Основні SEO керівництво для WordPress

 1. Ключове слово є ключем до SEO
 2. Основні методи SEO для початківців
 3. Визначити назву сторінки правильно [1]
 4. Тому не треба робити даремно назву статті
 5. Поради щодо визначення назв статей
 6. Створити ефективний опис [2]
 7. Поради щодо створення описів елементів
 8. Щільність ключових слів
 9. Місця, де краще розмістити ключові слова
 10. Як зробити SEO для WordPress з плагіном Yoast SEO
 11. Встановіть Yoast SEO в WordPress
 12. Використовуйте Yoast SEO помічник установки

Обидва  SEO  для WordPress, як і для сайтів, які не використовують CMS, є одним з найбільш затребуваних послуг на даний момент Обидва SEO для WordPress, як і для сайтів, які не використовують CMS, є одним з найбільш затребуваних послуг на даний момент. The Органічне розміщення веб-сторінок більш відомий як SEO, це так важливо, що без нього, невдача веб-сайту гарантується .

До недавнього часу існували сайти, які через свій вік або тому, що вони були мало експлуатованою нішею , користувалися певним спокоєм в умовах конкуренції в цифровому світі. В даний час навіть найменші підприємства мають веб-сайт, який збільшив конкуренцію у всіх сферах і ускладнює позиціювання на першому місці.

Відповідно до дослідження, проведене ahrefs.com 91% вмісту не отримує трафік Google. Отже, що нам робити, щоб бути в інших 9%?

Для багатьох веб-сайтів блог є відмінним інструментом для залучення трафіку, але недостатньо лише мати блог. Багато людей звертаються до нас, серед іншого, тому що він говорить, що SEO не працює або не знає, що ще потрібно зробити, щоб зробити свій блог позиції. Щоб задовольнити цю потребу трохи ми зробили цей Основний SEO Керівництво для WordPress. Це знання дозволить вам легко освоїти основні аспекти SEO .

Якщо ви все ще не знаєте, як зробити блог з wordpress, ви можете слідувати цьому великому підручнику, який пояснює процедуру крок за кроком.

Для тих, хто хоче навчитися SEO, вони повинні спочатку освоїти основні технології SEO.

Цей посібник складається з 2 частин, перший пов'язаний з самим базовим SEO для блогу, а у другій частині ми навчимо вас застосовувати знання першої частини в WordPress, використовуючи плагін Yoast SEO.

Ключове слово є ключем до SEO

Ключові слова - це слова або терміни, які користувачі використовують для пошуку в Інтернеті , щоб знайти інформацію або певну веб-сторінку. У більшості випадків ваші читачі не знають про існування вашого блогу, щоб вони використовували загальні терміни, щоб знайти вміст, подібний до вашого.

Саме з цієї причини слід пам'ятати, що вміст вашого веб-сайту має містити ключові слова з найбільшою кількістю пошуків у google, які мають відношення до вашого вмісту. Стаття повинна мати хороші ключові слова для підтримки свого рейтингу в пошукових системах , оскільки вони визначатимуть обсяг трафіку з вашого блогу з пошукових систем.

Якщо ви вибрали неправильні ключові слова, це, безсумнівно, призведе до меншої кількості відвідувань. Але, якщо вибрані ключові слова правильні, то відвідувачів буде набагато більше.

Основні методи SEO для початківців

Основні методи SEO для початківців

В даний час пошукова система Google є найбільш популярною з пошукових систем. Тому обов'язково дотримуйтесь інструкцій Google і використовуйте інструменти, які вона пропонує для моніторингу та аналізу нашого блогу.

Перше, що ми повинні зробити, це зареєструвати наш сайт в Консоль пошуку Google , Після цього можна продовжити оптимізацію на веб-сайті.

Далі ми пояснимо 3 основні моменти SEO на сторінці, але дуже важливо, що новачки повинні опанувати, якщо вони хочуть провести оптимізацію для пошукових систем:

 1. Правильно визначте заголовок сторінки (тега заголовка).
 2. Створити ефективний опис (мета-опис).
 3. Використовуйте ключові слова у вмісті сторінки.

Визначити назву сторінки правильно [1]

Всередині HTML-коду є мітка, яка містить назву сторінки. Заголовок - це речення, яке коротко описує вміст веб-сторінки. Цей заголовок відображається на вкладці сторінки у веб-переглядачі. Крім того, цей тег заголовка також буде прочитаний пошуковими системами.

Наприклад, назва цієї сторінки має виглядати так:

<title> Основний посібник з SEO для WordPress </ title>

Теги заголовків є одним з найважливіших компонентів SEO на сторінці. Цей тег покаже пошукову систему, яку тему розглядається в тексті, і з'явиться на першому рядку перед описом.

Цей тег покаже пошукову систему, яку тему розглядається в тексті, і з'явиться на першому рядку перед описом

Заголовок буде найяскравішим текстом, який користувачі бачать, визначаючи результати пошуку. Це також вплине на вибір користувача натисканням між усіма результатами пошуку.

Тому не треба робити даремно назву статті

Одна з речей, яку ви повинні зробити, це додати вибрані ключові слова до назви сторінки. Якщо це можливо, головне ключове слово має бути на початку заголовка сторінки. Оскільки чим більше перед ключовими словами розміщено, тим краще.

Однією з найпоширеніших помилок є введення назви блогу на початку назви статті. Наприклад:

Наприклад:

У цьому випадку правильно було б розмістити назву раніше , а потім назву блогу, як показано нижче:

У цьому випадку правильно було б розмістити назву раніше , а потім назву блогу, як показано нижче:

У WordPress це легко вирішити, встановивши плагін Yoast SEO.

Поради щодо визначення назв статей

 • Створіть назву відповідно до змісту статті. Назва повинна бути написана для опису змісту сторінки. На підставі Посібник з ініціації SEO, зроблений Google , рекомендується уникати назв, які не мають відношення до вмісту сторінки. Крім того, уникайте створення типових або незрозумілих назв, наприклад "Без імені", "Нова сторінка 1" тощо.
 • Створіть привабливий заголовок Якщо ваша сторінка входить до десятки найпопулярніших пошукових запитів Google за певними ключовими словами, існує можливість отримати багато відвідувань. Особливо якщо вона займає перше місце. Тому, чим привабливішою є назва, тим краще.

Створити ефективний опис [2]

Описання - це невеликий блок скороченого тексту або витяг публікації. Функція опису полягає в тому, щоб відкрити трохи більше про зміст сторінки. Якщо ви не ставите опис, Google може створити свій власний фрагмент, щоб показати відповідні речення.

Як і заголовок, додайте ключове слово до початку опису.

В HTML опис створюється з використанням мета-тега опису в шаблоні. Цей код мета-тегу виглядатиме так:

<meta name = "description" content = "SEO є ключем до успіху веб-сторінки." />

За даними Google через Веб- майстер Центральний блог, мета-описи не впливають на положення веб-сайту в пошуковій системі , але можуть збільшити рейтинг кліків. Однак мета-опис також вплине на рейтинг в пошукових системах опосередковано. Оскільки клік впливає на сторінку результатів пошуку (SERP).

Поради щодо створення описів елементів

 • Опис зроблено відповідно до змісту статті. Подібно до того, як створити заголовок, опис також має бути зроблено відповідно до статті. Зробіть відповідний опис для опису змісту статті. Не створюйте описи, які не мають відношення до вмісту.
 • Він повинен містити не тільки ключові слова. При створенні опису не просто вкладайте в нього ключові слова. Більш того, я рекомендую робити опис природним чином і, якщо можливо, додати ключове слово, замінивши одне чи інше слово в тексті. Тому що не тільки пошукові системи, цей опис також буде прочитано користувачами, які шукають інформацію. Тому від цього залежить і намір натиснути на результат. Створіть опис якості, який містить не тільки ключові слова.
 • Створіть опис, який привертає увагу. Опис також має бути зроблено для залучення відвідувачів, щоб натиснути на нього. Оскільки, окрім назви, опис може розглядатися читачем як розгляд для визначення веб-сайту, який буде відкритий.
 • Створіть унікальні та різні теги назв і мета опису в кожній статті. Деякі люди вважають, що, створюючи один і той же вміст кілька разів на своєму сайті, вони зможуть збільшити свої можливості позиціонування. Проблема полягає в тому, що , повторюючи зміст замість позиціонування більше, ми можемо отримати штраф . Штрафні санкції значно пошкодили позиціонування.

Використовуйте ключові слова у змісті сторінки [3]

Крім того, що використовуються в назві та описі, ключові слова також повинні бути використані в змісті сторінки. Ви можете додати його неодноразово в контент, він також використовує подібні терміни. Використовуйте ключові слова, але переконайтеся, що текст є розбірливим, він читається природно, не примушується або втрачає сенс. Не допускайте довільного додавання ключових слів, якщо це не потрібно в реченні. Тепер немає потреби в зловживанні. Але скільки повторів занадто багато?

Щільність ключових слів

Щільність ключових слів колись була дуже впливовою в SEO. Але тепер щільність ключових слів більше не грає ролі в пошуковій оптимізації. Найголовніше - додати ключові слова природним чином.

Повторення ключового слова краще, використовуючи варіанти слів , замість того, щоб повторювати точно одне і те ж ключове слово. Маючи багато варіантів ключових слів, можливості для статей, які з'являються в пошукових системах, будуть ще більшими. Ще одна перевага використання варіацій ключових слів полягає в тому, що Google стає все більш семантичним. Тому вам знадобиться менше зусиль, щоб зберегти сторінки з часом.

Тепер у випадку, якщо ви переповнюєте ключові слова, то це плагін Yoast SEO, який попереджає вас, коли ви перевищуєте ключові слова на сторінці, ми показуємо його нижче.

Одним з основних методів SEO, що важливо, є те, де розміщуються ключові слова.

Місця, де краще розмістити ключові слова

Серед них такі:

 • Заголовки (H1, H2, H3, H4, ...) Заголовки використовуються для структурування тексту, вкладаючи ідеї в блоки. Підзаголовок може групувати набір ідей, і всередині нього можуть бути підідеї, згруповані за іншими заголовками другого рівня. Згрупуйте ідеї і використовуйте заголовки послідовно, а не випадково.
  Це означає, що ви не можете почати з H3 (назва 3), а потім скористатися H2 (назва 2), а потім перейти до H5 (назва 5). Це, хоча багато людей не вважають це актуальним, дуже важливо для семантичного SEO. Додайте в заголовки якомога більше ключових слів і намагайтеся не залишати більше 300 слів між одним заголовком та іншим. Google любить добре структуровані веб-сторінки.
 • URL URL-адреса не повинна бути занадто довгою. Коротші URL-адреси будуть чудовими. Також використовуйте ключові слова у створенні URL-адрес.
 • Текст посилання (Anchor Text). Якщо можливо, додайте посилання в ключові слова. Уникайте створення текстових посилань словами, які не мають відношення до потрібної сторінки, наприклад "натисніть тут". Мені вдалося додати кілька внутрішніх посилань, але без перебільшення, 3 посилання на 500 слів тексту є гарною мірою. Якщо ви збираєтеся зв'язати зовнішні сайти, спробуйте бути веб-сайтами з відповідним та якісним вмістом. Уникайте посилань на новостворені веб-сайти.
 • Використання мітки ALT. Тег Alt буде видимим для читача як текст на зображенні, якщо веб-браузер не може його відкрити. Цей тег також допоможе пошуковим системам знайти зображення на веб-сайті з певними ключовими словами при пошуку зображень. Рекомендуємо ефективно використовувати ключові слова на тегах ALT, не роблячи це надмірно. У WordPress тег ALT ідентифікується у властивостях зображення як "Альтернативний текст" .

Як зробити SEO для WordPress з плагіном Yoast SEO

У першій частині цього посібника ми бачили теорію, яка цілком справедлива для будь-якого веб-сайту. Як ви можете бачити, застосування методів SEO не настільки просте, воно вимагає годин роботи і багато знань. У випадку SEO для WordPress, у нас є перевага, що є плагіни, які полегшують нам перевірку SEO.

Yoast - це плагін, у якому є все необхідне для оптимізації публікацій для пошукових систем. Цей інструмент дозволяє добре контролювати кваліфікацію SEO . Неймовірна річ про цей ресурс полягає в тому, що він розповідає вам про те, як покращити SEO для WordPress з повідомленнями, які дуже легко інтерпретувати. Це дає змогу краще освоювати і розширювати свої знання в усіх публікаціях. Ще одним плюсом є те, що це допомагає нам покращитися написання для веб ,

Встановіть Yoast SEO в WordPress

Перше, що потрібно зробити, це встановити плагін у wordpress. Просто перейдіть до меню Side у розділі Plugins and> Add new . В області пошуку введіть "Yoast SEO" і ви даєте кнопку для установки. Потім натисніть кнопку Активувати . Те ж саме, якщо хочете завантажити Yoast SEO Ви можете зробити це з веб-сайту плагіна.

Використовуйте Yoast SEO помічник установки

Після встановлення Yoast SEO необхідно запустити майстер, щоб зробити початкові коригування. Якщо ви використовуєте цей плагін вперше, ви побачите велику об'яву для першої конфігурації SEO. Натиснувши на посилання майстра конфігурації , Yoast SEO дасть вам екскурсію, щоб допомогти вам встановити всі основні опції SEO:

Дуже важливо, щоб ви запускали помічника. Таким чином, плагін зможе налаштуватись більш дружнім способом, особливо якщо у вас немає великого досвіду.

Тепер ми роз'яснимо вам крок за кроком, як позначити параметри майстра:

Тепер ми роз'яснимо вам крок за кроком, як позначити параметри майстра:

 1. На першій сторінці майстра натисніть кнопку Налаштувати Yoast SEO .
 2. Якщо веб-сайт не будується, слід завжди перевіряти варіант A.
 3. У розділі "Тип сайту" виберіть "Блог" або варіант, який найкраще підходить для вашого веб-сайту.
 4. Потім виберіть, чи ваш сайт представляє компанію або особу . Цей розділ допомагає Yoast SEO надавати Google додаткову інформацію , щоб створити графік знань. Ці карти дуже вражаючі, тому будь-яка інформація може бути корисною.
 5. У розділі " Соціальні профілі " введіть усі профілі соціальних мереж на свій сайт. Як і попередня інформація, це допомагає Yoast SEO надавати додаткові відомості Google.
 6. У розділі видимості типу публікації можна вибрати, чи потрібно дозволити індексування певного типу вмісту в пошукових системах. Позначати як Повідомлення та Сторінки завжди. Зверніть увагу на це: деякі банери WordPress додають спеціальні типи повідомлень, такі як портфелі, відгуки тощо. Якщо ви їх не використовуєте, то краще залишити їх, як приховані .
 7. Якщо ви єдина людина, що пише на своєму сайті , Yoast SEO автоматично позначить файли автора як noindex, щоб уникнути дублювання вмісту (noindex повідомляє пошуковим системам не індексувати цю сторінку) . Це відбувається тому, що в блозі одного автора файли автора на 100% ідентичні поточній сторінці індексованого блогу. Виберіть правильний варіант.
 8. Консоль пошуку Google. Це інструмент Google, який дозволяє переглядати інформацію про те, як сайт працює в органічному пошуку Google. Якщо ви вже зареєструвалися, ви можете дозволити Yoast SEO імпортувати цінну інформацію. Натисніть "Отримати код авторизації Google" і введіть код. Якщо ви не зареєструвались або ви не впевнені, натисніть кнопку "Далі" і пропустіть цей крок.
 9. Параметри заголовка Ви пам'ятаєте, коли я коментував вище, як розмістити назви та назву блогу? Ну тут плагін дбає про те, щоб ви не зробили помилку. Тому ми даємо назву сайту і вибираємо роздільник . Я завжди використовую "|" (це виглядає як еле, але це не так).
 10. Вже кроки від 10 до 12 реклами і підписатися на інформаційний бюлетень (англійською мовою) Yoast SEO.

Готовий! Ви просто встановите Yoast SEO!

Кожен раз, коли ви створюєте вміст, будь то повідомлення (запис) або сторінка, де ми будемо використовувати плагін, у вікні Meta у Yoast. Мета-вікно відображається під редактором WordPress (розташування може змінюватися залежно від шаблону або інших плагінів) .

Мета-вікно відображається під редактором WordPress (розташування може змінюватися залежно від шаблону або інших плагінів)

 1. Дозволяє отримати доступ до додаткових опцій для соціальних мереж і додаткових параметрів.
 2. Це дозволяє змінювати між SEO-аналізом і розбірливістю тексту (в іншому керівництві це буде краще пояснено) .
 3. Параметри читабельності пов'язані з легкістю, з якою користувач може читати вміст.
 4. Налаштуйте цільове ключове слово , це ключове слово, яке буде аналізувати плагін. У платній версії можна додати кілька ключових слів.
 5. Розділ аналізу покаже нам:
  • Червоний: Ті, кому потрібно виконати або неправильно.
  • Помаранчевий: Ті, хто добре, але може покращити більше.
  • Зелений: Точки, які добре оптимізовані.

Обидва назви, URL та мета опис мають максимальну довжину. Плагін повідомить нас про перевищення максимальних значень. Бахрома змінює колір, оскільки ми пишемо, щоб дізнатися, чи скоротити або додати більше тексту.

Зазвичай типовою назвою достатньо, але якщо вона перевищена, ми натискаємо на поле і пишемо нову, що перевіряється зеленою смугою. Те ж саме з мета описом. Після згаданих порад SEO і використання плагіна Yoast SEO, ви можете оптимізувати свій блог належним чином.

Остання версія Yoast SEO пропонує нам кнопку з попереднім переглядом як на мобільному, так і на робочому столі. Як ви можете бачити, робити SEO в WordPress дуже легко, якщо ви оволодієте теорією і використовуєте Yoast SEO.

Я сподіваюся, що вам сподобався цей посібник і вивчили основи SEO. За допомогою цих основних порад ви можете зробити перші кроки в SEO і значно поліпшити позиціонування вашого блогу. Є й інші аспекти SEO, але якщо ви не освоїте те, що ми згадували, все інше навряд чи буде працювати. У наступній частині ми публікуємо довідник WordPress для початківців, де ми пояснимо, як писати якісний контент і добре оптимізувати.

Будь-які питання ви можете залишити в коментарях.

5/5 (1)

Але скільки повторів занадто багато?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения