Палю тему заробітку в соціальних мережах

 1. Рівень 1 Заробіток за допомогою спеціальних сервісів
 2. Рівень 2 Послуги SMM
 3. Рівень 3 Просування бізнесу в соціальних мережах
 4. Рівень 4 Золота жила для всіх

Вітаю друзі! Сьогодні буде трохи незвичайний пост, а точніше кейс. Варто відзначити, що це мій перший кейс, де я описую (палю Вітаю друзі ) Реальні схеми заробітку в соціальних мережах, тому строго не судіть. Методи, про які я буду писати нижче, можуть бути Вам відомі, так як я не перший в інтернеті, хто безкоштовно ділиться робочими схемами. Зрозуміло, віддаю я їх Вам безкоштовно.

Сьогодні в інтернеті існує величезна кількість соціальних мереж, які охоплюють понад 70% світового трафіку. Безсумнівно, така кількість людей не могло не зацікавити бізнесменів, інтернет-підприємців та веб-майстрів. Сьогодні більшість великих компаній використовують соціальні мережі для просування бренду, товарів або послуг. Також соціальні мережі використовують, щоб краще пізнати свою цільову аудиторію, що дуже важливо для бізнесу (зокрема, для інтернет-бізнесу).

До чого я все це написав? Начебто, як кейс, а пишу якусь хр * нь До чого я все це написав А справа ось у чому: я хочу, щоб ви зрозуміли, що соціальні мережі не просто спосіб спілкування людей, а місце, де збирається потенційна цільова аудиторія. Не можна розглядати соціальні мережі, як спосіб заробітку. Тут немає понять «швидкий заробіток» або «багато грошей».

Соціальні мережі - це спосіб спілкування людей, отже заробляти можна тільки спілкуючись (це відноситься до тих, хто заробляє на продажу постів).

Отже, в соціальних мережах можна заробити кількома способами: таргетована реклама, просування груп і сторінок, відкриття інтернет-магазину, сервіси по заробітку, арбітраж трафіку і мн. ін. Відразу скажу, що заробити в соціальних мережах не так вже просто, як здається. Тут є багато підводних каменів і моментів, про які я напишу нижче.

Для кращого розуміння інформації в кейсі я розділю всі способи заробітку на рівні відповідно.

Рівень 1 Заробіток за допомогою спеціальних сервісів

Насправді це дуже спосіб заробити в соціальних мережах. Тут не потрібно будь-яких навичок роботи і спеціальних знань. Все, що від вас вимагається це регулярне відвідування соціальних мереж і наявність живої сторінки, тобто регулярні оновлення. В принципі, тут не можуть виникнути труднощі.

Список сервісів:

1. Socialtools - біржа реклами в соціальних мережах, яка підтримує більше 15 соціальних мереж, в тому числі Вконтакте, FB, OK і Google+. Мінімальна сума для виведення становить 15 рублів. І це незважаючи на те, що в середньому один пост ВК коштує 8-10 рублів. На жаль, багато заробити на даному сервісі не вийде. Ось скрін останньої виплати сервісу:

2. Plibber - біржа реклама з жорсткою модерацією. Можливість заробітку доступна тільки якісним сторінок. Мінімальна сума для виведення становить 100 р. Хороші перспективи заробітку, так як вартість рекламного завдання часом досягає 50 р. Мій максимальний заробіток з сервісу був трохи менше 100 р. в день. В принципі, непогані гроші для початківця манімейкера.

В інтернеті можна знайти багато інших сервісів, тому писати про них думаю не варто. Краще буде, якщо я розповім як заробляти на цих сервісах (як не як кейс В інтернеті можна знайти багато інших сервісів, тому писати про них думаю не варто )

Робота на біржах реклами в соціальних мережах:

1. Зареєструйтеся та заповніть анкету

2. Вкажіть за потребою сфери інтересів і підключіть власні акаунти в соціальних мережах

Природно, чим більше соціальних мереж ви підключите, тим більше буде ваш заробіток.

Збільшення доходів:

1. В день виконуйте 2-3 замовлення і намагайтеся компенсувати їх живим спілкуванням і додаванням нових матеріалів

2. Запрошуйте людей заробляти на даному сервісі

 • Секрет №1: можна замовити огляд на сайті про соціальні мережі і отримати більше 100 активних партнерів (з особистого досвіду).
 • Секрет №2: можна зливати трафік з самшиту (Wmmail, Seosprint і ін.). Головне обов'язково вказувати в тексті завдання зміну ip і чистку Cokies.
 • Секрет №3: можна зливати трафік з сайтів про заробіток в інтернеті. Для цих цілей є відмінний сервіс Nolix, на якому я не раз замовляв рекламу.

3. Щодня проводите роботи по поліпшенню своїх акаунтів. Для ВК - додавання постів, Твіттер - збільшення передплатників, FB - лайки і т.д.

4. Підвищуйте кількість передплатників і провокуйте їх на спілкування

Рівень 2 Послуги SMM

Даний рівень включає в себе послуги просування в соціальних мережах: таргетована реклама, збільшення передплатників і ведення спільнот. Зрозуміло, не всім підійде даний спосіб. Варто зазначити, що заробіток в даній сфері в середньому досягає 20-30 тисяч рублів залежно від професійних навичок і знань.

Як опанувати навичками SMM? Відповісти на це питання дуже складно. На нього не дадуть навіть гуру SMM. Всі починали індивідуально і вчилися потроху на книжках і статтях в блогах. Для початку раджу прочитати всі статті на цьому сайті.

Тут часто публікуються цікаві експерименти в сфері SMM і кейси з просування в соціальних мережах. Поступово ви зможете стати професіоналом SMM.

Як почати заробляти на SMM?

Припустимо, знання і досвід у нас є. Залишається тільки знайти роботодавців. На жаль, на даному етапі багато зупиняються і розчаровуються в SMM. Насправді в SMM найголовніше мати гарне портфоліо і відгуки, тому для початку потрібно попрацювати безкоштовно.

Де знайти роботу?

Можна запропонувати свої послуги на різних seo форумах і фріланс біржах. Новачкам раджу починати з форумів, так як вони збирають 40% роботодавців в цій сфері. Також тут дуже багато постійних роботодавців. Виконавши якісно роботу кілька разів, можна отримати багато постійних замовлень.

Рівень 3 Просування бізнесу в соціальних мережах

Як я вже говорив, соціальні мережі збирають величезну потенційно-цільову аудиторію, яка може бути дуже корисна як оффлайн бізнесу, так і бізнесу в інтернеті. Як варіант, в соціальних мережах можна створити офіційні сторінки фірми або міні-інтернет магазини.

Як створити інтернет-магазин в соціальних мережах?

Сьогодні популярним є створення міні інтернет-магазину ВК і FB. Насправді це звичайна група, наповнена комерційною інформацією і фотографіями пропонованих товарів. Нічого складного в цьому немає.

Як залучити перших клієнтів?

Основним способом залучення цільової аудиторії є таргетована реклама, яка приносить більше 60% цільової аудиторії.

Порада: при налаштуванні рекламних компаній в соціальних мережах, можна відбирати свою аудиторію за різними критеріями. Рекомендую вказувати наступні критерії у всіх рекламних компаніях за винятком особливих товарів: жіноча стать, вік від 16 до 38 років, Москва і Санкт-Петербург. Також в деяких соціальних мережах можна відбирати цільову аудиторію по додатках і групам. Наприклад, при налаштуванні таргета ВК раджу показувати рекламу тільки тим, хто підписаний на тематичні групи або на групу конкурентів. Ще одну фішку з точкового таргетингу спалили тут .

Рівень 4 Золота жила для всіх

Зазвичай під поняттям кейс мають на увазі опис якийсь працюючої схеми, а у мене виходить щось на кшталт інформативною статті. виправляюся Зазвичай під поняттям кейс мають на увазі опис якийсь працюючої схеми, а у мене виходить щось на кшталт інформативною статті

Сьогодні найприбутковішим способом заробітку є арбітраж трафіку. Мало хто знає, що соціальні мережі в цьому роді найкраще підходять для зливу трафіку. Багато розміщують банери в блогах, замовляють посилання і зливають трафік з ігрових сайтів, витрачаючи на це величезні гроші. Але ж можна зливати трафік з соціальних мереж, який набагато дешевше і аудиторія більш лояльна до різних пропозицій. Середній заробіток арбітражніка становить понад 100 $.

Як почати заробляти на арбітражі трафіку з соціальних мереж?

Для початку вибираємо партнерку і офера, на який будемо зливати трафік. Раджу подавати заявки на нові офери, так як велика ймовірність того, що ніхто крім Вас не буде зливати трафік з соціальних мереж. Далі йдемо налаштовувати свої рекламні компанії. Я зазвичай зливаю ігровий трафік з ВК, так як аудиторія лояльна до всяким рекламних пропозиціях. Це обумовлено тим, що реклама в ВК ненав'язлива і клацають на неї тільки зацікавлені користувачі.

При налаштуванні таргета раджу вказувати вік від 16 до 25 років і вибирати конкретні тематичні спільноти та додатки для показу реклами (ВК). Інформації по арбітражу трафіку в інтернеті дуже мало. Ніхто не хоче ділитися робочими схемами. Я дуже довго і ось знайшов хорошу стаття і хочу поділитися посиланням на неї.

От і все! Начебто розповів про всі способи заробітку в соціальних мережах. Чекаю Ваші коментарі з приводу кейса!

До чого я все це написав?
Як опанувати навичками SMM?
Як почати заробляти на SMM?
Де знайти роботу?
Як створити інтернет-магазин в соціальних мережах?
Як залучити перших клієнтів?
Як почати заробляти на арбітражі трафіку з соціальних мереж?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения