Освоєння SEO - Кодування кольору чат Wrap Up

 1. По-перше, що таке SEO?
 2. Використання тегів alt із зображеннями
 3. Чому ім'я файлу має значення?
 4. Ім'я файлу Jennifer було хорошим, але теги alt можна було покращити
 5. Зробіть ваші посилання SEO дружніми
 6. Заголовки - це контур вашої публікації
 7. Використовуйте схему розмітки для опису вмісту
 8. Без розмітки

О Боже!! The Кольорове кодування чат FANTASTIC! У нас було близько 10 людей в чаті, який був ідеальним для того, щоб мати більш інтимну, один-на-один тип розмови. Я думаю, що всі віддалилися від чату з набагато кращим розумінням SEO. 🙂

Ми охопили чотири основні напрямки:

 • Використання тегів alt із зображеннями
 • Найкращий спосіб налаштування посилань (який текст слід зробити "клікабельний"?)
 • Як правильно використовувати теги заголовків у своїх публікаціях (і чому це потрібно!)
 • Потім, просто для задоволення, ми вирили в розширену тему розмітки Schema.org

По-перше, що таке SEO?

SEO означає "пошукова оптимізація". Найпростіше, це все про збільшення трафіку на ваш блог через пошукові системи. Таким чином, зазвичай це означає, що ваш блог частіше з'являється у результатах пошуку, а більш високий рейтинг (як на першій сторінці, а не на сторінці 10).

Є багато різних аспектів SEO, і більшість з них набагато більше, ніж просто натиснути кнопку або встановити плагін. Вони вимагають, щоб ви фактично писали та кодували свої повідомлення з хорошими практиками SEO.

Я збираюся поговорити про тільки чотири SEO-пов'язані теми сьогодні, але дійсно є так багато більш ніж це там!

Використання тегів alt із зображеннями

Теги Alt в основному існують з двох причин: для незрячих і для пошукових систем. Що спільного мають ці дві речі? Жоден з них не може побачити зображення. Без додаткової допомоги вони не знають, що таке образ!

Отже, для SEO ми використовуємо теги alt для опису зображення, щоб повідомити пошукову систему, що це все. Це допомагає пошуковим системам краще зрозуміти зображення І повідомлення навколо нього.

Сміливий Дженніфер з Погано птах читає запропонував одну з її зображень для критики. Її HTML:

<img src = "http://badbirdreads.com/wp-content/uploads/sites/71/2014/09/cover-the-vines-200x300.jpg" alt = "покрити лозу">

З її прикладом ми розглянули дві речі:

 • Назва файлу зображення
 • Теги alt

Чому ім'я файлу має значення?

Імена файлів мають значення з тієї ж причини, що й альти. Вони допомагають описувати зображення в пошукових системах. Який з них має більше сенсу?

image-2.jpg
- або -
take-me-on-katie-mcguire.jpg

Другий відноситься до назви книги та автора, так що це ідеально підходить для обкладинки книги! Але перший… він говорить нам НІЧО, крім того, що це образ (який був очевидний вже).

Ім'я файлу Jennifer було хорошим, але теги alt можна було покращити

Дженніфер має назву книги в назві файлу свого зображення (cover-the-vines-200x300.jpg), але alt теги (alt = "обкладинка лози") можна трохи поліпшити, щоб додати ім'я автора. Я б запропонував: alt = "Обкладинка книги The Vine Крістофер Райс"

Зробіть ваші посилання SEO дружніми

Багато блогерів потрапляють у погану звичку використовувати не описові посилання. Ось приклад:

Не забудьте перевірити мій блог <a href="https://www.nosegraze.com"> тут </a>.

Текст, який ви пов'язуєте, є "тут". Google може читати посилання та текст, але все це пов'язано з посиланням "тут". Це не дуже описово, чи не так? Краще надати пошуковим системам якомога більше інформації про те, де ви їх приймаєте. Тому, маючи це на увазі, наведемо кращий приклад:

Обов'язково перевірте <a href="https://www.nosegraze.com"> мій блог Nose Graze </a>.

У цьому прикладі я допомагаю компанії Google “https://www.nosegraze.com” бути “моїм блогом” під назвою “Nose Graze”. Це надає Google набагато більше інформації, ніж просто «тут».

І хоча ми на тему посилань, важливо, щоб ви постійно посилалися на свій власний вміст у своїх блогах. Якщо ви пишете відгук про Allegiant від Вероніки Рот і ви щось згадуєте Розходиться , якщо ви вкажете це, вам слід створити посилання на свій розбіжний огляд. Це називається внутрішнім зв'язком. Ви з'єднуєте публікації в своєму блозі. Google любить це!

Заголовки - це контур вашої публікації

Теги заголовків (<h1> заголовок один </h1>) мають більше значення для пошукових систем, ніж звичайний текст абзацу. Так, наприклад, скажімо, ви хочете зарахувати до "Take Me On". Це було б більш корисним для вас, щоб використовувати "Take Me On" в тезі заголовка (або два), ніж це було б для вас, щоб просто сказати це в звичайному абзаці. Теги заголовків вважаються важливими заголовками розділів.

Теги заголовків від h1 (найважливіші) до h6 (найменш важливі). Ці теги заголовків слід використовувати і вкладати у вигляді звіту чи документа. Ви починаєте з найважливішого (h1) і працюєте вашим шляхом вниз, але ви правильно вкладете їх у підзаголовки. Ось приклад того, що я маю на увазі:

Отже, якщо ми думаємо про це в контексті огляду книги, ось один з можливих варіантів для вас:

<h1> Огляд: Візьміть мене від Кеті Макгарі </h1> <p> Текст вступного абзацу тут </p> <h2> Речі, які мені подобалися </h2> <h3> Символи були приголомшливі! </h3> <p > Сформулюйте, чому символи були чудовими. </p> <h3> Сюжет тримав мене весь час </h3> <p> Говорити про те, чому сюжет був приголомшливим. </p> <h3> Кікбоксінг був унікальним елемент цієї молодої книги для дорослих </h3> <p> Роз'яснення щодо кікбоксингу. </p> <h2> Що мені не подобалося </h2> <h3> Колишній хлопець </h3> <p> чому екс-хлопець зруйнував книгу для вас. </p> <h3> Романтика не була такою великою, як це могло бути </h3> <p> Обговорити романтику. </h3> <h2> Я любила цю книгу! </h2> <p> Висновок тут. &lt;/p> Подивіться, як є назва (h1), підзаголовки (h2), а потім додаткові пункти в цих підзаголовках (h3)? Кожен раз, коли ви хочете підняти тему, яка потрапляє під заголовком (наприклад, h2), ви зробите наступний рівень (h3). Це точно, як контур!

Використовуйте схему розмітки для опису вмісту

Пошукові системи дуже чертовски добре аналізують наші веб-сайти, щоб визначити, про що вони йдуть. Але, вони завжди можуть використовувати трохи додаткової допомоги. Ви коли-небудь бачили такі зірки, як у пошуковій системі?

Або ви коли-небудь бачили пін-код на Pinterest з усією інформацією про рецепт, додану автоматично?

Все це завдяки розмітці Schema . Розмітка схеми - це додатковий код, який можна додати до своїх повідомлень, щоб краще описати їх у пошукових системах (а іноді й на сайтах соціальних медіа, як Pinterest). Ви можете розповісти Google: це огляд книги, і я дав йому 5 з 5 зірок. Або: це рецепт для приготування хліба, який займе 30 хвилин і використовує ці інгредієнти і дасть вам 1 хліб. Таким чином, у випадку рецепту, ви можете сказати пошуковим системам:

 • Час готування
 • Спосіб приготування їжі (смаження, пропарювання тощо)
 • Інгредієнти
 • Харчова інформація (калорії, жир тощо)
 • Час підготовки
 • Категорія їжі (закуска, закуска, тощо)
 • Інструкції
 • Урожай рецепту (кількість виробленої продукції, як 1 хліб)
 • і більше!

Тоді вся інформація може бути розкрита пошуковою системою (або Pinterest!). Іноді Google навіть змінює макет списку пошуку на основі розмітки схеми. Як, згадайте ті зірки? Іноді Google вирішує відображати їх у результатах пошуку!

Недоліком є ​​те, що це не дуже легко. Вона включає багато додаткового коду, який може спочатку заплутати й залякати. Ви можете перевірити розмітка рецепта на Schema.org . Мені простіше прокручувати до самого дна, де вони мають приклад. Ви можете переглянути його "Без розмітки", який є просто текстом. Потім ви можете натиснути на кнопку "Мікродані" і подивитися, як вона змінилася з доданою схемою розмітки. (Можна ігнорувати вкладки RDFa і JSON-LD.)

Ось приклад рецепта:

Без розмітки

Всесвітньо відомий банановий хліб мами John Smith, 8 травня 2009 р. <Img src = "bananabread.jpg" /> Цей класичний рецепт бананового хліба походить від моєї мами - волоські горіхи додають банановому хлібу приємну текстуру і смак. Час приготування: 15 хвилин Час готування: 1 година Вихід: 1 хліб Факти харчування: 240 калорій, 9 грам жиру Інгредієнти: - 3 або 4 стиглих бананів, розбиті - 1 яйце - 3/4 чашки цукру ... Інструкції: Прогріти духовку до 350 градусів. Змішайте інгредієнти в мисці. Додайте борошно останнім. Вилийте суміш в каструлю і випікайте протягом години. 140 коментарів: З Janel, 5 травня - дякую, великий рецепт! ...

З розміткою схеми

<div itemscope itemtype = "http://schema.org/Recipe"> <span itemprop = "name"> Хліб з банановим банановим хлібом </span> Автор <span itemprop = "author"> John Smith </span>, <meta itemprop = "datePublished" content = "2009-05-08"> 8 травня 2009 р. <img itemprop = "image" src = "bananabread.jpg" /> <span itemprop = "description"> Цей класичний рецепт бананового хліба походить від моєї мами - волоські горіхи додають банановий хліб приємну текстуру і смак. </span> Підготовчий час: <meta itemprop = "prepTime" content = "PT15M"> 15 хвилин Час готування: <meta itemprop = "cookTime "content =" PT1H "> 1 год Вихід: <span itemprop =" recipeYield "> 1 хліб </span> <div itemprop =" nutrition "itemscope itemtype =" http://schema.org/NutritionInformation "> Факти харчування: <span itemprop = "калорії"> 240 калорій </span>, <span itemprop = "fatContent"> 9 грам жиру </span> </div> Інгредієнти: - <span itemprop = "інгредієнти"> 3 або 4 стиглих бананів , розбита </span> - <span itemprop = "інгредієнти"> 1 яйце </span> - <span itemprop = "інгредієнти"> 3/4 чашки цукру </span> ... Інструкції: <s pan itemprop = "recipeInstructions"> Нагрійте духовку до 350 градусів. Змішайте інгредієнти в мисці. Додайте борошно останнім. Вилийте суміш в каструлю і випікайте протягом години. </span> 140 коментарів: <meta itemprop = "interactionCount" content = "Користування: 140" /> Від Janel, 5 травня - дякую, великий рецепт! ...

Хочете приєднатися до наступного чату?

Наступний чат буде про інструменти дизайнера / блогів і про те, як налаштувати доступ до FTP для вашого блогу. Якщо ви зацікавлені, приєднайтеся до нас в неділю, 28 вересня в 9 вечора за британським часом .

Щоб приєднатися до чату, створіть та активуйте обліковий запис на BookBlogging.net . Потім, коли розпочнеться чат, відвідайте сторінки чату на форумі . Чат обмежений до 50 осіб, тому переконайтеся, що ви потрапите рано!

У вас є ідеї щодо майбутніх тем для чату? Чи є щось, що ви хочете дізнатися або обговорити?

По-перше, що таке SEO?
Кий текст слід зробити "клікабельний"?
Що спільного мають ці дві речі?
Який з них має більше сенсу?
Це не дуже описово, чи не так?
Lt;/p> Подивіться, як є назва (h1), підзаголовки (h2), а потім додаткові пункти в цих підзаголовках (h3)?
Ви коли-небудь бачили такі зірки, як у пошуковій системі?
Або ви коли-небудь бачили пін-код на Pinterest з усією інформацією про рецепт, додану автоматично?
Як, згадайте ті зірки?
Хочете приєднатися до наступного чату?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения