Основи SEO

 1. Зміст Оптимізація пошукової системи стала легкою
 2. Дослідження ринку
 3. Дослідження ключових слів
 4. Структура сайту
 5. Оптимізація сторінки
 6. Створення посилань
 7. Поради щодо створення посилань
 8. Стратегії побудови посилань
 9. Вірусний маркетинг
 10. Результати вимірювання
 11. Оновлюватися
 12. Отримати конкурентну перевагу сьогодні

Зміст

Оптимізація пошукової системи стала легкою

Пошукова оптимізація (SEO) - це мистецтво та наука про публікацію та маркетингову інформацію, яка добре посідає пошукові системи, такі як Google, Yahoo! Пошук і Microsoft Bing. Якщо під час читання цієї статті ви зіткнетеся з яким-небудь новим жаргоном, подумайте про їх визначення, використовуючи Пошуковий маркетинг Глосарій .

За замовчуванням багато пошукових систем показують лише 10 результатів на сторінку. Більшість пошукачів, як правило, натискають декілька результатів. Якщо ви займаєте позицію у верхній частині сторінки результатів пошуку (SERP), бізнес хороший, але якщо ви знаходитесь на другій або третій сторінці, ви можете отримати лише 1% від пошукового трафіку, який отримує найкращий сайт.

Два найпотужніші аспекти маркетингу в пошукових системах:

 • Користувачі вводять те, що вони хочуть знайти у вікнах пошуку, роблячи пошукові системи найточніше цільовим засобом маркетингу в історії світу
 • як тільки ви отримаєте зчеплення в результатах пошуку, додаткові витрати на отримання додаткової експозиції незначні у порівнянні з потенційними винагородами, дозволяючи приватним особам і малим підприємствам конкурувати з (і, можливо, з часом стати) великими корпораціями

Користувачі вводять те, що вони хочуть знайти у вікнах пошуку, роблячи пошукові системи найточніше цільовим засобом маркетингу в історії світу  як тільки ви отримаєте зчеплення в результатах пошуку, додаткові витрати на отримання додаткової експозиції незначні у порівнянні з потенційними винагородами, дозволяючи приватним особам і малим підприємствам конкурувати з (і, можливо, з часом стати) великими корпораціями

Хоча багато людей вважають, SEO бути складним, я вважаю, що SEO не що інше, як продовження традиційного маркетингу. Пошукова оптимізація складається з 9 основних кроків:

 1. дослідження ринку
 2. дослідження ключових слів
 3. оптимізація на сторінці
 4. структура сайту
 5. побудова посилання
 6. створення бренду
 7. вірусний маркетинг
 8. регулювання
 9. залишатися в курсі

Дослідження ринку

Чи є у вас що потрібно, щоб конкурувати на ринку?

Перший крок полягає в пошуку основних пошукових систем, щоб побачити, які типи веб-сайтів є рейтингом для слів, які ви вважаєте важливими. Наприклад, якщо в основному коледжі, засоби масової інформації та державні установи займають ранжування за найважливішими термінами, може бути важко класифікувати для цих типів запитів. Якщо, з іншого боку, на ринку домінують досить середні сайти, які не є міцно встановленими брендами, це може бути ринок, який варто дотримуватися.

Ви можете продовжити дослідження, отримані від результатів пошуку, за допомогою SEO для Firefox розширення з браузером Firefox. Це ставить багато точок маркетингових даних безпосередньо до результатів пошуку, і таким чином дозволяє побачити подібні речі

 • вік сайту
 • Google PageRank
 • кількість вхідних посилань
 • якщо будь-які урядові або освітні сайти посилаються на їхній сайт
 • якщо вони перераховані в основних каталогах
 • якщо блогери посилаються на свої сайти

Синя область під цим списком CreditCards.com показує широкий спектр маркетингової інформації.

Дослідження ключових слів

Які ключові слова шукають люди?

Використовуйте інструмент пошуку ключових слів книги SEO для пошуку популярних і Довгий хвіст ключові слова, пов'язані з вашою галуззю. Цей інструмент перетинає посилання на Інструмент добору ключових слів Google , Wordtracker та інші популярні інструменти дослідження ключових слів. Зверніть увагу на те, як наш інструмент добору ключових слів надає щоденні оцінки пошуку та перехресні посилання на інші корисні інструменти дослідження ключових слів.

Інструменти дослідження ключових слів краще забезпечують якісний показник, ніж кількісний показник, тому не дивуйтеся, якщо фактичні обсяги трафіку сильно відрізняються від цифр, запропонованих цими інструментами. Коли ви сумніваєтеся, ви також можете налаштувати a Google AdWords обліковий запис для перевірки потенційного розміру ринку.

На додаток до пошуку обсягів пошуку для ключових слів, які, на вашу думку, є важливими, знайдіть час, щоб запитати у минулих клієнтів, як вони знайшли вас, чому вони вибрали вас, і які проблеми важливі для них у виборі.

Також можна отримати ідеї щодо ключових слів, виконуючи такі дії

 • перевірка веб-аналітики або журналів серверів
 • дивлячись на вміст сторінок конкуруючих веб-сайтів
 • переглядаючи актуальні форуми та сайти спільноти, щоб побачити, які проблеми часто обговорюють

Структура сайту

Як слід структурувати свій сайт?

Перед складанням змісту розглянемо які ключові слова Ваші найважливіші та визначте, як створювати сторінки, щоб відповідати кожній важливій групі ключових слів у темі сайту та навігаційній структурі

 • ринкова вартість
 • логічні перерви в сегментації ринку
 • важливість ранжирування в побудові довіри / поліпшення показників переходів

Можливо, ви захочете скористатися електронною таблицею Excel або іншою програмою для візуалізації структури сайту. Цей міні-скріншот з електронної таблиці Excel показує приклади даних про те, як ви можете вирівняти ключові слова для розділу сайту, орієнтованого на домашній бізнес, стартові та франчайзингові можливості.

Переконайтеся

 • Ваші найважливіші категорії або сторінки пов'язані з сайтом
 • ви посилаєтеся на кожну сторінку вашого сайту з принаймні однієї іншої сторінки на вашому сайті
 • Ви використовуєте послідовний текст прив'язки у вашій навігації
 • Ви посилаєтеся на інші тематичні сторінки (і особливо на елементи дії) з області вмісту вашого веб-сайту

Якщо ви не впевнені, наскільки глибоко зробити частину сайту, створіть кілька високоякісних сторінок на цю тему. На основі зворотного зв'язку з ринком створюється більше сторінок у розділах, які є найбільш цінними для вашого бізнесу.

Оптимізація сторінки

Важко класифікувати за ключовими словами, які не відображаються у вашому вмісті сторінки, тому кожна сторінка повинна бути організована навколо мети ранжирування для певної ключової фрази, причому деякі пов'язані фрази та пов'язані ключові слова змішані в копію сторінки.

Унікальні назви сторінок відіграють вирішальну роль у успішних кампаніях з пошукової оптимізації. Заголовки сторінок відображаються в результатах пошуку, і багато людей посилаються на сторінки, використовуючи назву сторінки як текст прив'язки посилання.

Якщо це можливо, створіть ручний мета опис теги котрий доповнити назву сторінки зміцнюючи вашу пропозицію. Якщо відповідні ключові слова для сторінки мають декілька форматів, можливо, має сенс допомогти зосередити мета опис на версіях, які ви не використовували в назві сторінки.

Що стосується вмісту сторінки, переконайтеся, що ви писати для людей і використовувати теги заголовків, щоб допомогти розбити вміст на логічні розділи, які покращать можливість сканування та допоможуть структурувати документ. Коли це можливо, переконайтеся, що вміст сторінки також використовує описові модифікатори.

Кожна сторінка також повинна бути досить унікальною від інших сторінок вашого сайту. Не дозволяйте пошуковим системам індексувати друковані версії вашого вмісту або інші сторінки, де вміст дублюється або майже дублюється.

Створення посилань

Посилання на пошукові системи відображаються як голоси, при цьому кількість голосів перевищує кількість інших. Щоб отримати високоякісні посилання (які допоможуть вам краще класифікувати сайт), потрібно брати участь у соціальних аспектах вашої спільноти і віддавати цінний унікальний контент, про який люди говорять і діляться з іншими. Нижче Google TouchGraph Зображення показує невелике графічне зображення сайтів у полі пошуку, які пов'язані з SeoBook.com на основі зв'язування шаблонів.

В цей пост Matt Cutts припустив, що Google краще розуміє якість зв'язку. Пошукові системи хочуть підрахувати якість голосів редакцій як посилання, які допомагають впливати на їхні алгоритми релевантності.

Поради щодо створення посилань

 • спробуйте під’єднатися до своєї найбільш релевантної сторінки, коли ви отримуєте посилання (не вказуйте на всі посилання на домашній сторінці)
 • змішайте прив'язку тексту
 • використання Yahoo! Провідник сайтів та інші інструменти для аналізу найбільш конкуруючих зворотних посилань
 • не бійтеся посилатися на відповідні високоякісні ресурси

Стратегії побудови посилань

Створення бренду

Пошукові запити, пов’язані з торговою маркою, як правило, є одними з найбільш націлених , найкращих і найбільш цінних ключових слів . Коли ви отримуєте розум, люди частіше будуть шукати ваш бренд або ключові слова, пов'язані з вашим брендом. Великий обсяг пошукового трафіку, пов'язаного з брендом, також можна розглядати як ознака якості основних пошукових систем.

Якщо ви створюєте міцний бренд, коли люди шукають більше інформації про ваш бренд, а інші веб-сайти мають хороші речі, які можна сказати про ваш бренд, ці взаємодії допомагають підсилити імідж вашого бренду та підвищити якість вашого свинцю та рівень конверсій.

Такі речі, як реклама та діяльність спільноти - це прості способи покращення експозиції вашого бренду, але, очевидно, брендинг набагато складніше. Одна з моїх улюблених книг про брендинг - це Роб Франкель Помста бренда X .

Вірусний маркетинг

Створення посилань - це, мабуть, найскладніша і найскладніша частина ефективної кампанії SEO, в основному тому, що вона вимагає впливу на інших людей. Але посилання не що інше, як зауваження або цитування. Сет Годін Фіолетова корова це чудова книга про те, як бути чудовою.

Прекрасна річ про вірусний маркетинг полягає в тому, що створення однієї популярної привабливої ​​ідеї може привести до тисяч безкоштовних якісних посилань. Якщо ваш конкурент будує одну ланку за один раз, і у вас є тисячі людей, які поширюють свої ідеї для вас безкоштовно, то ви, як правило, збираєтеся краще класифікувати.

У SEO багато людей створюють вміст, що базується на зв'язуванні можливостей. Багато хто з нас посилаються на це як Link Baiting . Ви можете дізнатися поради з приналежності посилання

Ви можете шукати соціальні новини або сайти соціальних закладок, наприклад Digg або Del.icio.us щоб дізнатися, які історії, пов'язані з вашою темою, стали популярними.

Результати вимірювання

Половина грошей, які я витрачаю на рекламу, витрачається даремно; проблема в тому, що я не знаю, яка половина.
- Джон Ванамакер

Як дізнатися, чи ефективна моя кампанія SEO? Суть у тому, що має значення. Ваш сайт генерує більше потенційних клієнтів, підвищує якість або більше продажів? Які ключові слова працюють? Ви можете переглядати журнали серверів і програму аналізу, щоб відстежувати тенденції трафіку і які ключові слова призводять до перетворення.

Поза трафіком ще один хороший знак того, що ви знаходитесь на правильному шляху, якщо ви бачите більше сайтів, які ставлять питання або говорять про вас. Якщо ви починаєте збирати високоякісні незатребувані посилання, ви можете бути біля Переломний момент де ваш маркетинг починає будувати на собі.

Пошукові системи слідують за людьми, але відстають від реальних ринкових умов. Це може зайняти пошукові системи деякий час, щоб знайти всі посилання, які вказують на ваш сайт, і проаналізувати, наскільки добре має місце ваш сайт. Залежно від того, наскільки конкурентоспроможним є ваш ринок, може знадобитися від декількох тижнів до декількох років, щоб встановити сильну позицію на ринку. Рейтинг може бути рухомою ціллю, оскільки в будь-який момент часу

 • Ви продаєте свій бізнес
 • конкуренти рекламують свій бізнес і реінвестують прибутки в побудову своєї стратегії SEO
 • пошукові системи можуть змінювати свої алгоритми релевантності

Оновлюватися

Як відстежувати зміни на ринку SEO? В моєму SEO інструменти Я теж пропоную Аджети Google що полегшує вбудовування ключових слів, конкурентоспроможності та зв'язування дослідницьких інструментів у будь-якій веб-сторінці. Ви можете відстежувати зміни в рейтингу, використовуючи це безкоштовний перевірки рангу ключових слів .

Якщо ви хочете йти в ногу з тим, як ринок SEO в цілому змінюється, розгляньте можливість використання будь-якого з наступних ресурсів

Ми також пропонуємо довідники блог SEO і благодійність SEO . І якщо ви хочете до дати програми навчання, розглянути приєднання наш SEO навчання програми.
Найкраще удачі з ваших сайтів!
Аарон Стіна

Отримати конкурентну перевагу сьогодні

Ваші провідні конкуренти роками інвестують у свою маркетингову стратегію.

Тепер ви можете точно знати, де вони займають місце, вибирайте кращі ключові слова та відстежуйте нові можливості, коли вони з'являються.

Ознайомтеся з рейтингом ваших конкурентів у Google та Bing сьогодні, використовуючи SEMrush.

Введіть конкуруючу URL-адресу нижче, щоб швидко отримати доступ до своєї органічної та платної історії ефективності пошуку - безкоштовно.

Подивіться, де вони класифікуються і побили їх!

Ваш сайт генерує більше потенційних клієнтів, підвищує якість або більше продажів?
Які ключові слова працюють?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения