Перехід вашого веб-сайту на SSL HTTPS - що слід знати

 1. Що означає HTTPS?
 2. Якщо HTTPS, то виправте
 3. SSL: можливий вплив перетворення на рейтинг сторінки

Цей постійно оновлюваний SEO-внесок є актуальнішим, ніж будь-коли у 2018 році. У березні 2014 року на SMX West Метт Кеттс заявив Google, що хоче, щоб оператори веб-сайтів перейшли з HTTP на HTTPS. Також Йоганнес Мюллер з Google неодноразово підтверджував 2017 рік, що було б гарною ідеєю змінити. З 17.08.2017 Google надсилає електронні листи з проханням власників сайтів перейти на SSL, оскільки браузер Chrome відображає попередження у формах.

Дізнайтеся, чому перехід на веб-сайт, зашифрований SSL, тепер є обов'язковим, і чого Ви ОБОВ'ЯЗКО дотримуватися . це Пошукова оптимізація Стаття постійно оновлюється для вас.

Оновіть інформацію 19.04.2018 - Все більше й більше постачальників веб-хостингів / веб-серверів надають установку безкоштовного сертифікату Let’s Encrypt SSL . Нижче ми пояснимо, що ми маємо це робити. Якщо ви вже платите за сертифікат SSL, ви можете переключити його на безкоштовний сертифікат у найближчі кілька місяців. За словами Джона Мюллера від Google, для Google достатньо безкоштовного сертифікату Let’s Encrypt SSL.

Оновлення інформації 15.02.2018 - Google оголосив, що веб-браузер Chrome 68 вийде у липні. Відтоді користувачів завжди попереджають, коли вони відвідують веб-сайт без шифрування SSL. Це не залежить від того, чи відвідувана сторінка містить поля введення чи ні. Під час відвідування веб-сайту, який не є HTTPS, зліва від адресного рядка відображається повідомлення " Не впевнений ". Google хоче, щоб користувачі розуміли, що веб-сайти HTTP небезпечні.

Оновіть інформацію 07.02.2018 - все більше й більше постачальників веб-хостингів дозволяють легко встановити безкоштовний сертифікат SSL, як у Let’s Encrypt. Це як можна зрозуміти нижче для Google (заява: Джон Мюллер - Google).

Оновіть інформацію 18.08.2017 - Google надсилає електронні листи власникам веб-сайтів, які зареєстровані в Пошуковій консолі Google і ще не мають шифрування. Причиною попередження є те, що форми, що містяться в них, такі як підписка на розсилку, передаються незашифрованими.

Приклад електронної пошти Google із попередженням

Приклад електронної пошти Google із попередженням

З 17.08.2017 Google надсилає електронні листи, якщо на сайті ще немає шифрування SSL, у майбутньому до форм буде застосовано попередження про безпеку.

Оновіть інформацію 10.05.2017 - для Google достатньо безкоштовного SSL-сертифікату Let’s Encrypt. "Сертифікати також доступні безкоштовно https://letsencrypt.org/ - багато хостерів підтримують це безпосередньо, тому вам потрібно лише підтвердити один кадр. "(Джон Мюллер - Google - аналітик тенденцій веб-майстрів)

Майкл Кольфюрст каже, що для багатьох постачальників веб-сайтів стандартний сертифікат SSL коштує від 30 до 50 євро на рік. Потім їх, як правило, легко встановити. Безкоштовний сертифікат призначений для людей, які знайомі з програмуванням та налаштуванням веб-сайтів. Однак існують також сертифікати вартістю 120, - і більше євро, оскільки вони також діють як багаторазові сертифікати для всіх субдоменів, або назву компанії можна здати на зберігання, як це можна побачити на прикладі www.win2day.at, згаданому пізніше.

Веб-хост із безкоштовними сертифікатами SSL від Let's Encrypt

Якщо ви вже є одним із наступних постачальників послуг, просто попросіть змінити безкоштовний сертифікат SSL. Це призводить до одноразових витрат у розмірі попередньої річної плати. Зробіть зміни, якщо ви НЕ в сезон та менш активні.

 • Mittwald сервера (тут лежить https://www.promomasters.at/ з сертифікатом Let Encyrpt SSL)
 • HostProfis (Постачальник в Австрії для DA-CH)
 • World4You Веб-хостинг та сервер
 • Більше слідкуйте

Що означає HTTPS?

HTTPS розшифровується як Hypertext Transfer Protocol Secure , що забезпечує підвищену безпеку під час виклику веб-сайту. Весь обмін даними відбувається в зашифрованому вигляді через SSL-з'єднання. Ідентифікація сторінки підтверджується та визначається відповідним сертифікатом.

Для цього оператори сайтів повинні придбати сертифікат SSL, який стосується лише точного домену (у більшості випадків https://www.seitenname.at , але не для https://shop.seitenname.at або https: // namename сторінки. у ). Поки що, зокрема, розміщуються області сторінок через https, які потребують введення конфіденційних даних (наприклад, онлайн-банкінг, форми оплати чи бронювання).

Тим часом, це легко можливо, цілий веб-сайт із усім вмістом від http до https перемикача.
Ось три різних браузери та те, як вони показують зламане з’єднання SSL . Причина: сертифікат існує лише для версії з www (таким чином https: //www.domain.xy/), а не для всіх інших версій, таких як https: //domain.xy/ без www.

xy/ без www

Неправильне підключення SSL у браузері Microsoft Internet Explorer

Неправильне підключення SSL у браузері Microsoft Internet Explorer

Помилкове з'єднання SSL у браузері Firefox

Помилкове з'єднання SSL у браузері Firefox

Неправильне підключення SSL у браузері Google Chrome

,
Для відвідувачів веб-сайту, що використовує HTTPS, є більш надійним: в адресному рядку веб-переглядача користувач повідомляє, що названа сторінка є автентичною. У наступних розділах показано, як відображаються дійсні сторінки HTTPS - залежно від сертифіката. Як приклад, ми беремо широко використовуваний браузер Firefox - залежно від браузера, презентація може відрізнятися (див. Приклад вище).

Приклад вище)

Сертифікат SSL від StyleShop24 захищений

Сертифікат SSL від StyleShop24 захищений

SSL сертифікат win2day ще більш безпечний, оскільки компанія також отримала сертифікат

Якщо HTTPS, то виправте

Особливо з новими веб-сайтами використання HTTPS варто, але також можна перетворити наявні сторінки. Тим часом зусилля щодо "зміни" цілої сторінки значно скоротилися. Однак, щоб перехід не впливав негативно на позицію вашого веб-сайту в результатах пошуку, слід врахувати кілька деталей, зокрема:

 1. Правильне пересилання http-сторінки на https-сторінку (переадресація 301)
 2. Перемістіть інструменти для веб-майстрів Google, Bing, Яндекс, Baidu
 3. Налаштуйте Google AdWords та Bing Ads
 4. Інструменти веб-статистики, такі як комутатор Google Analytics
 5. Змініть Google Merchants
 6. Адаптувати зовнішні та внутрішні посилання (у текстах)
 7. Оновити XML мапу сайту

Як бачите, перехід на https швидко не працює. Тому займіть трохи часу і уникайте типових помилок. І ще одне останнє слово про постачальників сертифікатів: авторитетні постачальники вимагають підтвердження посвідчення особи, наприклад, виписку з реєстру компаній. Тож зверніть увагу на якість, не завжди найдешевший постачальник також є найкращим.

Хороший приклад переходу на SSL - це hochzeitseinladungen.de , На веб-сайті є правильно встановлений сертифікат SSL. Спробуйте https://www.hochzeitseinladungen.de/ або власний веб-сайт для наступних безкоштовних тестових сторінок. Запам’ятайте URL-адресу, що починається з HTTPS: // www .... увійти.

Результат тесту SSL з https://www.hochzeitseinladungen.de/

SSL: можливий вплив перетворення на рейтинг сторінки

В даний час від Google немає офіційної заяви про те, що використання SSL (HTTPS) позитивно впливає на рейтинг сторінки. Однак негативних наслідків не очікується (за умови, що перетворення було здійснено без помилок).

З точки зору SEO, є деякі вказівки на те, що Google в майбутньому позитивно оцінить: по-перше, HTTPS вказує, що відповідна сторінка має певну якість (залежно від стану довіри сертифікату) - важливий критерій для Google. По-друге, Метт Куттс є досить впливовим, щоб зробити HTTPS фактором рейтингу.

Якщо подумати трохи далі, репутація окремих постачальників сертифікатів також може зіграти певну роль у майбутньому.

Читайте також пост HTTP / 2 для оптимізації пошукових систем, SSL тут є вимогою. Веб-сайти швидше.
Якщо ви також хочете змінити свою сторінку на HTTPS за допомогою шифрування SSL, то консультанти PromoMasters із задоволенням допоможуть вам - контакт Нам зараз. З переходом на новий веб-сайт PromoMasters восени 2017 року ми також перейдемо на SSL. Наші SEO семінари також займаються цією темою.

Що означає HTTPS?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения