Оптимізуйте свій сайт для SEO, використовуючи Google Analytics

 1. Перевірка SEO
 2. 1. Спочатку перевірте звіт "Придбання -> канали" і натисніть "органічний трафік", щоб поглянути...
 3. 2. Перевірте, як Google індексує сторінки вашого сайту.
 4. 3 Google ненавидить повільні сайти (так само як і ваші користувачі), тому обов'язково перевіряйте та...
 5. 4. Переконайтеся, що “консоль пошуку” налаштована правильно.
 6. Звіти SEO
 7. 1. Звіт Treemap
 8. 2. Звіт про швидкість відмов у Treemap:
 9. 3. Ще один цікавий звіт, який ви можете переглянути, насправді покаже, скільки разів Google обслуговував...
 10. 4. Переключіть дані до перегляду "запити"
 11. У висновку….

Пошукова оптимізація. Для багатьох з нас ці три слова щодня висять над нашими головами. Це слова, які змішують і плутають, і для багатьох маркетологів і власників бізнесу, починаючи оптимізувати SEO є одним з останніх речей, про які ви вирішили піклуватися.

Але, якщо ви не маєте дуже прибуткової компанії з SEO фахівців з персоналу, "турбота про нього" може означати встановлення Yoast або Білки і сподіваючись на краще. Або, якщо у вас є у вашому бюджеті, ви, можливо, найняли невелику компанію SEO ... і сподіваємося на краще.

Незалежно від того, яку з цих стратегій ви можете використовувати, як власник бізнесу або маркетолог, вам необхідно контролювати результати, щоб зрозуміти, що те, що ви робите, впливає на результати пошуку, приносячи вам якісний трафік, і перетворюючи потенційних клієнтів.

На щастя, Google Analytics (GA) може допомогти нам зрозуміти, як працює наша стратегія пошуку (або відсутність стратегії), і дає нам певне уявлення про те, що ми повинні робити далі.

Ви повинні почати з швидкої SEO перевірки, щоб переконатися, що все працює, як вони повинні, і що ваш сайт є SEO дружнім і створений для Google і інших пошукових систем, щоб індексувати його належним чином.

Потім, ви можете почати занурюватися в звіти і додавати деякі налаштування, щоб розгорнути деталі, які показують вам, як ваша стратегія SEO працює, і зробити кілька освічених рішень про те, що ви повинні робити далі.

Перевірка SEO

Якщо це ваш перший раз, щоб почати шукати глибоко в ваш SEO, ви повинні перевірити кілька речей, перш ніж переконатися, що ваш сайт працює як слід.

1. Спочатку перевірте звіт "Придбання -> канали" і натисніть "органічний трафік", щоб поглянути на ваш SEO протягом певного періоду часу (рік або більше, якщо це можливо).

Якщо ви блогери або контент-маркетингу, ви повинні побачити деякі зростання і падіння, але в основному, ваш сайт повинен бути спрямований на зростання тенденції.

Пошукова оптимізація 2. Перевірте, як Google індексує сторінки вашого сайту.

Ось акуратний трюк, щоб допомогти з вашими зусиллями SEO оптимізації ...

Перейдіть до Google і введіть: "site: mysite.com" (звичайно, ви покладете на фактичний сайт замість mysite.com ).

Це показує, скільки сторінок Google бачить на вашому сайті. Якщо це число нижче, ніж ви очікуєте, може бути щось не так з тим, як Google сканує ваш сайт. (Підказка: перевірте файли robot.txt)

Якщо це відображає більше, ніж потрібно, слід дослідити та пройти індекс, щоб дізнатися, які сторінки показують, про які ви не знали, а також проблеми з хакером, плагінами або іншими проблемами, які створюють сторінки. Не знаю.

3 Google ненавидить повільні сайти (так само як і ваші користувачі), тому обов'язково перевіряйте та покращуйте швидкість ваших сайтів, якщо це необхідно.

Перейдіть до Поведінка -> Звіт про огляд швидкості сайту та перевірте, скільки часу потрібно для завантаження сайту на певних веб-переглядачах. Звіт "Швидкість сайту: таймінги сторінки" надасть вам індивідуальну швидкість сторінки.

Якщо у вас є сторінки, для завантаження яких потрібно більше 3-5 секунд, потрібно оптимізувати цю роботу якомога більше Якщо у вас є сторінки, для завантаження яких потрібно більше 3-5 секунд, потрібно оптимізувати цю роботу якомога більше. Засоби розробників Google надає конкретні відомості та елементи дії, які потрібно подбати про ваші сторінки.

4. Переконайтеся, що “консоль пошуку” налаштована правильно.

Таким чином, ви можете побачити дані у звітах "Пошукова оптимізація". Подивіться в Acquisition -> Search Engine Optimization і переконайтеся, що у вас налаштована пошукова консоль. Таким чином, ви можете побачити дані у звітах Пошукова оптимізація

Виберіть "увімкнути", щоб перейти до налаштувань власності, де можна підключити консоль пошуку до аналітики.

Якщо ви не підключили свій сайт до  Консоль пошуку Google  Вам потрібно зробити це, перш ніж увімкнути пошукову консоль і зв’язатися з Google Analytics (GA)
Якщо ви не підключили свій сайт до Консоль пошуку Google Вам потрібно зробити це, перш ніж увімкнути пошукову консоль і зв’язатися з Google Analytics (GA).

Важливо пройти ці дії та перевірити, що ви робите якомога більше, щоб покращити сканування та індексування вашого сайту Google. Після того, як ви встановили все для Google, важливо також налаштувати Webmaster Tools для Bing і Yahoo.

Тепер, коли ми переконалися, що ваш сайт є SEO здоровим, я покажу вам пару звітів, які повинні допомогти вам дізнатися більше і оптимізувати ваш сайт в майбутньому, щоб допомогти підняти його в рейтингах.
Тепер, коли ми переконалися, що ваш сайт є SEO здоровим, я покажу вам пару звітів, які повинні допомогти вам дізнатися більше і оптимізувати ваш сайт в майбутньому, щоб допомогти підняти його в рейтингах

Звіти SEO

Для цих Звітів SEO, ми будемо тусуватися в розділі Придбання нашого облікового запису GA.

1. Звіт Treemap

Я дуже візуальна людина. Дайте мені гарні діаграми над рядами і рядами чисел, і я добре.

Звіт Treemap є наочним поданням джерел трафіку вашого сайту та порівнює трафік сайту з іншими показниками.

Коли ви вперше дістанетеся до звіту, ви побачите багато прямокутників. Обсяг кожного прямокутника відображає той самий обсяг трафіку для конкретного джерела трафіку. Більший прямокутник = найбільший трафік.

Пограйте з доповіддю всього за кілька хвилин, і ви зможете точно побачити, де ваші маркетингові зусилля окупаються, де вони не є, і генеруйте кілька ідей щодо того, що ви можете зробити, щоб підняти речі.

ВАЖЛИВО - перегляньте період часу, який ви вимірюєте - за промовчанням Google до останнього місяця, але за допомогою SEO він дає вам кращу картину того, що відбувається з сегментами даних 3 або 6 місяців.
ВАЖЛИВО - перегляньте період часу, який ви вимірюєте - за промовчанням Google до останнього місяця, але за допомогою SEO він дає вам кращу картину того, що відбувається з сегментами даних 3 або 6 місяців

Залежно від вашого маркетингу, органічний пошук має зайняти досить значний розділ цього звіту.

Давайте порівняємо декілька показників, про які піклуються Google та інші пошукові системи, що підвищить рейтинг вашого сайту, а також те, як ідеї цих звітів можуть допомогти вам у маркетингу.

2. Звіт про швидкість відмов у Treemap:

Оскільки ви дивитеся лише на "органічний трафік", виберіть цей показник для "групування каналів за замовчуванням".
Потім, над вашою мапу, виберіть перший розмір "сеансів" і другий вимір "показник відмов"

Прокрутіть униз та натисніть "органічний трафік", щоб побачити новий перегляд, який відображає таблицю показника відмов вашого органічного трафіку, що визначається ключовим словом, джерелом або цільовою сторінкою.

Ви, напевно, знаєте, але показник відмов - це те, що повідомляє Google, якщо ваш вміст залучає ваших користувачів. Низький відсоток відмов вашого органічного пошукового трафіку повідомляє Google, що сторінки, які вони обслуговують для певних ключових слів, корисні.

Спроби знизити показник відмов на сторінках зі значним органічним трафіком збільшуватимуть ваш рейтинг у часі.

Якщо ви хочете побачити перегляд "номерів", перегляньте нижче таблицю, щоб переглянути сеанси, показник відмов та інші показники - включаючи час на сторінці та сторінки за сеанс. Обидва ці показники також повідомляють пошуковим системам, що ваша інформація є корисною та корисною для аудиторії.

Обидва ці показники також повідомляють пошуковим системам, що ваша інформація є корисною та корисною для аудиторії

Як ви можете бачити на зображенні вище, вибір різних показників конверсії також дасть вам деяку важливу інформацію - чи є трафік, який ви бачите з пошуку, що призводить до переходів? Вам потрібно додати більше, краще чи більш конгруентних дзвінків до дії або свинцевих магнітів на сторінках?

Зосередьтеся на оптимізації сторінок із вищими показниками переходів і зниженням показників відмов. Статті та сторінки, що виробляють у верхній частині, безумовно є переможцями при визначенні додаткового вмісту, з яким відвідують ваш сайт.

Ви можете почати запитувати та відповідати на такі запитання, як:

 • Чи залишаються люди на вашій сторінці досить довго, щоб споживати вміст?
 • Чи є способи поліпшити вміст сторінки або додати до неї, щоб збільшити залучення?
 • Чи оптимізовані ваші сторінки для правильних ключових слів?
 • Чи є навігація чи посилання на сторінці, щоб допомогти користувачам знайти інший відповідний вміст?

Наразі може бути гарною ідеєю порівняти органічний пошуковий трафік з іншими джерелами трафіку, наприклад соціальними мережами, рефералами або оголошеннями.

Поверніться до початку звіту Treemap і виберіть один із цих параметрів, щоб побачити конкретні подробиці. (Не забудьте вибрати цільову сторінку як основний розмір, щоб порівняти подібні дані)

(Не забудьте вибрати цільову сторінку як основний розмір, щоб порівняти подібні дані)

Зараз, коли ви працюєте над SEO, цінність у цих порівняннях полягає в оцінці конгруентності ваших об'яв, ключових слів і повідомлень на сторінці, на яку вона повертається.

3. Ще один цікавий звіт, який ви можете переглянути, насправді покаже, скільки разів Google обслуговував певні веб-сторінки, а також рівень показів.

Зверніться до звіту про пошукову оптимізацію і виберіть "Цільова сторінка". Щоб побачити цей звіт, ви повинні вже налаштувати Консоль пошуку Google .

У цьому звіті відображаються найпопулярніші веб-сторінки, які Google показав користувачам під час пошуку певних ключових слів, кількість відвідувачів, які перейшли на ваш сайт із цього пошуку, а також середня позиція пошуку Google за цей період часу, на який ваша сторінка порівнювала. Знову ж таки, це дуже корисна інформація для відстеження показників за певний час і про те, який тип вмісту приносить трафік на ваш сайт.

Якщо ви працювали над вашим SEO, встановіть порівняння двох різних періодів часу, щоб побачити% зміни з плином часу для верхніх цільових сторінок.

Якщо ви працювали над вашим SEO, встановіть порівняння двох різних періодів часу, щоб побачити% зміни з плином часу для верхніх цільових сторінок

4. Переключіть дані до перегляду "запити"

Це дозволяє побачити певні ключові слова, які користувачі шукають, щоб знайти ваші дані, і знову ви побачите покази, рейтинг кліків і середній рейтинг для цього ключового слова.

Багато ключових слів (ймовірно, більшість) скажуть "не встановлено". Але ви можете бути впевнені, що більшість ключових слів "не встановлено" - це або ключові слова з довгим хвостом, подібні до ключових слів, які відображаються, або такі ж ключові слова, що і Google.

Але ви можете бути впевнені, що більшість ключових слів не встановлено - це або ключові слова з довгим хвостом, подібні до ключових слів, які відображаються, або такі ж ключові слова, що і Google

Тепер, коли ви переглядаєте ці звіти, це ідеальний час для гри з іншими показниками, розмірами та діапазонами дат!

Google Analytics надає декілька способів пошуку даних. Коли ви будете використовувати ці дані, ви почнете розуміти, які ідеї ви можете отримати і зміни, які ви можете зробити.

Хоча Search Enginge Optimzation є важким полем для освоєння, він є життєво важливим для успіху вашого сайту та бізнесу. Оволодіння навичками з використанням безлічі звітів дасть вам перевагу на ваших змаганнях.

У висновку….

Google Analytics є прекрасним місцем для початку, коли ви готові оптимізувати рейтинг SEO для вашого сайту. Але це не єдине місце! Перевірте більше на SEO оптимізації в MOZ.com . У них є дивовижні безкоштовні (і платні) інструменти, звіти та корисний блог.

Будь ласка, залиште коментар з будь-якими запитаннями, і розглянути цю статтю з ким би ви не могли відчути, що можете скористатися допомогою!

~ Джоді

Як ви можете бачити на зображенні вище, вибір різних показників конверсії також дасть вам деяку важливу інформацію - чи є трафік, який ви бачите з пошуку, що призводить до переходів?
Вам потрібно додати більше, краще чи більш конгруентних дзвінків до дії або свинцевих магнітів на сторінках?
Чи є способи поліпшити вміст сторінки або додати до неї, щоб збільшити залучення?
Чи оптимізовані ваші сторінки для правильних ключових слів?
Чи є навігація чи посилання на сторінці, щоб допомогти користувачам знайти інший відповідний вміст?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения