Основні уроки з Moz 2015 SEO Фактори рейтингу дослідження

 1. Міф №1: існують 200 факторів рейтингу Google SEO
 2. Міф №2: ранжування та індексація означає те ж саме
 3. Шарон Блек

Якщо хтось з нас дійсно зрозумів усі аспекти ранжування пошуку, ми зможемо отримати рейтинги на першій сторінці для будь-якого веб-сайту, а також керувати видачами Якщо хтось з нас дійсно зрозумів усі аспекти ранжування пошуку, ми зможемо отримати рейтинги на першій сторінці для будь-якого веб-сайту, а також керувати видачами. Незважаючи на те, що ми ніколи не знаємо секретного соусу Google, ми можемо спиратися на поради галузевих експертів, щоб налаштувати навички пошукової оптимізації (SEO).

Moz нещодавно випустила їх Дослідження рейтингових факторів 2015 року , які намагаються визначити, які атрибути сторінки тісно пов'язані з високим рейтингом Google. У двох частинах дослідження дослідження професійних SEO, а потім дивиться на кореляції. Маючи більше 15 000 точок даних і 170 атрибутів, що вимірюються, це приблизно настільки близьке до дійсно розуміння факторів ранжування пошуку, як ми отримаємо. Moz проводить це дослідження кожні два роки, щоб краще зрозуміти постійно змінюються алгоритми пошуку.

Дослідження Moz уважно розглянуло різноманітні атрибути, зокрема: посилання та якірний текст, час завантаження сторінки та використання ключового слова . Кореляції виявили цікаві результати, але кореляція не є причиною .

Дані кореляції показали незначну кореляцію між рейтингом та: розширенням домену, використанням ключових слів на сторінці та використанням https. Вона показала позитивну кореляцію у випадках відповідного прив'язки тексту, кількості референтних доменів, низького рівня відмов і кількості соціальних акцій.

 • Посилання : Важливе значення має якість посилання. Ви отримаєте кредит для всіх посилань, за винятком тих, які позначені як "nofollow" або заблоковані іншими методами, але всі вони не збігаються однаково. Якість зв'язку залежить від різноманітних факторів, але зазвичай посилання на великі, шановані сайти та актуальні / ніші відповідні посилання важать більше.
 • Вміст : Без міцного фундаменту корисного контенту ви витрачаєте час на SEO. Звичайно, цей вміст повинен бути написаний природно для читача, але він також повинен включати ключові слова, які люди активно шукають.
 • Соціальні сигнали: Створення облікового запису соціальних медіа недостатньо. The результати вашої соціальної діяльності має значення: збільшена видимість, посилання та інші показники впливу допомагають збільшити ваш веб-рейтинг.

Міф №1: існують 200 факторів рейтингу Google SEO

Можливо, найбільшим міфом є ​​"остаточний список з 200 факторів ранжирування Google". Ви можете знайти списки clickbait по всьому Інтернету за допомогою швидкого пошуку, більшість з яких базується на спекуляціях, кореляції та здогадах. Що правда? У 2010 році Google Guru, Метт Каттс, заявив, що Google покладається на більш ніж 200 факторів рейтингу, але кожен фактор може мати до 50 варіацій .

Міф №2: ранжування та індексація означає те ж саме

Помилковий! Індексація є основною частиною роботи пошукових систем; процес пошуку та зіставлення всього в Інтернеті, пов'язаного з словом або фразою. Жодне SEO не може це зробити. Індексація використовується, щоб визначити, які ресурси пропонувати, а не те, в якому порядку вони пропонують їх. Ранжування відбувається на заключній фазі індексації, для пошуку користі та повернення більш відповідних результатів.

Знову ж таки, ніхто не може сказати зі 100-відсотковою впевненістю, що це буде майбутнє, але загальний консенсус 150 експертів з пошуку ставить все більше уваги на:

 1. Мобільна доброзичливість: У травні 2015 року Google заявила, що є більш мобільний, ніж пошук на робочому столі в 10 країнах, включаючи США і Японію.
 2. Сприйнята цінність сайту / сторінки: чим більш цінний ваш веб-сайт для клієнтів, тим краще ваш рейтинг.
 3. Кількість та якість відповідей, наданих у видачах: чим більше ви робите, щоб відповісти на запитання користувачів, тим краще. Це не тільки про кількість більше, це також про якість. Не забувайте!
 4. Дані про використання: чим більше сторінок переглядає користувач, і чим довше вони залишаються на вашому сайті, тим краще. Це сигналізує, що ваш веб-сайт є гарним джерелом інформації, і користувачі знаходять те, що їм потрібно.
 5. Чистота + Зручність + Дизайн: чим легше читати і використовувати ваш сайт, тим краще.

Експерти вважають, що такі питання, як актуальність зв'язків, соціальні сигнали та внутрішні зв'язки, продовжуватимуть впливати на рейтинг, але вони передбачають зниження ефективності платних посилань і оптимізованого якорного тексту.

Google нещодавно запатентований "годинник" як фактор ранжування пошуку, що дозволяє використовувати його для ранжування відеовмісту в майбутньому.

По суті, і те, що може бути в порядку задоволення користувачів, те, що продовжуватиме мати значення, зводиться до досвіду користувачів.

До покращити свій SEO , зосередитися на створенні високоякісного інформаційного вмісту, від якого виграють читачі. Google - це бізнес з клієнтами для обслуговування, як і ви. Вони хочуть донести своїм клієнтам найкращі результати, щоб вони були щасливі і поверталися більше - і це те, чого ви повинні прагнути.

Оскільки зміст - це лише один елемент головоломки, не дозволяйте іншим елементам зручності падати на другий план. Переконайтеся, що ваш веб-сайт реагує швидко та легко, незалежно від пристрою. Перевірте свій веб-сайт для зручності читання і зручності. Використовуйте відображення тепла, щоб побачити, де найчастіше натискаються ваші користувачі, і зверніть увагу на те, як довго вони витрачаються на кожній сторінці.

Якщо користувачі не натискають, де ви хочете, щоб вони натискали, або не витрачаєте достатньо часу на ваших сторінках, спліт-тест деякі зміни. Переміщуйте елементи навколо, щоб легше їх знаходити в зонах, до яких звертаються користувачі на сторінці. Перемістіть найважливіший вміст над папкою, щоб користувачі не повинні прокручувати, щоб знайти те, що вони шукають.

Зрештою, високі рейтинги приходять з послідовними, цілеспрямованими зусиллями. Це ще один випадок повільного та стійкого перемоги у перегонах.

Це ще один випадок повільного та стійкого перемоги у перегонах

Шарон Блек

Шерон Блек - ветеран-копірайтер і маркетолог. Вона любить писати про виклики і нагороди маркетингу, принаймні, коли вона не обдумує виклики, що стоять перед нею на World of Warcraft. Вона, як відомо, служила частиною поліції граматики, але в основному, коли вона перебуває в офіційній ролі редактора.

Що правда?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения