Перевірка зовнішніх посилань в SEO SpyGlass Professional

 1. Аналіз зовнішніх посилань
 2. зведення
 3. порівняння проектів
 4. Звіти SEO SpyGlass Enterprise
 5. Налаштування SEO SpyGlass
 6. Питання по SEO SpyGlass
 7. Стовпець «Статус зворотного посилання»
 8. Схожі матеріали

У попередній статті « Огляд SEO SpyGlass Enterprise. Перевірка вхідних посилань на сайт »Ми розглянули основні можливості даної програми і почали огляд робочих областей, які дозволяють представляти великі масиви даних в зручному і наочному вигляді. У цій статті ми поговоримо про статистику, звітах і порівнянні декількох посилальних профілів різних сайтів.

Аналіз зовнішніх посилань

Статистика

Натиснувши на кнопку Статистика, розташованої в лівому верхньому кутку модуля Зворотні посилання, ви перейдете до статистичних даних по всіх посиланнях, які перебувають у Вас в проекті (малюнок нижче).

Інформація розділена на дванадцять вкладок.

 1. TLD. Розподіл вхідних посилань на Ваш сайт з доменів верхнього рівня (TLD від англ. Top-level domains). Тобто, скільки посилань веде з доменів, які перебувають в зоні «com», «ua», «ru», «net» і так далі.
 2. Домен. Інформація про імена доменів, з яких на Ваш сайт ведуть посилання.
 3. PR домену. Інформація про PR доменів, з яких на Ваш сайт ведуть посилання.
 4. PR сторінки. Дані про PR сторінок, на яких є посилання, що ведуть на Ваш сайт.
 5. Ключові слова. Дана вкладка допоможе Вам знайти найбільш підходящі ключові слова, під які можна оптимізувати сторінки Вашого сайту. Також на цій вкладці, в принципі, можна отримати дані про тематику посилань. Так як тут зібрані дані за ключовими словами, які зустрічаються в заголовках посилань. Не треба плутати з анкорами. Наприклад, якщо у Вас сайт про побутової техніки, то в цій вкладці повинні превалювати такі ключові слова як, наприклад, «Телевізор», «Купити», «Холодильник» і так далі (тобто, слова, пов'язані з тематикою Вашого ресурсу). Це говорить про те, що на Ваш сайт, в основному, ведуть посилання з тематичних сторінок. Це, до речі кажучи, добре, як мінімум, для тИЦ. Зазначу, що для зручності аналізу краще застосовувати фільтр стоп-слів. Детальніше про це можна прочитати в статті « Огляд WebSite Auditor ». Там же можна скачати запропонований мною список стоп-слів для російської мови (займенника, приводи і т. Д.)
 6. Анкор. У цій вкладці можна подивитися список всіх анкоров Вашого довідкового профілю.
 7. Адреса посилання. URL-адреси Вашого сайту, на які ведуть посилання з інших сайтів.
 8. IP-адреса. Тут зібрана інформація про IP-адреси сайтів, які посилаються на Ваш сайт.
 9. Країна. Список країн, в яких розташовані сайти (по IP-адресою), що посилаються на Вас.
 10. DMOZ. Показує кількість донорів, які перебувають в каталозі DMOZ.
 11. Yahoo !. Показує кількість донорів, які перебувають в каталозі Yahoo.
 12. Є посилання. Буває так, що програма для перевірки посилань знаходить сторінки, які колись посилалися на Ваш сайт, але після чергової перевірки таких сторінок, сайтів або посилань на Ваш сайт більше немає. На цій вкладці якраз зібрана інформація про кількість сторінок сайтів-донорів, які є в базі і посилаються на Вас, і які вже не посилаються (з різних причин).

Зазначу, що «кількісний» склад вкладок статистики залежить від того, по яких факторів ранжирування Ви перевіряєте свій сайт. Тому у Вас і в моєму прикладі це можуть бути різні вкладки та їх склад.

зведення

Крім інструменту Статистика, SEO SpyGlass Professional як і Enterprise версія, оснащена модулем Зведення (малюнок нижче)

Зверніть увагу, що в даному проекті не перевірено 47% зовнішніх посилань. В кінці цієї статті Ви можете знайти приклад PDF-звіту «Підсумкове кількість зворотних посилань в проекті - aleksius.com» експортованого з SEO SpyGlass Enterprise.

На малюнку нижче показана повна область вікна зведення.

На малюнку нижче показана повна область вікна зведення

Як бачите, це загальна коротке зведення, в якій видно основна інформація по посилальному профілем.

порівняння проектів

Програма перевірки зворотних посилань SEO SpyGlass Professional дозволяє порівняти між собою до п'яти проектів одночасно. Тобто, якщо у Вас є кілька файлів формату * .spy, то в модулі Домени посилань (малюнок нижче) можна вказати їх для порівняння. Для цього вони повинні бути відкриті в програмі.

Зверніть увагу, що це можуть бути як сайти Ваших конкурентів, так і Ваш сайт, але, наприклад, можна порівняти стан посилального профілю за 2013 і 2014 роки. Якщо у Вас є відповідні проекти.

За замовчуванням Вам доступно чотири робочі області:

 1. Потенційні домени зворотних посилань.
 2. Dofollow домени зворотних посилань.
 3. Домени зворотних посилань (Детально).
 4. Домени зворотних посилань конкурентів.

Що може дати порівняння проектів?

 • Переглянути наскільки і в чому контрольний профіль Ваших конкурентів краще \ гірше Вашого.
 • Визначити «техніку» (принципи) побудови посилальної маси, яку використовують Ваші конкуренти.
 • Виявити вузькі місця у Вашому посилальному профілі, які потрібно виправити.
 • Знайти нових потенційних донорів.

Зазначу, що для максимально точного порівняння необхідно провести повний аналіз всіх посилань Вашого сайту та сайтів конкурентів.

Перед безпосереднім розглядом можливостей в порівнянні довідкових профілів, ознайомимося з відмінностями функціональних можливостей SEO SpyGlass Free, Professional і Enterprise.

SEO SpyGlass

Free

Professional

Enterprise

Порівняння посилальних профілів

2 сайта

5 сайтів

5 сайтів

Пошук всіх зворотних посилань сайту

До 1100 посилань

необмежено

необмежено

Аналіз посилань на сайт за 45 факторам

До 1100 посилань

+

+

Проведення «анти-пенальті» аналізу посилань (пошук неякісних зовнішніх посилань)

До 1100 посилань

+

+

Перевірка посилань за розкладом

-

+

+

Збереження історії посилань

-

+

+

Відправлення звітів клієнтам

-

-

+

експорт даних

-

+

+

У новій версії програми даний процес був поліпшений.

На жаль, у мене не знайшлося нормального файлу посилального профілю конкурентів. Для порівняння візьму файл з посилальною масою сайту Aleksius.com за вересень 2014 і жовтень 2014 року, а також файл з аналізом посилань сайту Didzhej.kh.ua. Не зовсім вдалий приклад, але все одно можна подивитися принцип роботи модуля Домени посилань (малюнок нижче).

Не зовсім вдалий приклад, але все одно можна подивитися принцип роботи модуля Домени посилань (малюнок нижче)

На малюнку вище показана робоча область Домени зворотних посилань (Детально), в ній відображається детальна інформація про всіх доменах, на яких стоять посилання на сайт конкурента, а також детальна інформація про кожного посилання.

Робоча область Домени зворотних посилань конкурентів (малюнок нижче) відображає інформацію про тих доменах які посилаються на сайт Ваших конкурентів, але з яких немає посилань на Ваш сайт. Якщо в файлах довідкових профілів конкуруючих сайтів, відображених в робочій області Домени зворотних посилань конкурентів, в стовпці Посилання є стоїть значення Немає (Посилання відсутня), то SEO SpyGlass Professional все одно покаже Вам, що з цього домену веде посилання на сайт конкурента.

У модулі Огляд (малюнок нижче) програма перевірки зворотних посилань надає можливість переглянути коротку зведену інформацію по посилальним профілів Вашого і конкуруючих сайтів. Якщо Вам незрозумілий якийсь параметр, то при наведенні курсору миші на клітинку з цим параметром (в стовпці Параметри), можна отримати коротку довідку російською мовою.

У рядку Загальна оцінка відображається рейтинг ( «сила») того чи іншого довідкового профілю в порівнянні з іншими в поточному проекті. Це не абсолютне значення як, наприклад, метрика домену , А відносне. Щодо тих проектів, які Ви порівнюєте в даний момент.

За даними з робочою області Домени зворотних посилань конкурентів можна прийняти рішення про те, на яких сайтах краще розміщувати посилання. А за даними з модуля Огляд можна зрозуміти, як коригувати свою стратегію нарощування посилальної маси. Наприклад, урізноманітнити анкор, проставляти посилання з тих доменів, які розташовані на різних IP, в різних подсетях і т. Д.

Звіти SEO SpyGlass Enterprise

Програма перевірки зворотних посилань дозволяє отримувати зручні звіти за результатами аналізу даних. При бажанні, Ви можете їх змінити в налаштуваннях програми, Шаблони звітів (малюнок нижче).

За замовчуванням в SEO SpyGlass Enterprise є три звіти. За наведеними посиланнями Ви можете переглянути приклад HTML-версії кожного звіту. В кінці статті є файл вкладення, в якому є приклади PDF-версій цих же звітів.

 1. Website Backlinks Report .
 2. SEO Success Blueprint .
 3. Звіт з аналізу посилань сайту .

На малюнку нижче показаний фрагмент прикладу звіту «Звіт з аналізу посилань сайту».

Також як в Rank Tracker Enterprise будь-який зі звітів програми перевірки зворотних посилань можна роздрукувати.

Налаштування SEO SpyGlass

Перед перевіркою зовнішніх посилань рекомендую провести настроювання SEO SpyGlass Professional (малюнок нижче).

Так як SEO SpyGlass входить до складу пакету програм від Link Assistant , То деякі настройки аналогічні налаштуванням WebSite Auditor і Rank Tracker. Не будемо розглядати їх ще раз, а торкнемося тільки «унікальні». На всі інші приведу посилання на попередні статті.

Пріоритетні фактори. На цій вкладці (малюнок вище) Ви можете вказати, по яким фактором необхідно перевіряти сторінки і домени-донорів, які посилаються на Ваш сайт. Нижче наведу повний список факторів, доступних на момент написання статті (26.10.2014) в SEO SpyGlass Enterprise 5.15.4.

 • Фактори, що відносяться до домену.
  • Зовнішні чинники.
   • Вік домену.
   • IP-адреса домену.
   • Контактні дані.
  • Сторонні чинники.
   • Google PageRank домену.
   • Alexa Rank.
   • Compete Rank в Compete.com.
   • Трафік згідно Compete.com.
   • Наявність в DMOZ.
   • Наявність в каталозі Yahoo !.
   • Позиція в каталозі Yandex.
  • Індексування та популярність посилання.
   • Проіндексовано в Google.
   • Проіндексовано в Yahoo !.
   • Проіндексовано в Bing.
   • Проіндексовано в Яндекс.
   • Популярність домену в Google.
   • тИЦ в Яндекс.
  • Соціальні ресурси.
   • Закладки домену в Delicious.
   • Перегляди домену в StumbleUpon.
   • Закладки домену в Diigo.
   • Цитування домену в Social Mention.
   • Згадки домену в Twitter.
   • Згадки домену в Google+.
   • Популярність домену в Facebook.
   • Популярність домену в LinkedIn.
   • Популярність домену в Pinterest.
 • Фактори, що відносяться до сторінки.
  • Внутрішні чинники ранжирування сторінок.
   • Дані сторінки (заголовок, анкор і т.д.).
   • Всього посилань.
   • Зовнішні посилання.
  • Зовнішні чинники ранжирування сторінки.
   • Google PageRank сторінки.
   • Дата кешування Google.
   • Дата кешування Yahoo !.
   • Дата кешування Bing.
   • Дата кешування Яндекс.
   • Популярність сторінки в Google.
   • Позиція в каталозі Yandex.
   • Трафік на сайт.
  • Соціальні ресурси.
   • Закладки в Delicious.
   • Кількість переглядів сторінки в StumbleUpon.
   • Закладки домену в Diigo.
   • Цитування сторінки в Social Mention.
   • Згадки сторінки в Twitter.
   • Згадки сторінки в Google+.
   • Популярність сторінки в Facebook.
   • Популярність сторінки в LinkedIn.
   • Популярність сторінки в Pinterest.

Рекомендую перевіряти, як мінімум, такі фактори:

 • Дані сторінки (заголовок, анкор і т.д.).
 • Проіндексовано в Google.
 • Google PageRank домену.
 • Google PageRank сторінки.
 • Зовнішні посилання.
 • Всього посилань.
 • Вік домену.
 • IP-адреса домену.

Так як саме ці фактори потрібні для обчислення небезпеки пенальті по кожному посиланні. Детальніше про цей показник і його важливості Ви зможете прочитати в статті « Огляд SEO SpyGlass. Аналіз зовнішніх посилань сайту ».

Питання по SEO SpyGlass

У цій та наступній статті будуть розглянуті відповіді на найбільш поширені питання з сайту розробника щодо SEO SpyGlass.

Стовпець «Статус зворотного посилання»

Після аналізу посилань на сайт в робочій області SEO SpyGlass Professional Ви могли виявити стовпець «Статус зворотного посилання» (малюнок нижче).

Що ж він означає? Цей стовпчик показує інформація про стан зовнішнього посилання на Ваш сайт. Є чотири значення.

 1. Нова. Посилання, яка була знайдена програмою перевірки зворотних посилань вперше.
 2. На місці. Посилання вже була в проекті з моменту останнього аналізу посилань і до сих пір є на сайті-донора.
 3. Вилучена. Посилання вже була в проекті з моменту останнього аналізу посилань, але вже видалена з сайту-донора.
 4. «Пустота». Даний стовпець може нічого не містити в разі, якщо посилання була імпортована з CSV файлу або введена вручну і її аналіз ще не проводився.

Нижче наведу невелику, але дуже, на мій погляд, гарне пояснення від служби технічної підтримки, стосовно даного стовпчика.

«Статус зворотного посилання» - ця колонка показує, чи була посилання знайдено знову в базі даних, або ж це нова посилання. Справа в тому, що SEO SpyGlass використовує кілька баз даних при пошуку посилань. Але, як відомо, потрібен час, перш ніж дані по посиланнях оновляться в кожній базі, аж до 3-4 місяців. Тому при кожному новому запиті програма також перевіряє, чи була знайдена ця ж посилання в базі чи ні. Якщо посилання не знайдена більше - вона буде мати статус «Вилучена», якщо ж посилання знайшлася перший раз - то статус буде «Нова». Але це все відноситься саме до наявності посилання в базі. Адже може вийти так, що з бази посилання пішла, але вона є ще на сайті. Тоді колонка «Посилання є» буде показувати «Так», а колонка «Статус зворотного посилання» - «Вилучена».

У наступній статті « Огляд SEO SpyGlass. Аналіз зовнішніх посилань сайту »Ми розглянемо поняття« Небезпеки пенальті », з'ясуємо, як проаналізувати зворотні посилання для конкретної сторінки і торкнемося інших поширених запитань по роботі з програмою.

Схожі матеріали

Корисні посилання:

Що може дати порівняння проектів?
Що ж він означає?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения