Основи SEO для Thrifty блогерів - Написання кооперативу

 1. 42 мільярди причин, чому SEO має значення
 2. Не перейдіть, не збирайте $ 200 доларів США.
 3. Економний SEO інструменти для вашого сайту
 4. Не платити за ключові слова
 5. Надайте Google Боти з великою кількістю комфортної їжі
 6. Зрозумійте свою конкуренцію
 7. Перевірте вміст Finders для вашої галузі
 8. Прощальні думки ...
Фото Rawpixel на Upsplash

По-перше, це повідомлення в блозі, як випливає з назви, для ощадливих блогерів. SEO ніндзя і люди, які можуть дозволити собі найняти їх, не повинні читати далі. Блогери з пошуковими оголошеннями на Google або використовують програми SEO, такі як SEMrush або MOZ Pro, можуть перейти до розширеного класу. Всі інші, SEO новачки, і блогери, які ототожнюють Panera з прекрасним обідом перебування зі мною.

Правда полягає в тому, що не кожен може писати заради написання. У певний момент, ви повинні думати про монетизації вашого блогу і веб-сайту. Візьміть це від мене, платні оголошення або оголошення через Google AdSense або партнерські посилання, не допоможе вам заробити на своєму сайті без відвідувачів. Створення великого контенту через повідомлення в блогах і розміщення його на соціальних мережах дозволять вам отримати тільки тепер. Написання з SEO на увазі, використання безкоштовних інструментів, щоб допомогти людям знайти ваш контент через органічний пошук, розпочне вас на шляху до монетизації.

42 мільярди причин, чому SEO має значення

Google є веб-сайтом номер один на планеті. Google мав 42 мільярди людей, які відвідали їх сайт лише у червні 2018 року. Це близько 1,4 мільярда відвідувачів на день. Цілком імовірно, що ваш наступний клієнт намагатиметься знайти вас або вашу конкуренцію на Google.

Пам'ятайте, SEO, по суті, повинна бути вашим кращим продавцем, коли інші продавці сплять. Для ощадливих блогерів, SEO може бути вашим єдиним продавцем.

Не перейдіть, не збирайте $ 200 доларів США.

Перш ніж робити що-небудь з SEO, потрібно перевірити свій блог на Google. Чи є у вашого опису, місця розташування та зображень сенс? Припустимо ваш блог для туристичного агентства. Введіть "туристичні агентства поруч зі мною" в Google. Чи є в списку назва компанії та веб-сайт? Якщо ні, додайте його, перевірте. Переконайтеся, що ваша адреса знаходиться на карті Google. Перейдіть на веб-сайт business.google.com, щоб виправити зовнішній вигляд свого сайту. Зробіть це, або ви витрачаєте час на SEO.

Економний SEO інструменти для вашого сайту

Google Analytics є безкоштовним і дуже необхідним. Ознайомтеся з ним, якщо ви ще цього не зробили. Налаштуйте цілі трафіку, щоб переконатися, що ваш сайт продовжує зростати. Дізнайтеся, які повідомлення в блогах керують найбільшим трафіком і звідки потрапляє трафік (наприклад, YouTube або Facebook). Чим більше ви знаєте про аналітику вашого сайту, тим більше ви можете правильно скористатися SEO.

Встановіть плагін SEO на ваш сайт. Я використовую Yoast. Це безкоштовне і інтуїтивно зрозуміле використання. Єдиним недоліком "безкоштовного" в цьому випадку є кількість ключових слів (лише по одному на сторінку). Це все одно краще, ніж ключові слова, і Yoast використовує систему червоного, жовтого і зеленого світла, щоб повідомити, якщо ви на шляху.

Примітка. Модулі легко встановлюються та активуються за допомогою інформаційної панелі веб-сайту. Перейдіть до "плагінів" і знайдіть Yoast або будь-який інструмент SEO, який ви хочете використовувати. Більшість плагінів мають прості напрямки. Немає необхідного досвіду кодування. Переконайтеся, що ви перевіряєте плагін, щоб побачити, чи він працює.

Не платити за ключові слова

Я знаю власника малого бізнесу, який заплатив "SEO Guru" $ 850 за 10 ключових слів. Yikes, це дуже багато грошей для малого бізнесу. Ви можете використовувати ці 3 безкоштовні інструменти, щоб отримати дещо подібні результати (і зберегти $ 850 баксів).

 1. Планувальник ключових слів об’яв Google. Цей інструмент розроблено для планування оголошень у Google, але корисний для пошуку ключових слів, які можна використовувати у заголовках, вмісті чи копіях вашого блогу. Цей інструмент можна знайти на adwords.google.com. Дотримуватися ідеї туристичного агентства. Якщо ви вводите туристичне агентство до планувальників ключових слів Google, ви знайдете:
 • Термін "подорожі" шукається більше, ніж "подорожі" (100K-1M проти 10K-100K). Тому, можливо, ваш наступний блог повинен читати "Подорож самостійно ..." замість "Як подорожувати поодинці".

Примітка: Спробуйте знайти ключові слова, які мають високий рівень пошуку, але є низькими в конкуренції. Це дає вам більше шансів отримати першу сторінку Google.

2. Вікно пошуку Google: Великий безкоштовний інструмент, який ви, ймовірно, використовуєте щодня. Дотримуючись ідеї "подорожі", ви побачите "до Куби" та "поодинці" у випадаючому списку вікна пошуку. Це дає вам уявлення про те, які ключові слова можуть бути популярними. Проте, гарна ідея перевірити повний пошуковий термін у вищезазначеному інструменті планування ключових слів Google.

3. Google Trends: Це відмінний інструмент для блогерів, які пишуть про популярну культуру. Ви можете побачити, що таке тенденція, і якщо тенденція досягла піку. Перейдіть до trend.google.com.

4. Запитайте своїх клієнтів: запитайте їх, що вони ввели в Google, щоб знайти ваш блог. Це безкоштовний інструмент, і це завжди гарна ідея поспілкуватися з клієнтами.

Нагадування: писати публікації в блогах і статті, які мають резонанс із аудиторією. Це, на мій погляд, замінює SEO. Надмірна залежність від вищезазначених інструментів SEO може мати негативний вплив. Повертаючись до посилання на туристичне агентство, не пишіть про «поїздку на Кубу», якщо ваша аудиторія цього не зацікавить. Підйом трафіку може бути корисним у короткостроковій перспективі, але довгостроковий ви хочете лояльної аудиторії.

Надайте Google Боти з великою кількістю комфортної їжі

Під комфортом харчування я маю на увазі посилання, такі як вхідні посилання або зворотні посилання, що б ви хотіли назвати їх. Перейдіть за посиланням щасливим. Це безкоштовно і легко зробити. Пов’яжіть веб-сайт свого блогу на кожній платформі соціальних медіа, яку ви використовуєте зараз. Кожен клік із платформи соціальних медіа на ваш сайт дозволяє роботам Google знати, що ваш сайт реальний і цінується. Налаштуйте профілі в інших мережах, таких як Medium, Kickstarter, Mix, і гостьовий блог, де б ви не могли підібрати свій блог, пов'язаний з вашим профілем або за посиланням.

Не спускайтеся по шляху ферми посилання. Це привабливо, але ви отримаєте більше цінності з законних вхідних посилань. Само собою зрозуміло, але сказати все одно, тільки покласти ваш сайт посилання на сайти, які ви довіряєте і узгоджується з вашими цінностями.

Зрозумійте свою конкуренцію

Перевірте трафік вашого конкурента, використовуючи similarweb.com. Я люблю цей сайт. Однак невеликі веб-сайти можуть не відстежуватися. Тим не менш, це все ще гарна ідея, щоб побачити, як великі компанії (можливо, ті, якими ви прагнете стати) йдуть у напрямку дорожнього руху та охоплення.

Наприклад, скажімо, ваш конкурент отримує 25% свого веб-трафіку від органічного пошуку, і ви отримуєте лише 10%. Як мінімум, зробіть деякі дослідження, порівнявши їх зміст з вашою щодо якості та кількості. Це дасть вам якісне розуміння того, куди ви йдете (це також безкоштовно). Але також знайте, що ваші конкуренти можуть використовувати більш просунуті інструменти SEO для своїх сайтів і повідомлень в блогах.

Перш ніж входити в платний пошук, ви можете скористатися подібним Web, щоб побачити, як оплачуваний пошук працює для ваших конкурентів.

Аналогічний Web також дає уявлення про те, скільки трафіку надходить із соціальних медіа. Це допоможе вам, на більш високому рівні, визначити, де ви повинні розвивати стратегію соціальних медіа і на яких платформах (і, можливо, рекламувати).

Перевірте вміст Finders для вашої галузі

Я впевнений, ви знаєте, що вся допомога SEO в світі не допоможе, якщо ваш вміст не вистачає деяких блиску. Варто подивитися на інструменти вмісту нижче, щоб дізнатися, про що пишуть інші люди у вашій галузі. Я використовую Content Studio, щоб знайти вміст, який може бути доречним для моїх соціальних мереж. Проте ці інші інструменти знаходяться в моєму списку, щоб також спробувати.

 • BuzzSumo
 • Feedly
 • Правильна релевантність
 • Студія вмісту
 • Epic Beat
 • Соціальна згадка

Прощальні думки ...

Ніхто не хоче бути мертвим тілом, залишеним для того, щоб витрачати на сторінці 2 Google (принаймні не весь час). Отримання очей на веб-сторінках і блогах означає, що ви дивитеся на ваш бізнес. SEO, по суті, ваш кращий продавець, коли інші продавці спить. А для економних блогерів, SEO може бути вашим єдиним продавцем.

Повірте мені, це займе багато терпіння, щоб отримати право SEO, не витрачаючи ніяких грошей на нього. Продовжуйте писати великий вміст, обсмажуйте печиво для сир Google для ботів Google і дізнайтеся все, що можна від інших письменників і маркетологів. Не панікуйте кожного разу, коли ви перевіряєте Google Analytics. Це вимагає часу. Зробіть все можливе, і SEO стане на свої місця.

Постійно!

Фото Rawpixel на Upsplash Допомагати один одному краще писати.Чи є у вашого опису, місця розташування та зображень сенс?
Чи є в списку назва компанії та веб-сайт?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения