Паблік вКонтакте. Перспективний дохід або марна трата часу?

 1. Переваги і недоліки заробітку на паблік.
 2. Давайте спробуємо вибудувати алгоритм розвитку паблік від його створення до монетизації.
 3. 2 Створення і розкрутка
 4. 3 Монетизація
 5. Матеріал, необхідний для успішного старту вашого паблік:

«Краще рішення з можливих - найпростіше. І навпаки."
Павло Дуров

В цій статті:

Вітаю! Якщо ви ставите питаннями: «Як створити паблік вКонтакте? Як розкрутити паблік вКонтакте? », То напевно вашої ключовою метою є заробіток на паблік і ви вже знаєте, що відомі і добре переглядаються паблік приносять їх власникам відчутний дохід. Це дійсно так.

Якщо ви трохи погуглити, то натрапите на безліч цікавих історій, як люди за допомогою паблік заробляють і 1000 $ і 10 000 $ в місяць. Деякі з них навіть діляться своїм досвідом абсолютно безкоштовно [ 1 ], За що їм величезне спасибі.

Деякі з них навіть діляться своїм досвідом абсолютно безкоштовно [  1  ], За що їм величезне спасибі

Коротка передісторія цієї статті.
Перед тим, як приїхати в Чіанг Май з дружиною і дітьми, я познайомився з сімейною парою, яка живе тут уже 1.5 року в відмінному такому двоповерховому будиночку в спокійному і тихому місці Таїланду. І вже при особистій зустрічі, за чашкою чаю, розмовляючи з Арсенієм і Оленою, мені звичайно стало цікаво, як вони створюють свій дохід далеко від дому. Арсеній поділився, що основний свій дохід має з інтернету, займаючись монетизацією сайтів і паблік. І якщо про сайти я дещо знаю, сам цим і заробляю , То про паблік я взагалі нічого конкретного не знав.

Ось і вирішив я трохи прояснити ситуацію для себе. Адже розповідала мені Ірина, що Юлія риж зробила свій Перно мільйон якраз завдяки таким ось паблік. Я тільки рукою відмахувався, мовляв не може такого бути, 10 000 в місяць - максимум, і не варто стільки сил і часу витрачати даремно.

Виявилося все не зовсім так, взагалі не так. Заробити паблік можна і досить непогано. І головне, такий дохід цілком можна назвати пасивним, тому що він прекрасно піддається повної автоматизації, звичайно не відразу, а через якийсь час. Таким чином його можна сміливо віднести до одних із способів отримання доходу для мандрівників. Тому ось уже місяць і вивчаю це питання і ось основні мої думки з цього приводу.

Переваги і недоліки заробітку на паблік.

Чим же такий хороший паблік?

 • Створення його можна за кілька хвилин.
 • Оформити і наповнити, витративши на це трохи часу за пару годин.
 • Розкрутити і вивести в топ за кілька місяців.
 • Почати отримувати перші доходи вже з досягнення 30 000 чоловік.
 • Існує маса онлайн-сервісів, які допомагають вести групу.
 • Цей вид бізнесу можна повністю автоматизувати, найняв модератора, який буде за всім стежити.
 • Займатися цим може будь-яка людина, що має елементарні уявлення про комп'ютер.
 • Групу можна продати (якщо зовсім вас дістане).
 • Маючи «пузату» групу можна швидко розкрутити свої проекти.

Як мені здалося, основними недоліками паблік є:

 • Вимагає початкових вкладень у розкручування групи.
 • Це більше механічна робота, ніж творча (створюємо, регулярно публікуємо матеріал, купуємо рекламу, продаємо рекламу ...).
 • Мала етичність - копіпаст, крадемо чущіе ідеї, нескінченно поширюємо одні й ті ж матеріали. (Хоча є адже думка, що не важливо, як ти заробиш перший мільйон).
 • Можна отримати бан від модераторів і «поховати» свою групу / паблік.

Вирішуйте самі. Варто «гра свічок» чи ні. У будь-якому випадку кожен день знаходяться сотні бажаючих, відламати шматок пирога і, як наслідок, створюються сотні нових груп і паблік. Хтось із них напевно буде потирати руки через пару-трійку місяців, дивлячись на свої доходи.

Давайте спробуємо вибудувати алгоритм розвитку паблік від його створення до монетизації.

 1. 1 Ідея і план

  Почніть з ідеї. Придумайте кілька цікавих тем. Скористайтеся пошуком по групах вКонтакте, щоб подивитися, які вже існують співтовариства на вашу тему. Зайдіть на найпопулярніші з них, подивіться активність користувачів, кількість рекламних публікацій, «фішки» цієї групи і т.д. Проведіть повний аналіз.

  Подивилися? Вибрали тему? Чи зможете зробити краще? Тоді йдіть далі.

  Після вибору загального напрямку, варто потурбуватися продумуванням цілей для групи, її місією для людей (ми ж для живих людей її створюємо). Придумайте загальний стиль і настрій групи.

  Одна з ключових завдань - правильно назвати групу і придумати слоган, чітко відображає суть групи. Цю роботу можна віддати на ісполеніе професіоналам, в області нейминга, а можна і зробити самому.

  Не забудьте про УТП (унікальна торгова пропозиція), ніж ви будете вигідно відрізнятися від інших?

  Відразу сплануйте розвиток групи. Що будете робити спочатку, наприклад, купувати рекламу в чужих групах. Виділіть бюджет, прикиньте терміни, підберіть заздалегідь кілька паблік, в яких будете рекламуватися.

  Створіть вірусні матеріали, для публікацій у вашій групі (картинки, цитати, історії, добірки книг, аудіо, відео про т.д.)

  Після того, як ви будете чітко уявляти собі майбутній паблік, розробіть на листку паперу (я роблю це в планувальнику або календарі гугл) план її просування, на робочому столі вашого комп'ютера буде лежати папка з цікавими матеріалами, можна приступати до створення.
 2. 2 Створення і розкрутка

  У створенні та оформленні паблік немає нічого складного. Пошукайте в інтернеті і ви знайдете безліч інформації на цю тему. Єдина порада - підійдіть серйозно до створення головної картинки для паблік. Провокативні, цікава, креативна ідея картинки збільшить кликабельность по Вашуму паблік.

  Розкрутка - справа тонка і на перших порах вона буде пов'язана з «купівлею» людей в ваш паблік з інших, більш розкручених груп [ 2 ]. Ретельно вибирайте донорів - вам потрібні цільові, активні передплатники, які мешкають на цікавих і постійно оновлюються паблік. Такі паблік легко помітити - велика кількість лайків на кожен знову публікується пост, проведення різних опитувань, тестів, конкурсів, багато комментирующей публіки. Купуйте рекламу саме в таких групах.

  Надалі, зі зростанням кількості передплатників у вашій групі, з'явитися природний приріст учасників. Люди будуть будуть приходити з пошуку і знаходити вас за цікавим матеріалом зі стрічки новин і зі стін друзів. Є, до речі, цікавий спосіб розкрутки груп за допомогою ключових слів в назві. Спочатку ви називаєте групу дуже конкретно, наприклад «Швидка розкрутка паблік вКонтакте для чайників», потім змінюєте назву на більш популярний запит «Швидка розкрутка паблік вКонтакте» і далі - на зовсім популярний «Розкрутка паблік вКонтакте».

  Крім того у вас з'явиться можливість взаімопіара з іншими суміжними групами. З цього моменту швидкість росту групи буде збільшуватися з кожним днем.

  Поставте собі за мету розкрутити групу до 30 000 чоловік, далі буде простіше)

  Головне, що потрібно знати - не купуйте ботів! Це в будь-якому випадку зробить негативний вплив і не принесе бажаного результату.
 3. 3 Монетизація

  Тут теж все просто і послідовно. У вас є велика і активна група, рекламодавці це помітять. Вам залишиться продумати варіанти продаваної реклами, встановити ціни на них і проводити фільтрацію недоречних оголошень, щоб уникнути бана від адміністраторів самої мережі вКонтакте.

  На біржах соціальної реклами [ 3 ], Є можливість додати своє співтовариство і почати на ньому заробляти, отримуючи пропозиції від рекламодавців. Не будьте занадто жадібними і вас чекає постійний і стабільний дохід)

Як бачите, паблік вКонтакте, справжній бізнес : Вимагає початкових вкладень, використовує певний набір інструментів і прекрасно автоматизується. Справи у вас точно підуть в гору, якщо ви ще й візьмете співробітників, які будуть за всім стежити і вести вашу бухгалтерію. Головне - бути оригінальним!

Матеріал, необхідний для успішного старту вашого паблік:

Цікаві посилання:

уроки про те, як створити, розкрутити і почати заробляти з паблік вКонтакте від 50 000 до 200 000 руб в місяць. Все розкладено по поличках і забезпечено наочними скриншотами. Автору респект!

Ось посилання на книги, після прочитання яких ви станете мало не професійним маркетологом соцмереж - smm.ingate.ru . Якщо ви хочете бути в курсі сучасних трендів, знати психологію поведінки людей, зависають у соцмережах, хочете мати статистичними даними різного роду, то ці книги Вам дуже допоможуть. Читав сам)

Біржі для розкрутки (рефкі):

vprka.com - біржа піару (лайки, кліки, набір друзів, розкрутка спільнот).

www.ProSpero.ru - все для розкрутки паблік вКонтакте і Твітерре.

forumok.com - комплексна система розкрутки і просування в соцсервіс рунета: форуми, блоги, Twitter, ВКонтакте, Facebook, Мій світ, Однокласники, Google + і Youtube.

advego.ru - Біржа фрілансерів. Даємо завдання на проставляння лайків або додавання друзів паблік, по виконанню перевіряємо виконання.

smloud.ru - Просування спільнот вКонтакте на совість.

Біржі для покупки і продажу реклами в спільнотах вКонтакте:

Sociate.ru - Біржа соціальної реклами. Через цю біржу можна налаштовувати автопостінг.

Trendio.ru - Ще одна рекламна біржа.

vklike.ru - Реклама в соцсообществах.

Ну ось поки і все. Сам почну розкручувати групу вКонтакте з особистісного росту в якості підтримки мого проекту самореалізація . А там подивимося, як піде)

Додавайтеся в rss і стежте за останніми новинами. Вдалих вам пошуків!

Вдалих вам пошуків

Як розкрутити паблік вКонтакте?
Чим же такий хороший паблік?
Подивилися?
Вибрали тему?
Чи зможете зробити краще?
Не забудьте про УТП (унікальна торгова пропозиція), ніж ви будете вигідно відрізнятися від інших?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения