Отримуйте посилання зі своєї ніші з хорошим Majestic Trust Flow

 1. Найпростіший спосіб знайти сайти тематичного або нішевого інтересу
 2. Поліпшення SEO вашого сайту, щоб вони могли допомогти вашому сайту
 3. Різні стратегії, які можуть робити чудеса

Нижче наводиться відмінна стратегія збільшення довіри до веб-сайтів Нижче наводиться відмінна стратегія збільшення довіри до веб-сайтів. Мова йде про використання вашої навички, як SEO Валенсія або веб-дизайнер, щоб отримати посилання на сайти у відповідних галузях для вашого веб-сайту, які в іншому випадку не мали б надії на досягнення.

Важливо мати на увазі, що багато професіоналів SEO неправильно інтерпретувати Trust Flow. Вони думають, що якщо вони отримають посилання з сайту, який має подібний вміст на своєму веб-сайті, це допоможе збільшити релевантність їхнього сайту в їх ніші.

Довірчий потік є показником поточної релевантності вхідних посилань, які вказують на сайт, з якого походить ваша посилання. Не має значення, чи є сайт на тій же темі, актуальність вхідних посилань, що вказують на цей сайт, - це те, що дійсно має значення.

Хоча веб-сайт може мати дуже схожий вміст на сайті, який ви намагаєтеся покращити, фактичні вхідні посилання, які вказують на цей сайт, можуть надходити з інших сайтів, які не мають ніякого відношення, а також мають вхідні посилання. пов'язані

Це є причиною, чому важливо розуміти, що тільки тому, що ви отримуєте посилання з сайту, який має подібний вміст на вашому сайті, це не означає, що це збільшить ваш трастовий потік у правильній категорії або ніші.

Простіше зрозуміти концепцію трастового потоку, якщо ви думаєте про це лише як про міру зв'язків Tier 2 на вашому сайті. Основними посиланнями вашого веб-сайту рівня 1 можуть бути сайти, які охоплюють ту ж саму тему, що і ваш сайт, але вхідні посилання, які вказують на цей сайт, які технічно є вашими посиланнями рівня 2 або другого рівня, можуть надходити з секторів повністю різні

Вхідне посилання з сайту на веб-дизайн може потенційно збільшити ваш трастовий потік у категорії "онлайн-ігри". Це тому, що всі вхідні посилання, які вказують на цей сайт веб-дизайну, надходять з онлайн-ігрових сайтів. Це причина, чому стратегія, яку я збираюся пояснити вам, настільки ефективна, тому що ви можете отримати посилання з сайтів, які мають відповідний потік довіри.

Ця стратегія вимагає роботи, і це, безумовно, не є простим рішенням, але ви можете отримати фантастичні результати, якщо ви наполегливі з нею і наполегливо працюєте. Першим кроком є ​​пошук цільових веб-сайтів . Найбільш ефективною стратегією для цього є пошук у основному ключовому слові, але потрібно лише додати інше місто до кінця ключового слова. Тепер ви можете витягти URL-адреси 10 найкращих результатів за допомогою інструментів, таких як " Оскар скребок", і перевірити їх, щоб дізнатися, чи є у них відповідний потік довіри за допомогою інструмента Величний або ви можете просто шукати це ключове слово за допомогою панелі інструментів SerpWorx .

Найпростіший спосіб знайти сайти тематичного або нішевого інтересу

Ви можете побачити тут, що я знайшов сайт в топ-10 результатів для "seo valencia", що має відповідний трастовий потік. Цей сайт додається до списку сайтів, наприклад, у Excel. Тепер ви можете повторити пошук ключових слів з іншими містами та різними областями, щоб отримати стільки веб-сайтів, що додаються до списку.

Наступний крок полягає в тому, щоб зв'язатися з вами по телефону, щоб дізнатися, чи можна отримати посилання з кожного веб-сайту, який ми включили до нашого основного списку. Для цього ми можемо коротко ознайомитися з кожним сайтом і знайти очевидні помилки оптимізації, перш ніж зв'язатися з власником підприємства. Таким чином ми дійсно знаємо, про що ми говоримо, коли ми зв'язуємося з власником сайту. Помилки можуть відрізнятися від відсутності позначення схеми, відсутності карти сайту, декількох H1 і багатьох інших можливостей.

Ідея полягає в тому, щоб запропонувати відновити ці недоліки SEO для власника бізнесу в обмін на посилання, яке вказує на сайт, який ми намагаємося поліпшити ваше веб-позиціонування. Розмова може бути приблизно такою:

"Привіт (ім'я власника підприємства), я не прийму ні хвилини вашого часу, а причиною виклику є те, що у мене є клієнт (місто), який знаходиться саме в тому ж бізнесі, що і ви. (Це починає будувати відносини дружби, оскільки люди часто не знають людей, які працюють в одній галузі)

Я сподіваюся, що це ситуація, в якій ми всі переможемо, тому що я думаю, що ми можемо повернутись один до одного, і вигоди, безумовно, будуть на їхню користь. Найкращим способом просування мого клієнта є отримання згадок (не називати це посиланням) з сайтів, що знаходяться в тій же галузі, що і ваша.

Я пропоную те, що я міг би виправити багато помилок SEO, які я знайшов на вашому сайті, наприклад, не маючи карти сайту, чотири теги H1 і не маючи схеми набору. Тепер я ясно бачу, що ці помилки будуть стримувати рейтинг вашого сайту, і я хотів би виправити всі ці помилки безкоштовно для вас в обмін на невелику згадку про мого клієнта на вашому сайті.

Як правило, я б за це стягував принаймні кілька сотень євро, як я впевнений, ви розумієте, але якщо я можу отримати невелику згадку десь на вашому сайті для мого клієнта, я хотів би виправити ці помилки на вашому сайті безкоштовно для вас "

Поліпшення SEO вашого сайту, щоб вони могли допомогти вашому сайту

Тепер є безліч зустрічних питань, які можуть зробити вас натомість і що вам доведеться відповідати на льоту, але важливо повторити і підтвердити, що ви є експертом у цій галузі, і ви можете ясно побачити, що ці помилки на вашому веб-сайті затримують ваш рейтинг і веб-позиціонування чітко.

Корисно згадати ім'я ваших клієнтів, оскільки вам доведеться розголошувати цю інформацію, але ідея полягає в тому, щоб згадати деякі хороші ключові слова, які вже є в рейтингу. Оскільки ця перспектива знаходиться в тій же галузі, вони оцінять користь, яку ці ключові слова можуть надавати.

Наприклад, ця частина розмови може бути щось подібне;

"Я вже маю класифікацію на першій сторінці для" веб-сайтів електронної комерції "та" бізнес-сайти міста ", але я звертаюся лише до власників бізнесу, як ви, щоб покращити видимість моїх клієнтів за пару ключові слова. Це причина, чому я знаю, що якщо ви дозволите мені виправити помилки, які я згадав для вашого сайту, ви також повинні побачити невелике поліпшення.

Різні стратегії, які можуть робити чудеса

Іноді ви можете отримати ще одного клієнта SEO від цих телефонних дзвінків, оскільки ви часто можете бути вражені іншими ключовими словами, які ви вже оцінили для вашого клієнта або подібних клієнтів. Як ви можете собі уявити, існує дуже багато змінних, які можуть виникнути під час цього телефонного дзвінка.

Може статися, що ви зробите 10 телефонних дзвінків, і ви не отримаєте жодних результатів, але ви також можете досягти фантастичних результатів із цією стратегією, оскільки вона може бути одним з найшвидших і найпростіших способів забезпечити високу якість вхідних посилань тематичної актуальності сайтів Все зводиться до того, наскільки добре ви можете продати ідею власнику сайту.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения