі знаходиться нижня панель, що містить кнопки управління розділом. Кнопку виклику налаштувань можна знайти у спливаючому меню.

Розділ Моніторинг дозволить швидко оцінити процеси, що відбуваються в системі мобільного пристрою. Параметри використання основних ресурсів системи представлені тут у вигляді п'яти діаграм.

Перша діаграма Інформація про ЦПУ відображає поточне завантаження процесора. Кольором виділено, яку частину використовує система, а яку займають програми, запущені користувачем. Оскільки робота процесора - це досить динамічний процес, ви помітите, що дані постійно оновлюються і співвідношення використовуваних частин змінюється. Втім, судити про завантаження процесора пристрою можна за деякими середніми даними - як правило, висока точність в цьому питанні абсолютно не потрібно.

Велика частина діаграм присвячена розділах пам'яті. Діаграма Інформація про пам'ять (RAM) демонструє співвідношення використовуваних площ вільної фракції оперативної пам'яті. Окремим рядком поза діаграми вказано загальний обсяг наявної оперативної пам'яті. Діаграми Phone Space Info (ROM) і SDcard Space Info влаштовані аналогічно і відображають обсяг використаної пам'яті пристрою і вбудованою SD-карти.

Діаграма Інформація про батарею показує відсоток заряду і температуру батареї в градусах Цельсія і Фаренгейта. Так само окремо зазначено напруга блоку живлення.

У нижній частині вікна розташовуються дві кнопки. Найбільший інтерес представляє кнопка Швидка оптимізація. Після її натискання зупиняються всі запущені програми. Це дозволяє швидко звільнити ресурси і збільшити швидкодію системи. Ця функція виділена в окремий віджет, про який буде сказано нижче.

Вкладка Процес містить інформацію про всі запущені в даний момент додатках. Для зручності сприйняття програми різних типів позначаються різними кольорами. Основними групами, якими представлений список, є Системні, лаунчер, Віджети, Сервісні програми.

Дізнатися, для якого виду програм визначено той чи інший колір, можна за допомогою підказки, що знаходиться над списком. Виключити або додати в список групу додатків можна, використовуючи меню Налаштування, розділ Налаштування списку процесів.

Крім розподілу за типами програм, ви можете налаштувати сортування списку по імені, завантаженні ЦПУ і за обсягом використовуваної пам'яті.

У вкладці Процес можна зупинити роботу одного або декількох додатків. Зробити це можна, встановивши прапорці у відповідних позиціях і натиснувши кнопку Зупинити вибрані.

Вкладка Інструменти є найбільш об'ємною і містить великий набір додаткових інструментів, що надаються Android Assistant.

Перше, що ви можете швидко зробити, відкривши вкладку Інструменти, - це включити або відключити Bluetooth, Wi-Fi, GPRS, автосінхронізаціі і автономний режим. Для цього призначена нижня панель, що містить п'ять кнопок з відповідними піктограмами. Активні мережі і елементи позначаються синім кольором.

Інструмент Контроль гучності - з його допомогою можна налаштувати силу звуку для системних повідомлень, вхідних дзвінків, повідомлень, а також для будильника, відтворення медіафайлів (музика і відео) і гучності динаміка під час розмови.

Встановити бажаний рівень гучності можна, доторкнувшись до повзунків шкали. При цьому поряд з назвою шкали ви можете подивитися встановлений відсоток гучності від максимально можливої.

Інструмент Дзвінок служить для швидкого перемикання між звуковими режимами. Натисканням на кнопку відкривається список з усіма доступними схемами оповіщення. Тут ви знайдете Тихий режим, кнопки для включення звуку, вібрації, а також кнопку Вібрація і звук, що включає обидва типи оповіщення.

Інструмент Налаштування заощадження містить інструменти, що поєднують описані вище настройки гучності, дзвінків і мереж. Тут можна відрегулювати енергоспоживання екрану, відключити автоповорот (кнопка Орієнтація), яскравість і налаштувати час, через яке відключається підсвічування екрану (кнопка Таймаут підсвічування).

Інструмент Очищення кешу містить список програм, що зберігають кеш, і вказує його розмір. За допомогою кнопки Очистити все можна очистити всі записи кеша. Вилучити заголовки однієї програми можна, доторкнувшись до його назви і натиснувши кнопку Видалити кеш.

Інструмент Очищення систему, містить інструменти, за допомогою яких ви зможете видалити історію браузера і деяких інших додатків, а також очистити буфер обміну. У буфері обміну містяться, наприклад, скопійований текст або скріншоти. Встановивши прапорці навпроти позицій, які ви хотіли б очистити, слід натиснути кнопку Очистити виділене.

Інструмент Провідник являє собою не що інше, як вбудований файловий менеджер. Відкриваючи його, ви можете побачити файли, що знаходяться в домашній директорії, за замовчуванням це - sdcard. У будь-якому каталозі програми ви можете створити новий файл або папку.

Налаштувати вигляд списку папок можна, використовуючи кнопку, яка дозволяє провести сортування по імені, даті створення або останніх змін, а також за розміром.

Навігація по розділу здійснюється за допомогою кнопок. Перша повертає вас з будь-якої папки в домашню директорію. Друга переводить на рівень вище, тобто, наприклад, з папки в папку. Тут також передбачений пошук, який можна викликати кнопкою, але, чесно кажучи, він не працює.

Перейменувати, видалити, вирізати або подивитися властивості файлу або папки можна, викликавши тривалим натисканням на об'єкті контекстне меню і вибравши потрібний пункт.

Інструмент Видалення декількох додатків дозволяє видалити відразу кілька встановлених на вашому мобільному пристрої програм. Зверніть увагу, що видалити можна тільки ті додатки, які були встановлені вами. Програми, вже знаходилися на новому пристрої при його покупці, тобто вшиті його виробником, видалити не можна.

Встановивши прапорці навпроти видаляються додатків, натисніть кнопку Uninstall, і карта пам'яті буде очищена від обраних програм. Поруч з кнопкою установки прапорця зазначено, де встановлено додаток - у вбудованій пам'яті пристрою або на зовнішній SD-карті.

Інструмент Менеджер автозапуску дозволяє зупиняти відмічені додатки при запуску пристрою або при перезавантаженні. Це дозволяє зменшити число працюючих фонових програм і, таким чином, заощадити батарею і ресурси. Для того щоб ця функція працювала правильно, Android Assistant повинен автоматично запускатися при старті пристрою. Налаштувати це можна, встановивши прапорець Авто старт в налаштуваннях програми.

Інструмент Використання батареї демонструє, який обсяг заряду споживається кожним із запущених додатків. Натиснувши кнопку Інше, ви зможете дізнатися, скільки споживає екран, операційна система і інші програми, які не ввійшли в список.

Підрозділ Інформація про пристрій містить характеристику вашого мобільного пристрою, інформацію про версію ОС, що підтримуються мережах та інших параметрах.

Підрозділ Арр 2 SD служить для того, щоб перенести додатки з внутрішньої пам'яті пристрою на зовнішню SD-карту Вкладка Moveable відображає програми, що можна копіювати. Виберіть SDCard і Phone містять інформацію про те, які програми встановлені на карті пам'яті і в пам'яті пристрою, відповідно.

Підрозділ Арр Backup & Restore дозволяє створювати резервні копії даних і відновлювати їх при необхідності. Зберегти резервну копію можна, встановивши прапорці у відповідних позиціях і натиснувши кнопку Back up. Вибрати всі додатки можна, використовуючи кнопку Check АН. Додатки, які вже мають резервні копії, позначені написом Archived.

Відновити дані з резерву можна у вкладці Restore. Як і у всіх вищеописаних випадках, слід виділити необхідні позиції прапорцями і далі скористатися кнопкою Restore. Видалення обраних резервних даних здійснюється кнопкою Deleted.

Роботу з додатком можна спростити за допомогою віджетів. Розробники передбачили для цього три інструменти, що мають різні розміри.

Перший віджет має розміри 1 × 1 і служить для швидкого припинення роботи запущених процесів. Звільняючи, таким чином, системні ресурси, віджет збільшує швидкість роботи пристрою.

Наступний віджет, розмірами 3 × 1, виконує аналогічну функцію, але містить в собі більше інформації. За допомогою міні вказується, яка кількість запущених процесів можливо зараз зупинити і яка кількість пам'яті при цьому звільниться.

Завершити вибрані процеси можна, використовуючи кнопку в правій частині віджета. Натиснувши на логотип програми в лівій частині, ви зможете перейти до повної версії програми.

Оновити інформацію про процеси можна, доторкнувшись до центру віджета.

Android Assistant включає в себе функцію автооптімізаціі. Підключивши її в налаштуваннях програми, ви зможете зняти з себе задачу зупинки процесів вручну. Тут же ви можете налаштувати, як часто буде відбуватися процедура автооптімізаціі.

Останній віджет являє собою своєрідну панель швидкого доступу до найбільш затребуваних функцій. Встановлюючи віджет на робочий стіл, ви задаєте його вид. Для цього слід налаштувати, які кнопки виклику функцій в яких слотах повинні розташовуватися. Позиції кнопок в уже встановленому віджеті змінити не можна.

Додаток Android Assistant містить в собі більше 20 функцій для моніторингу та оптимізації роботи системи. Ця програма містить вичерпний набір інструментів і здатне замінити установку як мінімум чотирьох додатків. Працювати з програмою дуже просто, а її інтерфейс лаконічний і зрозумілий.

Установки програми Android Assistant, що важливо для більшості користувачів, які не рясніють складними параметрами, тому дуже легко змусити програму працювати саме так, як потрібно вам.

Незважаючи на дрібні, практично несуттєві, недоліки, Android Assistant - це дуже гідне додаток, яке значно допоможе користувачам Android-пристроїв.

на Ваш сайт.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения