Перелінковка сайту: все, що ви хотіли про неї дізнатися

 1. Що включає в себе поняття і для чого використовується?
 2. Внутрішня перелінковка
 3. Автоматична внутрішня перелінковка
 4. Ручна внутрішня перелінковка
 5. зовнішня перелинковка

Що включає в себе поняття і для чого використовується

Що включає в себе поняття і для чого використовується?

Перелінковка сайту - це зв'язування сторінок 1 веб-ресурсу або декількох сайтів за допомогою гіперпосилань. Прийом використовується в наступних випадках:

 1. Інструмент збільшення релевантності, тобто відповідності сторінок запитам. Наявність кожної подібної посилання допомагає пошуковому роботу розуміти, що зазначена сторінка відповідає запиту.
 2. Підвищення статистичного ваги сторінок. Цей показник стає вище, коли зростає число посилань. Вага сторінок має важливість для просування в тих же пошукових системах.
 3. Швидкий темп індексації з'являються сторінок. Наприклад, пошуковий робот заходить на ту чи іншу сторінку сайту, бачить, що з'явилася посилання і клікає на неї. Це дозволяє індексувати матеріал, заносити його в базу пошукової системи.
 4. Посилений захист від того, щоб контент був вкрадений. Безумовно, це не означає, що він абсолютно не може бути скопійований, але якщо застосовується автоматичний граббінг з RSS-стрічок, береться саме оригінальна стаття з розставленими гіперпосиланнями на ваш ресурс.
 5. Збільшення юзабіліті, або зручності використання ресурсом. Користувачеві набагато простіше знайти потрібні матеріали і просто орієнтуватися всередині веб-порталу.

Зв'язування сторінок використовується всередині 1 ресурсу. Таку перелинковку називають внутрішньою, тобто посторінковою. А буває перелинковка зовнішня, тобто коли ставлять посилання між різними порталами.

Внутрішня перелінковка

Посторінкова перелинковка оптимальна для низькочастотних пошукових запитів, які зазвичай не так часто застосовуються, а також середньо частотних. Такий метод допомагає добре перерозподілити вагу сайту. Слід розосередити його в оптимальних пропорціях на значущих для просування статтях. Дуже важливо, щоб сторінки, які посилаються один на одного, мали одну і ту ж тему або більш детально розкривали проблематику.

Проілюструємо на прикладі. Припустимо, у вас портал про кулінарію, на порталі є безліч рецептів. Близько десяти статей підготовлено про випікання пирога з м'ясною начинкою. І ось ви вирішили написати ще одну. Тільки рецепт буде дещо вдосконалено. Наприклад, внесені якісь нові інгредієнти, змінена технологія випікання. Щоб тільки що розміщена стаття високо оцінювалася пошуковими системами, вийшла в топ видачі по потрібних вам пошуковим запитом, потрібно поставити посилання на неї з усіх сторінок зі схожим змістом. А попередні сторінки будуть передавати частину власної ваги нової, забезпечуючи для неї PR.

При перелинковке важливо дотримуватись деяких базовим правилам:

 • Не просто сторінки, але безпосередньо текст посилання повинен бути релевантним за змістом до тієї статті, на яку він посилається. Найідеальніший варіант - ставити посилання з ключових слів, під які оптимізовані тексти.
 • Якщо посиланням є зображення, тоді слід застосовувати alt, а в назві картинки прописувати пошукові запити.
 • Не варто зосереджувати всі посилання в одній ділянці статті або на одній сторінці. На текст досить 1 або пари посилань, які в повній мірі будуть гармоніювати за змістом з контентом. Важливо ще раз чітко зрозуміти, що не варто ставити посилання зі слів: «тут», «попередня стаття» та ін. Посилайтеся з назви нового тексту або - краще - з ключа.

Внутрішня перелінковка - не просто інструмент успішного просування контенту в пошукових системах. Важливо усвідомлювати, що головна її місія - забезпечувати для відвідувачів сайту юзабіліті.

Автоматична внутрішня перелінковка

Даний тип перелинковки відбувається без особливих тимчасових чи інших витрат від фахівця веб-просування. Потрібно просто провести налаштування всіх систем одномоментно, час від часу перевіряти, як все функціонує. І хоча від такої автоматичної перелинковки буде менше ефекту, ніж від перелинковки вручну, зате метод допоможе посилити активність відвідувачів.

Автоматична перелинковка передбачає такі різновиди задач:

 • Підготовка карти сайту. Добре зроблений ресурс обов'язково має карту. По ній відвідувачам просто орієнтуватися в підкатегоріях і знаходити потрібну інформацію. А головне, карта сайту допоможе правильно «розходитися» PR по всіх сторінках вашої веб-майданчика. В реальності виходить, що у кожної сторінки є посилання на карту, а з неї, відповідно, на всі сторінки.
 • Висновок гіперпосилань на однакові тематики під будь-який статтею за замовчуванням. Користувачі відправляються за зазначеними посиланнями, і такі дії допомагають накрутити поведінкові чинники порталу. Це, в свою чергу, чудово впливає на позиції у видачі пошукової системи. Для будь-якого движка існують розширення, завдяки їм вдається підготувати автоматичний висновок східного контенту. Але цей метод має і недолік - виходить серйозне навантаження на сервер.
 • Автоматичні контекстні гіперпосилання прекрасно допомагають просувати сайти. Внутрішні посилання з пошуковими анкорами розташовуються безпосередньо в самому тексті.
 • "Хлібні крихти". Метод, що передбачає наявність внутрішніх посилань зверху кожного тексту. За ним можна подивитися шлях на головну сторінку ресурсу. Це важливо, якщо сайт (або блог) має безліч категорій, підрозділів. Для того щоб відвідувач сайту не заблукав, по таким верхнім посиланнях він легко може простежити власний шлях по сайту. Ці посилання непогано індексуються пошуковими системами і дають додаткову вагу тих чи інших статей.

Ручна внутрішня перелінковка

Перелінковка вручну - досить серйозний процес. Він забирає достатньо часу, зате результат виходить більш стабільною, сильніше, довгострокові. Важливо пам'ятати, що нові матеріали потрібно перелінковивают зі старими, а не навпаки.

Є 2 різновиди перелинковки - 1) карусельна і 2) кільцева. Друга полягає в організації замкнутого кола ( «кільця») посилань. Одержуваний вага стає більше з числом «кілець». Інший метод - карусельна перелинковка - це поділ ваги з головної сторінки за категоріями, потім по підрозділах, статей. Тобто «зверху вниз».

Вибираючи метод перелинковки, варто взяти до уваги існуючу структуру сайту і загальну стратегію, якої дотримується просування. Із застосуванням зазначених аспектів можна добитися хорошого ефекту в просуванні по Низькочастотник - сторінки будуть займати високі позиції.

Важливий аспект - якщо потрібно поставити багато посилань на 1 статтю, варто розбавляти анкор всілякими словосполученнями, тільки намагатися робити його максимально природним. Припустимо: «рецепт котлет», «рецепт домашніх котлет», «рецепт котлет з яловичого фаршу» та ін.

зовнішня перелинковка

Зовнішня перелинковка дозволяє збільшити релевантність сторінок, тобто їх відповідність пошуковим запитам відвідувачів. Цей інструмент використовується в тому числі для посилення статистичного ваги сателітів, тобто групи допоміжних порталів. Посилання з цих ресурсів можуть вважатися ефективними для просування основних ресурсів в пошукових системах.

Припустимо, якщо ресурс, який пошуковик визнає авторитетним і релевантним ключовим словом, посилається на сайт слабкіше в цьому відношенні, цим він транслює йому частину власної ваги, підвищує його значимість. Посилання часом ставиться з рівнозначного сайту. Тоді передається вага виявиться меншим.

Але коли 2 дружніх ресурсу виробляють обмін посиланнями, тобто посилаються один на інший і навпаки, пошукові роботи подібну перелинковку не сприймають. Так що в даному випадку варто перерозподілити посилання по-іншому.

Виконуючи зовнішню перелинковку, важливо не забувати про анкор. Це ключові словосполучення на засланні. Їх розглядають роботи пошукових систем, і це теж допомагає поліпшити ранжування ресурсу.

Seora.ru знає про перелинковке сайтів все! І навіть більше. Звертайтеся: ДОБРАТИСЯ ДО ВИСОТ ПРОСТІШЕ, НІЖ ВАМ ЗДАЄТЬСЯ!

Що включає в себе поняття і для чого використовується?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения