Остаточне керівництво: знайдіть найважливіші ключові слова довгого хвоста

 1. Частина I - Переваги використання довгохвостих ключових слів
 2. Вони легше ранжувати
 3. Вони можуть допомогти вам викроїти свою нішу
 4. Вони перетворюються краще
 5. Частина II - Як знайти довгострокові ключові слова
 6. 1. Автозавершення Google
 7. 2. Google "Пов'язані пошуки ..."
 8. 3. Коробки Google «Люди також запитують…»
 9. 4. Відповідь на публічний інструмент
 10. 5. Google Search Console
 11. 6. Інструменти дослідження ключових слів
 12. Відсортуйте їх далі до груп ключових слів
 13. Збережіть та експортуйте свої теми
 14. 7. Google Trends
 15. 8. Quora
 16. 9. Дослідження конкурентів
 17. (Бонус!) - Створіть свої ідеї ключових слів за допомогою SpyFu
 18. 3. Додайте свої фірмові та ніші ключові слова
 19. Заключні думки

Ключові слова з довгим хвостом є в моді в ці дні, і багато експертів з SEO зараз зосереджуються на цих ключових словах, а не на дрібних грошах.

Ключові слова з довгим хвостом - це в основному ті, що мають порівняно низькі обсяги пошуку. Але разом вони складають більшість усіх онлайн-пошуків.

Ці ключові слова мають менші обсяги пошуку, ніж популярні ключові слова, а отже, мають меншу конкуренцію. Ось чому все більше і більше SEO експертів тепер орієнтуються на ці ключові слова як частина своїх стратегій SEO.

Перш ніж розглядати способи пошуку цих ключових слів, давайте спочатку розглянемо переваги націлювання на ці ключові слова.

Частина I - Переваги використання довгохвостих ключових слів

Ось деякі з ключових переваг довгого хвоста ключових слів, які переконують вас, щоб ці цілі, як частина вашої стратегії SEO.

Вони легше ранжувати

Ці ключові слова мають менші обсяги пошуку і не настільки популярні, як ключові слова з високим пошуковим обсягом. Тому набагато простіше оцінювати їх ключові слова тому що вам доведеться змагатися з меншою кількістю конкурентів.

Вони можуть допомогти вам викроїти свою нішу

Якщо ви орієнтуєтеся на менш шукані, але більш конкретні ключові слова, тоді ви дійсно будете обслуговувати більш цільову аудиторію. Це дає вам можливість вирізати собі нішу і стати експертом у цьому, замість того, щоб намагатися конкурувати з провідними гравцями галузі.

Вони перетворюються краще

Люди, які шукають довше, більш конкретні ключові слова, зазвичай шукають щось особливе, а не просто переглядають мережу. Це потенційні потенційні клієнти, які можуть бути націлені на ці ключові слова.

Частина II - Як знайти довгострокові ключові слова

Ось 9 найбільш ефективних способів їх знайти ключові слова і поліпшити вашу стратегію SEO.

1. Автозавершення Google

Якщо ви хочете дізнатися, як знайти ключові слова з довгим хвостом, це перший і найпростіший спосіб зробити це. Потрібно лише почати вводити ключове слово, а потім переглядати пропозиції Google.

Це дасть вам список опцій, які є потенційними ключовими словами. Дивіться цей приклад нижче, щоб точно знати, які результати можна очікувати.

Проте це ручний процес і потребує багато часу та зусиль. Щоб автоматизувати це, можна використовувати такі інструменти, як Інструмент добору ключових слів і Ubersuggest . Ці інструменти отримують всі дані автозаповнення Google для пошуку ключових слів із довгим хвостом.

Вони прості у використанні і працюють майже так само, як і пошук Google. Просто введіть основне ключове слово, і воно створить список ключових слів на основі даних автозаповнення Google.

Джерело зображення: Інструмент добору ключових слів

2. Google "Пов'язані пошуки ..."

Це дуже схоже на автозаповнення Google і є ще однією блискучою функцією від Google, яку можна використовувати для пошуку ключових слів із довгим хвостом.

Коли ви виконуєте пошук Google, ви побачите відповідні пошуки внизу сторінки результатів. Тут можна знайти те, що люди найчастіше шукають, пов'язані з вашим початковим пошуковим запитом. Тут можна отримати кілька пропозицій, для яких ключові слова націлювати.

Давайте розглянемо приклад того ж ключового слова "втрата ваги діабету" і подивимося, які результати ми отримаємо.

Це всі ключові слова з довгим хвостом, які стосуються цього основного ключового слова. Тепер ви можете зробити крок далі і натиснути одну з цих опцій. У нижній частині сторінки відображатиметься інший список відповідних пошуків.

Ви можете продовжувати повторювати цей процес, поки не знайдете достатньо ключових слів для довгого хвоста.

3. Коробки Google «Люди також запитують…»

Коли ви дізнаєтеся, як знайти ключові слова з довгим хвостом, Google - ваш найкращий друг. Вона має так багато корисних функцій, які вам навіть не потрібно нікуди йти або купувати будь-який інструмент.

Перевірка коробок Google "люди також запитують ..." - відмінний спосіб знайти відповідні ключові слова.

Давайте зрозуміємо це, взявши за приклад ключове слово "як знайти довгі ключові слова".

Пошуковий запит "як знайти ключові слова з довгим хвостом" показав результати, зазначені вище у полі "Люди також запитують". Це всі ключові слова з довгим хвостом, які можна націлити на це ключове слово.

Ці пропозиції ґрунтуються на обширних даних пошукових запитів від Google і повідомляють вам, який тип пов'язаних питань найбільше запитують користувачі.

Ще одна порада використовувати цю методику для пошуку ключових слів із довгим хвостом - це розширення цих питань. Після того, як ви розширите запитання, у Google з'явиться ще кілька пропозицій, як показано на прикладі нижче.

4. Відповідь на публічний інструмент

Це корисний, безкоштовний інструмент для пошуку запитань, які зазвичай ставлять люди, пов'язані з вашим основним ключовим словом. Якщо ви не хочете перебирати клопоти вручну шукати "люди також задають" питання, то це інструмент для вас.

Якщо використовувати той самий запит "як знайти ключові слова з довгим хвостом", то отримаємо такі результати.

Це золота шахта ключових слів, пов'язаних з оригінальним запитом. Цей інструмент ідеально підходить для пошуку ключових слів у формі запитання. І це також класифікує ці питання за типом, який є вишнею на торті.

5. Google Search Console

Вам не завжди потрібно шукати зовнішні ключові слова, коли ви можете використовувати свої внутрішні дані для нього. Консоль пошуку Google (GSC) надає докладні звіти про ваші веб-сторінки та ключові слова, для яких вони класифікуються. І, іноді, ви навіть не збираєтеся рангу для цих ключових слів.

Ви можете перевірити ці звіти, щоб знайти детальний список ключових слів, на які ви наразі займаєтеся. Ви знайдете багато ключових слів, на які ви не орієнтуєтесь, але можете насправді покращити свій рейтинг.

6. Інструменти дослідження ключових слів

Є кілька інструментів дослідження ключових слів, які можна використовувати для пошуку ключових слів. Ці інструменти доступні з широким спектром функціональних можливостей і за різними цінами.

Spyfu є одним з кращих інструментів дослідження ключових слів. Це може дати вам пропозиції ключових слів на основі вашого поточного рейтингу ключових слів. І, як тільки ви додасте ці ключові слова до проекту, Spyfu також може допомогти вам відстежити їхню продуктивність.

Також можна отримувати щотижневі звіти про ефективність рейтингу ключових слів на сторінках Google і Bing. Більше того, ви можете використовувати засоби візуалізації для легкого читання та аналізу цих даних.

З SpyFu ви можете побачити, що ці ключові слова мають спільного. Це можуть бути продуктові лінії, класифікації, такі як «як» або ключові слова, які можуть використовувати просунуті користувачі або новачки.

Відсортуйте їх далі до груп ключових слів

Це не має збігатися з фактичними групами оголошень . Ідея полягає в тому, щоб організувати тематичні групи ключових слів для полегшення подальших досліджень.

 • Використовуйте об'єм пошуку як посібник щодо кількості ключових слів для включення в кожну тему / групу.
 • Орієнтуйтеся на 10 000 до 50 000 пошуків / місяць для кожної теми.
 • Якщо всі ключові слова у вашій темі перевищують загальний обсяг пошуку, шукайте підгрупи в межах цієї теми.

Збережіть та експортуйте свої теми

Будь-яке місце, де можна зберегти структуру ключових слів і легко отримати доступ до неї для поточних досліджень, є надійним варіантом. SpyFu створив інструмент, який зберігає Ваші ключові слова (та структуру ключових слів) організованими та доступними.

7. Google Trends

Використовуючи цей блискучий інструмент від Google, ви можете не тільки знайти ключові слова, але й побачити тенденції щодо того, як вони виконувалися з часом. Ви можете дізнатися, чи зростає або зменшується інтерес до певного ключового слова. Це допоможе вибрати правильні ключові слова, націлені на їх популярність.

Більше того, це також дозволяє вам порівнювати два ключові слова і бачити, що краще.

Крім того, він показує інтерес до цього пошукового запиту за регіонами та субрегіонами. Це особливо корисно, коли ви орієнтуєтеся на певний регіон.

Крім того, розділ відповідних запитів, де ви знайдете ключові слова, які ви шукали.

8. Quora

Коли ви намагаєтеся дізнатися, як знайти ключові слова з довгим хвостом, це не може бути однією з очевидних речей, які приходять на розум. Зрештою, це громада, де люди ставлять питання і обговорюють питання.

Але, якщо ви знаєте, як, ви можете використовувати його для дослідження ключових слів, а також. Quora насправді золота шахта для дослідження ключових слів. Ви можете знайти тисячі питань, які люди запитують на певну тему.

Можливо, вам доведеться докласти певних зусиль, щоб знайти фактичне ключове слово у запиті, але це варто зусиль. Цей сайт дає вам уявлення про те, про що говорять люди і запитання, які вони запитують.

Ви можете використовувати цей форум у поєднанні з інструментами дослідження ключових слів, щоб знайти список ключових слів для націлювання. Візьміть ідеї щодо ключових слів із запитань Quora і покладіть їх до інструментів дослідження ключових слів, щоб знайти відповідні ключові слова.

9. Дослідження конкурентів

Навіть якщо ви зробили своє дослідження, немає ніякої шкоди в шпигунстві конкурентів перевірити, за якими ключовими словами вони класифікуються. Ви можете взяти натхнення у них і націлити деякі відповідні ключові слова, які ви знайдете у своїх дослідженнях.

Можна використовувати Інструмент дослідження конкурента Spyfu знайти ключові слова, для яких вони класифікуються. Ви також можете використовувати цей інструмент для пошуку конкурентів у вашому домені, про які ви навіть не знали. Це відмінний спосіб знайти ключові слова, які стосуються вашого домену.

(Бонус!) - Створіть свої ідеї ключових слів за допомогою SpyFu

1. Розгорнути кілька ключових слів з кожної теми.

2. Дізнайтеся, хто рекламує на них і хто займає їх.

Натисніть на ім'я домену на сторінці SpyFu.com або введіть його безпосередньо в панель пошуку. Він відкриває сторінку результатів для цього домену і дозволяє досліджувати, фільтрувати та експортувати свої органічні та платні ключові слова.

3. Додайте свої фірмові та ніші ключові слова

До цього моменту ви повинні мати надійний список ключових слів. Якщо вам не вистачає будь-яких фірмових термінів або ключових слів спеціальної ніші, додайте їх до вашого проекту My SpyFu зараз. Вони можуть навіть створити власні тематичні групи.

Якщо ваші фірмові та ніші ключові слова не доступні на SpyFu, їх можна додати . Преміум-учасники можуть повідомити нам, які конкретні ключові слова слід шукати, і ми додамо їх до нашої бази даних, щоб шукати щомісяця вперед.

Заключні думки

Ключові слова з довгим хвостом простіше оцінювати та отримувати більш цільову аудиторію. Отже, ви обов'язково повинні орієнтуватися на ці ключові слова, оскільки вони можуть серйозно допомогти поліпшити ваш рейтинг.

І цей пост детально описує 9 найбільш ефективних способів пошуку цих ключових слів. У Google є багато безкоштовних інструментів і функцій, які можна використовувати для цього. Є також численні інструменти дослідження ключових слів, доступні для вас, щоб визначити і націлити правильні ключові слова.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения