Основи SEO: оптимізація внутрішніх зв'язків

Більшість підсторінок не мають зовнішніх посилань, тому Google може використовувати це як фактор класифікації

Якщо взяти в якості прикладу каталог жовтих сторінок Німеччини і дотримуватися звичайних показників, то зауважимо, що завдяки 12 000 міст і муніципалітетів і 3500 категорій промисловості в базі даних - ми можемо вже створити 42 млн. (12 000 х 3500) ) сторінки локалізованої категорії. Кожен має можливість зарахувати принаймні 42 мільйони різних пошукових фраз (галузь + назва міста). Якщо має сенс пропонувати всі ці комбінації, це не те, про що ми будемо говорити на цьому етапі гри. Хоча ми хотіли б відмовитися від половини цих комбінацій, ми б залишили 21 мільйон категоріальних сторінок. І про те, що ми ще не почали говорити про детальні сторінки приблизно 4 мільйонів компаній, або про те, як ми можемо включити декілька районів за місцем розташування.

Навіть якщо у нас є армія будівельників посилань, ми б не були близькі до того, щоб бути в змозі забезпечити (з розумним зусиллям) кожні мільйон сторінок лише зовнішнім посиланням (надійним). Інші веб-сайти з подібними великими базами даних, такі як магазини, газети тощо, швидше за все, пройдуть те ж саме. Саме тому більшість підсторінок не матиме сигналів у вигляді зовнішніх посилань, які Google може використовувати при розрахунку їх класифікації. Навіть веб-сайти з меншими пропорціями часто матимуть лише зовнішні посилання в окремих частинах сайту.

Веб-сайти можуть досягти сильних рейтингів навіть без зовнішніх посилань

Насправді, ми бачимо, що багатьом сайтам вдається отримати сильні рейтинги, навіть якщо вони не мають зовнішніх посилань. Очевидно, що це легше зробити для ключових слів longtail, ніж найпоширеніші, але майже всі ключові слова є частиною довгого хвоста і в цілому заощаджені гроші - це гроші, зароблені. Я також знаю багато додаткових прикладів, коли сильні веб-сайти потрапили до першої десятки в рейтингу завдяки своїй внутрішній стратегії зв'язків (і хорошому змісту).

Внутрішні посилання підвищують довіру Google до домену

Тепер, коли ми говорили про "сильні сайти", ми зробили плавний перехід до нашої наступної теми, зовнішні посилання. Зовнішні посилання підвищують довіру Google до домену та тим більше довіряють, тим більше Google довірятиме вашим внутрішнім посиланням. Через це обидва типи зв'язків є важливими і тільки завдяки їхній взаємодії ми можемо досягти повного успіху. Зовнішні посилання також необхідні для отримання великої кількості сторінок в індексі Google. Сказавши це, це занадто марно зосередитися лише на зовнішніх зв'язках і залишити свої внутрішні зв'язки сиротами.

Внутрішні зв'язки також передають зв'язок-сік

Незалежно від того, що ви називаєте PageRank, link-juice або link-love: внутрішні посилання передаватимуть його так само, як і зовнішні посилання. Єдина річ, яку ви не можете збільшити за допомогою внутрішніх посилань, це домен-поп (кількість різних доменів, які пов'язані з вами). Як тільки ви зрозуміли цей факт, ви також можете зрозуміти, що коли ми посилаємося на класифікації, що сторінка має 1, 2 або 100 внутрішніх посилань, це має велике значення. Багато допомагає. Природно, що внутрішні посилання можуть передавати більше зв'язкового соку між більш, ніж веб-сайт отримує через зовнішні посилання. Це доводить, що необхідно, щоб обидві облігації співпрацювали.

Внутрішні зв'язки мають багато переваг

Великою перевагою внутрішніх посилань є те, що ви можете зробити абсолютно все, що ви хочете з ними. Ви можете вільно вирішувати, які тексти посилань ви хочете використовувати і місце. Це не тільки звучить фантастично, але воно і є. Усі посилання, які ви завжди хотіли, можуть бути створені як внутрішні посилання, принаймні у вашому власному домені.

Вам також доведеться турбуватися про будь-який фільтр Google. Хоча широке використання прибуткових ключових слів (ключові слова, для яких ви платите значну суму в AdWords) у якорних текстах зовнішніх посилань, призведе до раптової втрати класифікації. З Оновлення пінгвінів , Я не знаю жодного випадку, коли Google покарав використання грошових ключових слів у внутрішніх посиланнях.
(за умови, що вміст відповідає використаному ключовому слову).

Навпаки, у вашому PDF-документі " Пошуковий посібник з пошукової оптимізації Google рекомендує: "... чим краще текст прив'язки, тим простіше користувачеві орієнтуватися і Google зрозуміти, про що йде посилання. . "(Стор. 16 f.)

Отже, якщо предметом цільової сторінки є, наприклад, "взуття Adidas для запуску", цілком доцільно пов'язати цю сторінку внутрішньо з текстом посилання "Adidas shoes to run", стільки разів, скільки ви хочете. Ви не порушуєте жодної директиви Google. На жаль, більшість веб-сайтів неправомірно використовують цю можливість.

Вікіпедія веде шлях

100 кращих у SISTRIX індексі видимості очолює wikipedia.org, з великим відривом. Я впевнений, що кожен користувач Інтернету погодиться з тим, що, здається, ви отримуєте посилання на Вікіпедію в одному з трьох найкращих результатів для майже кожних двох пошукових запитів, які ви робите. Отже, що робить Вікіпедія? По-перше, на сайті немає оголошень, і він має (відносно) хороший контент, а також має внутрішню стратегію зв'язування, де вони використовують гроші, які ви не вірите.

Якщо слово "маркетинг" з'являється у будь-якій статті у Вікіпедії, вони посилаються на вашу статтю про маркетинг. Якщо з'явиться слово "кредитна картка", стаття з кредитної картки буде пов'язана і так далі. Я впевнений, що спочатку це не було навмисно, що у Вікіпедії була така стратегія зв'язку для поліпшення свого рейтингу. Набагато більш ймовірно, що люди у Вікіпедії вважають, що цей тип внутрішніх зв'язків легко зрозуміти для відвідувача, і це призводить до кращого використання. У будь-якому випадку, зв'язки працюють дуже добре, що стосується Google. І тепер, коли ми знаходимося на темі "врахування користувача", ми підходимо до наступної теми.

Що таке ідеальне посилання і які посилання я хочу мати?

Ви можете написати цілі книги про ідеальне посилання, або ви можете описати це у реченні:

" Чим більше часу реальні користувачі натискають на посилання, тим краще. "

Це будуть посилання, які ...

 • вони знаходяться в розділі вмісту веб-сайту, а не в панелі вмісту або в нижньому колонтитулі
 • знаходяться на початку тексту
 • бути впізнаваними як посилання (різні кольори, підкреслені)
 • мати зрозумілий і чіткий текст прив'язки, який надає користувачам принаймні основну ідею про те, про що пов'язана сторінка
 • щось робити з посиланням, яке ви щойно прочитали
 • знаходяться на сторінці, яка отримує максимально можливу кількість користувачів
 • повинні конкурувати з деякими іншими посиланнями на сторінці якомога більше

Це додаткові моменти, які також можна знайти в Google Patent " Класифікаційні документи на основі поведінки користувача та / або даних "У патентній специфікації Google описує їхню ідею зв'язування, і що вони натискаються частіше, вони повинні бути більш цінними і з цим пропускати більше зв'язкового соку.

Це додаткові моменти, які також можна знайти в Google Patent  Класифікаційні документи на основі поведінки користувача та / або даних  У патентній специфікації Google описує їхню ідею зв'язування, і що вони натискаються частіше, вони повинні бути більш цінними і з цим пропускати більше зв'язкового соку

Google Patent: Класифікаційні документи на основі поведінки користувачів та / або характерних даних

Ви можете знайти хороше резюме патенту на SEO морем ,

Хоча дуже важко отримати цей тип посилань з зовнішніх веб-сайтів, ви можете стилізувати свої внутрішні посилання за вказаними критеріями, і ви дійсно повинні використовувати це. Ці посилання не тільки покращують ваш рейтинг на Google, але й роблять ваш сайт більш привабливим для користувачів. SEO та орієнтація користувачів йдуть рука об руку.

Ця стратегія працює майже на всіх типах веб-сайтів, і є кілька хороших прикладів, доступних в Інтернеті

Той, хто вважає, що ця стратегія може працювати для Вікіпедії, але не для власного веб-сайту, повинна враховувати інші веб-сайти з високою оцінкою за індексом видимості. Існує безліч додаткових прикладів з різних галузей промисловості у списку топ-100 в індексі видимості, де велике використання внутрішніх посилань, здається, є стимулом як для пошукової оптимізації, так і для використання веб-сайт

Назвіть сім прикладів:

 • Посилання на виробників, авторів, акторів, категорій, подібних продуктів і більше на сторінках продуктів Amazon
 • посилання на інші слова на сторінках подробиць словника macmillandictionary.com
 • внутрішні посилання ключових слів на тематичні сторінки на theguardian.com
 • Волатильна навігація з багатьма посиланнями на окремі підкатегорії на кожній сторінці на nordstrom.com
 • ключові слова, що посилаються на категоріальні сторінки в статтях на webmd.com
 • посилання на інгредієнти на сайті рецепта bbcgoodfood.com (все ще з можливістю поліпшити)
 • "Навички" пов'язані + розділи "сусідніх міст" на сторінках категорій і подробиці на monster.com

Якщо ми подивимося на ці приклади більш докладно, ви помітите, що ці внутрішні посилання частково є причиною того, що веб-сайти зручні та підходять для користувача. Я впевнений, що Ви цікавитеся більше про альтернативу того, як Ви можете скористатися цією дуже систематичною стратегією внутрішнього зв'язку; що також корисно для користувачів вашого власного веб-сайту.

Додайте другу навігацію у своєму вмісті

Коли ви обмірковуєте наведені вище приклади і побачите, де написано " Чим більше користувачів натискає на посилання, тим краще. "Це повинно пояснити, як можна оптимізувати внутрішні посилання.

Для користувачів не дуже корисно запропонувати їм навігацію поруч із вмістом або над нею. Увага користувача повинна залишити вміст і повернутися на сайт. Це неминуче стане причиною великої втрати відвідувачів. Створіть другу навігацію в контенті через внутрішні посилання, щоб користувачі могли відвернути свою увагу від вмісту. Запропонуйте ці посилання користувачам, що було б логічним наступним кроком для кліку. Це може бути додаткова інформація, пояснення, фільтри, подібні статті, резюме та багато іншого.

І ваші користувачі, і ваші рейтинги будуть вам вдячні!

Отже, що робить Вікіпедія?
Що таке ідеальне посилання і які посилання я хочу мати?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения